دانلود سریال چینی

قبل از اینکه درباره بخش فیلم های رایگان فیلم های یاهو بیشتر به شما بگویم ، بگذارید ذکر کنم که شما می توانید به اکثر محتوای رایگان این سرویس فقط در ایالات متحده دسترسی پیدا کنید . برخی از شما ممکن است سعی کنید با استفاده از VPN به آن دسترسی پیدا کنید اما ما نمی توانیم تضمین کنیم که آیا این برای شما مفید است. سایت برای پخش فیلم های رایگان به صورت آنلاین دارای کلیه مطالب مرتب شده در یک رابط تمیز است . با ضربه زدن روی دکمه های بزرگ مستطیلی ، می توانید هر ژانری مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

در صورت علاقه ، وب سایت همچنین میزبان تریلر فیلم ، برنامه های تلویزیونی رایگان و مستند است. مطالب زیادی در این سایت فیلم رایگان توسط Hulu و سایر خدمات ارائه می شود. در زیر هر فیلم ، پیامی را می بینید که روزهای باقیمانده قبل از انقضای فیلم رایگان خاص از وب سایت را نشان می دهد.

دانلود سریال ایرانی

  1. تلویزیون IMDb
    بارگیری فیلم رایگان imdb tv

بروزرسانی: این سرویس اکنون به تلویزیون IMDb تغییر نام یافته است .

آخرین افزوده شدن به این لیست سایتهای پخش فیلم در IMDb Freedive. از آنجا که IMDb متعلق به آمازون است ، این سرویس برای کلیه دارندگان Fire TV در ایالات متحده برای بارگیری در دسترس قرار گرفته است . مجموعه اولیه فیلم ها و نمایش های تلویزیونی رایگان بسیار چشمگیر است و صاحبان این سرویس قول داده اند که هر از گاهی محتوای بیشتری را اضافه کنید .

کاربران همچنین می توانند از Alexa برای راه اندازی جریان آنلاین Freedive استفاده کنند. برای انجام این کار ، به سادگی می توان گفت “الکسا ، برو به آزادی”. برخی از عناوین جالب موجود در زمان راه اندازی عبارتند از: Midnight در پاریس ، The Illusionist ، Memento ، Born This Way ، Quantum Leap و موارد دیگر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>