خرید کتاب خارجی الکترونیکی

افتخار می کنم که از شما دعوت شده ام تا در زمینه کتاب های الکترونیکی – Designer Designer – موضوعی را که دوست دارم در موردش صحبت کنم ، پست کنم.

سؤالات بسیار پیچیده در مورد کتابهای الکترونیکی وجود دارد:

قالب بندی متن و تصویر ،
فرمت های مختلف فایل ،
گردش کار مختلف برای ایجاد کتابهای الکترونیکی ،
و خیلی بیشتر.
تعریف “کتاب الکترونیکی”
برای این پست ، قبل از اینکه به موضوعات باطنی تر در زمینه طراحی و انتشار کتاب الکترونیکی بپردازیم ، می خواهم با تعریف موضوع شروع کنم: فقط کتاب چیست؟

این ممکن است به عنوان یک سؤال بسیار ساده برای پاسخ به نظر برسد ، اما آنقدرها که فکر می کنید ساده نیست ، و قادر به پاسخگویی صحیح به آن ، بسیاری از مسائل سخت تر در ایجاد کتابهای الکترونیکی را کمی ساده تر می کند.

اگر بخواهم از بیشتر افراد بخواهم به آن سؤال پاسخ دهند ، احتمالاً می گویم که کتاب الکترونیکی یک پرونده دیجیتالی برای خواندن متن بر روی دستگاه دیجیتالی است – رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند. و آن جواب تا زمانی که رفت ، درست است.

متأسفانه ، این تعریف طیف گسترده ای از اسناد را که کتاب نیستند ، پوشش می دهد . به عنوان مثال ، یک فایل Microsoft Word یک راه عالی برای تهیه و به اشتراک گذاری متن فرمت شده است – heck ، شما حتی می توانید تصاویر و لینک های ارتباطی اضافه کنید ، دقیقاً مانند کتاب الکترونیکی.

اسناد کلمه ، با این حال ، به معنای تعریف برای نوشتن و ویرایش متن است ، نه برای توزیع تجاری. آیا ما نمی خواهیم خوانندگان ما بخش های مختلف کتاب هایمان را بدون اجازه ما بازنویسی کنند ، آیا ما؟ اگر آنها آنچه را که ما نوشتیم را دوست ندارند ، خوب است. آنها می توانند کتاب های خود را بنویسند!

PDF ها
نوعی فایل دیجیتالی است که اغلب به عنوان کتاب الکترونیکی از آن یاد می شود ، اما این PDF نیست – فرمت پرونده جهانی قابل حمل دیجیتالی جهانی که Adobe به عنوان روشی برای توزیع دیجیتالی اسناد چاپی اختراع کرده است. نه تنها این است که چگونه اسناد شخصی خود (نامه ها و غیره) را از طریق اینترنت به اشتراک می گذاریم بلکه اینگونه است که ناشران برای چندین دهه انتقال پرونده های آماده چاپ به چاپگرهای تجاری را انجام می دهند. شما چگونه می توانید این کتاب الکترونیکی نیست؟

PDF واقعاً کتاب الکترونیکی نیست زیرا فرمت آن را بدون توجه به اندازه صفحه نمایش که نمایش می دهد ، حفظ می کند. این نمایشگر همیشه نمایشی دقیق از كاغذ كاغذی را نشان می دهد – در مانیتور 27 اینچی ، بر روی صفحه نمایش لپ تاپ 13 اینچی ، در صفحه نمایش iPad 7/7 or یا تلفن Galaxy S3 4.8.

واحد اصلی یک PDF صفحه است . و همینطور که صفحه نمایش کوچک می شود ، اندازه صفحه و اندازه کلمات نیز با آن قابل خواندن است. هرکسی که سعی کرده PDF را در صفحه کوچک بخواند منظور من چیست.

ویژگی های یک کتاب الکترونیکی
آنچه که یک کتاب الکترونیکی واقعی است ، ارائه متن و تصاویر به درستی فرمت شده بدون توجه به اندازه صفحه نمایش در حال نمایش آن است. به منظور انجام این کار ، کتاب های الکترونیکی از ایده صفحه خلاص می شوند. متن فرمت می کند تا به درستی جریان یابد ، و هنگامی که یک صفحه نمایش پر شود ، به حالت بعدی جریان می یابد – یعنی ، آنها قابل گردش هستند . 1

تصاویر تغییر اندازه می دهند (اگر کتاب به درستی طراحی شده است) به نسبت صفحه نمایش. در حالت ایده آل ، این کتاب در هر وسیله ای جذاب و آسان خواهد بود – و به دلیل این که هر نرم افزار برای خواندن کتاب های الکترونیکی دارای برخی کنترل های خواننده است ، برخی از آنها که دید دیگر به اندازه گذشته قوی نیست (مانند مثلاً من بگوییم) می توانند آن را بزرگتر کنند. ، در حالی که کسی که قلم های سری را دوست ندارد می تواند صفحه نمایش کتاب را به صورت sans-serif یا heck ، Zapfino داشته باشد (این کار را در خانه امتحان نکنید). و این همه می تواند بدون تغییر کتاب الکترونیکی انجام شود – تغییرات به سادگی ترجیحات کاربر در داخل برنامه هستند.

برای بیان ایده ای در مورد منظور من ، در اینجا عکسی از همان کتاب است که در دستگاههای مختلف نمایش داده شده است – فقط مواردی که اتفاق افتاده است روی میز کار من است:

tinyurl
rebrandly
bitly
opizo
is_gd
v_gd
v_ht
plink
u_nu
clck_ru
ulvis_net
cutt_ly
shrtco_de
tny_im

منبع: https://cutt.ly/htYuedu