خرید ماشین اصلاح برای پسران


آخرین بار در تاریخ 01 ژانویه 2020 به روز شد

چندی پیش بود که مردم با استفاده از دستگاه های دستی اصلاح می کردند. آنها از ماشین ریش تراش های دستی و نگهدارنده ماشین ریش تراش ه برای تهیه مدل مو استفاده می کردند. اما ، امروز ، ما اصلاح کننده های برقی داریم که اصلاح و ایمنی را ارائه می دهند. این ریش تراش ها در اعماق مکانی که برای استفاده در نظر گرفته شده است ، از سبک ها و طرح های مختلفی استفاده می کنند.

اصولاً تراشنده برقی مخصوص آقایان برای پیرایش ریش و آرایش عمومی مو است. آنها از استفاده از ریش تراش ایمن هستند زیرا از بریدگی و ناراحتی های دیگر جلوگیری می کنند. اگرچه آنها بی خطر هستند ، به ویژه اگر از یک برند با کیفیت پایین استفاده کنید ، می توانند ناامید کننده باشند. خرید از یک مارک معتبر و انجام تحقیقات دقیق به شما امکان می دهد ریش تراش حق بیمه داشته باشید. برای زیبا نگه داشتن چهره ، به یکی از این برترین برنده های برقی نیاز دارید که در زیر بررسی شده است.

خرید ماشین اصلاح

 1. Philips AT830 / 46Norelco Shaver
 2. ریش تراش فویل برقی مردان مرطوب و خشک Braun Series 3 ProSkin 3040s
 3. ریش تراش برقی مردان Panasonic ES8243A Arc4 با سر انعطاف پذیر محوری
 4. Remington F5-5800 ، ریش تراش برقی مردانه ، ریش تراش برقی
 5. ریش تراش برقی ریش تراشنده برقی Hatteker برای مردان – قابل شارژ USB
  5- تراشنده های ضد آب شیرین و خشک ضد آب IPX7 SweetLF برای آقایان
  4- ریش تراشنده فویل برقی مردانه SUPRENT 4 ماشین ریش تراش ه با اصلاح دقیق فشار ، قفل مسافرتی
 6. ریش تراش برقی 3 – 1 در یک ماشین تراشنده برقی SURKER قابل شارژ
 7. تراش برقی 7 در 1 مدل CEENWES برای آقایان
 8. ELEKOT 3 در ریش تراش مردانه مرطوب و خشک 1Electric Razor
 9. Philips AT830 / 46Norelco Shaver
  Philips AT830 / 46Norelco Shaver
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  برای اینکه یک مرد جذاب به نظر برسد ، باید موهای خود را کاملاً کوتاه کند. با یک ریش تراش خوب ، آرامش خاطر شما را به شما می بخشد ، زیرا هیچ گونه ناراحتی ای ندارد. Philips AT830 / 46Norelco وقتی می خواهید از پوست خود در برابر بریدگی و سوختگی ماشین ریش تراش محافظت کنید ، یک انتخاب عالی است. با داشتن سرهای دقیق دوتایی ، یک تراشیدن تمیز و بدون هیچ گونه پوستی را به شما ارائه می دهد. شکاف ها و سوراخ های موجود در سر تراشیدن موهای کوتاه و کوتاه را به راحتی امکان پذیر می کند.

اگر هنگام تراشیدن با ریش تراش خشکی دچار برآمدگی و سوختگی شدید ، این ریش تراش آرامش را به شما پیشنهاد می کند. این فناوری دارای آبزیان است که استفاده از ژل اصلاح یا کف را امکان پذیر می کند. وقتی می خواهید ریش های خود را شکل دهید ، سوزش های سوزنی و موی سبیل عالی است. باتری قابل شارژ حداکثر 50 دقیقه طول می کشد و دستگاه کاملاً قابل شستشو است.

 1. ریش تراش فویل برقی مردان مرطوب و خشک Braun Series 3 ProSkin 3040s
  ریش تراش فویل برقی مردان مرطوب و خشک Braun Series 3 ProSkin 3040s
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  صرف نظر از سخت بودن ریش های شما ، این ریش تراش فویل فوق العاده تیز توسط Braun آنها را عالی می کند. طراحی شده برای ارائه تراشیدن با دقت بالا ، پوست شما را سالم نگه می دارد. با 3 عنصر تخصصی اصلاح ، آنها صاف و صاف می کنند در حالی که فویل پوست شما را ایمن و عاری از نیک می کند و بریدگی می کند. علاوه بر این ، فناوری میکرو شانه برای خنثی کردن موها قبل از تراشیدن برای جلوگیری از کشیدن فوق العاده است.

نکته قابل توجه ، هنگامی که موهای خود را اصلاح می کنید ، با دقت بالا عالی است. طراحی هوشمند به شما امکان می دهد حتی در ظریف ترین مکان هایی مانند زیر بینی بدون آسیب دیدگی برش دهید. همه افراد با امکان تحویل اصلاح و مرطوب و خشک ، می توانند از آن برای نظافت خود استفاده کنند. همچنین ضد آب است و می تواند 5 متر زیر آب را تحمل کند از این رو تمیز کردن یک نسیم است. مهمتر از همه ، ریش تراش با استفاده از باتری NiMH با 1 ساعت شارژ در حالی که 45 دقیقه زمان کار را تحمل می کند.

 1. ریش تراش برقی مردان Panasonic ES8243A Arc4 با سر انعطاف پذیر محوری
  ریش تراش برقی مردان Panasonic ES8243A Arc4 با سر انعطاف پذیر محکم
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  از بعضی از ماشین ریش تراش های برقی ارزان که فقط یک ماه کار می کنند ، گول نخورید. Panasonic Arc4 برای آقایان یکی از اصلاح کننده های ممتازی است که می توانید تصور کنید. طراحی با کیفیت بالا به شما امکان می دهد بدون ناراحتی و بدون فشار دست خود را تراشید. در حقیقت ، بدن در حالی که ریش تراشیدن محور است ، ارگونومیک است. با ترکیبی از خشک و مرطوب داشتن این ماشین ریش تراش ​​اصلاح به شما می دهد همیشه آرزو می کنید.

موتور خطی با کارایی بالا استثنایی است. برای تراشیدن سریعتر و تمیز 13000 برش در دقیقه فراهم می کند. علاوه بر این ، فویل فوق العاده نازک استیل پوست شما را ایمن می کند. صفحه نمایش LCD وضعیت ماشین ریش تراش را نشان می دهد در حالی که باتری قابل شارژ 42 دقیقه ارائه می شود.

10 بهترین برنده برقی برای مردان در سال 2020 بررسی

 1. Remington F5-5800 ، ریش تراش برقی مردانه ، ریش تراش برقی
  Remington F5-5800 ، ریش تراش برقی مردانه ، ریش تراش برقی
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  بگذارید پوست شما اصلاح و اصلاح بسیار خوبی را انجام دهد حتی بدون یک لقمه یا برش. برای به دست آوردن این نوع اصلاح ، ماشین ریش تراش Remington F5-5800 Men یک انتخاب ایده آل است. با داشتن یک سر محوری ، ریش تراش بسیار عالی را فراهم می کند زیرا سر اجازه کج شدن عالی می دهد. علاوه بر این ، صاف کننده های بازشو در هنگام تراشیدن ستون های فرعی و ایجاد لکه های ظریف در سبیل شما مفید است.

در ساخت این ریش تراش از بالاترین موادی استفاده شده است که می توانید نازک شوید. بدن از پلاستیک پریمیوم است در حالی که سر دارای ماشین ریش تراش ه های فلزی جراحی است. آنها تمیز کردن آسان و بدون خوردگی و زنگ زدگی را امکان پذیر می سازند ، از این رو طول عمر ریش تراش را طولانی می کنند. طراحی بی سیم و باتری قوی با مدت زمان 60 دقیقه این ماشین ریش تراش ​​را بسیار قابل حمل می کند.

 1. ریش تراش برقی ریش تراشنده برقی Hatteker برای مردان – قابل شارژ USB
  ریش تراش برقی ریش تراشنده Hatteker برقی برای مردان- قابل شارژ USB
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  این که آیا شما در تعطیلات خانگی هستید یا مسافرت برای کوتاه کردن موهایتان ، اکنون آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که به دنبال این ریش تراش برقی توسط Hatteker باشید. ماشین اصلاح برای راحتی و گرفتن مناسب بسیار باریک و ارگونومیک است. برخلاف سایر ماشین ریش تراش ها ، عملکردهای 2 در 1 را به خود اختصاص می دهد. بنابراین ، دستگاه می تواند با دقت سه‌بعدی سوزشهای جانبی و ریش را بریزد. در نتیجه ، سر تراشیدن به طور صحیح با کانتور پوست سازگار است و پوست را ایمن و سالم می کند.

پوشش کاملاً ضد آب است که هنگام تمیز کردن دستگاه ایده آل است. علاوه بر این ، فن آوری مرطوب و خشک به شما امکان می دهد تا در هر زمان و هر مکان اصلاح کنید. صفحه LCD ارتقا یافته به شما امکان می دهد ظرفیت شارژ باتری را برای شارژ مجدد کارآیی کنید. شگفت آور که این ریش تراش از شارژر USB برای شارژ استفاده می کند. باتری قدرتمند Li-Ion 45 دقیقه استفاده مداوم را ارائه می دهد.

5- تراشنده های ضد آب شیرین و خشک ضد آب IPX7 SweetLF برای آقایان
ریش تراش ضد آب IPX7 ضد آب IPX7 برای مردان
قیمت را در آمازون بررسی کنید
مراقبت از پوست شما همیشه به محصولات برتر نیاز دارد. به همین دلیل این ریش تراش برقی مردانه ضد آب توسط SweetLF در اینجا قرار دارد. ماشین ریش تراش یکی از بهترین عملکردها است و پیرایش موهای بسیار زیبایی را ارائه می دهد. ریش تراش با طراحی بی سیم ، دارای باتری قابل اعتماد است. با ویژگی بارگذاری سریع ، مدت زمان تراشیدن 120 دقیقه را ارائه می دهد. با وجود قابلیت سریع تراشیدن ، موتور ساکت است و آرامش خاطر شما را به شما منتقل می کند.

ماشین ریش تراش دارای 4 ماشین ریش تراش شناور است که به پیرایش کارآمد و روان می پردازد. با داشتن چرخش سه بعدی سر ، یک کانتور عالی برای پوست صاف و بدون ضربات و صدمات فراهم می کند. صاف کننده پاپ آپ اجازه می دهد تا سوزش های سوزانی ساده و ریش به شکل دلخواه شما شکل بگیرد با استفاده از این ریش تراش ، دارای بدنه ضد آب با رتبه IPX7 است. ضمن داشتن قابلیت تراشیدن مرطوب و خشک به راحتی تمیز می شود.

4- ریش تراشنده فویل برقی مردانه SUPRENT 4 ماشین ریش تراش ه با اصلاح دقیق فشار ، قفل مسافرتی
ریش تراش فویل برقی مردانه SUPRENT 4 ماشین ریش تراش ه با اصلاح دقیق فشار ، قفل مسافرتی
قیمت را در آمازون بررسی کنید
تراشیدن ریش و موی پوست گاهی اوقات غیرقابل تحمل است ، به خصوص هنگام استفاده از تراشنده های صاف. ریش تراش مردانه Suprent کارآمد است و اصلاح زیبایی را ارائه می دهد. ماشین ریش تراش با 3 ماشین ریش تراش ه شناور و 2 فویل سلولی ، برش بی نظیری را ارائه می دهد. این باعث سوزش و سوزش پوست نمی شود ، از این رو پوست شما صاف می شود. شگفت آور است که ماشین ریش تراش ه های استیل ضد زنگ 404 فوق العاده تیز و مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی هستند.

هنگام مسافرت ، دستگاه ایمنی بسیار خوبی را ارائه می دهد. بر خلاف سایر دستگاه های بدون ویژگی قفل ، این یک قفل ایمنی برای جلوگیری از خاموش شدن تصادفی است. این امر نه تنها ایمنی را تضمین می کند بلکه به حفظ باتری شما نیز کمک می کند. صاف کننده فشار فشار به شما این امکان را می دهد که سبیل و سوزش های جانبی خود را سبک کنید.

 1. ریش تراش برقی 3 – 1 در یک ماشین تراشنده برقی SURKER قابل شارژ
  ریش تراش برقی SURKER برقی قابل شارژ 3 در 1 برای مردان
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  ریش تراش 3 – 1 در Surker اصلاح حرفه ای را ارائه می دهد. این مجموعه دارای 3 دستگاه موی کش ، مو و بینی و ریش تراش گوش است. بنابراین ، اگر بینی و گوش موهای مزاحم دارید ، می توانید آنها را بدون مبارزات از بین ببرید. با داشتن ماشین ریش تراش ه های تیز فوق العاده ، دستگاه دقت بالایی را به شما می دهد تا از تراشیدن تمیز و ایمن لذت ببرید.

با استفاده از این تراشنده ها ، آنها فوق العاده اصلاح تراشیدن را ارائه می دهند. این دستگاه دارای باتری Li-Ion است که سریع شارژ می شود. باتری تنها با مدت زمان 5/1 ساعت شارژ کردن ، 60 دقیقه اصلاح مداوم را فراهم می کند. علاوه بر این ، صفحه نمایش LCD شارژ نظارت بر شارژ باتری را به راحتی ارائه می دهد. خواه دوست دارید تراشیدن خشک یا مرطوب دستگاه برجسته باشد. دارای رتبه IPX5 ، تمیز کردن این وسیله به راحتی در آب جاری قابل شستشو است.

 1. تراش برقی 7 در 1 مدل CEENWES برای آقایان
  CEENWES 7-in-1 ماشین ریش تراش برقی برای آقایان
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  ریش تراش برقی Ceenwes 7 در 1 یک ریش تراش برقی همه کاره است که شما را به خوبی مرتب می کند. این مدل برخلاف سایر تراشنده ها که فقط یک رنده کننده دارند ، سبک های مختلفی دارند. ریش تراش برای گوش ، بینی ، موهای صورت و موارد دیگر کارآمد است. این امر ممکن است از آنجایی که دارای سرهای مختلف است ، بسته به مکانی که می خواهید آن را ببندید امکان تعویض آسان را فراهم می آورد. با یک اصلاح کننده دقیق تقویت شده و در ترمیم موهای شما کمک می کند.

هنگام ریش تراشیدن ، ریش تراشنده پوست زیبایی را برای شما فراهم می کند. این دستگاه دارای 4 سر شناور با دقت 3 بعدی است تا سایه شما عالی باشد. با داشتن بدنه ای باریک و ضد آب ، حمل آن و همچنین شستشوی آن پس از استفاده آسان است. برای آگاهی از ظرفیت باتری ، از صفحه LCD استفاده می شود تا شارژ موجود را نشان دهد. با داشتن باتری 60 دقیقه اصلاح مداوم ، گزینه عالی در هنگام بیرون آمدن است.

 1. ELEKOT 3 در ریش تراش مردانه مرطوب و خشک 1Electric Razor
  ریش تراش مردانه ELEHOT 3 in 1Electric Razor مرطوب و خشک
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  در هنگام تراشیدن با وسیله مناسب احساس فوق العاده ای دارد. با این حال ، هیچ تراشنده ای نیست که بتواند اصلاح خوبی را تضمین کند. ریش تراش مرطوب و خشک 3 در 1 ، یک انتخاب مناسب برای هر مرد است. با داشتن 5 پیوست ، می توانید کارهای بیشتری نسبت به ریش تراشیدن انجام دهید. سرهای چرخان برای گیره بینی ، گوش و مو ایده آل هستند. بنابراین می توانید بدون خرید ماشین ریش تراش های مختلف از دستگاه برای تراش های مختلف استفاده کنید.

شگفت آور است که عملکرد سرهای ریش تراش برجسته است. این دستگاه دارای 4 سر خمشی جهت دار است که یک تراشیدن تمیز ایجاد می کند. ماشین ریش تراش ه های خود تیز کننده منحصر به فرد هستند زیرا اجازه می دهند مدت طولانی بدون استفاده از صاف شدن استفاده شوند همچنین ماشین ریش تراش ه بدون خوردگی باعث تمیز کردن آسان آب می شود. این ریش تراش تنها با یک بار شارژ ، تا 20 روز اصلاح را ارائه می دهد.

تراش برقی راهنمای خرید آقایان
خرید یک ریش تراش هر چند ساده به نظر می رسد؛ باید احتیاط کرد به خصوص ، با وجود اصلاح کننده های مختلف که دارای ویژگی های مختلفی هستند ، فرد نیاز به درک بهتر دارد. در زیر برخی از عناصر حیاتی برای بررسی وجود دارد.

ارگونومی
ارگونومی به نحوه انجام مشاوره آسان و استفاده از آن اشاره دارد. در حال حاضر ، برای یک ماشین اصلاح نیاز به فوق العاده ارگونومیک و نگهداری راحت دارد. این باید تجربه برگزاری عالی برای اطمینان از کنترل بهتر در هنگام اصلاح را فراهم کند. دستگاه های بدنه باریک ایده آل هستند زیرا می توانید به راحتی مانور دهید. همچنین ماشین ریش تراش ​​باید بتواند به نواحی مختلف بدن برسد.

مرطوب در مقابل تراشنده های خشک
این می تواند هنگام انتخاب ریش تراش مشکل باشد. در بیشتر موارد ، مردم فقط از دستگاههای خشک کن آگاه هستند. با این حال ، این روزها برخی از مدل ها برای استفاده در موهای مرطوب ایده آل و ایمن هستند. شگفت آور است که مدل های مرطوب برای افرادی که پوسته های حساس دارند مناسب و بی خطر هستند. همچنین برخی مدل ها عملکرد خشک و مرطوب دارند و آنها را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند.

فویل در مقابل دوار
ریش تراش در سرهای تراشنده و فویل در دسترس است. هر یک از این سرهای اصلاح کننده مناسب ترین کاربرد را دارند. برای چرخش ، آنها دارای دیسک های دوار هستند که در سرهای شناور هستند. آنها به راحتی برای پیکربندی در خطوط بدن از این رو برای پیرایش موهای طولانی ایده آل هستند. سرهای تراشنده فویل ها دارای یک فویل فلزی هستند که از ماشین ریش تراش و تماس پوست جلوگیری می کند. عمل خنک کننده آنها تراشیدن کامل و مناسب برای استفاده روزانه را ممکن می کند. بنابراین بسته به فرکانس تراشیدن شما می توانید بین تراشنده های چرخشی و فویل را انتخاب کنید.

در مقابل سیم بی سیم
ریش تراش های رمزگذاری شده به دیوار وصل می شوند. این بدان معناست که شما باید در نزدیکی سوکت های دیواری باشید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. این محدودیت زمانی است که و در کجا می توانید از آنها برای نظافت استفاده کنید. اما اخیراً ، ما اصلاح کننده های بی سیم داریم که از باتری های قابل شارژ یا یکبار مصرف استفاده می کنند. همچنین دیگران دارای باتری های داخلی هستند که نیاز به شارژ مجدد دارند. با خرید یک ریش تراش قابل شارژ ، باید یکی از قدرتمندترین و با دوام ترین باتری ها را پیدا کنید.

نتیجه

برای لذت بردن از ایمن و راحت از تراشیدن ، یک ریش تراش برتر بسیار مهم است. با استفاده از ماشین ریش تراش های مختلف با ویژگی های مختلف ، اکنون می توانید پیرایش برجسته ای را انجام دهید. با استفاده از این ریش تراش ها ، اکنون می توانید یک آقا تراشیده شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>