خرید عینک صاایران برای بهترین های سال 2019

عینک آفتابی ، که از عشق به عنوان سایه نیز یاد می شود ، مدتهاست که قطعه مورد علاقه عینک محافظ در جهان برای جلوگیری از تابش پرتوهای تابش نور از خورشید است. در هنگام تابستان های طولانی ، میزان آسیب و ناراحتی که در معرض دید چشم شما قرار می گیرد ، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد ، عینک آفتابی بهترین دوست شماست. در بعضی موارد ، عینک آفتابی نیز به عنوان کمکهای بینایی عمل می کند تا در اصلاح یا کمک به مشکلات بینایی کمک کند در میان کاربران یک نمونه می تواند عینک آفتابی با لنزهای قطبی ، رنگی یا تیره باشد.

در حالی که بسیاری از خریداران به دنبال عینک آفتابی هستند تا بتوانند به راحتی سبک خود را بالا ببرند ، عده دیگری نیز هستند که عینک آفتابی را خریداری می کنند تا بتوانند خود را با یک فرم مناسب برای محافظت از چشم مجهز کنند. عینک آفتابی برای محافظت از چشم در برابر نور آبی و همچنین تابش اشعه ماوراء بنفش مضر خورشید ، یک راه حل آماده برای جلوگیری از مشکلات جدی چشم است. از نظر پزشکی ، عینک آفتابی بعد از انجام اقدامات جراحی مانند IntraLASIK اجباری تلقی می شود تا احتمال عفونت به حداقل برسد.

برای وضوح تصویری
جدای از راحتی ، عینک آفتابی نیز به دلیل عملکرد محافظتی باعث افزایش وضوح بینایی می شود. اگر شما بیمارانی هستید که قطرات چشم میدریاتیک را به شما تجویز کرده است ، برای تسهیل در معاینه چشم ، عینک آفتابی به انواع مختلف برای شما تجویز می شود. از بین بردن تابش خنک کننده ای که در بعضی از زوایای سطح آب منعکس می شود ، می توان از عینک آفتابی نیز استفاده کرد.

برای محافظت
قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در برابر اجزای قابل مشاهده و همچنین نامرئی نور به شدت برای چشم شما مضر است ، و در اینجا جایی است که عینک آفتابی در دسترس شما قرار می گیرد. عینک آفتابی شما را از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند ، که شناخته شده است باعث ایجاد تعدادی از شرایط می شود.

خرید عینک صاایران
احساس واقعی ضد اجتماعی دارید؟ سر خود را با یک جفت عینک آفتابی آینه کنید تا به راحتی بتوانید از تماس چشمی با هر کس که باشد ترجیح می دهید با آنها صحبت نکنید. علاوه بر این ، از عینک آفتابی می توان برای پنهان کردن احساسات شما به هر دلیلی شخصی و همچنین حرفه ای ، مانند بازی پوکر استفاده کرد.

برای روندهای مد
در سطح جهانی ، عینک آفتابی جمله ای بسیار سبک به نظر می رسد. انواع مختلفی از عینک آفتابی طراح همه ساله در روند مد به خط مقدم خود می روند و به عنوان لوازم جانبی اساسی برای تکمیل ظاهر تابستانی در نظر گرفته می شوند. به طور معمول ، عینک آفتابی بسته به شکل های خاصی که در رواج است ، می تواند یک عامل خنک کننده به لباس پوشان اضافه کند.

برای پنهان کردن ناهنجاری ها
نقص بینایی شدید ممکن است باعث شود که چشم ها همواره در جهت نادرست به نظر برسند و با اهدای یک جفت عینک آفتابی از این وضعیت ناراحت کننده می توان جلوگیری کرد. از طرف دیگر ، افرادی که دارای چشم خون ، اگزوفتالموس ، آب مروارید ، نیستاگموس ، دانش آموزان گشاد شده یا منقبض شده هستند و یا حتی به دلیل سوء استفاده جسمی ممکن است به دلیل استفاده از عینک آفتابی از عینک آفتابی استفاده کنند ، می توانند از عینک آفتابی استفاده کنند.

چه چیزی را باید در عینک آفتابی جستجو کرد
مناسب
نکته ای که هنگام انتخاب یک جفت عینک آفتابی به آن باید بیشترین اهمیت را بدهید این است که چطور آنها مناسب هستند ، زیرا این امر تصمیم می گیرد که چگونه آنها به شما نگاه می کنند ، و همچنین اینکه چقدر می توانند پرتوهای UV را مهار کنند. هنگامی که یک جفت عینک آفتابی کاملاً متناسب باشد ، بدون اینکه احساس کنید خیلی تنگ است ، روی صورت شما خواهد نشست. اطمینان حاصل کنید که این قاب به اندازه کافی گسترده نیست و اجازه می دهد اشعه ماوراء بنفش از طرفین قرار داشته باشد ، و مرکز لنزها دقیقاً با مرکز چشم شما بچرخد.

راهنمای خرید عینک آفتابی
در حالی که عینک آفتابی در اشکال مختلفی وجود دارد ، فقط تعداد کمی از آنها وجود دارد که از نظر همه افراد مشهور است ، مانند هواپیما سازان و راهپیمایان . شکل های عینک آفتابی بیشتر در جذابیت زیبایی شناسی نقش دارند ، اما همچنین می توانند برای فعالیت های خاص مهم باشند. به عنوان مثال ، عینک آفتابی استفاده شده برای اهداف ورزشی به طور معمول به سبک بسته بندی می آید ، به گونه ای که اشعه ماوراء بنفش از هر زاویه ای از چهره شما مسدود می شود.

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
در حال حاضر ، شما از قبل می دانید که هنگام خرید عینک آفتابی باید به اولویت شماره یک توجه شود. یک جفت عینک آفتابی که صددرصد محافظت اشعه ماوراء بنفش را به همراه لنزهای قطبی و ضد انعکاس ارائه می دهند برای کاهش تابش خیره کننده برای محافظت از چشم شما ایده آل هستند.

مواد
لنزها و قاب های بیشتر عینک های آفتابی از پلاستیک خوب ol ساخته شده اند ، اما نوع پلاستیک مورد استفاده می تواند تفاوت زیادی در عینک آفتابی شما ایجاد کند. یک جفت ساخته شده از پلاستیک های قوی تر انتخاب کنید ، زیرا این مواد به راحتی خرد نمی شوند و از آسیب دیدگی چشم شما جلوگیری می کنند. انتخاب ایده آل پلی کربنات در لنزها و همچنین فریم ها است زیرا سبک و بادوام است. علاوه بر این ، پلاستیک CR-39 با مقاومت بالا در برابر خرد شدن باید برای لنزها استفاده شود.

رنگ
رنگ ها در عینک آفتابی گنجانیده شده اند تا روش های مختلفی برای فیلتر کردن نور اطراف شما ارائه دهند. برای کاهش میزان روشنایی که باعث ایجاد تحریف رنگ نمی شود و می تواند برای رانندگی مضر باشد ، می توانید به دنبال لنزهایی با رنگ خاکستری باشید. برای انسداد کامل از نور خورشید بالای سر بدون تاریکی بیش از حد منظره ، می توانید به سمت لنزهای شیب بروید ، که از بالای تیره به یک رنگ روشن تر تبدیل می شوند. اگر به سمت ساحل می روید ، بهترین شرط بندی شما لنزهای کهربا و قهوه ای است ، که برای کاهش تابش خیره کننده و نور آبی عالی هستند.

عینک آفتابی مناسب برای برش صورت شما
صورت بیضی شکل

اگر به دنبال خرید یک جفت عینک آفتابی هستید ، ممکن است چهره ای بیضی شکل مطلوب ترین باشد ، زیرا تقریباً به هر سبکی سنگ می زند. با کمک جهت گیری افقی یک جفت عینک آفتابی مستطیلی ، عمودی صورت شما کاملاً متعادل می شود. گونه های بلندی گونه شما را می توان با یک جفت عینک آفتابی با قاب های cateye ، گرد ، بی سیم یا پروانه تکمیل کرد.

عینک آفتابی توصیه شده: پروانه ، کتای ، عینک ، بیضی ، خلبان ، گرد ، مستطیل ، بی سیم ، نیمه ریم ، محافظ ، مربع ، راه ، بسته بندی
چهره به شکل مربع

اگر پیشانی پهن و فک دارید ، به همان اندازه گسترده است ، پس صاحب چهره مربع هستید. از آنجا که صورت شما کاملاً زاویه دار است ، می توانید آن را با قاب هایی که تمایل به ظاهر فرفری دارند ، مقابله کنید. برای نرم تر کردن ظاهر خود می توانید به عینک آفتابی با شکل بیضی یا گرد بپردازید ، در حالی که برای لبه های اضافی به چشم خود می دهید ، می توانید برای فریم های نیمه بدون ریش ، cateye یا پروانه وارد شوید.

عینک آفتابی توصیه شده: پروانه ، کتای ، عینک ، بیضی ، خلبان ، گرد
صورت گرد

صورت دور فاقد تعریف و زوایا است ، به این معنی که عینک آفتابی شما باید دقیقاً آن را داشته باشد. بهترین انتخاب شما یک جفت عینک آفتابی خواهد بود که دارای رینگ های شکل هندسی است ، مثل مستطیل یا راه راه. قاب های افقی متضاد در این عینک آفتابی باعث می شوند چهره های گرد به طور قابل توجهی طولانی تر و براق به نظر برسند.

عینک آفتابی توصیه شده: عینک آفتابی ، مستطیل ، سپر ، مربع ، راه راه ، بسته بندی
چهره ای با قلب

گفته می شود صورت که در چانه باریک است و در معابد گسترده می شود. شما باید با هدایت توجه به سمت چانه به صورتی که صورت شما طولانی تر به نظر برسد ، بر روی عینک آفتابی تمرکز کنید که تعادل زیبایی شناسی به چهره شما می بخشد. این کار را می توان با استفاده از قاب هایی انجام داد که دارای معابد نازک هستند ، به رنگ ملایم و در قسمت انتهایی خود دارای تزئینات کوچک است.

عینک آفتابی توصیه شده: پروانه ، کتای ، عینک ، خلبان ، بی ریشه ، نیمه بی ریز ، دور
اکنون برای عینک آفتابی خریداری کنید
فن آوری های جدید اجرا شده در عینک آفتابی

قطبش
عینک آفتابی قطبدار برای رانندگی ایده آل است که می تواند باعث کاهش درخشش ناشی از هود ماشین شما ، سطح جاده یا هر سطح طولانی و مسطح دیگری شود. با استفاده از فیلتر ویژه ، لنزهای قطبی قادر به جلوگیری از تابش نور شدید به منظور کاهش تابش نور هستند. از طرف دیگر ، لنزهای قطبی نیز برای کاهش دید تصاویر که توسط نمایشگرهای کریستال مایع (LCD) یا نمایشگرهای دیود ساطع کننده نور (LED) تولید می شوند ، کار می کنند. اینها معمولاً در داشبورد ماشین یا صفحه های دیجیتالی و حتی دستگاههای خودپرداز موجود است.

لنزهای فتوکروم
لنزهای فتوکرومیک برای تاریکی گسترده در معرض انواع خاصی از نور ایجاد شده ، برای مقابله با پرتوهای فرابنفش مناسب هستند. هنگامی که منبع نوری که باعث این واکنش می شود از این لنزها برداشته می شود ، عینک آفتابی به حالت واضح خود برمی گردد. مواد مورد استفاده در ساخت لنزهای فتوکرومیک شامل پلی کربنات ، شیشه یا کاملاً ساده ، پلاستیک است.

آینه کاری
عینک آفتابی که دارای یک پوشش نوری منعکس کننده است و به عنوان پوشش فلش یا روکش آینه نیز شناخته می شود ، به عینک آفتابی آینه ای گفته می شود. این پوشش به طور کلی در سطح خارجی لنزها وجود دارد ، به همین دلیل لنزها مانند آینه عمل می کنند. دید این پوشه با این عینک آفتابی به رنگ قهوه ای یا خاکستری رنگ می شود و این روکش سطح نوری را که از لنز عبور می کند حداقل 10-60٪ کاهش می دهد. عینک آفتابی آینه ای که به عنوان آینه های یک طرفه کار می کنید ، هنگام ردیابی برف ، شن ، آب یا ارتفاعات بسیار مفید هستند.

پوشش مقاوم در برابر خراش
روکش داخلی ساخته شده که مقاومت در برابر خراش را دارد ، در اکثر لنزهای عینک آفتابی شامل آنهایی که از Trivex و پلی کربنات ساخته شده اند دارای شاخص های بالایی است ، درج شده است. روکش اختیاری است ، اما آنها برای تهیه دوام اضافی فوق العاده هستند ، به ویژه اگر در انتخاب پوشش سخت تصمیم بگیرید. همچنین برای عینک آفتابی که در مقایسه با عینک آفتابی بدون روکش با آن برخورد شده اند ، ضمانت ویژه ای نیز وجود دارد.

پوشش ضد انعکاس
روکش ضد انعکاس ، همچنین به عنوان پوشش ضد تابش یا پوشش AR نامیده می شود ، یک پوشش چند لایه ای است که از لایه های نازک میکروسکوپی تشکیل شده و برای از بین بردن بازتاب های هر دو سطح جلوی و پشت لنزهای عینک آفتابی کار می کند. علاوه بر این ، عینک آفتابی با روکش AR به طور چشمگیری کاهش می یابد و باعث افزایش دید در هنگام فعالیت هایی مانند خواندن ، رانندگی در شب و استفاده طولانی از کامپیوتر می شود.

پوشش UV
مسدود کردن نور ماوراء بنفش تابعی است که توسط اکثر لنزهای پلاستیکی منظره آفتابی انجام می شود. این فرآیند با افزودن یک رنگ مسدود کننده اشعه ماوراء بنفش ، که با افزایش محافظت در حدود 100 درصد افزایش می یابد ، تقویت می شود و ایمنی اضافی را تشکیل می دهد. لازم به ذکر است که این لنز اضافی برای لنزهایی که از پلی کربنات ها یا سایر پلاستیک های با شاخص بالا ساخته شده اند ضروری نیست ، زیرا آنها قبلاً دارای 100 درصد محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش هستند.

نکاتی برای انتخاب عینک آفتابی
قاب
اندازه فریم
یکی از مواردی که باید در عینک آفتابی که می خواهید بخرید این است که اندازه قاب با اندازه سر و صورت شما همگام باشد. اگر به دنبال یک قاب کوچکتر از اندازه صورت خود هستید ، بهترین حرکت شما این است که از آن فاصله بگیرید – زیرا این امر به بیرون نگه داشتن خورشید از کنار و یا بالاتر کمک نخواهد کرد. از طرف دیگر ، یک قاب بزرگ ممکن است این کار را انجام دهد اما به نظر می رسد کمتر جذاب و کاملاً سنگین باشد.

عرض بازوها
اطمینان حاصل کنید که عرض بازوهای عینک آفتابی شما فقط طول مناسبی برای قرار گرفتن صحیح بر روی سر شما باشد. اگر بیش از حد گسترده باشند ، دید در سمت چپ و راست تأثیر منفی خواهد گذاشت.

لنت های بینی
برای به حداقل رساندن احتمال ناراحتی یا حساسیت پوستی از نزدیکی قاب به پوست ، پدهای بینی به علاوه می توانند از عینک آفتابی مفید باشند. اگر بینی تخت دارید ، لنت های بینی به خوبی از عهده شما بر می آیند ، زیرا آنها برای اطمینان از قرار دادن قاب در محل کار خود کار می کنند ، به گونه ای که از بین نرود.

ذخیره سازی
در حالی که بیشتر عینک آفتابی در موارد مناسب قرار می گیرند ، برخی دیگر این کار را نمی کنند. بهتر است بدون در نظر گرفتن خودتان یک مورد را از بین ببرید ، زیرا با گذشت ساعات طولانی سایه های شما در معرض نور شدید آفتاب به آنها آسیب می رساند.

جنس قاب قاب
قاب های عینک آفتابی معمولاً از فلز یا پلاستیک ساخته می شوند. هر دو ماده جوانب مثبت و منفی خود را دارند ، بنابراین باید عاقلانه بر اساس اولویت های خود انتخاب کنید. فریم های فلزی به طور کلی راحت تر هستند ، زیرا از چهره های پلاستیکی دورتر هستند. از طرف دیگر ، قاب های فلزی نازک هستند و به راحتی می توانند تغییر شکل دهند ، در حالی که پلاستیک تغییر شکل آن چندان آسان نیست.

لنزها
رنگ های مشخصی که در آن لنزهای عینک آفتابی فروخته می شوند خاکستری ، قهوه ای و سبز تیره هستند. اینها بیشترین ترجیح را دارند زیرا توانایی آنها در جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش مضر حداکثر است. همچنین روی مواد مورد استفاده در ساخت لنزها تمرکز کنید ، که بین پلاستیک تا شیشه است. بدون شک پلاستیک از شیشه مطلوب تر است ، زیرا سبک تر ، راحت و مقاوم در برابر ضربات است.

بهترین زمان برای پوشیدن عینک آفتابی
در طول تابستانهای طولانی

تابستان فصل مناسبی برای عینک آفتابی است زیرا چشم های شما هنگام ظهر اشعه ماوراء بنفش (UVR) در بالاترین حد خود ، در طول ظهرها به محافظت گسترده نیاز دارند. در حقیقت ، اشعه UVB ، مضرترین نوع UVR ، در طول تابستان نسبت به زمستان حدود ده برابر بیشتر است.

در ساحل

حتی اگر تابستان هم نباشد ، رفتن به ساحل شما را مجبور می کند سایه های خود را برپا کنید زیرا سواحل به دلیل کمبود ساختمان برای جلوگیری از آسمان ، تابش مستقیم و پراکنده ای را ارائه می دهند. بازتاب اشعه UV از آب نیز می تواند مضر باشد.

ظهر

هر روز مدت زمان وجود دارد که چشمان شما بیشترین خطر را دارد. این شامل زمان حدود ساعت 1 بعد از ظهر در هنگام صرفه جویی در نور روز است. سه ساعت قبل یا بعد از این زمان ، هر روز حدود 70٪ از تشعشعات مضر از نوع UVB رخ می دهد.

در اسکی در ارتفاع بالا

هرچه در دامنه های کوه بالاتر می روید ، درصد اشعه ماوراء بنفش خورشیدی که در معرض آن قرار دارید نیز افزایش می یابد. بالاترین میزان اشعه ماوراء بنفش در 2000 متر است که حدود 30٪ بیشتر از سطح دریا است. بازتاب پذیری بالای برف به عنوان یک عامل کاتالیزور عارضه عمل می کند و اطمینان می دهد که دوز حتی بالاتر از UVR به چشم شما ضربه می زند. در هنگام رفتن به اسکی سایه های خود را ادامه دهید.

واژه نامه

پل:
مساحت عینک آفتابی شما که بین لنزها کمی قوس ایجاد می کند ، طراحی شده است تا تمام وزن سایه های شما را تحمل کند.

قطعه پایان:
بخشی از قاب عینک آفتابی شما که به بیرون کشیده شده است ، برای اتصال معابد به لنزها است.

حاشیه:
بخشی از سایه های شما که به عنوان نگهدارنده لنزها در آن قرار دارد.

لولا:
لولا پس از اتصال معبد به لبه داخلی ، به صورت داخلی می پیچد.

لنز:
فیلمی شفاف از پلاستیک ، شیشه یا پلی کربنات ساخته شده است که از طریق آن می توانید ببینید.

پد بینی:
تکه پلاستیکی که به قاب یا بازوی پد عینک آفتابی شما اضافه شده است تا مطمئن شوید سایه ها بر روی صورت شما در وضعیت مناسب قرار می گیرند.

بازوی پد:
بازوی پد یک اتصالی است که برای قرار دادن پد بینی در جای خود قرار دارد به گونه ای که عینک آفتابی کاملاً با شکل بینی شما مطابقت دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>