راهنمای خرید سینک می تواند همه چیز را در زیر آفتاب در مورد غرق آشپزخانه به شما بگوید ، اما آنها این را به شما نمی گویند – سینک ظرفشویی همانطور که فکر می کنیم سخت نیست (یا به خوبی طراحی شده است) ، و بسیاری از مشکلات با گذشت زمان بوجود می آیند ، اعم از کثیف ، ناخوشایند به خطرناک!

iQuartz هاچی سینک
طراح داخلی: طراحی فلیپساید

در حقیقت ، بیشتر مدل های سینک ظرفشویی از این 5 مسئله مخفی رنج می برند ، که می تواند به طور بالقوه به آشپزخانه شما (و سلامتی) آسیب برساند! ما فاش می کنیم که آنها چیست ، و چرا انقلابی سواری iQuartz Hachi Sink غرق نهایی برای قرار دادن این مشکلات استراحت است.

راز شماره 1: بیشتر سینک ها دام یک تن خاک را به دام می اندازند
برای چیزی که به معنای تمیز کردن است ، سینک آشپزخانه شما واقعاً کثیف می شود! اما قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم ، در اینجا یک آغازگر در دو نوع متداول سینک ظرفشویی آشپزخانه وجود دارد که ممکن است هنگام خرید با آنها روبرو شوید:

iQuartz هاچی سینک
طراح داخلی: Uno Interior

سینک ظرفشویی بالا : سینک در بالای یک میز قرار گرفته است که لبه های سینک آن بسته شده و آن را نگه می دارد.
iQuartz هاچی سینک
طراح داخلی: داخلی داروین

زیر کوه سینک : سینک در زیر میز قرار دارد. سینک ظرفشویی فقط با چسب سیلیکونی تأمین می شود. ابتدا بر روی پایه کابینت آشپزخانه قرار می گیرد و سپس با یک صفحه بغل در بالای صفحه قرار می گیرد.
متأسفانه ، این نوع سینک ها ، کانون گرم کردن خاک هستند. ‘لب’ بلند شده از یک سینک بالای کوه به راحتی تله های ناحیه شکاف در طرفین آن را به دام می اندازد. در حالی که ساختار سینک زیر آب یکدست به نظر می رسد و کاربران می توانند به راحتی خاک را از روی میز فشار دهند ، ذرات اغلب بین مهر و موم سیلیکون به دام می افتند (که ممکن است بعد از استفاده مداوم از بین برود و منجر به ایجاد شکاف و اشک شود).

iQuartz هاچی سینک
با این حال ، یک کودک جدید در بلوک وجود دارد – یک سینک سوار برافروخته! مدل آشپزخانه کوهستانی iQuartz Hachi مشکل این تله های ناخوشایند را از بین می برد. چرا؟ لبه های سینک با میز کار درست می شود ، انتقال بی وقفه به کاسه را فراهم می کند. علاوه بر این ، سطح صاف آن جایی برای قرار دادن زغال سنگ باقی نمی گذارد – تمیز کردن بدون سر و صدا و کارآمد.

راز شماره 2: و آیا کانونی برای قالب (و جلبک ها) هستند
iQuartz هاچی سینک
منبع

ترکیبی کشنده – ذرات غذایی ارگانیک با منبع آب ثابت. بدون توجه ، رطوبت اضافی اطراف سینک شما می تواند به یک محل پرورش برای قالب یا قارچ مضر تبدیل شود. معمولاً به صورت لجن سیاه یا سبز (با بوی بد بو) این سموم تولید سموم می کنند که ممکن است منجر به آلرژی یا بیماری شود !

iQuartz هاچی سینک
البته این امر کمکی نمی کند که مکان هایی که خاک در بالا و زیر غرق کوه جمع می شود همان مناطقی باشند که از نشت آب رنج می برند. خوشبختانه ، سینک های پوستی مانند سینک هاچی اجازه می دهند تا آب را بدون هیچ لبه اضافی به طور مستقیم درون کاسه پاک کنید. همچنین دارای یک کف شیب دار است که به طور موثر آب را به سمت پایین هدایت می کند و هیچ جایی برای استخر آب باقی نمی گذارد.

راز شماره 3: بیشتر تراشه ها یا خراش دهنده های سینک …
iQuartz هاچی سینک
طراح داخلی: AD.I.WRKS

در حالی که از بیرون به نظر می رسد سخت و سنگین است ، تعجب می کنید که بسیاری از سینک ها مستعد تراشه ها و لکه های ناخوشایند هستند. به عنوان مثال ، بیشتر سینکهای سخت ، مانند گرانیت کامپوزیت ، پرسلن / آهن مینا و اکریلیک ، جامد هستند ، اما همچنین به خصوص شکننده هستند و به راحتی می توانند بر روی ضربه سخت تأثیر بگذارند.

راز شماره 4: … و همچنین مستعد لکه ها هستند
iQuartz هاچی سینک
منبع

به همین ترتیب ، روزانه تن مواد شیمیایی ، مواد و اجزای ارگانیک با سینک شما در تماس هستند. هیچ جایزه ای برای حدس زدن وجود ندارد – واکنش هایی رخ می دهد که منجر به لک های سرسخت و ناخوشایند می شود! موادی مانند مینای چینی ، سطح جامد (مانند Corian) و اکریلیک بیشتر مستعد چنین لکه هایی هستند.

iQuartz هاچی سینک
به همین دلیل سینک های استنلس استیل محبوب ترین گزینه باقی مانده است – به اندازه مواد سخت دیگر مانند سنگ محکم است و خطر تراشیدن را ندارد. در ضمن ، از نظر حرارت و مقاوم در برابر لکه نیز هست ، و فلزی بودن آن هر نوع سبک را تکمیل می کند. سینک هاچئی iQuartz از یک فولاد ضد زنگ درجه یک استفاده می کند که به کاهش ظاهر خراش ها و لکه های آب کمک می کند.

راز شماره 5: همه سینک ها مطابق با مواد Countertop شما نیستند
iQuartz هاچی سینک
طراح داخلی: داخلی Aart Boxx

این فقط به ظاهر یا کارایی مربوط نمی شود – مواد میز کانتر شما می تواند نوع سینک قابل نصب را محدود کند! به عنوان مثال ، نوع مواد countertop شمارش می شود. اکثر لمینت ها نمی توانند وزن سینک های زیر کوه را تحمل کنند و فقط می توان نصب های بالایی را نصب کرد.

iQuartz هاچی سینک
با این حال ، این مشکلات با یک سینک سوار فلش کاربرد ندارد! سینک ظرفشویی هاچی برای همه نوع میزهای آشپزخانه ، از نظر لمینت های سبک ، سنگ مرمر محکم ، گرانیت یا سطوح جامد مناسب است. سینک ظرفشویی همچنین دارای دو اندازه است ، بنابراین فرقی نمی کند اندازه آشپزخانه شما باشد ، اما یکی از آنها متناسب با نیاز شماست.

یک سینک دریافت کنید که همه آن را حل کند
iQuartz هاچی سینک
مشکلات آشپزخانه خود را برای استراحت با آخرین سینک ساخته شده برای ایجاد ضرب و شتم همه آنها قرار دهید – سینک هاچی یونی iQuartz. با گذشت سالها تحقیق و توسعه ، سینک سنگین iQuartz’s Patent در انتظار ظهور flush-mount اولین نوع از این نوع در سنگاپور است که به طور ویژه با مشکلات موجود در سینک های محبوب بالا و زیر کوه مقابله می کند ، مانند:

رشد جلبک و قالب
احتباس آب
گوشه های پنهان غیر بهداشتی
نشت آب در اثر اشک سیلیکون
خرد کردن سینک
سینک رنگ آمیزی و خراش دادن
iQuartz هاچی سینک
طراحی خلاقانه سینک ظرفشویی سینک یکپارچه با هر نوع ماده مخزن مخلوط می شود و حاشیه های صفر یا شکاف هایی را که ممکن است باعث شود گرفتگی خاک های ولگرد یا آب شود ، باقی نمی ماند. هر قطعه نیز به صورت دستی ساخته شده است و دارای یک فولاد ضد زنگ قلم موی درجه یک SUS 304 است که محکم و در برابر خراش یا لکه مقاوم است.

iQuartz هاچی سینک
در دو اندازه Solo (650 X 420 X 203mm) و Couple (830 X 420 X 239mm) موجود است ، هر سینک هاچی از قالب مخصوص تهیه می شود و از سایز بندی دقیق و استاندارد برای مناسب بودن استفاده می کند. درباره iQuartz Hachi Sink اطلاعات بیشتری کسب کنید .

آشپزخانه نهایی را کنار هم قرار دهید.
شما ظاهر مورد علاقه خود را جمع کرده اید ، و می دانید چه چیزهایی برای بدست آوردن است – وقت آن است که با یک متخصص داخلی تماس بگیرید تا همه اینها را جمع کند ، و ما می توانیم کمک کنیم! به سادگی برای یک نقل قول رایگان اینجا درخواست کنید ، و ما می توانیم شما را با 5 شرکت داخلی ، بر اساس بودجه و سبک شما مطابقت دهیم. تمام توصیه های ارائه شده توسط Qanvast تا 50،000 دلار تحت ضمانت نامه Qvvast پوشش داده می شود .

ایده های محلی محلی بیشتری می خواهید؟ برنامه Qanvast ، موجود در فروشگاه App و Google Play را بررسی کنید . تصاویر مورد علاقه خود را ذخیره کنید ، محصولات جدید خانه را کشف کنید یا نکات مفید در مورد نوسازی را مطالعه کنید تا خود را به پس اندازترین صاحب خانه در شهر تبدیل کنید!