4 عامل قبل از خرید کنسانتره های قابل حمل اکسیژن قابل توجه است

ویژگی دیگری که این دستگاه ها را بسیار عالی می کند عمر باتری طولانی آنها است. از آنجا که بسیاری از کنسانتره های قابل حمل می توانند به مدت هشت ساعت با یک بار شارژ شوند ، شما قادر خواهید بود تمام روز را بدون نیاز به توقف و شارژ دستگاه خود از دستگاه خود استفاده کنید. دستگاه های قابل حمل نیز گزینه های مختلفی برای حمل دارند. بسته به مدلی که تصمیم می گیرید برای شما مناسب باشد ، گزینه های بالقوه شامل یک کیف حمل یا یک سبد مسافرتی است. کنسانترورهای جمع و جور نیز عالی هستند زیرا بسیار ساکت هستند. بدون ایجاد مزاحمت در اطراف خود مشکلی در استفاده از تنظیمات عمومی نخواهید داشت.

با فشار دادن دکمه روشن / خاموش روشن کنید. پس از نمایش آرم اینوژن ، یک بوق کوتاه کوتاه صدا می شود. “لطفا صبر کنید” هنگام راه اندازی کانکتور ظاهر می شود. صفحه نمایش تنظیم جریان و وضعیت انرژی را نشان می دهد. پس از شروع راه اندازی ، اینوژن مدت زمان گرم شدن تا 30 دقیقه خواهد داشت. در طی این مدت ، غلظت اکسیژن در حال ساخت است ، اما ممکن است به مشخصات نرسیده باشد. با این حال ، اینوژن می تواند و باید بلافاصله مورد استفاده قرار گیرد. اگر Inogen شما در دمای سرما ذخیره شده باشد ، ممکن است زمان گرمای اضافی نیز لازم باشد. کانول بینی را روی صورت خود قرار دهید و از طریق بینی خود تنفس کنید. .600.jpg؟ c = 2 “width =” 450 “align =” درست “/>

قسمت 8 GX0 ، موقعیت 28 ، نوع تجهیزات است. در بعضی موارد ، بیمار دریافت می کند بیش از یک نوع تجهیزات برای دریافت نحوه استفاده از غلظت اکسیژن. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد مانند نیاز به چیزی برای مکان جایگزین فقط داشتن لوازم یدکی در صورت خراب شدن قطعه اصلی تجهیزات. پاسخهای معتبر برای این زمینه A برای کنسانتره ، B برای مایعات ثابت ، C برای ثابت بودن گازها ، D برای قابل حمل مایع ، E برای قابل حمل گازی و O برای دیگر است. این قطعه دوم تجهیزات باید توسط پزشک سفارش دهنده تجویز شود.

اگرچه تشخیص برونشیت مزمن ممکن است یک چیز خیلی بد به نظر برسد ، در واقع بسیار بهتر است که از این بیماری آگاهی داشته باشید. دلیل خوب بودن این که بدانید این بیماری وجود دارد این است که پس از آن می توانید برای کاهش شدت برونشیت مزمن خود قدمی بردارید. همانطور که پزشک به احتمال زیاد هنگام تشخیص این بیماری به شما گفت ، برونشیت مزمن قابل درمان نیست. با این حال ، تعداد بیشماری از مردم در سراسر جهان به رغم این شرایط زندگی بسیار خوبی دارند. آنها قادر به انجام این کار با اقداماتی برای کاهش اثرات این بیماری هستند. همانطور که هر کس مبتلا به برونشیت مزمن به شما خواهد گفت ، یکی از بهترین راه های مقابله با این بیماری استفاده از وسیله ای است که اکسیژن را در اختیار شما قرار می دهد.

تنها تفاوت بعد از تشخیص شما این است که اکنون مشکلات تنفسی مزمن شما وجود دارد. یک نام شما می توانید رژیمی را که پزشک برای شما تجویز کرده است ، مشاهده کنید که شامل اکسیژن درمانی است. خوشبختانه ، با وجود غلظت اکسیژن قابل حمل ، خیلی راحت است که بیماران مبتلا به COPD بتوانند بسیاری از فعالیت های مورد علاقه خود را بدون نگرانی در مورد اینکه آیا آنها قادر به تنفس هستند ادامه دهند.

بدیهی است که موارد دیگری وجود دارد ، اما این سه مورد هستند موارد اصلی و بسیاری از پیشرفت های طراحی در کنسانتره های کنسانتره اکسیژن در خرید این موارد به این موارد پرداخته اند. به عنوان مثال ، اگر از باتری استفاده می کنید ، اکسیژن شما تا چه مدت دوام خواهد داشت بستگی به جریان دارد. اما وقتی افراد برای باتری از باتری های قابل شارژ استفاده می کنند ، معمولاً لازم است که باتری های اضافی را در اختیار داشته باشید.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/