خبرهای دانلود کتاب از آمازون

یک کتاب بچه با تیتر «دکتر لی و ویروس تاج‌دار» متن «فرانچسکا کاوالو» به ماجرا دکتر معالج «لی ونلیانگ» پزشک معالج جوانی که در رابطه شیوع ویروس «کرونا» هشدار بخشید , دانلود کتاب از آمازون میپردازد .

به نقل از ایران پیپر به گزارش سی ان ان , مولف این اثر میگوید امیدوار است این کتاب در یادگرفتن در رابطه دانلود کتاب از آمازون به به خردسال ها کارساز باشد .

«کاوالو» درین کتاب از پزشک «لی» تحت عنوان «یک دکتر عالی در چین» یاد نموده است . مولف این اثر میگوید از دکتر معالج «لی» که به‌خاطر هشدار در رابطه شیوع ویروس «کرونا» پیش از تبدیل شدن آن به یک دانلود کتاب از آمازون تحت عنوان یک دلیر شناخته می گردد , الهام گرفته است .

در آخرها دسامبر سال ۲۰۱۹ , پزشک «لی» که در درمانگاه مرکزی «ووهان» درگیر عمل بود , در رابطه شیوع بیماری‌ای مشابه به «سارس» در «ووهان» هشدار داده بود که‌این مبادرت در صدر سبب ساز شد تا مقام‌های چین از این دکتر تحت عنوان یک شایعه‌ساز یاد نمایند و نسبت به عواقب دانلود کتاب از آمازون به وی هشدار دهند .

پزشک «لی» در غایت در اثر ابتلا به ویروس «کرونا» درگذشت .

«کاوالو» میگوید قصد دارااست ماجرا پزشک «لی» را در راس اعتنا قرار دهد , چرا‌که وی «نماد اهمیت گوش دادن و اعتنا به دانشمندان» است .

به گفته «کاوالو» , این اثر که اکنون به زبان‌های انگلیسی , ایتالیایی , اسپانیولی و آلمانی دراختیار است , تا به امروز بارها دانلود کتاب از آمازون شده‌است .
کتاب‌فروشی‌های آلمان اذن دارا هستند از دو شنبه هفته آتی ( بیستم آوریل ) کار خویش را آغاز نمایند .

به نقل از ایران پیپر به گزارش بوکسلر , این تمایل دانلود کتاب از آمازون به تحت عنوان یکی اقدام‌های دولت و ۱۶ ایالت آلمان برای کاهش مقررات قرنطینه که از بیست و یکم مارس رقم خورده بود , اعلام شده‌است .

پیش از بازگشایی , کتاب‌فروشی‌های دانلود کتاب از آمازون و خرده‌فروشی‌ها ملزم به فراهم نمودن همگی اقدام‌های پیشگیرانه ابتلا به ویروس «کرونا» میباشند . با این که استعمال از ماسک هنوز تحمیلی نیست , ولی از خریداران التماس خواهد شد تا مسافت خویش را با یکدیگر رعایت نمایند و هنگام ورود به دکان از ماسک استعمال نمایند .

با این وجود , تعطیلی رستوران‌ها , کافه‌ها , سینماها , سالن‌های آهنگ و گردهمایی‌های بزرگ تا ۳۱ اوت کماکان ادامه خواهد داشت .

طبق داده ها منتشرشده بوسیله «ایران پیپر» تا روز شانزدهم آوریل شمار مبتلایان به ویروس «دانلود کتاب از آمازون» در آلمان ۱۳۰۴۵۰ نفر و شمار دانلود کتاب در اثر ابتلا بدین ویروس ۳۵۶۹ نفر گزارش شده‌است .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>