حزب جمهوری خواه تلاش های ترامپ برای سرنگونی مک کانل را رد کرد

[ad_1]

سناتور تامی توبرویل (آلا.)، که در سال 2020 با تایید ترامپ پیروز شد، گفت: رأی دهندگان بیشتر به این علاقه دارند که شما به عنوان یک سناتور چه می کنید، چه می گویید، به چه چیزی رأی می دهید، چگونه برای آن مبارزه می کنید. و معتقد است مک کانل “کار خوبی” انجام می دهد.

رئیس جمهور سابق که همچنان از مک کانل به دلیل امتناع از کمک به خنثی کردن نتایج انتخابات 2020 انتقاد می کند، در هفته های اخیر درخواست ها برای برکناری جمهوری خواه کنتاکی را افزایش داده است. همین هفته، ترامپ چندین بیانیه رسمی در انتقاد از مک کانل صادر کرد و گفت که رهبر جمهوری خواهان با انجام توافقی که به آنها اجازه می دهد سقف بدهی را افزایش دهند، “دموکرات ها را نجات داد”، که باعث نگرانی حزب جمهوری خواه سنا شده است.

ترامپ روز پنجشنبه نوشت: «این که چگونه این مرد می‌تواند به عنوان یک رهبر باقی بماند فراتر از درک است – این نه تنها از من، بلکه تقریباً از همه اعضای حزب جمهوری‌خواه می‌آید». او یک فاجعه است و باید هر چه زودتر به عنوان “رهبر” جایگزین شود!

رگبار حملات به مک کانل توسط مجریان فاکس نیوز، تاکر کارلسون و شان هانیتی، که در پاییز امسال نیز رهبر جمهوری خواهان را روی آنتن تعقیب کردند، افزایش یافته است. کارلسون، هفته گذشته، در طی یک بخش، اعلام کرد که برنامه اش به طور مرتب مشکلات مک کانل را برجسته می کند، او که او را “ابزار چپ” توصیف می کند.

با این حال، احساسات ضد مک کانل هنوز به موضوع اصلی در آستانه کمپین انتخاباتی 2022 تبدیل نشده است. مقامات مبارزات انتخاباتی جمهوری خواهان در بسیاری از ایالت ها گفته اند که نامزدهای آنها تنها یک یا دو سؤال در رویدادهایی در حمایت از آنها دریافت کرده اند. بسیار کمتر از فریاد منسجم پایگاه محافظه کار.

جان تون (RSD) از اقلیت سنا گفت: “من مطمئن هستم که یک مشاور به آنها می گوید که شما باید با تشکیلات مخالف باشید.” من فکر نمی‌کنم اکثر مردم بر اساس اینکه چه کسی به یک رهبر رای می‌دهد، به یک نامزد رأی می‌دهند.»

تا به امروز، تنها دو نامزد برجسته مجلس سنا خواستار برکناری مک‌کانل شده‌اند – کلی چیباکا، یک جمهوری‌خواه آلاسکایی که سناتور فعلی لیزا مارکوفسکی را به چالش می‌کشد و اریک گریتنز، فرماندار سابق میسوری که برای کرسی خالی نامزد می‌شود. سناتور روی بلانت.

چیباکا که یکی از بزرگترین اهداف ترامپ در مجلس نمایندگان را به چالش می کشد، گفت: «شما رهبران زیادی را در سنا خواهید دید، مانند من، که از میچ مک کانل برای رهبری حمایت نمی کنند، زیرا او چیزی جز یک رهبر است.

چیباکا که روز دوشنبه این بیانیه را در پادکست «اتاق جنگ» استیو بنن بیان کرد، تنها نامزد مورد تایید ترامپ است که مک کانل را علناً رد کرده است. گریتنز که در سپتامبر 2022 اولین نامزد سنا شد که قول داد با مک کانل به عنوان رهبر مخالفت کند، این کار را در برنامه محافظه کار محبوب بنن نیز انجام داد. ترامپ تاکنون از رقابت های میسوری حمایت نکرده است.

مورکوفسکی در مصاحبه ای گفت که از رهبری مک کانل حمایت می کند و تاکتیک های چیباکا را نادیده می گیرد: «احتمالاً یک کتاب مبارزات انتخاباتی ملی وجود دارد. فکر نمی کنم آلاسکایی ها در تیم ملی بازی کنند.

به غیر از چیباکا، نامزدهای مورد تایید ترامپ در سنا در جاهای دیگر از رهبری مسئله مک‌کانل خودداری کرده‌اند، و این نشان می‌دهد که جنگ صلیبی سالانه ترامپ علیه رهبر جمهوری‌خواهان سنا نتوانست آزمون تورنسل موثری برای آغازگر سنا باشد.

این علیرغم وضعیت ترامپ به عنوان رهبر واقعی حزب جمهوری خواه و محبوبیت گسترده او در میان رای دهندگان جمهوری خواه – که 83 درصد از آنها نظر مثبتی درباره او دارند. بر اساس مطالعه جدیدی که توسط POLITICO و Morning Consult انجام شده است، در مقابل، میزان محبوبیت مک کانل 41 درصد است.

در رقابت برای مجلس سنای کارولینای شمالی، تد باد مورد حمایت ترامپ بارها از بیان اینکه آیا از مک کانل حمایت می کند یا نه، خودداری کرده است. جاناتان فلتس، مشاور کمپین او در بیانیه‌ای به پولیتیکو این هفته گفت که باد بر پیروزی تمرکز کرده است.

او گفت: «تنها فکر ما برای انتخابات آینده رهبری این است که می‌خواهیم سهم خود را انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که رهبر جمهوری‌خواه رهبر اکثریت است، نه رهبر اقلیت، بنابراین می‌توانیم دستور کار لیبرال جو بایدن را متوقف کنیم. .

در همین حال، مبارزات انتخاباتی مخالف جمهوریخواه باد، فرماندار سابق پت مک کروری، آشکارا رهبری مک کانل را ستوده است.

“حکومت جردن شاو، مشاور مبارزات انتخاباتی مک‌کروری، گفت: «مک‌کروری قبل از تصمیم‌گیری برای نامزدی در مجلس سنا، گفتگوی خوبی با سناتور مک‌کانل داشت و او کاملاً از او به عنوان رهبر حمایت خواهد کرد».

مک کانل از اظهار نظر درباره این داستان خودداری کرد. این جمهوریخواه کنتاکی روز پنجشنبه در پاسخ به سوالی درباره تلاش های ترامپ برای جایگزینی او به عنوان رهبر، از تعهد خودداری کرد و به خبرنگاران گفت “تجربه خوبی” بود. مشاوران او می گویند که رهبر جمهوری خواه تنها بر بازگشت اکثریت متمرکز است – و اشاره می کنند که هیچ کس هرگز علیه مک کانل به عنوان رهبر رأی نداده است، سمتی که او از سال 2007 در اختیار داشته است.

آخرین سناتوری که قول داد علیه رهبر حزب، کرستن سینما، دموکرات آریزونا، رای دهد، در نهایت با چاک شومر مخالفت نکرد زیرا جایگزینی وجود نداشت.

کاندیدای مورد حمایت ترامپ در سنا، مو بروکس (R-Ala.) – که مک کانل در انتخابات مقدماتی سنا در سال 2017 با او مخالفت کرد – اوایل این ماه به پولیتیکو گفت که او حمایت مک کانل را به عنوان رهبر انتخاباتی که هر دو سال یک بار توسط کنفرانس جمهوری خواهان برگزار می شود را رد نمی کند. اما او همچنین تصریح کرد که مک‌کانل جمهوری‌خواه مورد علاقه‌اش نیست و «اگر او محافظه‌کارترین بود» از مک‌کانل حمایت می‌کرد.

وی افزود: برخی از آنها محافظه کارتر هستند و برخی دیگر نه.
توبرویل گفت بروکس “از بیرون آنچه را که ما انجام می دهیم می بیند – او درون جلسات، مذاکرات، استراتژی و همه اینها را نمی بیند.”

به گفته یکی از دستیاران ارشد جمهوریخواه مطلع از این تظاهرات، قدرت مک کانل در حزب جمهوری خواه در یک ناهار در حزب در روز پنجشنبه نشان داده شد، زمانی که تقریباً نیمی از اعضای حزب به خاطر رهبری خود از او تمجید کردند. سنسورهای محافظه‌کار مایک لی (رئیس یوتا) و ران جانسون (رئیس‌جمهور) تصمیم مک‌کانل برای باز کردن یک کرسی در دادگاه عالی در سال 2016 را برجسته کردند، در حالی که ناظم‌های Mrkowski و سناتور سوزان کالینز (R-Maine) نیز به گرمی درباره مک‌کانل صحبت کردند.

سایر جمهوری خواهانی که تلاش می کنند در انتخابات مقدماتی شلوغ میسوری برجسته شوند – از جمله بیلی لانگ جمهوری خواه، متحد دیرینه ترامپ که به دنبال تایید است – از پیوستن به گریتن ها در مخالفت با مک کانل خودداری کرده اند، حتی زمانی که فرماندار سابق تلاش کرد به یک موضوع اصلی در مبارزات انتخاباتی تبدیل شود.

دیلن جانسون، مدیر ستاد انتخاباتی گریتنز گفت: «ما معتقدیم که از هر نامزدی که می‌خواهد MAGA نامیده شود، باید این سؤال را پرسید. آیا آنها از میچ مک کانل حمایت خواهند کرد یا خیر؟

در مصاحبه اخیر، لانگ گفت که او گامی مشابه نخواهد برد.

لانگ گفت: “اگر جمهوری خواهان اکثریت باشند و تنها جمهوری خواه میچ مک کانل باشد، نمی توانید به من بگویید اریک گریتنز به او رای نخواهد داد.” “منظورم این است که این یک موضوع عالی برای گفتگو است. من آن را به اریک می دهم.

ستاد انتخاباتی اریک اشمیت، دادستان کل، به سوالی در مورد موضع وی در قبال رهبر جمهوری خواه پاسخی نداد، در حالی که ویکی هارتزلر، سخنگوی وی در بیانیه ای گفت که او “به هیچ کس در واشنگتن مدیون نیست” و “به رهبرانی رای خواهد داد که با جنون لیبرال مواجه می شوند. یک اقلیت بیدار سمی.”

در اوهایو، جایی که ترامپ هنوز از انتخابات جمهوری خواهان حمایت نکرده است، تنها کمپین جاش مندل، مجری برنامه، به پرسش POLITICO درباره موضع او در مورد مک کانل پاسخ داد.

سخنگوی او به اظهار نظر قبلی ماندل در مورد اینکه آیا کسی با مک‌کانل می‌جنگد استناد کرد و گفت که «در موقعیت‌های فرضی که حتی در واقعیت وجود ندارند، سرگرم نمی‌شود».

جی دی ونس، نویسنده کتاب مرثیه هیلبیلی، که اظهارات قبلی در مورد بی اعتنایی به ترامپ را رد کرد و سعی کرد خود را به عنوان یکی از طرفداران تازه متولد شده MAGA نشان دهد، در سپتامبر به جک مورفی مجری محافظه کار پادکست گفت که او نگرانی دارد که مک کانل همچنان رهبر باشد، اما او این نگرانی را دارد. عهد نکرد که با او مخالفت کند.

ونس در پادکست گفت: “من نمی دانم چه کسی باید رهبر اکثریت سنا باشد.” «فکر می‌کنم مک‌کانل به وضوح گفته است که او کوچک است، گاهی اوقات کمی دور از ارتباط با پایگاه است.

بعداً در این مصاحبه، ونس گفت: «زمان آن فراتر از طبقه رهبری بسیار قدیمی جمهوری خواه است که برای مدت طولانی بر جمهوری تسلط داشته است»، اگرچه مبارزات انتخاباتی او برای POLITICO روشن نکرد که آیا واقعاً قصد دارد علیه مک کانل رای دهد یا خیر. که شخصاً ونس را تشویق کرد تا در سنا در سال 2018 – در صورت انتخاب شدن – نامزد شود.

سناتور جان کورنین (تگزاس) گفت که اظهارات نامزدها علیه مک کانل “برای یک مخاطب” در نظر گرفته شده است: ترامپ.

کورنین گفت: «من در اینجا چندین انتخابات رهبری را پشت سر گذاشتم و دیدم افراد زیادی در بیرون تلاش می کنند تا بر آن انتخابات تأثیر بگذارند. و من هرگز آن را ندیده‌ام زیرا مردم بر اساس معیارهای مختلف برای اینکه چه کسی می‌خواهند رهبرشان باشند، قضاوت می‌کنند.»

ماریان لوین در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma