جو بایدن برای عصر TikTok خلق نشده است. اما تیم او تلاش می کند.

[ad_1]

نتیجه یک ویدیوی 17 ثانیه‌ای بود که چند روز قبل از جلسه در بخش‌های مختلف کاخ سفید فیلم‌برداری شد و به‌طور نامحسوس واکسیناسیون علیه کووید را تحریک کرد. او دقیقاً همان کاری را انجام داد که فلاهرتی تصور می کرد.

توییتر سیاسی از جو جوناس، جلو و وسط، با دهان بینگ بونگ! کوچک شد، و جو بایدن، رئیس جمهور، بالاخره با تلفن در دست، ظاهراً همه چیز را ضبط کرد و گفت: «ما متوجه شدیم!» در فضای مجازی شوکه شد. ویدیو حتی اتفاق افتاد برخی از آنها تحقیر آمیز بودند. برخی از افراد در TikTok خواستار اقدام در مورد سایر موارد در دستور کار، مانند رفع بدهی دانشجویان شدند. پادکستی در رولینگ استون ادعا می کند که این “مقابله” با جوانان است.

اما در 24 ساعت اول این ویدیو 50 میلیون بازدید، 10 میلیون لایک و در مجموع 500 هزار اشتراک داشت. «صدا» (یک کلیپ صوتی که معمولاً توسط شخص دیگری ایجاد می‌شود و توسط سایر TikTokers به ​​روش‌های جدید استفاده می‌شود) حدود 3000 بار برای ویدیوهای دیگر استفاده شده است و برخی از سازندگان جدید آزمایش‌های خود را برای وضعیت کووید-19 یا وضعیت واکسیناسیون نشان می‌دهند. در جهانی که هیچ چیز مورد تایید محض قرار نمی گیرد، این نوع مخاطبان اهمیت پیدا می کنند. و اگر ویدئویی لازم باشد که در آن نیک جوناس از برادرش بپرسد: «آیا واکسینه شدی؟» و کوین جوناس از پشت کارت بزرگ «متشکرم» بیرون می‌پرد و فریاد می‌زند «بله، قربان»، پس همین‌طور باشد.

یکی از مقامات کاخ سفید در ایمیلی گفت: «این اولین باری بود که ما (مانند کاخ سفید و POTUS) درگیر یک روند اجتماعی ویروسی شدیم و سپس صدای اصلی را ایجاد کردیم تا با واکسن‌ها و تقویت‌کننده‌ها در ارتباط باشیم.»

برای کاخ سفید، که به شدت به دنبال راه‌هایی برای دستیابی به مخاطبان جدید است، به‌ویژه مخاطبانی که نسبت به واکسن کووید شک دارند، یک تیم دیجیتالی متشکل از تقریباً 25 نفر که به ساخت این ویدیوها کمک می‌کنند بسیار مهم است. جو بایدن، تقریباً هشتاد ساله، دقیقاً در پلتفرم های مختلف ترجمه نمی کند. وظیفه آنها کمک به انتقال صاف و جلوگیری از هر گونه گیاه صورت است. و کمپین TikTok برای کاخ سفید بسیار منطقی است، که به دنبال “ملاقات با مردم در جایی که هستند” است، عبارتی که بارها توسط تیم دیجیتال بیان شده است. این اپلیکیشن بیش از یک میلیارد کاربر دارد و از گوگل به عنوان پربازدیدترین سایت در سال 2021 پیشی گرفت.

پروژه برادران جوناس رویکرد آنها را در بر می گیرد. دارو را زیر یک قاشق شکر پنهان کرد. این تیم به یک مد TikTok روی آورد که جوانان در حال حاضر به طور گسترده به اشتراک می گذارند تا برخی از آنها را تحت تاثیر قرار دهند تا واکسینه شوند.

“این تعادل بین تمام کارهایی است که انجام می دهیم و دامنه چیزی که در یک پیام عالی دریافت می کنیم. کریستین تام، معاون مدیر استراتژی دیجیتال کاخ سفید، گفت: برای چیزی که فقط برای سرگرمی است. «در این مثال، ما لحظاتی از این یکی را به‌عنوان یک روند کاملاً بزرگ که صدها میلیون بازدید دارد، می‌گیریم. ما بخشی از آن را که برای ما در پیام است، می گیریم.”

این گروه که شامل تگان اونیل، مدیر پلتفرم‌ها و لاندون مورگادو، مدیر مشارکت‌ها می‌شود، خود را تیم Plantation می‌نامد. این مانند نام ازدواج افراد مشهور تیم های دیجیتال و شراکت است. آنها در یک دفتر کار می کنند، مانند بسیاری از آنها در ساختمان دفتر اجرایی آیزنهاور، که با شکوه و خسته کننده است. فرش ها بسته به نحوه برخورد نور قهوه ای یا زرد هستند. دیوارها سیاه و لخت هستند. یک میز گرد تیره با صندلی های چوبی تیره با کوسن های زرد و زرد وجود دارد.

این تیم می‌گوید جلسات طوفان فکری آن‌ها معمولاً به‌طور ارگانیک شروع می‌شود و بسته به برنامه سفر و افراد مشهور، سفر از ایده تا ویدیو معمولاً حدود 7 تا 10 روز طول می‌کشد. آن‌ها فهرستی از افراد مشهور و تأثیرگذار دارند که می‌خواهند ارائه کنند، با تمرکز بر افرادی که در صدر حرفه‌ای خود هستند و مخاطبان بسیار زیادی دارند. وقتی از آنها پرسیده شد که آیا اشتباه یا ایده بدی وجود دارد، تیم خندید اما از گفتن به نوک سینه ها خودداری کرد.

مورگادو، مدیر این شراکت گفت: «بسیاری از این افرادی که با آنها صحبت می‌کنیم، اغلب با آنها رابطه برقرار می‌کنند و می‌دانند که چرا آنها پرشور هستند. “و بنابراین گاهی اوقات درست می شود، زیرا در حال حاضر می خواهیم در مورد x صحبت کنیم، و این چیزی است که بنی دراما می خواهد در مورد آن صحبت کند، اینطور نیست؟”

بنی دراما، ستاره شبکه‌های اجتماعی، تابستان امسال ویدیویی (با حضور سخنگوی جن ساکی) با استفاده از شخصیتی که قبلا بازی کرده بود، یعنی «کوپر، کارآموز Gen-Z» که در اطراف کاخ سفید می‌دوید و کاملاً بی‌فایده بود، فیلمبرداری کرد. رویکرد بیش از حد و چنگال های صریح او باعث تمسخر محافظه کاران شده است و آنها این سوال را مطرح کرده اند که کاخ سفید واقعاً در تلاش است تا به چه نوع مخاطبانی برسد. اما، دوباره، پیام، همراه با دامنه، برای دولت مهم بود. دراما در ویدیوی خود فریاد زد: «ما باید به دست هر آمریکایی شلیک کنیم!» پست او فالوورهایش – اکنون 1.4 میلیون نفر – را به vaccines.gov هدایت می کند.

با این حال، برجسته ترین همکاری سلبریتی ها با اولیویا رودریگو، ستاره نوجوان ملکه پاپ بود که به کاخ سفید آمد، در یک کنفرانس مطبوعاتی صحبت کرد و زمانی را با بایدن، معاون رئیس جمهور کامالا هریس گذراند و از مصاحبه با آنتونی فائوچی فیلمبرداری کرد. مشاور ارشد پزشکی رئیس جمهور ویدیوی منتشر شده توسط کاخ سفید، رودریگو را در اطراف کاخ سفید برای آن روز دنبال می کند.

فلاهرتی می‌گوید: «مسئله این است که کارگردانانی را طوری تنظیم کنیم که مانند پدربزرگ و مادربزرگ در کلوپ شبانه احساس نکنند و به نوعی محلی بودن را احساس کنند.


https://www.youtube.com/watch?v=2wHOtsQ44HA

دولت های قبلی کمی ساده تر بودند. برای شروع، رسانه های اجتماعی هنوز در حال ظهور بودند و نیاز به استفاده از آن را کمتر اهمیت می دادند. اما دو رئیس جمهور قبلی نیز با این دنیا آشناتر بودند. باراک اوباما اولین نامزد ریاست جمهوری بود که به طور موثر از فیس بوک استفاده کرد. در اواخر دوره دوم ریاست جمهوری خود، هم او و هم مقامات کابینه به طور مرتب از پلتفرم ها و برنامه های پخش آنلاین مختلف برای پخش شدن در فضای مجازی استفاده می کردند. دونالد ترامپ نام سیاسی خود را در توییتر مطرح کرد. به عنوان رئیس جمهور، جلب توجه رسانه های اجتماعی کمترین مشکل او بود.

بایدن توییت نمی کند و با جرات یک سیاستمدار جوان وارد کاخ سفید نشد. او عمدتاً به این دلیل انتخاب شد که مردم فکر می‌کردند او یک دست ثابت و خسته کننده در فرمان خواهد بود. اما فرمول برای برنده شدن رای دهندگان، که در طول انتخابات 2020 کارساز بود، در زمانی که در قدرت بود به سختی قابل تکرار بود. به ویژه، رئیس جمهور در ارتباط با جوانان با مشکلاتی روبرو بوده است. در اوایل این ماه، یک نظرسنجی از جوانان دانشگاه هاروارد نشان داد که 51 درصد از رای دهندگان بین 18 تا 29 سال با رئیس جمهور مخالف هستند و 46 نفر از کارهایی که وی انجام داده است. این 13 امتیاز کمتر از نظرسنجی مشابه در ماه مارس است.

ناتانیل لوبین، مدیر دفتر استراتژی دیجیتال دولت اوباما، گفت: «ما بین رئیس جمهور بودن و تلاش برای مؤثرتر بودن تا حد امکان آنلاین، تنش وجود دارد که همیشه یکسان نیست. «مم ها و چیزهایی که بیشتر مورد توجه قرار می گیرند ممکن است به قیمت چیزی که برخی افراد ممکن است به عنوان ریاست جمهوری تصور کنند، تمام شود.»

در اکثر موارد همه‌گیری، کارشناسان بهداشت و دولت دریافته‌اند که بهترین افرادی که دیگران را متقاعد می‌کنند تا واکسینه شوند، افرادی هستند که می‌شناسند یا مهم‌تر از آن، پزشکانشان. دیدن بنی دراما در حال دویدن در اطراف کاخ سفید ناگهان میلیون‌ها نفر از شکاکان واکسن را متقاعد نمی‌کند که به سمت CVS نزدیک شوند. اما دولت همچنان این ویدئوها را بخشی از یک کمپین پیام‌رسانی می‌داند که می‌تواند اهمیت واکسیناسیون را افزایش دهد، آن را ابهام کند و تا حدی کشور را یک قدم به نوعی به حالت عادی نزدیک‌تر کند.

فلاهرتی از “ماشین تبلیغاتی قوی ضد موم” آنلاین به عنوان چیزی که افراد مشهور به مبارزه با آن کمک می کنند، یاد می کند.

“وقتی شما خالقان و افراد مشهور و همه این افراد بیرون می آیند و این کار را انجام می دهند، نه تنها به افراد زیادی می رسد، بلکه سایر سازندگان را تشویق می کند که خودشان این کار را شروع کنند و در پیام های خود فعال تر شوند. و آنها شروع به گرفتن دکترها و چیزهایی از این قبیل خواهند کرد. بنابراین به نوعی شبیه یک سیستم کامل است، “او گفت.

حقیقت این است که فلاهرتی و تیمش همیشه نمی توانند میزان تاثیر را تعیین کنند. دولت می‌تواند لایک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها و بازدیدها را مشاهده کند. اما اینکه JoBros یا Rodrigo واقعاً تعدادی از افراد را متقاعد کرده اند که واکسینه شوند، تقریباً غیرممکن است که بدانیم. حتی اندازه گیری اینکه آیا مردم محتوا را تماشا می کنند و دوست دارند یا آن را می کشند دشوار است.

اما تلاش نکردن اشتباهی بزرگتر از برانگیختن تمسخر از زوایای خاص آنلاین خواهد بود. همانطور که فلاهرتی می بیند، کمپین واکسیناسیون بیشتر در مورد آگاهی است. او افزود: “شما همیشه نمی خواهید یک کمپین آگاهی را با معیارهای عملکرد کمپین خود بسنجید.”

«مشکل دادن سخت است. ما به داده های کیفی در مورد افرادی که نظر می دهند و می گویند “ما واکسینه می شویم” نگاه می کنیم. آیا ترافیک به vaccines.gov افزایش یافته است؟ فلاهرتی افزود و گاهی اوقات یکی وجود دارد و شما نمی دانید چرا. نمی توان گفت که این از این امر ناشی می شود، اما مهم این است که ما همه کارها را انجام دهیم و گاهی اوقات فراتر از آن چیزی که قابل اندازه گیری است زندگی نمی کند.

تنها چیزی که قابل اندازه گیری است؟ تیم دیجیتال همچنان از مشهورترین افراد در میان ما دعوت خواهد کرد تا در همه موضوعات همکاری کنند. در مورد افراد تأثیرگذار موبی دیک؟

مورگادو گفت: بیانسه. “رویا.”

به طور مشخص. هنوز هیچ رزروی انجام نشده است، اما کارکنان دیجیتال در حال “گفتگو” با تیم کوئین بی هستند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme