جنگ صلیبی تجارت منصفانه ماکرون با دشمنان داخلی روبرو می شود – POLITICO

[ad_1]

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، باید با دشمنان شناخته شده – چه در خارج و چه در داخل اتحادیه اروپا – بجنگد، زیرا پاریس وعده یک “جنگ صلیبی” را می دهد تا سیاست تجاری اروپا را برای کشاورزان عادلانه تر و برای جهان سبزتر کند.

یکی از ارکان مرکزی ریاست فرانسه بر شورای اتحادیه اروپا در شش ماه آینده، پیشنهاد معرفی «بندهای آینه ای» است. ایده ساده است: اروپا باید از شرکای تجاری بخواهد که استانداردهای تولید اتحادیه اروپا را منعکس کنند و نباید اجازه داد کارگران اروپایی را از طریق قوانین زیست محیطی سبک تر تضعیف کنند.

ماکرون هفته گذشته در سخنرانی خود برای آغاز ریاست جمهوری فرانسه تاکید کرد که اروپا باید «هر بار» هنگام توافق بر روی بندهای آینه ای پافشاری کند.

مکرون گفت، عادلانه است که کشاورزان غیر اروپایی را متعهد کنیم که استانداردهای خود را در زمینه های بحث برانگیز مانند آفت کش ها، آنتی بیوتیک های حیوانی و جنگل زدایی به استانداردهای اروپایی ارتقا دهند، به خصوص اگر کشاورزان خانگی سبزتر و سالم تر شوند.

در نگاه اول، این یک بازی سیاسی معقول است: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در آوریل، او با کشاورزان خانگی که احساس می کنند به طور فزاینده ای زیر بار خواسته های سبزتر می شوند، به خوبی بازی می کند، در حالی که گروه های محیط زیستی را که می خواهند اتحادیه اروپا باید از آن استفاده کند خوشحال می کند. معاملات تجاری خود را برای افزایش استانداردهای زیست محیطی در سراسر جهان انجام می دهد.

اما پیروزی برای ماکرون دشوار خواهد بود، زیرا او زمانی که نوبت به قوانین تجارت جهانی می شود، تیرها را به حرکت در می آورد. اجماع قانونی سنتی این است که کشورها به طور کامل اجازه دارند یک ماده غذایی را در صورت عدم رعایت استانداردهای بهداشت گیاهی بندر ورودی مسدود کنند. در سطح سازمان تجارت جهانی بسیار بحث برانگیزتر خواهد بود که اصرار داشته باشیم که اتحادیه اروپا باید اجازه داشته باشد محصولی را بر اساس استانداردهای مربوط به تولید آن مسدود کند، به خصوص اگر این محدودیت های واردات بخش های خاصی را هدف قرار دهد که با کشاورزان اروپایی رقابت می کنند.

او آماده است نه تنها از سوی کشورهایی که فروش محصولات خود را دشوارتر می‌دانند، بلکه از سوی تاجران آزاد سوگند خورده کمیسیون اروپا که معمولاً به دنبال اجتناب از هرگونه مشکل در زنجیره‌های تامین هستند که می‌تواند مصرف‌کنندگان را تحریک کند، مواجه شود. قیمت.

والدیس دامبروسکیس، کمیسر تجارت اتحادیه اروپا، سه بار قوانین سازمان تجارت جهانی را ذکر می کند او درخواست کرد در مورد اصرار فرانسه بر بندهای آینه ای در کنفرانس مطبوعاتی با برونو لومر وزیر اقتصاد فرانسه در اوایل ماه جاری.

دامبروسکیس گفت: «محدودیت‌های زیادی وجود دارد» و افزود که هرگونه تلاش برای افزایش استانداردهای غذایی در کشورهای غیر اتحادیه اروپا از طریق بندهای آینه‌ای «باید اختلالات تجاری را به حداقل برساند». [and] نباید گسترده‌تر از آنچه کاملاً ضروری است باشد.»

یک دیپلمات تجاری اتحادیه اروپا با تکرار اجماع مرسوم در مورد تجارت آزاد گفت: “بسیار دشوار است که ببینیم این چگونه عمل می کند.”

سالن آینه

فشار فرانسه برای بندهای آینه ای مطابق با شعار «استقلال استراتژیک» است که در بروکسل تکرار می شود. تا حد زیادی به لطف فرانسه، اتحادیه اروپا در سیاست تجاری خود به طور فزاینده ای تدافعی می شود.

اما «بندهای آینه‌ای» ماکرون آن را به سطح دیگری می‌برد و تلاش می‌کند رویای دیرینه اروپا برای استاندارد جهانی بودن را محقق کند.

ژولین دنورماندی، وزیر کشاورزی فرانسه، گفت: «اروپا باید استانداردهای خود را بر دیگران تحمیل کند، نه اینکه استانداردهای خود را بر دیگران تحمیل کند.

زمان بسیار مهم است، زیرا ریاست شورای فرانسه در انتخابات آوریل به شدت محدود خواهد شد، زمانی که انتظار می رود مکرون خواستار انتخاب مجدد شود.

دنورمندی، وفادار مکرون، از کمیسیون خواست تا کار روی گزارش را که تا پایان ژوئن و از سوی شورا و پارلمان اروپا درخواست شده است، در مورد سازگاری قانونی بندهای آینه با قوانین سازمان تجارت جهانی سرعت بخشد.

این گزارش نتیجه مذاکرات سال گذشته در مورد سیاست مشترک کشاورزی بعدی بود، و یک دیپلمات دوم اتحادیه اروپا گفت که دنورمندی تلاش کرده و نتوانسته کمیسیون را وادار کند تا آن را تا شش ماه ارائه دهد تا وزرا بتوانند در مورد آن به درستی تحت ریاست او بحث کنند.

اما تاجران آزاد اتحادیه اروپا با استناد به قوانین سازمان تجارت جهانی زنگ خطر را به صدا در می آورند.

اینو ماناک، متخصص حقوق تجارت بین‌الملل در اندیشکده آزادی‌خواه مؤسسه کاتو، می‌گوید: «اگر قوانین سازمان تجارت جهانی را بسیار سخت‌گیرانه تفسیر کنید، به عنوان محدودیتی در تجارت دیده می‌شود و مجاز نیست. «قوانین WTO به انعطاف پذیری برای تنظیم تجارت اجازه می دهد. اما قانونی بودن یا نبودن آن به ساختار اقدام و میزان تبعیض آمیز بودن آن بستگی دارد.

مناک ادامه داد: «اگر بندهای آینه‌ای فقط برای بخش‌های خاص یا حوزه‌های محصول خاص به دلایل حمایت‌گرایانه استفاده شود، به احتمال زیاد در مورد سازمان تجارت جهانی چنین خواهد بود. اما اگر هدف این است که مطمئن شویم همه با قوانین یکسان بازی می کنند، داستان متفاوت است. البته اتحادیه اروپا باید داشتن اهداف مشروع مانند رفاه حیوانات یا حفاظت از محیط زیست را توجیه کند.

مشکل این است که فرانسه درست می خواهند طبق برنامه ریاست جمهوری خود این بندهای آینه ای را به صورت بخشی اجرا کنند.

تا کنون، Denormandie تنها چند مثال ملموس از جایی که فرانسه مایل به استفاده از این بندهای آینه‌ای است، ارائه کرده است، به‌ویژه در مورد اعمال قوانین سخت‌گیرانه‌تر در مورد آنتی‌بیوتیک‌ها و آفت‌کش‌های حیوانی که کشاورزان غیر اتحادیه اروپا می‌توانند در صورت تمایل اروپایی‌ها برای خرید محصولات خود از آن‌ها استفاده کنند. . او می‌خواهد از بازنگری برنامه‌ریزی‌شده قوانین اتحادیه اروپا در مورد مواد شیمیایی کشاورزی حمایت کند تا حداکثر سطوح باقی‌مانده آفت‌کش‌ها در واردات مواد غذایی را سخت‌تر کند.

بلوک خرید

در حال حاضر، به نظر می رسد که بهترین چیزی که پاریس می تواند به آن امیدوار باشد، افزایش شتاب سیاسی بر نیاز به یک زمین بازی عادلانه تر است. هفته گذشته، دنورمندی گفت که دو ماه آینده را برای بیانیه مشترک در مورد بندهای آینه ای بین وزرای کشاورزی صرف خواهد کرد.

سومین دیپلمات اتحادیه اروپا گفت: «ممکن است ترکیبی از بحث های سطح بالا در مورد چگونگی پیشبرد امور و سپس ترکیبی از چیزهای واقعی و عملی وجود داشته باشد.

دنورماندی اکنون می تواند روی حمایت قاطع اسپانیا حساب کند و گفت که خوشبین است که جم یوزدمیر وزیر جدید کشاورزی سبز آلمان به او بپیوندد.

اما کشورهای سنتی تجارت آزاد، مانند کشورهای اسکاندیناوی، کمتر به طور آشکار برنامه حمایتی را دنبال می کنند.

در اشتباهی که ممکن است یک اشتباه فرویدی باشد، یانوش وویچیچوفسکی، کمیسر کشاورزی اتحادیه اروپا، موضع فرانسه را در مورد بندهای آینه خلاصه کرد و گفت که پاریس می‌خواهد قبل از اصلاح سریع خود و گفتن «ترویج ارزش‌های ما از ارزش‌های ما بهتر محافظت کند».

اولین دیپلمات اتحادیه اروپا گفت: برای اتحادیه اروپا مناسب نیست که بخواهد استانداردهای اتحادیه اروپا را به استانداردهای جهانی تبدیل کند، این رونق تجارت نیست.

بنابراین در حالی که وزرای کشاورزی می توانند با پاریس به توافق برسند، آنها آماده هستند تا با همتایان تجاری خود – و بخش تجاری قدرتمند کمیسیون – در مورد این ایده مقابله کنند.

احتمالاً از طرف شرکای تجاری آتی مانند کانادا، نیوزلند یا هند که باید به بندهای آینه ای بپیوندند، مقاومت بزرگی وجود خواهد داشت.

هولگر هسترمایر، کارشناس حقوق بازرگانی در کینگز کالج لندن می گوید: «بعید است کشورهای ثالث هماهنگی را بپذیرند. «تنها پذیرش استانداردهای اتحادیه اروپا دشوار است، زیرا بسیار سرزده است. رویکرد رایج تر، ارجاع به معاهدات بین المللی مانند رعایت توافق نامه پاریس است [climate] توافق شرط انعقاد معامله تجاری است.»

یک دیپلمات غیر اتحادیه اروپا هشدار داد که این اقدام فرانسه می تواند برای کشاورزی پایدار بی نتیجه باشد.

آنها گفتند: «معقول نیست که تولیدکنندگان کشورهای ثالث از روش های تولید مشابه کشاورزان اتحادیه اروپا استفاده کنند، در حالی که شرایط آب و هوایی و محیطی می تواند در آن کشورها بسیار متفاوت باشد.

گابریلا گالیندو و جورجیو لیالی در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna