جمهوریخواه بعدی مجلس اینتل یک چرخش شدید نسبت به سالهای ترامپ را آماده می کند

[ad_1]

اوهایو امیدوار است روابط متقابلی را که به دلیل تحقیقات سیاسی این هیئت در مورد مداخله روسیه در انتخابات 2016 و پس از آن برجستگی آن در اولین استیضاح ترامپ خراب شده است، ترمیم کند. با این حال، جهت دهی مجدد هیئت به سمت مأموریت اصلی خود یعنی توانمندسازی جامعه اطلاعاتی، به جمهوری خواهان نیاز دارد که وضعیت صاعقه گیر نماینده فعلی رئیس جمهور را در نظر بگیرند. آدام شیف (D-Calif.) سمت راست را حفظ می کند.

این فضایی است که خود ترنر در آن نقش داشته است. ترنر نامه ای را در سال 2019 امضا کرد که در آن خواستار برکناری شیف شد، اما مکرراً در مصاحبه ای در این هفته از برکناری دموکرات کالیفرنیا خودداری کرد – نشانه احتمالی تنش زدایی.

بدیهی است که آدام شیف قرار نیست اساساً شخصیت خود را تغییر دهد. ترنر به POLITICO گفت و این قطعاً یک عامل پیچیده خواهد بود. «اما در زمینه امنیت ملی، من سابقه قوی در توانایی کار در سراسر راهرو و تلاش برای پیشبرد آنچه برای کشور ما مهم است دارم. و من در همین راستا ادامه خواهم داد.”

کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، ترنر را به جای نونز که اوایل این هفته از کنگره استعفا داد و به عنوان مدیر عامل سرمایه گذاری رسانه ای جدید ترامپ استعفا داد، انتخاب کرد.

ترنر، 61 ساله، عموماً از مطبوعات دوری می‌کند، اما به دلیل بازجویی‌های گهگاه جنگ‌جویانه‌اش از شاهدان – و همچنین تمایلش به تأیید مجدد دکترین‌های سیاست خارجی نومحافظه‌کارانه که متحدان ترامپ در صدد برهم زدن آن‌ها و جایگزینی آن با جهان‌بینی پوپولیستی و انزواطلبی بودند، شهرت دارد. هنگامی که تاکر کارلسون مجری فاکس نیوز در نوامبر پیشنهاد کرد که ایالات متحده نباید در مناقشات ارضی خود با روسیه طرف اوکراین را بگیرد، ترنر به طور زنده روی آنتن با نماد محافظه کار درگیر شد.

ترنر گفت: «ظاهراً در اوکراین به تحصیلات کمی نیاز دارید به کارلسون گفت. «اوکراین یک دموکراسی است. روسیه یک رژیم استبدادی است که به دنبال تحمیل اراده خود بر یک دموکراسی معتبر در اوکراین است. و ما با دموکراسی طرف هستیم.”

این مبادله تاکید کرد که در اصل، صعود ترنر حداقل نشان دهنده انحراف نسبی از سال های پرآشوب ترامپ در کمیته است.

ترنر این هفته به پولیتیکو گفت: «من فکر می‌کنم مشخص خواهد شد که چه کسانی در کمیته متعهد به انتقال به امنیت ملی هستند و آن‌هایی که بیشتر به فرهنگ حزبی که شیف ترویج کرده است متعهد هستند.» تهدیدهای خارجی از سوی ایران به کره شمالی. دشمنان واقعی وجود دارند و ما باید روی آنها تمرکز کنیم.»

ترنر نونس را به خاطر کارش در کاوشگر روسیه برای GOP تحسین کرد. با این حال، او اشتیاق به فراتر رفتن از دوره‌ای را نشان داد که اغلب جمهوری‌خواهان را نادیده می‌گرفت یا از پرسش‌هایی درباره گرایش‌های نامنظم‌تر ترامپ و همچنین تماس‌های مکرر کمپین او با اتباع روسیه اجتناب می‌کردند.

ترنر گفت: “من در زمانی وارد می شوم که بزرگترین تهدید برای کشور ما، دشمنان خارجی ما هستند، و مطمئن می شوم که به عنوان یک کشور، ما روی آنها تمرکز می کنیم و به آن موقعیت ها می رسیم.” و افزود که نونس به عقب رانده است. «روایات کاملاً نادرست» درباره ترامپ.

مدیر ارتباطات شیف، لورن فرنچ، گفت: «حتی در بحبوحه ضرورت تحقیق درباره رئیس جمهور سابق، کمیته به مسئولیت عظیم خود در نظارت بر سازمان های اطلاعاتی و حفظ امنیت کشور ادامه داد.»

فرنچ افزود: «کار ما با عضو جدید رنکینگ ادامه خواهد داشت و امیدواریم مثمر ثمر باشد. ما اجازه نخواهیم داد حملات شخصی نادرست ما را از انجام امور مهم کمیته منحرف کند.»

نونس یک سرباز وفادار برای آرمان ترامپ در کاپیتول هیل و از افراد مورد اعتماد رئیس جمهور سابق بود. با این حال، در آخرین ماه‌های حضورش در کنگره، نونس از کمیته جدا شد، جلسات استماع و جلسات توجیهی را نادیده گرفت و در عین حال از تصویب لایحه مجوز اطلاعاتی دو حزبی که این هیئت مدت‌هاست در اولویت قرار داشت، جلوگیری کرد.

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان می گویند که انتظار دارند ترنر بسیار فعال تر از نونس باشد، با توجه به علاقه او به وظایف اصلی کمیته – عمدتاً نظارت بر جامعه اطلاعاتی.

نماینده سابق آمریکا گفت: «فکر می‌کنم امسال فرصت خوبی برای مایک و آدام شیف است تا روابط خود را دوباره تنظیم کنند. مایک کاناوی (R-Texas)، یکی از اعضای سابق کمیته که در سال 2021 از کنگره بازنشسته شد.

نماینده گفت: “من برای مایک ترنر احترام زیادی قائلم.” جیم هیمز از کانکتیکات، یک دموکرات ارشد در هیئت مدیره که برخی از جمهوری خواهان او را جانشین بالقوه شیف می دانند. او به جوهر امنیت ملی وارد می شود که به نظر من واقعاً خوب است. و من می دانم که او به آن متعهد است. از دیدنش ناراحت شدم [Nunes] یه جورایی کنار بکش.»

موقعیت جدید ترنر بر خلاف هر نقش رهبری هیئت دیگری است. جمهوریخواه اوهایو به گروه موسوم به باند هشت ملحق خواهد شد، گروهی از قانونگذاران ارشد که از حساس ترین اطلاعات طبقه بندی شده مطلع هستند. این گروه شامل رهبران حزب در مجلس نمایندگان و سنا، و همچنین دموکرات ها و جمهوری خواهان ارشد در کمیته های اطلاعاتی هر دو اتاق است.

با این حال، در داخل اتاق کمیته، جمهوری خواهان بر این باورند که کار سخت برای احیای ماهیت دو حزبی هیئت احتمالاً مستلزم تغییر رهبری کامل است که جایگزین شیف و همچنین نونز شود. بحث‌هایی در داخل حزب جمهوری‌خواه درباره حذف احتمالی شیف از کمیته اطلاعاتی در صورت از دست دادن اکثریت مجلس نمایندگان در پاییز امسال، با وجود عدم تمایل ترنر برای جلب نظر ترنر، صورت گرفته است.

در حالی که به نظر می رسد جمهوری خواهان در مورد حذف یکی دیگر از اعضای هیئت – نماینده – جدی تر هستند. اریک سوالول (D-Calif.)، یکی دیگر از ابلهان محبوب برای مخالفان سیاسی خود – اگر شیف دوباره این نقش کمیته را به عهده بگیرد، از میز خارج نمی شود. اما انجام هر گونه حرکتی علیه پنل دموکرات ها پس از انتخابات میاندوره ای بدون شک خطر بازگرداندن کمیته را به وضعیت جنگ پارتیزانی خواهد داشت.

و ترنر، که برای اولین بار در سال 2002 با سابقه شهردار و وکیل محاکمه انتخاب شد، اینگونه نیست که دست خود را بازی کند. همکاران حزب جمهوری خواه او را آماده تلاش برای بازسازی شهرت دو حزبی پانل، با یا بدون رهبری شیف دموکرات ها می دانند.

درخشش های استقلال او از ترامپ در آنجا به او کمک خواهد کرد: روزنامه اوهایوایی تماس تلفنی بدنام رئیس جمهور وقت با رئیس جمهور اوکراین در سال 2019 را محکوم کرد که جرقه روند استیضاح را برانگیخت. در اوایل همان سال، ترنر ترامپ را به خاطر توئیت های «نژادپرستانه» مورد انتقاد قرار داد درباره چهار قانونگذار زن رنگین پوست، که در آن او گفت که باید به «مکان‌های آلوده به جنایت که از آنجا آمده‌اند» «بازگردند».

پس از مصاحبه جنگی آنها، کارلسون به دنبال ترنر در توییتر رفت به دلیل رای مخالف به پیشنهاد ترامپ برای سرپیچی از کنگره از طریق هدایت مجدد بودجه برای دیوار مرزی جنوبی که در ابتدا برای پروژه های ساخت و ساز نظامی اختصاص داده شده بود.

در حالی که ترنر مایل است محافظه کاران برجسته را به جان هم بیاندازد، ترنر همچنین آماده است تا دموکرات ها را بخواند. ترنر طی یک حضور جدیدتر در فاکس نیوز، شیف را به شدت مورد بی اعتباری قرار داد و او را متهم کرد که «فریب روسیه» – عبارت مورد علاقه Nunes ‘- را برای اهداف سیاسی پیش می برد.

ترنر گفت که دموکرات کالیفرنیا “کمیته را از کانون آن که از امنیت ملی و جامعه اطلاعاتی ما محافظت می کند، به یک انتقام علیه خانواده ترامپ و حتی کمپین ترامپ تبدیل کرده است.”

به کنار این زبان نون مانند، کسانی که با ترنر کار کرده اند معتقدند که او چرخشی شدید به سمت میراث قبلی پانل خواهد داشت.

نماینده سابق می گوید: «این کمیته واقعاً مهم و واقعاً قدرتمند است و ارتباط زیادی با این دارد که چرا ما همانطور که زندگی می کنیم زندگی می کنیم. تام رونی (R-Fla.)، که در کمیته اطلاعاتی با ترنر خدمت می کرد. و من فکر می کنم بهتر است به یک کمیته ویژه برگردیم که به خوبی با هم کار می کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme