تیم بهداشت بایدن آزمایش رایگان کووید را برای تمام هزینه های لجستیکی رد کرده است

[ad_1]

سلین گاندر، متخصص بیماری های عفونی که پاسخ کووید-19 به انتقال بایدن را توصیه کرد، گفت: “توهین آمیز و ناپسند برای کسی که نماینده کاخ سفید است.” انگار می‌خواهند به نظر برسند که دارند کاری انجام می‌دهند، اما آن‌قدرها نگران تأثیر واقعی آن نیستند».

از آن زمان، کاخ سفید با تاکید بر تلاش‌های گسترده‌تر خود برای در دسترس قرار دادن رایگان آزمایش‌های کووید-۱۹ در بیمارستان‌ها، مطب‌های پزشکان و مراکز اجتماعی، به دنبال حفظ این مقدمه است.

سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز پنجشنبه با اشاره به سه برابر شدن سایت‌های تست رایگان و توزیع 50 میلیون نفری این وزارتخانه گفت: «ما گزینه‌های زیادی را در نظر گرفته‌ایم و همچنان به کار خود برای حمایت از دسترسی به آزمایش و دسترسی ادامه می‌دهیم». طرح ها تست رایگان برای سایت های جامعه

اما در داخل دولت، منتقدان همکارانی را عصبانی کرده اند که می گویند هزینه هنگفت ارائه صدها میلیون آزمایش سریع – همراه با درصد احتمالی استفاده نشده باقی مانده – باعث می شود که ایجاد چنین برنامه جهانی در حال حرکت در ایالات متحده غیرقابل دفاع باشد. ایالت ها.

مقامات با اشاره به برنامه نزدیک به 50 میلیارد دلاری “آزمایش و پیگیری” که بریتانیا برای کشوری یک پنجم بزرگتر معرفی کرده است، گفتند: هزینه فرستادن همه آمریکایی ها به خانه به طور منظم می تواند به سرعت افزایش یابد و ناپایدار شود.

کنگره در اوایل سال جاری حدود 48 میلیارد دلار برای آزمایش کووید-19 اختصاص داد. سخنگوی HHS گفت، اما تنها 9.4 میلیارد دلار تعهد نشده باقی مانده است و در حال حاضر برنامه‌هایی برای صرف این مبلغ در ماه‌های آینده وجود دارد.

این بدان معناست که کاخ سفید باید برای دریافت پول بیشتر به قانونگذاران بازگردد تا هر نوع سیستم آزمایشی برای همه تامین شود، عملا اقدام سریع را رد کرده و دولت را در نبرد چریکی دیگری برای تامین بودجه تهدید می کند.

مقامات بایدن که روی پاسخ کووید-19 کار می کنند همچنین این سوال را مطرح کردند که چه تعداد آمریکایی از آزمایش های رایگان در خانه بهره مند می شوند و چقدر در دسترس بودن آنها به کنترل ویروس کمک می کند.

در بریتانیا و آلمان، با وجود اتکای گسترده به آزمایش‌های سریع برای کاهش سرعت شیوع ویروس، تعداد موارد دوباره در حال افزایش است. به گفته مقامات، چنین رویکردی احتمالاً در ایالات متحده کمتر مؤثر خواهد بود، زیرا واکنش همه گیر چقدر سیاسی شده است.

مسئولان اداری نگران هستند درصد زیادی از آزمایش‌های سریع در مناطقی که به شدت تحت تأثیر کووید-19 قرار گرفته‌اند، به دلیل شک و تردید نسبت به واکنش فدرال، بلااستفاده می‌مانند و منابعی را که می‌توان به جاهای دیگر هدایت کرد، می‌خورد.

تردید مشابهی در مورد اینکه آیا اکثر آمریکایی ها ترجیح می دهند به جای اینکه در صورت نیاز به دنبال آزمایش های PCR دقیق تر باشند، آزمایش های سریع معمولی را انجام دهند وجود دارد.

سخنگوی HHS گفت: «کانال اصلی که از طریق آن افراد آزمایش می‌شوند، در خانه نیستند. نمونه ها بیشتر از داروخانه ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی گرفته می شود.

غلبه بر بحث های داخلی مسئله بزرگتر و اساسی تر بود: آیا دولت فدرال باید به طور موثر بازار پر رونق آزمایش خانگی را با خرید همه محصولات خود در اختیار بگیرد؟

تنها 13 شرکت مجاز به فروش تست های بدون نسخه در ایالات متحده هستند، اگرچه بسیاری دیگر هنوز منتظر دریافت چراغ سبز FDA هستند. حتی در بحبوحه ترس از احیای کووید-19، مقامات بایدن نگران بودند که مداخله فعلی رقابت را خفه کند و سازندگان جدید آزمایش را از افزایش تولید منصرف کند.

یک مقام ارشد دولت گفت: «این بازار را محدود می‌کند و هیچ کاری برای کاهش قیمت‌ها انجام نمی‌دهد.

در عوض، این مقام افزود، دولت شرط می‌بندد که دور ماندن “بازیکنان بیشتری را وارد بازار می‌کند، که تست‌های بیشتری در بازار انجام می‌شود که هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.”

این رویکرد حمایت زیادی از خارج از دولت به دست نیاورده است، به ویژه در میان ترس از اینکه نوع Omicron باعث موج جدیدی از عفونت ها شود. تست‌های سریع هنوز گران هستند و کمبود دارند، که مانع از این می‌شود که افراد آزمایش‌های منظم را به بخشی از روال خود تبدیل کنند. کارشناسان بهداشت می گویند خریدهای بزرگ دولتی تست های خانگی را می توان با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت خرده فروشی انجام داد.

حامیان همچنین می گویند که اگر دولت در دسترس تر باشد، تقاضا برای تست های خانگی افزایش می یابد. در نیوهمپشایر، 800000 آزمایش در یک روز پس از ارائه رایگان به همه ساکنان به عنوان بخشی از مطالعه توسط مؤسسه ملی بهداشت، سفارش داده شد.

نیرو شاه، رئیس مرکز کنترل بیماری مین، هفته گذشته گفت: «برای مرحله بعدی همه‌گیری، دسترسی سریع به آزمایش‌های سریع کلیدی خواهد بود. ما می خواهیم مطمئن شویم که عرضه برای پاسخگویی به این تقاضا در دسترس است.”

یک منبع در صنعت تشخیص گفت که دولت بایدن برای سرمایه گذاری اخیر در آزمایش های سریع، مستحق حدود 3 میلیارد دلار اعتبار است، اما باید کارهای بیشتری انجام شود تا اطمینان حاصل شود که کمبود آزمایش در آینده وجود ندارد.

ما واقعاً باید روی افزایش سیاست‌های موجود و دوبرابر کردن تمرکز کنیم و مطمئن شویم که قوی‌ترین تولید ممکن را داریم که به ما کمک می‌کند بر هر افت تقاضا که ممکن است رخ دهد غلبه کنیم، با درک اینکه می‌توانیم افزایش دیگری در تقاضا داشته باشیم که نمی‌توانیم فراتر از آن ببینیم. افق، “منبع گفت.

پیشنهاد فعلی تست های بدون نسخه نیز یک مانع عملی است. بر اساس مصاحبه اخیر با مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ایالات متحده که توسط POLITICO دریافت شده است، انتظار می رود تعداد آزمایشات خانگی انجام شده در ماه به 200 میلیون در این ماه، 240 میلیون در ژانویه و 300 میلیون در فوریه برسد.

در همین حال، کاخ سفید در برابر ضربه طرح جایگزین خود ایستادگی می کند که شرکت های بیمه خصوصی را ملزم می کند هزینه آزمایشات خود را در داخل آمریکا بازپرداخت کنند. کارشناسان بهداشت تا حد زیادی این مفهوم را به عنوان گیج کننده و ناکارآمد رد کرده اند، به ویژه از آنجایی که افراد را ملزم می کند آزمایشات را از قبل خریداری کنند و برای دریافت پول رسید ارسال کنند.

این الزامات بازپرداخت برای هفته‌ها اعمال نمی‌شوند و هیچ اثر عطف به ماسبق ندارند، به این معنی که با شروع سفر برای تعطیلات، آنها برای مقرون‌به‌صرفه‌تر کردن آزمایش‌ها کاری انجام نمی‌دهند.

جنیفر نوزو، اپیدمیولوژیست در دانشکده بهداشت عمومی بلومبرگ در دانشگاه جان هاپکینز گفت: «جزئیات زیادی وجود دارد که هنوز باید برجسته شوند. «نمی‌توانم تصور کنم که آن‌طور که ما نیاز داریم به‌وجود بیاید، به طوری که این حرکت می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی در مسیر همه‌گیری داشته باشد.

دولت همچنان در تلاش است برای تکمیل جزئیات عناصر اصلی طرح، مانند چگونگی ساده‌سازی فرآیند بازیابی هزینه‌ها و جلوگیری از دریافت نرخ‌های بیش از حد از بیمه‌گران.

دو نفر مطلع گفتند که کاخ سفید از قبل با گروه‌های کلیدی صنعت بیمه درباره جزئیات این پیشنهاد مشورت نکرده و کمتر از 24 ساعت به آنها اطلاع داده است که این بخشی از طرح گسترده‌تر بایدن برای کووید-19 باشد. سوال

برخی از مقامات دولت و متحدان نزدیک بایدن ناامیدی خود را از این آزمایش به اشتراک گذاشتند و به طور خصوصی طرح بازیابی هزینه ها را به عنوان یک اشتباه معمولی به سخره گرفتند. آنها نیز به تصمیم کاخ سفید در اوایل سال جاری برای توقف سرمایه‌گذاری بیشتر در ساخت یک دستگاه آزمایش ملی گسترده‌تر، از جمله یافتن راه‌هایی برای افزایش تولید خانگی اشاره کرد.

مردی نزدیک به کاخ سفید که مفهوم بازپرداخت را “ایده ای مضحک” خواند، گفت: “این چیزی است که همه ما 10 ماه پیش در مورد آن صحبت کردیم.”

این مرد افزود: «این موضوع پول نیست. “این یک موضوع تخیل و اجرای عالی است.”

با این حال، دیگران گفتند که محاسبه ساده‌تر است: به لطف اثربخشی واکسن‌های کووید-19، در بیشتر سال، به نظر نمی‌رسید که به یک سیستم آزمایشی عظیم نیاز باشد. سپس گزینه دلتا آمد که مسیر همه گیری را تغییر داد و نحوه خروج دولت از بحران را تغییر داد. تعداد مبتلایان جدید کووید-19 از کمتر از 12000 مورد در روز در تابستان به بیش از 160000 در اوایل سپتامبر رسید.

گاندر گفت: “آنها در ژوئن خیلی مطمئن بودند که ما در حال چرخش هستیم و این پایان بازی خواهد بود.”

حتی با گسترش استراتژی آزمایش او، کاخ سفید تاکید کرده است که واکسیناسیون جزء کلیدی پاسخ او باقی می ماند – در نهایت منابع را برای تلاش برای دریافت واکسن های بیشتر برای آمریکایی ها سرازیر می کند.

جروم آدامز، جراح ارشد در دولت ترامپ، گفت: تمایل به خرج کردن آنچه برای واکسیناسیون هر شهروند آمریکایی لازم است وجود دارد، اما همانطور که جن ساکی در کنفرانس مطبوعاتی خود به صراحت بیان کرد، بی میلی به خرج کردن آنچه برای آزمایش همه نیاز است، وجود دارد. ، به پولیتیکو گفت.

با این حال، مقامات بایدن از این دفع میلرزیدند و شکایت داشتند که پر سر و صداترین حامیان یک سیستم آزمایشی عظیم نیز چالش های سیاسی و لجستیکی را که در این راه وجود داشت نادیده گرفته اند.

یک مقام ارشد دولت گفت: “ما موافقیم که آزمایش بخش مهمی از پاسخ است.” “مسیر ما راه های زیادی است که افراد می توانند از طریق آنها تست های رایگان دریافت کنند. این کمتر از تنها راه حل ساده و قابل فهمی است که افراد در توییتر دوست دارند به عنوان یک الگو ارائه کنند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet