تلاش ها برای اثبات گواهینامه ریاست جمهوری با واقعیت های کنگره تضاد دارد

[ad_1]

و کنگره 134 سال را صرف اجتناب از این موضوع کرده است.

درعوض، او موافقت کرد که قانون سرشماری انتخابات را هر چهار سال یکبار رعایت کند، حتی اگر به عنوان یک موضوع قانون اساسی، این اساسنامه چیزی بیش از یک پیشنهاد تجلیل شده باشد. در واقع، کنگره با گذراندن قطعنامه‌های الزام‌آور قوانین قانون، به سختی بحث را دور می‌زند – اشاره‌ای به این ایده که ممکن است الزام‌آور نباشند.

سوالات بی پاسخ کنگره امروز را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد. دموکرات ها به همراه دو عضو حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان در 6 ژانویه می خواهند از تلاش های آینده ترامپ یا هر نامزد بازنده دیگری برای حمله به انتقال قدرت در حین صدور گواهینامه جلوگیری کنند. این امر اصلاح قانون سرشماری انتخابات را به بخش مرکزی وظایف کمیسیون منتخب تبدیل می کند.

با این حال، قبل از اینکه کمیته بتواند تغییری در قانون پیشنهاد دهد، حداقل باید سعی کند سوالی را که نسل‌های علمای قانون اساسی را آزار می‌دهد حل کند: آیا می‌توان مفاد کلیدی قانون سرشماری را اعمال کرد یا کنگره متقلبانه آینده – در اتحاد با یک نامزد ریاست جمهوری شکست خورده – فقط او را نادیده بگیرید؟

نماینده جیمی راسکین (D-Md.)، یکی از اعضای کمیسیون از 6 ژانویه و استاد قانون اساسی، گفت که هرگونه اصلاحاتی که کمیسیون انجام دهد تا حد زیادی به “سیستم افتخار” بستگی دارد.

راسکین گفت که کنگره های آینده “باید تصمیم بگیرند که از قانون اساسی و حاکمیت قانون پیروی کنند.”

در سراسر راهرو، 6 ژانویه، R-Wyo، معاون منتخب کمیسیون در 6 ژانویه – که از زمان حمله 6 ژانویه از ترامپ انتقاد کرده است – در یادداشتی قبل از “بحث اساسی” در مورد قانون اساسی قانون انتخابات اذعان کرد. یک همکار قیام می کند و از آنها می خواهد تا پیروزی جو بایدن را تأیید کنند.

کارشناسان در مورد اینکه آیا کنگره می تواند قانونی را تصویب کند که تعیین کند جانشینان وی چگونه انتخابات ریاست جمهوری را تأیید کنند، اختلاف نظر دارند. معمولاً مجلس نمایندگان و سنا بر اساس قانون اساسی این اختیار را دارند که قوانین خود را تنظیم کنند که می تواند به میل خود تغییر کند. تلاش برای تصویب قانونی علیه این امر خلاف قانون اساسی است. اما صدور گواهینامه الکترال کالج به قدری مهم است که بسیاری از علمای قانون اساسی می گویند که این حق انحصاری کنگره را لغو می کند.

با این حال نظر آنها عملا بی ربط است. مهمترین چیز این است که رهبران کنگره منتخب در سال 2024 و سال های ریاست جمهوری آینده چگونه رفتار می کنند. آنها مجبور نیستند نظر غالب جامعه علمی را بپذیرند و رهبران کنگره اغلب این کار را نمی کنند.

برخی از نزدیک‌ترین متحدان ترامپ، از جمله چندین قانونگذار، ماه‌ها پس از شکست او در سال 2020، تئوری‌های حقوقی مبنی بر خلاف قانون اساسی بودن قانون انتخابات را توسعه دادند و از مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور وقت خواستند تا در تلاش برای حفظ بایدن از ریاست جمهوری، آن را نادیده بگیرد. اگر کنگره آینده تصمیم بگیرد که قانون سرشماری نمی‌تواند بر صدور گواهینامه در 6 ژانویه حاکم باشد، این نظریه‌های پیرامونی به عنوان یک طرح عمل خواهند کرد – و حق کمی برای لغو آنها وجود دارد.

در حال حاضر، به نظر می رسد کمیته 6 ژانویه بدون پاسخ قطعی به کار خود ادامه می دهد و تصمیم می گیرد که انجام کاری برای جلوگیری از تضعیف دموکراسی در آینده بهتر از انجام ندادن هیچ کاری است. در واقع، مشارکت کنندگان می گویند که خود اصلاح قانون می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده عمل کند.

“آیا کنگره آینده می تواند از آن منحرف شود یا خیر [Electoral Count Act] یکی از دستیاران اتاق که با تلاش‌های اصلاحی قانون آشناست، گفت: این یک سوال باز است و به شرط ناشناس بودن به کارهای ناتمام پرداخته است. ” همانطور که شما آن را بیان می کنید [changes] طبق قانون، آنها موقعیتی به دست می آورند که دور شدن از آن دشوار است، و کنگره احتمالاً هرگز این کار را نکرده است.”

این بحث شباهت‌های قابل توجهی با بحث‌هایی دارد که در سال 1887 کنگره را فرا گرفت، یک دهه پس از انتخابات ریاست‌جمهوری که تقریباً جمهوری را دوباره تقسیم کرد.

“[T]استفان سیگل، استاد حقوق اساسی دانشگاه دیپل در تحلیلی که به طور گسترده از قانون سرشماری سال 2004 به طور گسترده مورد استناد قرار گرفته است، گفت: این نمایندگان کنگره، یک قانون غیرقابل اجرا بهتر از عدم توافق بود. سیگل افزود، به دلیل «توانایی آن در مقید کردن وجدان کنگره و ایجاد یک تعهد اخلاقی برای رعایت شرایط آن»، شایسته است.

البته باید دید که آیا کنگره کنونی به این تعهد اخلاقی ادامه خواهد داد یا خیر. بسیاری از کارشناسان متقاعد شده اند که قانون سرشماری می تواند کنگره را ملزم کند، زیرا اصول قانون اساسی رقابتی – مانند قدرت کنگره برای “پیش نویس همه قوانین ضروری و صحیح” – قوانین را به اندازه انتقال به قدرت توجیه می کند.

ند فولی، محقق قانون اساسی در دانشگاه ایالتی اوهایو، «تفاوت نظرات» را تصدیق کرد، حتی در حالی که او استدلال می‌کرد که کنگره‌های آینده باید به قانون انتخابات تغییر یافته پایبند باشند. اما او هشدار داد: «هیچ قاعده‌ای نمی‌تواند طیف انسان‌هایی را که اگر بخواهند کاری از روی اراده خالص سیاسی انجام دهند… می‌توانند قوانین را نادیده بگیرند، محدود کند.

علی‌رغم درخواست‌های علمی مبنی بر اینکه کنگره در تلاش است تا قانون سرشماری را با وجود محدودیت‌های سیاسی بازبینی کند، مشخص نیست که آیا چیزی می‌تواند قبل از انتخابات 2024 به تصویب کنگره برسد یا خیر. یک کمیسیون مستقل در 6 ژانویه.

همچنین یک امکان حل‌نشده برای دادگاه‌ها وجود دارد تا از بررسی اختلافات آتی بر سر قانون انتخابات اجتناب کنند. قضات مدتهاست که تمایلی به ورود به تصمیمات کنگره ندارند و ممکن است به ویژه تمایل داشته باشند – در سایه بوش علیه گور – به گونه ای عمل کنند که می تواند به عنوان تعیین کننده نتیجه ریاست جمهوری تلقی شود.

قبل از قانون سرشماری، تنها شرط لازم برای شمارش آرا در متمم دوازدهم بود که طبق آن مجلس نمایندگان و سنا باید با حضور معاون رئیس جمهور تشکیل جلسه داده و آرای تحویلی ایالت ها را شمارش کنند. اگر هیچ کاندیدایی اکثریت را به دست نیاورد، اصلاحیه انتخابات را به مجلس می فرستد.

قانون سرشماری به دنبال پر کردن شکاف‌ها با ایجاد فرآیند و ضرب‌الاجل‌هایی برای ایالت‌ها برای تأیید نتایج انتخابات است و مستلزم برگزاری جلسه مشترک کنگره در 6 ژانویه پس از هر انتخابات ریاست‌جمهوری است. او از معاون رئیس جمهور خواست تا ریاست و گزارش های هر ایالت را بخواند، در حالی که به قانونگذاران این حق را می دهد که اعتبار رای دهندگان خاص را به چالش بکشند.

ترامپ با استفاده از ابهامات موجود در اساسنامه، پنس را تحت فشار قرار داد تا از شمارش ده ها رای دهنده بایدن خودداری کند. رئیس‌جمهور وقت همچنین متحدان خود را در کنگره جایگزین کرد تا تا آنجا که ممکن است مردم را برای به تاخیر انداختن تایید پیروزی بایدن به چالش بکشد. امتناع پنس از پیوستن، حامیان ترامپ را به مخالفت با معاون رئیس جمهور تبدیل کرد: برخی از جمعیت در طول قیام شعار «مایک پنس را آویزان کن» سر دادند.

یک سال بعد، اصلاح قانون انتخابات به عنوان رکن پایین مأموریت 6 ژانویه باقی می ماند و نماینده پارلمان زوئی لوفگرن (دی-کالیفرنیا) این تلاش را رهبری می کند. لافگرن، که ریاست کمیته جداگانه ای برای نظارت بر انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا را بر عهده دارد، و همکارانش امیدوارند توجه ویژه ای به نقاط ضعف قانون داشته باشند که ترامپ و متحدانش سعی کرده اند از آن سوء استفاده کنند.

دبورا پرلشتاین، استاد قانون اساسی در دانشکده حقوق کاردوزو دانشگاه یشیوا، تغییراتی را در “میوه کم ارزش” قانونگذاران پیشنهاد کرده است که شامل بالا بردن سطح چالش های مهم برای آرای انتخاباتی و ایجاد یک راه حل در صورت وجود مجلس نمایندگان و سنا در مورد چگونگی حل و فصل یک مجموعه بحث برانگیز از رای دهندگان اختلاف نظر دارد.

فولی، محقق قانون اساسی، با اشاره به اینکه قانون به سختی در برابر ادعاهای بی اساس ترامپ در مورد تقلب ایستادگی می کند، گفت: «من نگران دروغ بزرگ 2.0 هستم. «سیستم باید برای سناریویی آماده باشد که در آن مشکل ساخته نشود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme