تفاوت مچ بند و ساعت هوشمند در سال 2019


بهترین مچ بند هوشمند های هوشمند برای فعال نگه داشتن شما
عکس ادواردو ماتئوس ادواردو ماتئوس 15 ژانویه ، 202010 12 دقیقه خواندن
118
به اشتراک گذاشته شده
اشتراک گذاری
توییت
در این پست

دستبند فعالیت چیست؟
دستبندهای فعالیتی برای چیست؟
نحوه انتخاب یک دستبند هوشمند
دستبندهای فعالیت. کدام یک را انتخاب کنید؟
دستبند فعالیت Fitbit Charge 3
دستبند فعالیت Xiaomi Mi Band 3
دستبند فعالیت Garmin Vivosport GPS
Garmin Vivomove HR مچ بند هوشمند آنالوگ
حرکت حرکت ساعت آنالوگ
بند بند فعالیت Fitbit Flex 2
دستبند هوشمند Garmin Vivosmart 4
مچ بند هوشمند Fitbit Versa
مدلهای دیگر؟
این ممکن است به نظر می رسد که دستبند فعالیت (همچنین به عنوان شناخته شده دستبند هوشمند، SmartBand و یا دستبند ورزشی ) در حال حاضر یک عنصر از گذشته، چیزی است که عموم مردم استفاده می شود به تقاضای اما به کشو سپرده شده بود. خوب ، چقدر اشتباه می کنیم … آنها نه تنها به عنوان یک جایگزین برای ساعت سنتی تبدیل شده اند بلکه به یک عنصر شیک تر نیز تبدیل شده اند.

ما فقط یک دستبند فعالیتی نمی خواهیم که بتواند بر زندگی فعالمان نظارت داشته باشد و جنبه های بسیاری از زندگی روزمره ما را مچ بند هوشمندی کند. ما همچنین می خواهیم قادر به دیدن اعلان های برنامه ، هشدار ضربان قلب و غیره باشیم.

به همین دلیل است که دستبندهای بدنسازی دیگر فقط لوازم جانبی شما نیستند که هنگام راه رفتن هستید یا به سالن ورزشگاه می روید این یک لوازم جانبی است که همیشه می پوشید – از این رو نام ” پوشیدنی ” – و این که او مجبور است کارهای دیگری نیز انجام دهد. در اینجا سمت مچ بند هوشمند هوشمند وی اهمیت پیدا می کند.

من نمی خواهم فقط لیستی از مدل های آنچه در بازار موجود است را به شما ارائه دهم ، همچنین می خواهم توضیح دهم که آنها برای چه چیزی هستند ، چه کاری می توانید با آنها انجام دهید و اگر این واقعاً چیزی است که می خواهید از آن استفاده کنید.

تفاوت مچ بند و ساعت هوشمند
بیایید از ابتدا شروع کنیم. دستبند فعالیت یا دستبند هوشمند وسیله ای است که روی مچ دست شما ادامه می یابد و وظیفه اصلی آن نظارت بر فعالیت بدنی شماست. از اینجا عملکرد آن می تواند بسیار متفاوت باشد.

از ساده ترین مچ بندهای فعالیتی که به سادگی اندازه گیری چند قدم شما در طول روز گرفته تا هوشمندترین مچ بندها (همچنین به آن بند هوشمند ) نیز گفته می شود ، قادر به تعیین سطح استرس شما ، شمارش تکرار تمرینات در ورزشگاه یا حتی با پشتیبانی از پرداخت های بی سیم NFC .

در داخل دستبندهای فعالیت انواع مختلفی پیدا خواهید کرد: با نمایشگر ، به شکل دستبند ، در ساعتهای آنالوگ یکپارچه شده … گزینه های بسیاری وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و از این طریق به شما امکان انتخاب دستگاهی را می دهید که کاملاً سازگار باشد برای شما چه از نظر عملکرد و چه زیبایی شناسی.

دستبندهای فعالیتی برای چیست؟
پاسخ سریع “اندازه گیری فعالیت شما” است. این منطقی ترین پاسخ برای این سوال است ، اما حقیقت این است که امکانات آن بسیار فراتر می رود.

اندازه گیری فعالیت شما همان چیزی نیست که آنها برای آن طراحی شده اند ، این نتیجه است. ایده این است که پوشیدن این دستبند ورزشی شما را تشویق به فعالیت بیشتر خواهد کرد و این دستبند به راحتی شما را برای ثبت آن فعالیت همراه خواهد کرد و می دانید که آیا امروز بیش از روز گذشته کم و بیش حرکت کرده اید.

بدون شک در مورد آن ، یک دستبند فعالیت به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید فقط با داشتن یک هدف روزانه برای دیدار و مسئولیت آن. و اگر می توانید در بالای آن یک “بازی اجتماعی” قرار دهید ، خیلی بهتر.

از این گذشته ، تقریباً همه مدل ها عملکردهای هوشمند مچ بند هوشمند هوشمند دارند که امکان استفاده از آنها را تا حد زیادی گسترش می دهد.

نحوه انتخاب یک دستبند هوشمند
هنگام انتخاب یک بند دستبند هوشمند یا دستبند هوشمند ، چندین سوال وجود دارد که باید به آنها پاسخ دهید تا مطمئن شوید که انتخاب خود را به درستی انجام داده اید. آیا شما آماده این آزمون کوچک هستید؟

آیا خانواده یا دوستانی دارید که قبلاً دستبند فعالیتی دارند؟
انگیزه ای که می توانید از اندازه گیری فعالیت خود و رقابت در برابر دوستانتان بدست آورید ، قرار نیست از جای دیگری به وجود بیاید. بنابراین اگر چندین دوست دارید و آنها از Fitbit استفاده می کنند ، این مچ بند هوشمند هوشمندی است که باید بخرید. آیا شریک زندگی شما گارمین دارد؟ همین موضوع ، شما می خواهید در همان سکو باشید ، بنابراین آنچه شما نیاز دارید یک دستبند ورزشی Garmin است.

اگر همه دوستانتان مچ بندهای فعالیت Garmin را دارند ، نمی توانید با یک مچ بند هوشمند هوشمند Fitbit با آنها رقابت کنید. انگیزه کلید موفقیت در هنگام فعال بودن است.

قالب را انتخاب کنید
در داخل دستبندهای فعالیت انواع مختلفی با صفحه و بدون صفحه نمایش وجود دارد و اگرچه همیشه در مورد دستبند صحبت می کنیم ، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد ، مانند گیره هایی که می توانند روی کمربند قرار گیرند یا در جیب حمل شوند.

در حالی که به نظر می رسید انتخاب پهن مچ بند هوشمند هوشمند صرفا انتخاب صفحه نمایش و انتخاب رنگ تسمه ای محدود می شود ، اکنون ساعتهای آنالوگ وجود دارند که این انتخاب را گسترش می دهند.

با ادغام قسمت هوشمند دستبند فعالیت درون یک ساعت آنالوگ ، می توانید بدون نیاز به تغییر سبک خود ، تمام مزایای یک دستبند ورزشی را داشته باشید.

پمپ مچ دست؟
اکثریت قریب به اتفاق مچ بند هوشمندهای هوشمند شامل یک سنسور پالس نوری هستند. در حقیقت ، مطلوب است ، زیرا محاسبه کالری هنگام داشتن داده های نبض بسیار دقیق تر خواهد بود و از شدت ورزش مطلع هستید.

اما مراقب باشید ، همه دستبندهای فعالیت مانیتور ضربان قلب مچ دست قابل اطمینان ندارند این جایی است که دستبندهای فعالیت چینی گناه می کنند. در واقع ، اگر من مجبورم بین نداشتن سنسور پالس نوری یا داشتن اندازه گیری ضعیف انتخاب کنم ، اولی را ترجیح می دهم.

شناور یا شنا؟
مچ بندهای ورزشی همیشه با آب مطابقت ندارند – من نه تنها در مورد مقاومت در برابر غوطه وری ، بلکه در مورد نظارت بر فعالیت های آبی صحبت می کنم.

اگر نوعی ورزش را در استخر انجام دهید (منظورم فقط شنا کردن نیست بلکه منظور از مواردی مانند آبزیان است) به یک مچ بند هوشمند هوشمند نیاز دارید که ضد آب باشد و اگر مرتبا شنا کنید ، نه تنها به ضد اسپری بودن نیاز خواهید داشت ، بلکه همچنین قادر به مقاومت در برابر شیرجه زدن.

داده های پایه یا آخرین متریک
هر بند فعالیتی ابتدایی ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد: مراحل ، مسافت طی شده و زمان خواب ، اما مانیتورهای فعالیت دیگری نیز وجود دارند که به شما امکان می دهند تمرینات بدنسازی خود را مچ بند هوشمندی کنید ، به طور خاص اندازه گیری پیاده روی یا دویدن ، یک تمرین شنا یا حتی پیگیری GPS را انجام دهید. .

بنابراین شما باید تصمیم بگیرید که به چه میزان نیاز دارید که داده داشته باشید ، و چند مورد را بررسی می کنید ، زیرا اگر به وسیله ای بروید که همه چیز را اندازه گیری کند ، اما در پایان فقط می خواهید تعداد مشخصی از مراحل را بررسی کنید ، شما با اسلحه های خود مگس ها را می کشید.

8 دستبند بهترین فعالیت سال 2020
دستبند تنها یک قسمت از برنامه است. دقیقاً نصف. نیمه دیگر چیست؟ برنامه که در آن داده ها همزمان می شوند.

این برنامه مغز دستبند فعالیت شماست ، فراموش نکنید ، بنابراین می خواهید یک برنامه کاربردی با کیفیت ، آسان برای استفاده ، سریع در هماهنگ سازی داشته باشید و این باعث خرابی نمی شود.

می توانید در صورت وجود دستگاه هایی که با همگام سازی (چیزی که در Android بسیار رایج است) یا مشکلات مربوط به عملکردهایی که وجود دارد ، به فروشگاه برنامه به صورت وظیفه مراجعه کرده و به نظرات کاربران دیگر نگاه کنید تا ببینید چه مشکلی ممکن است شما را به وجود آورد ، ببینید. اعلام شده اما در لحظه حقیقت شکستهایی مانند دریافت اعلان را نشان می دهد.

دستبندهای فعالیت. کدام یک را انتخاب کنید؟
اگر شما اینجا هستید تا مرا به شما بگویم که دستبند فعالیتی را برای خرید … متاسفم ، هیچ پاسخ مستقیمی وجود ندارد. همانطور که تاکنون دیدید امکان تصمیم گیری در مورد شما وجود دارد.

اما شاید مهمترین متغیر ، قیمت باشد البته شما نمی خواهید پول زیادی را برای یک هزینه کنید ، اما مراقب باشید ، شما نمی توانید به دنبال ارزان ترین گزینه هم باشید ، زیرا این همان چیزی نیست که شما نیاز دارید. و شما می دانید چه می گویند: “… پول مرد فقیر دو بار به بازار می رود “.

اما من یک مورد کلی از جالب ترین چیزهایی که بازار در سال 2020 ارائه می دهد برای شما فراهم می کنم تا بتوانید خودتان تصمیم درستی بگیرید.

دستبند فعالیت Fitbit Charge 3
دستبند فعالیت Fitbit Charge 3
به Fitbit.com بروید
بهترین نرم افزار برای نظارت بر فعالیت
سرانجام ضد آب و سازگار با همه اعلان ها
کمربندهای قابل تعویض
وقتی صحبت از ورزش می شود ، به اندازه پیشنهادات گارمین کامل نیست

از 99،90 | -50.05 تخفیف مشاهده بیشتر
Fitbit نام تجاری است که در میان دستبندهای فعالیت سلطنت می کند آنها سالهاست که در بازار هستند و دقیقاً می دانند که مشتریانشان به دنبال چه چیزی هستند.

این دستبند آخرین پیشنهاد این برند است و سرانجام مواردی را شامل می شود که کاربران مدتهاست از آنها خواسته اند. ضد آب بودن این یکی از انتقاداتی است که همیشه نسبت به دستگاههای قبلی این سازنده مطرح شده است.

این دستبند نه تنها در برابر غوطه وری مقاومت می کند بلکه می تواند برای شنا ، ضبط فاصله و تعداد طول (که بعدا در برنامه مشاهده می شود) نیز مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین به خوبی مانند دستبند هوشمند کار می کند زیرا اکنون قادر به نمایش همه اعلان ها از تلفن همراه شما است.

Fitbit اکنون عملکردهای خاصی را برای خانم ها در اختیار شما قرار می دهد زیرا امکان نظارت کامل بر سلامت زنان وجود دارد . این نرم افزار به شما امکان می دهد دوره های خود را کنترل کنید و تخمک گذاری و روزهای بارور را پیش بینی کنید

در بخش فنی Fitbit Charge 3 را به یک سنسور SpO2 مجهز کرده است که اگرچه هنوز فعال نیست اما به مچ دست اجازه می دهد تا آپنه خواب را ضبط کند و هشدارها را از طریق برنامه نمایش دهد. اشباع اکسیژن روی مچ بند یا هر جای دیگر نمایش داده نمی شود ، اما از داده های آن برای عملکردهای پزشکی استفاده می شود که مچ بند قادر به ضبط است.

دستبند تناسب اندام Xiaomi Mi Band 3

دستبند فعالیت Xiaomi Mi Band 3
به My.com بروید
استقلال تا 20 روز
احتمالاً بهترین نسبت قیمت / عملکرد
مانیتور ضربان قلب ضعیف
این از داشتن یک سبک طراحی خبری نیست

از 24،10 | -5.49 تخفیف مشاهده بیشتر
بدون ذکر Mi Mi Xia Xiaomi ، اکنون در نسخه سوم آن ، نمی توان مقاله ای در مورد دستبندهای فعالیت داشت. بدون شک یکی از بدنبال ترین دستگاه ها در نوع خود است. ویژگی های آن یک قیمت ارزنده ، یک صفحه لمسی OLED و یک استقلال چشمگیر تا 20 روز برای داشتن مچ بند هوشمند هوشمند است.

دارای پالسومتر مچ دست است ، اما این بزرگترین نقص آن است. اندازه گیری پالس ها هنگام انجام برخی فعالیت ها کاملاً ضعیف است – بقیه استراحت معمولاً مسئله ای نیست.

به دلیل پایین بودن قیمت و امکاناتی که از نظر اعلانات دارد ، ورود خوبی برای اندازه گیری فعالیت است ، اما اگر می خواهید این مچ بند هوشمند هوشمند شما را راضی نگه دارد ، ناشناخته خواهید بود.

Garmin Vivosport Smartband

دستبند فعالیت Garmin Vivosport GPS
به Garmin.com بروید
شامل GPS است
صفحه لمسی رنگی
مانیتور ضربان قلب مچ دست قابل اطمینان
بند را نمی توان تغییر داد
من چیزی جالب را طراحی می کنم
تجزیه و تحلیل دستبند فعالیت Garmin Vivosport
از 98،99 | -31.00 تخفیف مشاهده بیشتر
آنچه باعث می شود Garmin Vivosport از سایر مچ بندهای فعالیت متمایز شود ، این است که این یک مچ بند هوشمند هوشمند با GPS است. جی پی اس هم Garmin و هم سایر تولید کنندگان قبلاً چنین دستبند فعالیتی داشته اند (برای مثال مایکروسافت چند سال پیش با مچ بند هوشمند خود).

این امر معمول نیست زیرا دستبندهای مدرن تر GPS را انتخاب می کنند اما باید تلفن خود را با خود حمل کنید و اگر در جیب شما باشد ، خیلی دقیق نخواهد بود.

تنها مچ بند تناسب اندام که دارای GPS است ، به عنوان مثال Huawei Band 2 Pro نیز دارای آن است و بسیار ارزان تر است. اما با آب مشکل دارد ، برنامه ای که خیلی کامل نیست و مشکلات بی شماری را در کار خود دارد.

همه اینها در Garmin Vivosport مشکلی ندارد. این یک دستبند فعالیت از قیمت پایین است یکی از بهترین برنامه های کاربردی ، اعلان های مربوط به هر نوع ، استقلال بیش از حد قابل قبول برای عملکرد آنها و یک مانیتور پالس مچ دست خوب اگرچه شنا را مچ بند هوشمندی نمی کند ، اما Garmin Vivosport وسیله ای عالی برای هر نوع دیگر است ورزش مانند ژیمناستیک ، دویدن یا دوچرخه سواری.

اگر یک مورد وجود دارد که می تواند مورد انتقاد قرار گیرد ، این است که تسمه قابل تعویض نیست.

ساعت فعالیت آنالوگ Garmin Vivomove HR

Garmin Vivomove HR مچ بند هوشمند آنالوگ
به Garmin.com بروید
صفحه نمایش پنهان برای نمایش اطلاعات و اعلان ها
دستبند فعالیت خوبی که ارائه می دهد اما در یک طرح سنتی بسته بندی شده است
صفحه نمایش در نور روز خوب به نظر نمی رسد
قیمت
تجزیه و تحلیل دستبند فعالیت Garmin Vivomove HR
از 179،00 | -20.99 تخفیف مشاهده بیشتر
شما زیبایی شناسی دستبندهای فعالیت سنتی را دوست ندارید و حاضر نیستید ساعت آنالوگ را ترک کنید ؟ خوب ، گزینه هایی نیز برای شما وجود دارد

Vivomove HR از Garmin یک ساعت آنالوگ است که در زندگی روزمره به هیچ وجه جلب توجه نمی کند. هر کس اطلاعات کاملی از بازار نداشته باشد ، نخواهد دانست که یک پهن مچ بند هوشمند کامل در داخل پنهان است.

هنگامی که مچ دست خود را بلند می کنید (یا شیشه را دو بار لمس می کنید) یک صفحه نمایش روشن می شود که پنهان مانده است و همه داده های جالب روز خود را نشان می دهد. همچنین عملکرد دستبند هوشمند را انجام می دهد زیرا تمام اعلان های موجود در تلفن همراه شما در همان صفحه نمایش داده می شوند.

آنچه که واقعاً در آن خواهید یافت یک دستبند ورزشی Garmin Vivosmart 3 با تمام عملکردهای آن است.

اما این یک ساعت ارزان نیست ، شما باید هزینه آن را بپردازید ، به خصوص برای صفحه نمایش که اگر آن را روشن نکنید ، کاملاً زیر صورت آن پنهان می ماند.

ساعت آنالوگ با اندازه گیری فعالیت حرکت می کند
حرکت حرکت ساعت آنالوگ
به Withings.com بروید
قیمت
بسیاری از امکانات پیکربندی
تا 18 ماه استقلال
صفحه نمایش ندارد
در شنا فقط زمان ورزش را ثبت می کند ، اما نه مسافت یا طول آن را نشان می دهد
از 69،95 | -discount مشاهده بیشتر
از 129،95 | -discount مشاهده بیشتر
اگر مفهوم Garmin Vivomove HR را دوست داشتید ، اما بودجه شما آنقدر بزرگ نیست (یا به راحتی نمی توانید از تمام ویژگی های آن استفاده کنید) ، به پیشنهاد پیشنهادی که با استفاده از آن در هفته های آینده راه اندازی می شود ، توجه کنید.

The Withings Move یک ساعت کاملاً آنالوگ است که در قسمت داخلی آن یک دستبند فعالیت را مجهز می کند یک شماره گیری وجود دارد که به شما می گوید چگونه با هدف فعالیت خود انجام می دهید ، که می توانید بصورت دستی آن را تعیین کنید.

این یک طراحی جدید دارد ، گرچه فاقد صفحه نمایش اطلاعاتی فراتر از شماره گیری شده در بالا است. تمام اطلاعات از طریق برنامه تلفن همراه در دسترس خواهد بود ، که از کیفیت کاملاً مناسبی برخوردار است.

شاید آنچه بیشتر در مورد این ساعت برجسته است ، استقلال فوق العاده آن باشد. بله ، یک سال و نیم که به درستی می خوانید ، لازم نیست نگران این باشید که آیا این ساعت شارژ شده است یا نه. این کار روی عملکرد آن به عنوان یک دستبند تناسب اندام یا هماهنگ سازی مداوم با تلفن تأثیر نمی گذارد. البته این استقلال به شما امکان نمی دهد مانند سایر بقیه همکاران این لیست از ویژگی های پهن مچ بند هوشمند بهره مند شوید .

این مدل مانیتور نبض مچ دست ندارد ، اما Withings نسخه ای را راه اندازی می کند که به شما امکان می دهد EKG خود را رصد کنید (مانند اپل واچ سری 4 ). این ECG Withings Move است .

بند بند فعالیت Fitbit Flex 2
بند بند فعالیت Fitbit Flex 2
به Fitbit.com بروید
کوچک و باهوش
ارتعاش برای اطلاع شما از تماس
شاید خیلی ساده باشد.

تجزیه و تحلیل دستبند Fitbit Flex 2 فعالیت
از جانب ؟ | -discount مشاهده بیشتر
Fitbit Flex 2 محبوب ترین فعالیت بند بند نازک و احتیاط است و به این دلیل است که بیشتر از یک دستبند ورزشی قرص است که درون کمربند قرار می گیرد.

این امکان وجود دارد که تمرینات مختلف را به طور خودکار ضبط کنیم ، حتی در هنگام شنا کردن با ثبت تعداد طول و مسافت طی شده.

بهترین ویژگی آن این است که با پلت فرم Fitbit هماهنگ می شود ، کامل ترین و کاربرپسندترین همه موجود در این نوع مچ بند های ورزشی.

اگر به دنبال یک دستبند ساده برای اندازه گیری فعالیت و ترکیب آن با ساعت سنتی خود هستید ، Fitbit Flex 2 گزینه ای است که نباید از آن صرف نظر کنید.

Garmin Vivosmart 4 – باتری بدن
دستبند هوشمند Garmin Vivosmart 4
به Garmin.com بروید
صفحه نمایش بهتر از مدل جایگزین شده ، Vivosmart 3
یک پالس اکسیمتر اضافه کنید
عملکرد GPS روشن است
هنوز مجاز به تغییر بند نیست
تجزیه و تحلیل دستبند Garmin Vivosmart 4
Desde 90،99 € | -discount مشاهده بیشتر
Garmin Vivosmart 4 تکامل دستبند هوشمند Vivosmart 3 است و ویژگی های مشابه این یکی را ارائه می دهد اما با برخی ویژگی های جدید.

آنچه در نگاه اول متوجه خواهید شد این است که صفحه نمایش به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. اینک یک صفحه نمایش OLED با دید بسیار بهتر است زیرا در بند خود دستگاه مخفی نمی شود.

اما در داخل کشور پیشرفت های بیشتری وجود دارد ، از یک متر اشباع اکسیژن (پالس اکسیمتر ، که گارمین آن را Press Ox می نامد با تشکر از این سنسور ، دستبند هوشمند Garmin Vivosmart 4 مراحل بهتر خواب را بهتر تشخیص می دهد).

و یک الگوریتم جدید وجود دارد ، باتری بدنه راهی است برای نشان دادن سریع انرژی شما و چگونگی تأثیر آن بر روز شما.

علاوه بر این ، در سپتامبر 2019 Garmin ویژگی GPS متصل را اضافه کرده است تا نه تنها مسیرهایی را که طی می کنید در هنگام پیاده روی یا دویدن ، بلکه برای نشان دادن ریتم ها و مسافت های واقعی ضبط کنید.

مچ بند هوشمند با اندازه گیری فعالیت Fitbit Versa

مچ بند هوشمند Fitbit Versa
به Fitbit.com بروید
صفحه نمایش رنگی با کیفیت بالا
برنامه ها و پخش موسیقی
تسمه چیزی را به دلخواه خود باقی می گذارد (اگرچه به راحتی قابل تغییر است)
طراحی خیلی صاف
از 139.95 یورو | -60.00 € تخفیف مشاهده بیشتر
Fitbit Versa بیشتر از یک دستبند فعالیتی است ، بلکه یک ساعت مچی هوشمند است در حقیقت ، این یک نسخه ارزان قیمت Fitbit Ionic است تنها چیزی که در رابطه با Fitbit ندارد ، GPS است.

در مورد Fitbit Versa از آنچه علامت GPS را متصل می کند استفاده می کنند . این ساعت از داده های GPS از تلفن همراه که در آن همگام سازی شده است استفاده می کند تا تمام داده های ریتم و مسافت را هنگام بازی در خارج از منزل در اختیار شما قرار دهد.

همچنین دارای NFC است و به لطف Fitbit Pay می توانید پرداخت های بی سیم انجام دهید ، مادامی که کارت اعتباری شما از برخی بانک های پشتیبانی شده باشد این تنها عملکرد عملکرد مچ بند هوشمند هوشمند ارائه دهنده آن نیست ، زیرا می تواند تمام اعلان های تلفن همراه خود را نیز نشان دهد ، این امکان را به شما می دهد تا برنامه ها (یا برنامه نویسی خود را) نصب کنید و حتی از طریق هدفون بلوتوث از تولید مثل موسیقی پشتیبانی کنید .

درست است که قیمت آن تا حدودی بالاتر از بقیه پیشنهادهایی است که من در اینجا گنجانده ام ، اما کمتر واقعیت ندارد که از نظر ویژگی های Fitbit Versa بسیار تواناتر باشد.

مدلهای دیگر؟
اینها فقط برخی از دستبندهای بدنسازی یا دستبندهای فعالیت هستند که در بازار وجود دارند ، اما تنها آنها نیستند. پیشنهادات بسیار زیادی از بسیاری از تولید کنندگان وجود دارد ، اما من به دلایل ذکر شده در ابتدای مقاله ، اینها را جالب ترین پیشنهادها می دانم.

به عنوان مثال ، دستبندهای فعالیت Willful ، با موفقیت بسیار زیاد در فروش در آمازون ، این برنامه تا حدودی بی نظیر در اندروید و آیفون کار می کند ، هیچ هماهنگی داده ای با cloud وجود ندارد (اگر تلفن خود را تغییر دهید یا برنامه را حذف کنید ، تمام موارد قبلی خود را از دست می دهید داده ها) و فقط قادر به نمایش اعلان ها برای برنامه های انتخاب شده است.

Willful فقط نام یک فروشنده است ، این دستبندهای مشابه با نام های مختلفی فروخته می شوند: Homscam ، Banlvs ، Yamay، Hetp، Naixues … همه آنها یک محصول مشابه هستند و حتی اگر چندین مدل وجود داشته باشد ، عملکرد اصلی آنها مشابه است.

توصیه من این است که مدل های دیگری را انتخاب کنید. در این لیست گزاره های مختلفی را ارائه داده ام که از نظر قیمت مشابه هستند و عملکرد بهتری ارائه می دهند و اگر می خواهید کیفیت محصول اضافی داشته باشید با سرمایه گذاری کمی بیشتر می خواهید آن را دریافت کنید.

آیا در مورد مچ بندهای فعالیت سؤالی دارید؟ آیا فکر می کنید مچ بندهای بدنسازی وجود دارد که من به آنها اشاره نکرده ام؟ عملکردهای مچ بند یا مچ بند هوشمند هوشمند که بیشتر از آنها استفاده می کنید کدام هستند؟ خوب ، برای همه اینها و خیلی موارد دیگر می توانید از نظرات استفاده کنید. خودتان را رها کنید و به ما بگویید که در مورد این بندهای مچی یا همان کسی که الان استفاده می کنید چه فکر می کنید.

ممنون از خواندن!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>