ترک کاخ سفید جامعه زیست محیطی را متزلزل می کند

[ad_1]

خروج CEQ باعث شد سه عضو شورای عدالت زیست محیطی بایدن در کاخ سفید این شورا، از جمله رئیس مشترک آن، باید روز دوشنبه به ران کلین، رئیس کارکنان کاخ سفید، نامه ای بنویسد و از او بخواهد توضیح دهد که دولت چگونه برای دستیابی به اهداف عدالت زیست محیطی برنامه ریزی می کند. نامه به طور انحصاری برای POLITICO فاش شد، از کاخ سفید خواست تا یک کارشناس عدالت زیست محیطی را در دفتر سیاست های آب و هوایی به رهبری جینا مک کارتی، مشاور ارشد داخلی اقلیم، نصب کند تا تلاش ها در پروژه ها و برنامه های خود را افزایش دهد.

وی در مورد جدایی‌های اخیر گفت: «این که بتوانیم به جدیت دولت در زمینه تعهد آن به عدالت زیست محیطی اعتقاد داشته باشیم ضربه بزرگی بود. من سوالات زیادی در مورد آنچه که در حال وقوع است دارم.

کارکنان CEQ نقطه اصلی تماس فعالان و اعضای این هیئت مشورتی با مدیریت بودند. تنها یکی از سه کارمندی که در CEQ بر روی عدالت زیست محیطی تمرکز داشتند، اکنون باقی مانده است. هر دو خروج CEQ قبل از ضرب الاجل کلیدی برای پرده برداری از یکی از مورد انتظارترین ابزارهای دولت انجام می شود: نقشه ارزیابی عدالت زیست محیطی که پیشرفت دولت را به سمت اهدافش ردیابی می کند و راهنمایی های مهم برای آژانس ها برای اجرای طرح های عدالت زیست محیطی.

به گفته فعالان و شخصیت‌های عمومی، که بیش از همه از عدم پیشرفت رئیس‌جمهور در ابتکار عمل رئیس‌جمهور ناامید شده‌اند، کاخ سفید بایدن همیشه برای دستیابی به اهداف بلندپروازانه‌اش در زمینه عدالت زیست‌محیطی بسیار کم بوده است. سنگین ترین بار آلودگی آنها دیدند که دستور کار اداره دادگستری زیست محیطی قربانی پنهان شدن این مجموعه در داخل CEQ شد، که گرچه ریاست آن را برندا مالوری، متحد عدالت محیطی بر عهده داشت، اما از لحاظ تاریخی از منابعی با عزت نفس کمی محروم بوده است.

دانا جانسون، مدیر ارشد استراتژی و سیاست فدرال در WE ACT برای عدالت محیطی، گفت: “ما نگران هستیم که کار همچنان ادامه داشته باشد.”

یکی از نویسندگان نامه به کلاین، بورلی رایت، که ریاست مرکز عدالت محیطی Deep South را بر عهده دارد، گفت که به نظر نمی رسد دفتر مک کارتی به عدالت زیست محیطی اولویت دهد و ترک این کشور یک ضربه “بدیهی” بود.

او گفت: «همه کسانی که افراد عدالت زیست محیطی با آنها در ارتباط بوده اند ناپدید شده اند. “حرفی برای گفتن ندارم.”

مارتینز از اظهار نظر در مورد استعفای خود خودداری کرد و تلاش ها برای تماس با کی یف ناموفق بود.

سخنگوی کاخ سفید از سطوح کارکنان دفاع کرد و گفت که این یک اولویت برای همه کارکنان محیط زیست کاخ سفید است. «عدالت زیست‌محیطی در رویکرد کل دولت برای مقابله با بحران آب‌وهوایی که رئیس‌جمهور و این دولت از آن حمایت می‌کنند، ادغام شده است. همه توسط جینا و [her deputy] ولی [Zaidi] این سخنگو گفت: برای کاهش کار روی عدالت زیست محیطی.

جانسون گفت که دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید و CEQ به ضرب الاجل تعیین شده خود در ماه فوریه برای انتشار جدول امتیازی برای ارزیابی عملکرد دولت در بهبود عملکرد در جوامع عدالت زیست محیطی نزدیک می شوند – یک اقدام کلیدی پاسخگویی برای اطمینان از اینکه بایدن به وعده های خود عمل کند.

حرکت به سمت خط پایان پس از آزادی مارتینز در روز جمعه، که رهبری تلاش‌های CEQ برای عدالت زیست‌محیطی را بر عهده داشت، و خروج کیف در روز دوشنبه، که بر تماس با گروه‌های زیست‌محیطی تمرکز دارد، چالش‌برانگیزتر خواهد بود.

موضع مارتینز جدید بود و بخشی از تلاش های بایدن برای عمل به وعده هایش بود به سیاه پوستان، لاتین تبارها و دیگر افراد رنگارنگ که در نوامبر گذشته به او کمک کردند تا ریاست جمهوری را بر عهده بگیرد، انجام شد.

“آنچه در حال حاضر در منطقه کلمبیا اتفاق می افتد برای من بسیار نگران کننده است. رایت گفت: سیاه‌پوستان – من نمی‌توانم به جای کسی دیگر صحبت کنم – احساس می‌کنیم که زیر اتوبوس پرتاب شده‌ایم، و افزود که عدالت زیست‌محیطی اولویت بالاتری نیست و فکر می‌کنم مانعی وجود دارد.

تعدادی از اعضای هیئت مشاوران و دیگر فعالان عدالت زیست محیطی گفتند که خروج اخیر کوری سولو، معاون مارتینز، به عنوان آخرین کارمند باقی مانده کاخ سفید با عدالت زیست محیطی به عنوان مسئولیت اصلی باقی مانده است. آنها گفتند برای تحقق وعده های بایدن به رای دهندگان، او باید منابع، زمان و نتایج بیشتری را اختصاص دهد.

هارولد میچل جونیور، مدیر عامل ReGenesis Community Development Corp گفت: «کوری تنها کسی است که باقی مانده است. و یک هیئت مشورتی عضوی که به تازگی گفتگوی خود را در مورد جلسه شورای برنامه ریزی شده برای هفته آینده به پایان رسانده است.

کاخ سفید اتهامات مربوط به وقف تعداد کمی از کارمندان خود را به عدالت زیست محیطی رد کرده است. سخنگوی کاخ سفید گفت که مالوری، رئیس CEQ، روی این موضوع سرمایه گذاری کرده است و در این نهاد است که “افراد زیادی در زمینه عدالت زیست محیطی کار می کنند” و دولت به زودی کارکنان جدید را معرفی خواهد کرد.

“کار ما در مورد عدالت زیست محیطی و انصاف 40 حول هیچ کارمندی نمی چرخد ​​- این در کل رویکرد دولتی است که رئیس جمهور از آن حمایت می کند و ما مشتاقانه منتظر هستیم که به زودی کارکنان بیشتری را برای ادامه کار بزرگی که دیوید و سیسیلیا انجام داده اند اعلام کنیم. در سال اول حکومت، “سخنگوی در بیانیه ای کتبی گفت.

موافقان گفتند که راهنمایی های مورد انتظار CEQ به آژانس ها برای ارزیابی اولویت های عدالت زیست محیطی و اجرای عدالت40 به کندی در حال رسیدن است. آنها نگران هستند که آژانس ها به تفسیرهای خود از استراتژی ادامه دهند، که می تواند مشکل ساز باشد، زیرا رویکردهای قبلی آنها برای وضعیت موجود به نفع بسیاری از جوامع به حاشیه رانده تلقی نمی شد. بدون راهنمایی روشن از CEQ، آنها می گویند داستان خطر تکرار خود را دارد.

آنا باپتیستا، معاون مدیر مرکز طراحی و محیط زیست تیشمن در مدرسه جدید نیویورک، گفت: نگرانی من این است که یا هر آژانس کار خود را انجام دهد یا کاری از دستش برنمی‌آید. نیویورک و عضو هیئت مشورتی.

نحوه تفسیر آژانس ها از طرح های عدالت زیست محیطی ممکن است متفاوت باشد به شدت به این دلیل که دولت بایدن اصلی ترین اصطلاحات خود را تعریف نکرده است، از جمله اینکه آیا 40 درصد از “مزایای” هدف گذاری شده مربوط به هزینه های واقعی است یا حتی آنچه که یک “جامعه محروم” را تشکیل می دهد.

سخنگوی کاخ سفید به پولیتیکو گفت که نسخه اولیه ابزار غربالگری عدالت محیطی که مدت ها در انتظار آن بودیم، که برای پر کردن این شکاف ها طراحی شده است، به زودی منتشر خواهد شد. سخنگوی گفت که این ابزار “به طور مداوم بر اساس بازخورد و تحقیقات به روز می شود و بهبود می یابد” و “انسجام – در داخل دولت فدرال – نحوه اجرای برنامه ها و ابتکارات توسط آژانس ها، از جمله شناسایی موقعیت جوامع محروم را بهبود می بخشد.”

اعضای هیئت مشورتی همچنین آژانس‌ها را تشویق کردند تا نحوه ارزیابی مؤلفه‌های عدالت زیست‌محیطی 21 برنامه را که به‌عنوان مرحله آزمایشی عدالت40 شناسایی شده‌اند، با وضوح بیشتری توضیح دهند. راشل کلیتوس، مدیر سیاست آب و هوا و انرژی در اتحادیه دانشمندان نگران، گفت: آژانس‌هایی که این برنامه‌ها را بررسی می‌کنند، قرار بود در ماه گذشته از پیشرفت‌ها به دفتر مدیریت و بودجه گزارش دهند، اما هیچ یک از یافته‌ها علنی نشد.

باپتیست گفت که می‌خواهد مفروضات آژانس در مورد آنچه عدالت، انصاف و سایر اهداف را تشکیل می‌دهد برای بررسی خارجی منتشر شود.

نماینده دونالد مک‌آچین (D-Va.) که از این موضوع در کنگره دفاع کرد و به نوشتن کمپین بایدن در این زمینه کمک کرد، مارتینز و دفتر او را به خاطر هدایت دولت فدرال در جهت شفاف‌تر عدالت زیست‌محیطی تحسین کرد.

او واقعاً معمار بود، اگر بخواهید، کاخ سفید را در موقعیتی قرار داد که بتوانیم درباره آن صحبت کنیم. [environmental justice] او به پولیتیکو گفت: به عنوان موضوعی که می توانیم در مورد عدالت صحبت کنیم. «به همین دلیل است. فکر می‌کنم هنوز چیزهایی وجود دارد که باید بررسی و اصلاح شوند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmegleinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü