ترودو از وزرای ارشد می خواهد که با حمایت گرایی آمریکا مبارزه کنند

[ad_1]

او به وزیر تجارت بین‌الملل مری نگ دستور داد تا “تلاش‌های کانادا را برای مبارزه با حمایت‌گرایی، شیوه‌های تجاری ناعادلانه و اجبار اقتصادی در سراسر جهان رهبری کند.”

ترودو به Ng نوشت: «شما همچنین ایالات متحده را در حل مسائل تجاری دوجانبه و اقدامات حمایتی، از جمله در تدارکات دولتی و در بخش‌های خودرو، انرژی و کشاورزی مشارکت خواهید داد».

همچنین آن را هدایت می کند تا به تضمین “غرامت کامل و عادلانه برای بخش های عرضه محور” تحت توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی، USMCA که مورد مذاکره مجدد قرار گرفته است، کمک کند.

زمینه: جامعه تجاری کانادا از زمان ورود بایدن به کاخ سفید به شدت نگران پیشرفت سیاست های حمایت گرایانه ایالات متحده بوده است.

موانع اصلی شامل مشوق مالیاتی پیشنهادی بایدن برای وسایل نقلیه الکتریکی – که منجر به تهدیدهای سرکوب از سوی کانادا شده است – و مناقشه سیب زمینی بر سر جزیره پرنس ادوارد است.

روز چهارشنبه، دولت بایدن هشدار داد که اگر کانادا مالیاتی بر خدمات دیجیتالی اعمال کند که علیه غول‌های اینترنتی آمریکایی مانند گوگل و فیس‌بوک تبعیض قائل می‌شود، ممکن است با انتقام تجاری مواجه شود. نامه دستوری ترودو روز پنجشنبه به کریستیا فریلند وزیر خزانه داری، برنامه های مالیات دیجیتال کانادا را دو برابر کرد.

اصطکاک های جدیدتر بین ایالات متحده و کانادا علاوه بر مناقشات طولانی تر – اما هنوز هم بسیار جاری – بر سر چوب نرم و محصولات لبنی است.

اطلاعات بیشتر در مورد حفاظت از کانادا: به نظر می رسد نامه نخست وزیر به فریلند نیز به سیاست حمایت گرایانه تدارکات عمومی ایالات متحده اشاره دارد.

او از او خواست که “از زنجیره تامین کانادا محافظت کند و اطمینان حاصل کند که روابط تجاری کانادا برای دو طرف سودمند است.”

ترودو از فریلند خواست تا با Ng کار کند تا “یک سیاست تدارکات عمومی را ایجاد کند که تضمین کند کالاها و خدمات توسط کشورهایی عرضه می شود که سطح دسترسی مشابهی به بازار را برای مشاغل کانادا فراهم می کنند.”

NG همچنین وظیفه دارد با همکاری با شرکای بین‌المللی از طریق اجرای برنامه اقدام حیاتی مشترک کانادا-ایالات متحده، کانادا را به عنوان یک رهبر جهانی در مواد معدنی حیاتی قرار دهد. مواد معدنی و خام استراتژیک کانادا و اتحادیه اروپا مشارکت مواد.

پس زمینه سریع حروف: آخرین باری که ترودو مجموعه کاملی از دستورات کاملاً جدید را منتشر کرد، در دسامبر 2019 بود، چند ماه پس از پیروزی مجدد لیبرال های او در انتخابات.

در ژانویه 2021، پس از تغییر کابینه، او اعتبارنامه های بیشتری را به وزرای خود منتشر کرد – تا حد زیادی برای تأمل در مورد اینکه همه گیری کووید-19 چقدر اهداف دولت او را تغییر داده است.

دستور نامه های جدید بسیاری از وعده های مبارزاتی لیبرال ها از آخرین انتخابات فدرال کانادا در سپتامبر را کپی و جایگذاری می کنند.

انتشار این نامه ها یک رویداد بزرگ برای حباب در اتاوا و فراتر از آن است، زیرا آنها اولویت های دولت را افزایش می دهند. در گذشته، کارشناسان سیاسی، گروه‌های ذینفع، روزنامه‌نگاران و مقامات خدمات عمومی به این محتوا پرداختند تا جایی که در سال 2019، وب‌سایت نخست‌وزیر پس از انتشار آنلاین از بین رفت.

در اینجا نکات برجسته از نمونه کارها کابینه کلیدی در رادار POLITICO آمده است:

کریستیا فریلند – معاون نخست وزیر در امور مالی

ترودو به فریلند دستور داد تا به منطقه‌ای که مدت‌ها به دنبال آن جامعه تجاری کانادا بود، تحویل دهد – “طراحی رشد اقتصادی بلندمدت”. دولت ترودو متهم به نداشتن برنامه رشد واقعی و تمرکز به جای توزیع مجدد بودجه عمومی بود.

ترودو برای کمک به او در رسیدن به آنجا، از فریلند خواست تا یک “شورای مشاوران اقتصادی” دائمی را برای ارائه مشاوره مستقل و گزینه های سیاستی برای رشد اقتصادی بلندمدت ایجاد کند.

روز سه‌شنبه، فریلند در به‌روزرسانی پاییز خود اعلام کرد که برنامه‌ای برای رشد بودجه بهار خود، که احتمالاً در آوریل خواهد آمد، تهیه خواهد کرد.

همچنین از آن خواسته شده است که با اصلاح قانون مالیات بر درآمد، سرمایه گذاری و بهره وری را افزایش دهد تا به مشاغل خصوصی تحت کنترل کانادا اجازه دهد تا حداکثر 1.5 میلیون دلار برای سرمایه گذاری های افزایش دهنده رشد مانند نرم افزار، پتنت و ماشین آلات هزینه کنند.

نامه نخست‌وزیر به فریلند همچنین به او دستور داد تا به وعده‌های لیبرال‌ها برای اعمال طیفی از مالیات‌های جدید بر ثروتمندان، از مالیات لوکس بر خودروها، قایق‌ها و هواپیماها گرفته تا قوانین جدید برای افزایش مالیات شرکت‌های بدهی بانک‌ها و شرکت‌های بیمه، عمل کند. درآمد بیش از 1 میلیارد دلار کانادا

استفان گیلبو – محیط زیست و تغییرات آب و هوا

گیلبو وظیفه مدیریت برنامه آب و هوایی دولت ترودو را بر عهده دارد. یکی از مسئولیت‌های متعدد او شامل همکاری با وزیر نوآوری فرانسوا فیلیپ شامپاین برای فشار دادن به دیپلماسی تجاری و راه‌اندازی یک صندوق جدید ۱۰۰ میلیون دلاری برای مقیاس‌سازی و تجاری‌سازی فناوری و راه‌حل‌های ساخته شده در کانادا برای استفاده مجدد و بازیافت پلاستیک است.

ملانی جولی – امور خارجه

وزیر خارجه جدید ترودو مسئول حمایت از توسعه و راه اندازی “استراتژی جامع هند و اقیانوسیه برای تعمیق مشارکت های دیپلماتیک، اقتصادی و دفاعی و کمک های بین المللی در منطقه” است.

مأموریت جولی در هند و اقیانوس آرام، انحرافی از کمپین انتخاباتی تابستان گذشته است، زمانی که پلتفرم لیبرال آن را استراتژی آسیا و اقیانوسیه نامید. کارشناسان، مانند رولان پاریس، مشاور سابق ترودو، تغییر در اصطلاح را به منزله شناخت چالش های استراتژیک چین در منطقه می دانند.

دولت بایدن می‌خواهد ببیند که کانادا چه خواهد کرد. دیوید کوهن، سفیر جدید ایالات متحده در اتاوا، در جلسه استماع تایید سنا در ماه سپتامبر گفت که “ما همه منتظر هستیم تا کانادا چارچوب خود را برای سیاست کلی خود در چین منتشر کند.”

Mary Ng – تجارت بین المللی، ترویج صادرات، تجارت کوچک و توسعه اقتصادی

ترودو در میان تمام مسئولیت های اصلی خود از Ng خواست تا با Champagne برای تقویت و ایمن سازی زنجیره تامین همکاری کند. بخشی از تلاش ها باید از طریق «نقشه راه برای یک نقشه راه جدید مشارکت ایالات متحده و کانادا» انجام شود که ترودو با بایدن در اوایل امسال تهیه کرد.

نخست وزیر در نامه خود به Ng همچنین بر جستجوی فرصت هایی برای تنوع بخشیدن به تجارت و بهبود “زیرساخت تسهیل تجارت” با وزیر حمل و نقل عمر الگابرا تاکید کرد. در این دستورالعمل آمده است که هدف “کاهش و جلوگیری از تنگناها در زنجیره تامین در شبکه حمل و نقل کانادا” خواهد بود.

شامپاین Francois-Philippe – نوآوری، علم و صنعت

اولویت اصلی شامپاین: راهنمای اجرای طرح شتاب دهنده خالص صفر، تلاشی چند میلیارد دلاری برگرفته از صندوق نوآوری استراتژیک دولت، که برای کاهش چشمگیر انتشار گازهای گلخانه ای در بخش صنعتی طراحی شده است.

در جای دیگر لیست بلندبالای وظایف وزیر نوآوری: بررسی اثرات کووید به اصطلاح طولانی از جمله بر کودکان و گروه های آسیب پذیر؛ ترویج منشور دیجیتال، که حمایت از مصرف کننده را تقویت می کند. مجبور کردن شرکت هایی که قول گسترش دسترسی پهنای باند را می دهند – یا حقوق طیف خود را از دست بدهند. و 1000 کرسی تحقیقاتی را به شبکه ای از محققان پس از دوره متوسطه اضافه کنید.

و شواهدی مبنی بر چرخش ضعیف به سمت یک اولویت کلیدی کانادا-ایالات متحده در دوره بایدن وجود دارد. شامپاین با جاناتان ویلکینسون وزیر منابع طبیعی در مورد استراتژی مواد معدنی حیاتی کانادا همکاری خواهد کرد – امید این است که کانادا بتواند صنعت رقابتی جهانی را با رشد وسایل نقلیه بدون آلایندگی در سراسر جهان توسعه دهد. هیچ اشاره ای به برنامه اقدام مشترک بین کانادا و ایالات متحده در مورد مواد معدنی حیاتی نشده است.

جاناتان ویلکینسون – منابع طبیعی

نامه ویلکینسون به او دستور داد تا با دومینیک لبلانک وزیر امور بین دولتی همکاری کند تا نسخه کانادایی دستور اجرایی بایدن “خرید آمریکا” را معرفی کند که قوانین خرید عمومی برای پروژه های زیرساختی در ایالات متحده را تشدید می کند و باعث عصبانیت برخی از شرکای تجاری می شود.

لیبرال‌ها نسخه کانادایی خود را به نام «استراتژی پاک بخر» را در برنامه انتخاباتی حزب به عنوان اقدامی برای «حمایت و اولویت‌بندی استفاده از محصولات کم کربن ساخت کانادا در پروژه‌های زیرساختی دولتی و خصوصی» ارائه کردند.

یکی دیگر از وعده‌های کمپین برای راه‌اندازی اتحاد باتری کانادایی-آمریکایی نیز کلمه به کلمه در نامه ویلکینسون آمده است، اما بدون زبان مورد استفاده در این پلتفرم برای “منجر به یک زنجیره تامین باتری یکپارچه در سراسر جهان”.

Marie-Claude Bibo – کشاورزی و کشاورزی و مواد غذایی

نامه ترودو از بیبو خواسته بود تا با وزرای تجارت و صنعت برای تامین امنیت زنجیره تامین همکاری کند. همچنین هدف آن اولویت‌بندی تلاش‌ها با NG از طریق موافقت‌نامه کانادا-ایالات متحده-مکزیک برای حفاظت از بخش‌های کشاورزی مبتنی بر عرضه، مزارع خانوادگی و حیات نواحی روستایی ما است.

در راس لیست وزیر کشاورزی: ​​همکاری با استان ها و مناطق برای ادغام مدیریت ریسک اقلیم، آمادگی محیطی و آب و هوا در برنامه ریزی و برنامه ریزی. از بیبو خواسته شده است که از طرح سبز کانادا دفاع کند – حمایت از کشاورزان با کمک مالی برای فناوری های پاک و سایر روش ها و در عین حال کاهش انتشار متان و کود.

پابلو رودریگز – میراث

جای تعجب نیست که اصلاح قانون رادیو و تلویزیون در بالای نامه نخست وزیر به رودریگز دیده می شود. ترودو همچنین به وزیر خود دستور داد که “از غول های وب بخواهد تا سهم خود را پرداخت کنند و با اشکال جدی محتوای مضر آنلاین مبارزه کنند.”

این نامه بعداً اضافه کرد: «قانونی را برای اصلاح قانون پخش و پخش به منظور اطمینان از اینکه غول‌های وب خارجی در ایجاد و ترویج تاریخ و موسیقی کانادا مشارکت می‌کنند، مجدداً معرفی کنید.

نخست وزیر به «رویکرد استرالیایی» اشاره می کند و به رودریگز توصیه می کند که به معرفی قوانین سرعت ببخشد تا پلتفرم های دیجیتالی را که از انتشار محتوای خبری درآمدزایی می کنند، ملزم کنند تا بخشی از درآمد خود را با رسانه های خبری کانادا به اشتراک بگذارند تا زمینه بازی هموار شود. بین پلتفرم های جهانی و رسانه های کانادایی.

مارک هالند – رهبر مجلس دولت

اولین کار مارک هالند؟ در مواجهه با اغتشاشات بیشتر ناشی از کووید، پارلمان را سرپا نگه دارید و با همکاران مخالف برای «نوآوری برای برآورده کردن واقعیت‌های» بیماری همه‌گیر همکاری کنید. وظیفه هاوس برای واکسن نیز بر دوش اوست، و همچنین پروژه ای که جلسات هیبریدی را مطالعه می کند و «مکانی فراگیرتر برای خانواده ها» ایجاد می کند که «در صورت بروز یک بحران سلامت ملی آینده، انعطاف پذیرتر پاسخ می دهد».

ترودو همچنین به هلند دستور داد “رویکرد مشترک و موثر” را در پارلمان اعمال کند. تصویب سریع لایحه‌ای مبنی بر ممنوعیت درمان تبدیلی شواهد اولیه‌ای را ارائه کرده است که نشان می‌دهد همیشه بهتر از مجلس عوام است.

نخست وزیر همچنین به هلند دستور داد که به نمایندگان لیبرال آزادی بیشتری برای رأی دادن طبق وجدان خود بدهد – بخوانید: آرای کمتری شکست خورده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma