ترجمه وب سایت ها:


آیا تاکنون وب سایت را به یک زبان خارجی باز می کنید تا ببینید که نسخه ای به زبان شما وجود ندارد؟ مطمئناً می توانید پیش بروید و گزینه ترجمه خودکار را انتخاب کنید اما هرگز یکسان نیست. نوع صحیح ترجمه وب سایت ها ، ترجمه ای است که توسط مترجمان حرفه ای انجام می شود و نه توسط مترجم خودکار. به همین دلیل هنگام راه اندازی وب سایت ، مهم است که نسخه های مختلف آن را در یک مکان گنجانده باشید. وقتی وب سایت ضمن حفظ تفاوتهای فرهنگی در ذهن از یک زبان به زبان دیگر تفسیر می شود ، به آن محلی سازی گفته می شود.

الگوی وردپرس
اگر تجارت شما چند کشور خاص را هدف قرار داده است ، وب سایت شما باید نسخه متفاوتی برای هر یک از آن کشورها داشته باشد. اگر اینگونه نباشد ، بازدید کننده شما تحت تأثیر خدمات شما قرار نخواهد گرفت. آنها فکر می کنند که فرهنگ و زبان آنها برای شما اهمیتی ندارد و در نتیجه آنها مشتری شما نمی شوند. این نکته موضوعی است که مشاغل غالباً از آن غفلت می کنند زیرا اهمیت آن را دست کم می گیرند. اما در حقیقت ، ارزش دادن به افرادی که می خواهید تحت تأثیر قرار دهید بسیار مهم است.

مضامین آماده وردپرس آماده ترجمه:
ترجمه مقالات حسابداری مدیریت اگر می خواهید یک وب سایت خوب و متناسب با نیازهای شرکت خود داشته باشید اما می تواند به راحتی ترجمه شود تا همه مخاطبان شما را در خود جای دهد ، باید قبل از آماده شدن سایت برای آن برنامه ریزی کنید. شما باید موضوعی را انتخاب کنید که هم ترجمه آماده باشد و هم گزینه ایده آل برای نوع تجارت شما. Themeforest قالب های وردپرس بی شماری را برای انواع صاحبان وب سایت ارائه می دهد. این که آیا شما در حال اداره یک شرکت یا یک وبلاگ شخصی هستید ، می توانید الگوی ایده آل را در themeforest پیدا کنید.

Themeforest همچنین قالب های متنوعی برای ترجمه را ارائه می دهد که می توانید از طریق آن مرور کنید و یکی از آنها را پیدا کنید که مناسب باشد. این قالب ها محدود به نوع خاصی از مالک وب سایت نیستند. در اینجا بهترین الگوهای قالب جنگل وجود دارد که به هر زبانی به راحتی قابل تفسیر است:

الگوی وردپرس
1.Cleanstart:
آیا به دنبال بهترین موضوع تجاری برای وب سایت آینده خود هستید؟ Cleanstart چیزی است که شما باید در نظر بگیرید. این یک طراحی مینیمالیستی است که صددرصد ترجمه آماده است. می توانید صفحات زیادی را که می خواهید اضافه کنید ، تنظیمات موضوع را هر زمان که بخواهید تغییر دهید و با کمک این طراحی تمیز تجارت خود را ارتقا دهید.

طراح وب شما می تواند با Cleanstart خلاقیت پیدا کند و به همان میزان دلخواه تغییر کند. می توانید در مورد ترجیحات خود به آنها بگویید و به آنها اجازه دهید بقیه را اداره کنند.

2.Solstice:
این طرح سفید تمیز برای استفاده شخصی مناسب است. اگر می خواهید یک مجله آنلاین شروع کنید ، Solstice نیز ایده آل است. این موضوع همراه با طراحی پاسخگو و گزینه های سفارشی سازی آسان برای استفاده است. بهترین چیز در مورد solstice چند طرح بندی ارائه شده است. می توانید یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید و برای تکمیل آن ویجت های مورد نظر خود را اضافه کنید. همچنین می توانید ابزارهای سفارشی را در مورد solstice دریافت کنید.

3.Flexblog:
آیا می خواهید اینستاگرام خود را در وبلاگ سفر خود نشان دهید؟ Flexblog در انجام این کار به شما کمک می کند. این الگوی آماده برای ترجمه وردپرس به شما امکان می دهد تمام رسانه های اجتماعی خود را به وبلاگ خود متصل کنید. می توانید به شیوه های مختلف به دنبال کنندگان خود در مورد ماجراهای سفر خود اطلاع دهید.

4.Sportexx:
بهترین راه برای فروش لباس ورزشی با کمک الگوی وردپرس وب سایت است که ترجمه ای دوستانه است و پشتیبانی شگفت انگیز از مشتری را ارائه می دهد. Sportexx به شما کمک می کند تا به بهترین وب سایت مد ورزشی تبدیل شوید.

Themeforest قالب های متنوعی از ترجمه را ارائه می دهد اما چند مورد برتر در بالا ذکر شده است تا به شما در انتخاب یکی از وب سایت های خود کمک کند.