ترامپ اوهایو را تصرف کرد. حالا مریدان او ولایت را می خواهند.

[ad_1]

رناچی هفته گذشته طی یک سخنرانی در جمع فعالان محلی در اینجا به دی واین و حزب جمهوری خواه گفت: «من با او جنگیدم و سپس ویروس کرونا ضربه خورد، و سپس همه وارد بازی می‌شوند و می‌گویند، “ما باید جلوی این مرد را بگیریم.” “خوب حدس بزن چی؟ من سعی کردم آن را در سال های 2017، 2018، 2019، 2020، ’21 متوقف کنم. و به خاطر خدا در سال 2022 جلوی آن را خواهیم گرفت.

رناچی راه پیموده شده امیدهای جمهوری خواهان را دنبال می کند که با تمجید از ترامپ و احاطه کردن خود به مقاماتی در مدار ترامپ سعی دارند چشم رئیس جمهور سابق را به خود جلب کنند. جو ناپ، کاندیدای رناچی، حتی یک ایمیل جمع‌آوری کمک مالی اخیر را امضا کرد و یک نسخه امضا شده از فیلمی را که روی آن کار می‌کرد به نام «ترامپ می‌شناسم» پخش کرد.

برد پارسکال، مدیر سابق ستاد انتخاباتی ترامپ، به کاندیداتوری رناچی توصیه کرده است تا دی واین را از سلطنت خلع کند. Parscale یادداشتی از نظرسنجی انجام شده توسط فابریزیو لی، جامعه شناس قدیمی ترامپ را با پولیتیکو به اشتراک گذاشت که ادعا می کند رناکی در چالش اصلی خود قوی است و نشان می دهد که رناکی در یک مسابقه مستقیم از 46 درصد در برابر دواین حمایت می کند. – در میان رای دهندگان اولیه جمهوری خواه.

در این یادداشت، که خطاب به اهداکنندگان Renacci بود، کل پرسشنامه نظرسنجی به اشتراک گذاشته نشد، و همچنین نامی از سومین نامزد اولیه جمهوری خواه: جو بلیستون، یک کشاورز، ذکر نشد.

به گفته کمپین، این نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان بالقوه رناسی از ترامپ حمایت می کنند و معتقدند که انتخابات 2020 از او “دزدیده شده است”. رناچی به POLITICO گفت: «شگفت‌انگیز است که چند نفر، چند جمهوری‌خواه در اوهایو معتقدند که انتخابات به سرقت رفته است.

و اردوگاه رناچی سخت کار می کند تا بین ترامپ و دیوین فاصله ایجاد کند. پارسکال گفت: جیم رناچی تنها نامزد ترامپ است. و داده ها نشان می دهد که مایک دوان نامزدی در برابر ترامپ است.

کمپین DeWine از اظهار نظر مستقیم در مورد نظرسنجی خودداری کرد.

برنتون تمپل، مدیر کمپین DeWine، در بیانیه‌ای اعلام کرد: رکورد محافظه‌کارانه مایک دیواین در سه سال گذشته ثبت شده است. او نه تنها اخیراً بزرگترین پروژه توسعه اقتصادی در تاریخ اوهایو را اعلام کرد، بلکه مالیات های شخصی را 2.2 میلیارد دلار کاهش داد و بهترین قانون زندگی و 2A را که اوهایو تا به حال دیده است امضا کرد.

مشخص نیست که آیا ترامپ را می توان به رقابت جذب کرد یا خیر، اگرچه او قبلاً با آن معاشقه کرده است. به نظر می رسد ترامپ در توئیتی از نوامبر 2020، مدت کوتاهی پس از اینکه دی واین یکی از اولین جمهوری خواهان برجسته ای بود که پیروزی جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن را به رسمیت شناخت، درباره چالشی بزرگ برای دی واین صحبت می کند. اما دواین – که ریاست مشترک نامزدی ترامپ برای انتخاب مجدد در ایالت را برعهده داشت – با گلوله باران طولانی مدتی که ترامپ علیه سایر فرمانداران جمهوری خواه، مانند برایان کمپ از جورجیا یا داگ دوسی از آریزونا به راه انداخت، مواجه نشد.

رناچی همچنین در مبارزات انتخاباتی فرمانداری خود دارای یک نقطه سیاه است: نامزدی ناموفق او در سنا در سال 2018. او تنها جمهوری خواه بود که کل ایالت را امسال در اوهایو از دست داد، حتی زمانی که سال ملی قدرتمندی برای دموکرات ها بود. رناچی با اختلاف کمی کمتر از هفت امتیاز به سناتور دموکرات شرود براون باخت، در حالی که دیوین پست فرمانداری را به دست آورد و جمهوری خواهان سمت های دیگری را در سراسر ایالت به عنوان وزیر امور خارجه، خزانه دار و حسابرس در اختیار گرفتند. در مجموع، DeWine در آن سال حدود 178000 رای به Renacci دریافت کرد.

پیش از این، POLITICO گزارش داده بود که ترامپ در سال 2018 در دیدار با امیدهای جمهوری خواه در سنای اوهایو در فلوریدا، از دست دادن رناسی در سال 2018 را نشان داد.

در همین حال، چندین گروه خارجی حامی DeWine از فرماندار حمایت می کنند.

به گفته شرکت ردیابی تبلیغات AdImpact، یک PAC فوق‌العاده به نام Free Ohio زمان تبلیغات تلویزیونی و رادیویی در این ایالت را حداقل 240000 دلار اختصاص داده است که باعث تقویت DeWine شده است. به گفته a. تبلیغات رادیویی در حالی که DeWine را در زمینه مالیات و کاهش تشریفات اداری تبلیغ می کرد به بایدن حمله کرد یک کپی از آگهی دریافت شده از Cleveland.com.

مایک مک کاولی، که به عنوان صندوقدار سازمان در فرم های خرید آگهی ذکر شده است، از به اشتراک گذاشتن جزئیات درباره گروه خودداری کرد.

طبق پورتال تبلیغاتی این پلتفرم، دومین گروه طرفدار DeWine – اوهایوایی ها برای انتخابات آزاد و عادلانه – بین 17000 تا 23000 دلار در فیس بوک با پیام های مثبت برای DeWine در پنجشنبه گذشته تبلیغ کرد. (شماره تلفن ارائه شده برای گروه قطع شد و سازمان به ایمیل درخواست نظر پاسخ نداد.)

متحدان دی واین می گویند که فرماندار در موقعیت خوبی قرار دارد.

مارک ویور، معاون سابق دادستان کل و فعال قدیمی جمهوری خواه که در ایالت کار می کرد، گفت: “اگرچه برخی از افراد در پایگاه به دلیل تصمیمات کووید از او ناراضی هستند، اما او ماندگارترین نشان در سیاست اوهایو است.” کمپین ها دی واین یکی از اولین فرماندارانی بود که در مارس 2020 ایالت را مسدود کرد، اما موضع او در مورد مدیریت بیماری همه گیر در طول سال در میان جمهوریخواهان بحث برانگیز شد.

ویور ادامه داد: “او یک مقدار مشخص است و می داند که چگونه در ایالت کمپین انتخاباتی کند.”

ویور – که اشاره کرد نظرسنجی داخلی رناچی شامل Blystone نبود – گفت که در طول این چرخه برای یک گروه دیگر طرفدار DeWine کار می کرد، اما از ذکر نام آن خودداری کرد.

دموکرات ها با دو شهردار سابق روبرو هستند: نان ویلی از دیتون و جان کرانلی از سینسیناتی. هر دو اوایل سال جاری استعفا دادند.

چالش دیگر رناچی این است که در حالی که انتخابات مقدماتی مورد رقابت جمهوری خواهان برای جایگزینی سناتور جمهوری خواه بازنشسته راب پورتمن به طور همزمان برگزار می شود، شکست بخورد. انتخابات مقدماتی در سنا میدان پر سر و صدایی دارد که در آن کاندیداها به سمت یکدیگر بمب پرتاب می کنند و ده ها میلیون دلار برای رقابت بین نامزدها و گروه های بیرونی خرج می کنند.

اثر دوگانه است: زمان پخش در ایالت در میدان جنگ حتی گران‌تر خواهد بود، به‌ویژه با نزدیک شدن به انتخابات مقدماتی 3 می و انتخابات مقدماتی سنا بیشتر اکسیژن سیاسی ایالت را جذب می‌کند.

تاریخ بزرگ بعدی در تقویم اصلی 31 ژانویه است، زمانی که متقاضیان باید گزارش های جمع آوری کمک های مالی سالانه خود را برای سال 2021 ارسال کنند. نه دی واین و نه رناچی هنوز اعداد جمع آوری کمک های مالی را اعلام نکرده اند، اگرچه متقاضی در اواسط ژانویه اعلام کرد که 4 میلیون دلار اضافی داده است. از پول خودش به کمپین.

رناچی در طول نامزدی خود برای مجلس سنا در سال 2018، بیش از 8 میلیون دلار برای پیشنهاد ناموفق خود وام داد، اما در نهایت حدود 4 میلیون دلار را پس گرفت.

دیواین تنها جمهوری خواه نیست که با یک رقیب الهام گرفته از ترامپ روبرو است. ترامپ از چالش اصلی سناتور سابق دیوید پردو در کمپ جورجیا حمایت کرده و از تلاش ستوان جانیس مک گیچین، فرماندار آیداهو برای شکست براد لیتل، فرماندار جمهوریخواه، حمایت کرده است. دیگران مانند کی آیوی از آلاباما نیز مخالفانی دارند که سعی می کنند خود را وفادارتر به رئیس جمهور سابق نشان دهند تا ساکن فعلی عمارت فرماندار.

در همه این موارد، جمهوری خواهان ملی می گویند که پشتیبان مدیران فعلی هستند.

کریس گوستافسون، سخنگوی انجمن فرمانداران جمهوری خواه، در مورد رقابت اوهایو گفت که “از بازیگران خود حمایت می کند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna