تازه عروس جوان تهرانی در آشپزخانه صحنه وحشتناکی دید

[ad_1]

به گزارشرکنا، متهم گفت شوهرش خودکشی کرده است.

دوم فروردین ماه سال 94 سجاد 30 ساله در خانه اش در محله نعمت آباد کشته شد. همسر وی به نام طاهره به ماموران گفت: وقتی من و شوهرم با هم درگیر شدیم او با چاقو به سینه اش زد و خودکشی کرد.

گزارش پزشکی قانونی که اعلام کرده مرد جوان بر اثر اصابت تیغه چاقو از سوی یک نفر دیگر به قتل رسیده است پرونده را وارد مرحله تازه ای کرد و طاهره به اتهام قتل بازداشت شد.

وی در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و مادر شوهرش برای وی حکم قصاص خواست.

در آن جلسه زن جوان گفت: من و سجاد 8 سال قبل در شهرستان با هم ازدواج کردیم و برای زندگی به تهران آمدیم. چون بچه دار نمی شدیم خانواده سجاد در زندگی مان دخالت می کردند وخیلی اوقات باعث درگیری بین ما می شدند. سجاد مدتی بود معتاد و عصبی شده بود. چون روز ششم عید جشن عروسی برادر زاده ام بود، از سجاد خواستم تا برای شرکت در جشن عروسی به شهرستان برویم اما او بهانه گیری کرد و سر همین موضوع با هم درگیر شدیم. دعوا تا نیمه شب ادامه داشت و به کتک کاری هم کشیده شد. صبح وقتی از خواب بیدار شدم برای خرید بیرون ر فتم تا وسایل صبحانه را آماده کنم.

وی ادامه داد: اما وقتی برگشتم و سجاد فهمید برای صبحانه کره نخریده ام بار دیگر بهانه گیری را از سر گرفت. اوحال طبیعی نداشت که به آشپزخانه رفت و یک کارد به دست گرفت و به سینه اش زد. من چاقو را از سینه اش بیرون کشیدم و با داد و فریاد همسایه ها را خبر کردم .

با دفاعیات این زن قضات دادگاه طاهره را به قصاص محکوم کردند.اما این حکم در دیوان عالی کشور تایید نشد. به این ترتیب پرونده بار تحت رسیدگی قرار گرفت. سرانجام قضات دادگاه پس از مشورت این پرونده را لوث تشخیص داده و حکم به برگزاری قسامه دادند. با برگزاری مراسم قسامه طاهره بار دیگر به قصاص محکوم شد اما این بار نیز قضات دیوان عالی کشور این حکم را شکستند.

به این ترتیب این تازه عروس دیروز بار دیگر در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

وی گفت: باور کنید من در کشته شدن شوهرم بی تقصیر بودنم. وقتی از خرید برگشتم و او دید که کره نخریده ام عصبانی شد. به او گفتم فراموش کرده ام کره بخرم اما قبول نکرد. او می گفت قصد لجبازی با او را داشته ام. همسرم همان موقع به آشپزخانه رفت با کارد به سینه اش زد.

قسامه

قرار بود خانواده مقتول در روز دادگاه با معرفی 50 نفر مراسم قسامه را اجرا کنند و یک به یک سوگند بخورند مطمئن هستند طاهره قاتل شوهرش است اما این تعداد در دادگاه حاضر نشدند و طبق قانون این بار طاهره با ادای سوگند به قرآن کریم و طبق مراسم خاصی در صحن دادگاه قسم خورد که قاتل شوهرش نیست.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link