بیگ وید در آستانه کسب پیروزی های بزرگ سیاسی است. پس کجا هستند؟

[ad_1]


طرفداران ماری جوانا در علف های هرز گیر کرده اند.

سیاست حشیش هرگز چشم‌انداز بهتری در کاپیتول هیل نداشته است: دموکرات‌ها کنگره و کاخ سفید را کنترل می‌کنند، هفت ایالت جدید به تازگی ماری‌جوانای تفریحی را قانونی کرده‌اند، و صنعت شاهدانه متحدان قدرتمند جدیدی در شرکت‌هایی مانند آمازون و گروه‌های محافظه‌کار مانند آمریکایی‌ها برای رفاه پیدا کرده است. از اصلاحات فدرال حمایت می کنند. این صنعت حتی حامیان قدرتمندی مانند جان بونر، رئیس سابق مجلس نمایندگان حزب جمهوریخواه و تام داشل، رهبر سابق اکثریت دموکرات سنا را برای کمک به پیشبرد دستور کار جذب کرده است.

اما با گذشت نزدیک به یک سال از این کنگره، حتی یک قطعه قانون حشیش به میز رئیس جمهور ارسال نشده است. نگرانی فزاینده ای در میان وکلا وجود دارد که پنجره اقدام در حال بسته شدن است.

لابی‌های صنعت و طرفداران قانونی‌سازی می‌گویند که این جنبش به دلیل عدم اجماع در مورد استراتژی قانون‌گذاری متوقف شده است. گروه های مدافع لیبرال برای بازنگری همه جانبه سیاست های فدرال حشیش با هدف کمک به افرادی که توسط اجرای جنایی آسیب دیده اند فشار می آورند، در حالی که گروه های صنعتی به دنبال هر پیروزی جزئی در سیاست هستند که می تواند حرکتی را برای تغییرات گسترده تر ایجاد کند.

یکی از لابی‌گران ماری‌جوانا که نخواست نامش فاش شود، می‌گوید: «افراد خاصی هستند که حاضرند از هر یک از آن‌ها صرف نظر کنند، اگر همه آن‌ها را به دست نیاورند.» این لابی گر خاطرنشان کرد که چنین دیدگاهی به طور جهانی مشترک نیست و باعث اختلاف نظر می شود “که تلاش قانونی را متوقف می کند.”

از آنجایی که قانونی‌سازی به سرعت در سراسر کشور گسترش یافته و حتی در ایالت‌های محافظه‌کار سرسخت نیز نفوذ کرده است، صنعت شاهدانه به صنعت 25 میلیارد دلاری شکوفا شده است و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2025 به بیش از 40 میلیارد دلار برسد. و به طور فزاینده‌ای متحدان قدرتمندی مانند بانک‌ها و تولیدکنندگان آبجو و سیگار که خواهان بخشی از بازار در حال رشد هستند.

کوین ثابت، رئیس گروه حمایت از ضد قانونی سازی رویکردهای هوشمند به ماری جوانا و مشاور سابق سیاست مواد مخدر کلینتون، اوباما و جورج دبلیو می گوید: «حمایت از ماری جوانا دیگر مربوط به هیپی ها و موهای بلند نیست، بلکه مربوط به کت و شلوار و مدرک MBA در هاروارد است. دولت بوش. “این دیگر در مورد ووداستاک نیست، بلکه بیشتر در مورد وال استریت است.”

اما این صنعت نقش نسبتاً کمی در صحنه DC دارد و سرمایه‌گذاری کمی روی بازی‌های دستفروشی تأثیرگذار که رقبای اصلی آن – شراب، مشروبات الکلی و آبجو – به طور منظم انجام می‌دهند، سرمایه‌گذاری می‌کند.


دیوید کالور، رئیس امور دولتی در شرکت Canopy Growth Corp. غول حشیش، ابراز تاسف می کند که این صنعت فقط نوع منابع مورد نیاز برای پیشبرد مؤثر دستور کار خود را در کاپیتول هیل سرمایه گذاری نمی کند.

کالور گفت: «امیدوارم در مقطعی در آینده، ما به عنوان یک صنعت بتوانیم دور هم جمع شویم و در واقع منابع بسیار قابل توجهی را در آن نوع هزینه‌هایی که باعث حرکت سوزن می‌شود، اختصاص دهیم.

شکاف بزرگ

رویارویی اخیر در مورد بانکداری شاهدانه نشان دهنده مبارزاتی است که صنعت حشیش با آن روبرو بوده است. قانونی که دسترسی شرکت‌های حشیش را به خدمات مالی مانند وام‌ها و حساب‌های جاری آسان‌تر می‌کند، از حمایت گسترده دو حزبی برخوردار است: این لایحه دو بار با حمایت بیش از 100 جمهوری‌خواه از صحن مجلس به تصویب رسیده است.

بزرگترین حامی این لایحه، نماینده. اد پرلموتر (D-Colo.) حتی این پیشنهاد را به سه لایحه مختلف که باید تصویب شوند ضمیمه کرده است به این امید که بتواند به میز رئیس جمهور برسد. اخیراً، قبل از تصویب مجلس در ماه سپتامبر، به قانون مجوز دفاع ملی اضافه شد.

اما لایحه بانکی در سنا به جایی نرسید.

بخشی از دلیل مخالفت چپ است. فعالان عدالت کیفری لیبرال به شدت تلاش کرده اند تا این پیشنهاد را به نفع قانون بسیار گسترده تر که سوابق حشیش را از بین می برد و برنامه ای کمک مالی برای تأمین مالی مشاغلی که توسط افرادی که تحت تأثیر جنگ با مواد مخدر قرار گرفته اند ایجاد کند، منحرف کنند. ماریتزا پرز از اتحادیه سیاست مواد مخدر، که از قانونی شدن همه مواد مخدر حمایت می کند، می گوید که آنها در ارائه این پیام در سنا بسیار موثرتر از مجلس نمایندگان بوده اند.

پرز گفت: «من فکر می‌کنم افرادی که نمایش را در مجلس اجرا می‌کنند، احتمالاً به گفته‌های افراد صنعت‌محور، در مقابل طرفدارانی مانند اتحاد سیاست‌های دارویی، اهمیت بیشتری می‌دهند.

علاوه بر این، قانونگذاران کلیدی، به ویژه رهبر اکثریت سنا، چاک شومر، قاطعانه تاکید کرده اند که از تسهیل دسترسی بانکی حمایت نمی کنند، مگر اینکه با اصلاحات اساسی عدالت کیفری همراه باشد. در طول بن بست بر سر NDAA، دیدگاه شومر غالب شد و حامیان لایحه بانکداری شاهدانه را ناامید کرد.

«این یک نوع فانتزی از سن است. شومر [and] سن [Cory] پرلموتر گفت: بوکر که آنها رای برای لایحه بسیار بزرگتری دارند.


سافیرا گالوب، مدیر اجرایی میزگرد ملی حشیش و یک لابیگر، گفت که قانون بانکداری SAFE در این مرحله قابل اجراترین قانون برای کنگره است. با این حال، او اعتراف کرد که صنعت در واشنگتن از کارگران حشیش با اولویت‌های متفاوت آسیب دیده است.

“من فکر می کنم برای اعضای کنگره که تازه در حال تحصیل هستند درک آن دشوار است … [who] گالوب گفت: “آیا باید به آن گوش دهند، “و اشاره کرد که شاهدانه تنها صنعتی نیست که از مجموعه ای از صداهای متفاوت رنج می برد.

گالوب با وجود اینکه ادعا می‌کرد که صنعت در حال بلوغ است، اضافه کرد: «آیا باید جلوتر برویم؟ شاید. “

پول را دنبال کنید

حتی زمانی که حشیش به یک صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است، افزایش متناسبی در هزینه های لابی فدرال وجود نداشته است. در واقع، بسیاری از شرکت‌های بزرگ و گروه‌های صنعتی حشیش در سال 2021 نسبت به سال‌های قبل کمتر برای لابی‌گری فدرال هزینه کردند. بر اساس گزارش‌های افشا شده، سه گروه پیشرو صنعت شاهدانه کمتر از 900000 دلار در سه ماهه اول سال گذشته برای لابی‌گری هزینه کردند. در مقابل، انجمن بانکداران آمریکا – که به عنوان متحد کلیدی صنعت شاهدانه در فشار برای دسترسی های بانکی ظاهر شده است – در همان دوره زمانی حدود 7 میلیون دلار هزینه کرد.

شرکت شاهدانه Curaleaf – که انتظار می‌رود امسال حداقل 1.2 میلیارد دلار درآمد کسب کند – در 9 ماه اول سال 2021، 220,000 دلار برای لابی کردن هزینه کرد که از 340,000 دلار در دوره مشابه در سال 2020 کمتر است. به طور مشابه، صنعت ملی شاهدانه انجمن در سه فصل اول سال 2021 فقط 150000 دلار برای لابی کردن هزینه کرد که از 430000 دلار در دوره مشابه در سال 2019 کمتر است.

گروه های تجاری و نمایندگان صنعت استدلال می کنند که از پول خود عاقلانه تر استفاده می کنند. سال گذشته، بسیاری از بزرگترین شرکت های کشور متحد شدند تا شورای شاهدانه ایالات متحده را تشکیل دهند، که در سه ماهه سوم سال 2021، 180000 دلار برای لابی کردن هزینه کرد. هدف این است که سازمان صدای صنعت واحدی را در کاپیتول هیل ارائه دهد.

اما یکی از استراتژیست‌های حشیش، که نامش ناشناس بود تا آزادانه در مورد تاکتیک‌های صنعت صحبت کند، استدلال کرد که این صنعت در ایجاد احساس فوریت شکست خورده است، حتی با وجود اینکه به نظر می‌رسد به طور فزاینده‌ای به نظر می‌رسد که کنترل دموکرات بر هر دو اتاق کنگره پس از انتخابات میان‌دوره‌ای ۲۰۲۲ پایان یابد. این استراتژیست گفت و حتی جامعه تجاری نیز چشم انداز منحصر به فردی از اینکه اصلاحات باید چگونه باشد، ندارند. به عنوان مثال، برخی از شرکت ها تجارت بین ایالتی را که در حال حاضر به دلیل غیرقانونی بودن فدرال ممنوع شده است، به عنوان تهدیدی برای مدل کسب و کار خود می بینند، در حالی که برخی دیگر آن را برای برنامه های توسعه خود حیاتی می دانند.

حداقل شش لابی گر یا متخصص امور دولتی برای شرکت های حشیش یا گروه های لابی در دی سی به پولیتیکو گفتند که تمرکز آنها به طور فزاینده ای به ایالت ها یا کمپین های حمایت عمومی مردمی نگاه می کند.

کالور از Canopy Growth Corp.، که عمیقاً در تلاش‌های لابی‌گری شورای شاهدانه ایالات متحده نیز مشارکت دارد، گفت: «این بیشتر فقط مربوط به هدف قرار دادن ایالت‌ها است. او استدلال کرد که هدف قرار دادن تبلیغات در ایالت ها برای تحت فشار قرار دادن سناتورهای حصار نشسته می تواند در نهایت پویایی در کاپیتول هیل را تغییر دهد.

دیگران در فضای شاهدانه استدلال می‌کنند که تغییر به سمت قانونی‌سازی فدرال صرفاً زمان می‌برد و قانون‌گذاران جوان‌تر در هر دو طرف راهرو با کاهش محدودیت‌های حشیش راحت‌تر هستند. همان استراتژیست حشیش، با اشاره به تغییر گسترده افکار عمومی در مورد قانونی سازی در سال های اخیر، اظهار داشت که “هیچ راهی وجود ندارد که نسل بعدی مقامات منتخب “در راه بایستند”.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi