بهترین چادر مسافرتی در ایران


مطالب [ نمایش ]

بهترین راهنمای کمپینگ برای مبتدیان: در مورد مسافرت در فضای باز یا کوهنوردی ، خوابیدن در بیرون از منزل یک امر ضروری است. در سالهای اخیر چادر مسافرتی های مختلفی در بازار وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، اما هر چادر مسافرتی دارای پیشینه ها و روش های مختلفی است.

امروز ما اصول اولیه این چادر مسافرتی ها و اختلافات بین آنها را محبوب می کنیم تا همه بتوانند قبل از خرید تفاهم داشته باشند. این بهترین راهنمای کمپینگ برای مبتدیانی است که برای اولین بار به کمپینگ می روند.

انواع چادر مسافرتی های کمپینگ چیست؟
اگرچه چادر مسافرتی های خارجی زیادی در بازار وجود دارد ، انواع مختلفی وجود دارد ، اما با توجه به شکل ، فقط سه نوع وجود دارد: چادر مسافرتی های نوع گنبدی ، چادر مسافرتی های خانوادگی ، چادر مسافرتی های دور خانه.

چادر مسافرتی گنبد
از آنجا که شکل سقف مانند یک توپ است ، به آن چادر مسافرتی از نوع گنبدی گفته می شود که به آن نیز چادر مسافرتی از نوع یورت معروف است. این یک چادر مسافرتی نسبتاً کوچک است.

در مقایسه با انواع دیگر چادر مسافرتی ها ، چادر مسافرتی های گنبدی برای نصب و راه اندازی راحت تر است ، حتی اگر فقط یک نفر بتواند آنها را مونتاژ کند. علاوه بر این ، به دلیل کوچک بودن آن ، حمل آن راحت تر است. با این حال ، عملکرد آن به اندازه سایر انواع چادر مسافرتی ها مناسب نیست. علاوه بر این ، ارتفاع سقف چنین چادر مسافرتی هایی نسبتاً کوتاه است ، که باعث می شود افراد احساس فشار کنند.

چادر مسافرتی های گنبدی برای کمپینگ های کوتاه مدت مناسب هستند و این نوع چادر مسافرتی ها متنوع ترین بازار است.

چادر مسافرتی خانوادگی
در مقایسه با چادر مسافرتی های نوع گنبدی ، چادر مسافرتی های خانوادگی از نظر اندازه دارای مزایای زیادی هستند. آنها حتی می توانند اتاقهای نشیمن و اتاق خواب داشته باشند ، همچنین به عنوان چادر مسافرتی های ویلایی شناخته می شوند که برای کمپینگ های طولانی مدت در فضای باز بسیار مناسب هستند.

بهترین چادر مسافرتی

در مقایسه با سایر چادر مسافرتی ها ، حساب خانوادگی از فضای داخلی گسترده ای برخوردار است که می تواند همزمان چندین نفر را در خود جای دهد و همچنین ارتفاع بالای آن نیز زیاد است که از درجه راحتی بالایی نیز برخوردار است. با این حال ، این نوع چادر مسافرتی به دلیل بسیاری از قسمت های مختلف شناخته شده است ، و حجم آن اندک نیست. مقابله با آن تا حدودی ناخوشایند است. همراه با نحوه نگهداری این موارد معمولاً بسیار نگران کننده است.

چادر مسافرتی گرد
چادر مسافرتی گردخانه چادر مسافرتی هایی است که با ترکیب ویژگی های یک چادر مسافرتی گنبدی (چادر مسافرتی یورت) و یک چادر مسافرتی خانوادگی (چادر مسافرتی ویلایی) طراحی شده است. به آن چادر مسافرتی ویلایی گنبدی نیز گفته می شود.

چادر مسافرتی نوع گردخانه مزایای استفاده از دو نوع اول چادر مسافرتی ها را دارد. نصب آن به راحتی با نصب چادر مسافرتی از نوع گنبد در حین نصب آسان است و راحتی آن بسیار بالا است. مناسب برای فعالیت های کمپینگ متوسط ​​و بلند مدت.

اگرچه چادر مسافرتی نوع گردخانه با موفقیت کاستی های نوع گنبدی و چادر مسافرتی نوع خانوادگی را برطرف کرد ، اما همچنین باعث شده است که این حجم از دو مورد قبلی بزرگتر باشد ، و نگهداری و حمل و نقل آن بسیار سخت تر از دو مورد اول بود. حتماً این را مورد توجه قرار دهید.

قسمت های چادر مسافرتی های کمپینگ چیست؟ راهنمای کمپینگ برای مبتدیان
اگرچه چادر مسافرتی های فعلی بسیار مناسب طراحی شده اند ، حتی مبتدیان بی تجربه نیز به راحتی می توانند مونتاژ شوند ، اما اگر ساختار اصلی و قسمت های چادر مسافرتی را نمی دانید ، هنگام مونتاژ با مشکلاتی روبرو خواهید شد. بیایید در مورد ساختار اساسی ، قسمت ها و کارکردهای چادر مسافرتی صحبت کنیم تا همه بتوانند درک بهتری از چادر مسافرتی داشته باشند.

قسمت درونی
حساب داخلی قسمت داخلی چادر مسافرتی است. بسته به مواد و اندازه ، راحتی در استفاده واقعی متفاوت خواهد بود. بنابراین ، هنگام خرید چادر مسافرتی باید حساب داخلی را با دقت تأیید کنید. بسته به محصول ، گاهی اوقات پنجره ها یا چادر مسافرتی های داخلی با طراحی مشبک وجود دارد و پنجره ها و مش ها تأثیر قابل توجهی در جریان هوا داخل چادر مسافرتی دارند. بنابراین ، طراحی تهویه چادر مسافرتی داخلی نیز یک نگرانی اساسی است.

لهستانی ها
قطبها مهمترین غرفه هستند که در قسمت پشتیبانی از چادر مسافرتی ترکیب شده اند. بسته به تعداد ، ضخامت و مواد قطب ، به طور مستقیم روی دوام خود چادر مسافرتی تأثیر خواهد گذاشت. اگر می خواهید چادر مسافرتی با دوام انتخاب کنید ، سعی کنید تا حد امکان تعداد قطب ها را انتخاب کنید و مواد آن قوی و محکم باشد.

حساب خارجی چادر مسافرتی آویزان در خارج از حساب داخلی است که می تواند از حساب داخلی در برابر باد و باران و تراکم شبنم محافظت کند. از آنجا که حساب خارجی مستقیماً با باران تماس خواهد گرفت ، هنگام انتخاب آن به عملکرد ضد آب بودن حساب خارجی توجه کنید.

افزونه ، کشش ، هنگامی که استنت Neizhang با طراحی پلاگین و کشویی ترکیب می شود. طراحی خارجی به طرحی اشاره دارد که پایه ایستاده در خارج است و با آویزان کردن حساب داخلی از آن پشتیبانی می کند. نوع درونی به طرحی اشاره دارد که در آن براکت مستقیماً از داخل چادر مسافرتی داخلی عبور کرده و سپس پشتیبانی می شود. علاوه بر این ، چادر مسافرتی هایی در بازار وجود دارد که دو روش پشتیبانی را با هم مخلوط می کند.

حساب در انتهای بیشترین قسمت زیر چادر مسافرتی است. بسته به مواد و ضخامت قسمت پایین حساب ، تفاوت های زیادی در راحتی در هنگام خواب مشاهده می شود. در برخی از چادر مسافرتی ها ، دوخت در اتصال با کف چادر مسافرتی بسیار مشهود است. چنین چادر مسافرتی هایی می توانند به راحتی از موقعیت بخیه ها شکسته شده و نیاز به توجه ویژه داشته باشند. بنابراین ، هنگام انتخاب چادر مسافرتی ، سعی کنید درزهایی را که با یک سیلانت مخصوص درمان شده است ، انتخاب کنید که استفاده از آن بسیار مطمئن تر است.

چادر مسافرتی های مخصوص کمپینگ در فضای باز: سایبانها و چادر مسافرتی های آشپزی
هنگام کمپ کردن در فضای باز ، قطعاً باید با آتش بپزید ، بنابراین علاوه بر چادر مسافرتی های فوق ، باید چادر مسافرتی هایی را برای پخت و پز متناسب با فصل ، آب و هوا و سایر عوامل انتخاب کنید.

دو نوع معمولی از چادر مسافرتی های آشپزی ، پرده های آسمانی و چادر مسافرتی های آشپزی وجود دارد. چادر مسافرتی آسمان برای تابستان و پاییز مناسب است. چادر مسافرتی آشپزی که به آن چادر مسافرتی اتاق نشیمن نیز گفته می شود ، مناسب بهار و زمستان است.

چادر مسافرتی سایبان
چادر مسافرتی سایبان
پرده عمومی آسمان خیمه ای است که توسط یک تکه پارچه و چند قطب سخت ساخته شده است. عملکرد اصلی جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و باران است. بنابراین ، سطح پارچه بسیار بزرگ است ، اما هیچ پوششی از پارچه جانبی وجود ندارد. بدون سایه علاوه بر این ، به دلیل ساختار ساده پرده آسمان ، حجم پس از ذخیره سازی اندک است و حمل آن بسیار راحت است.

اگرچه پرده آسمان ساده به نظر می رسد ، اما می تواند راحتی کمپینگ را در یک خط مستقیم بهبود بخشد. اگر یک میز و صندلی را زیر چادر مسافرتی سایبان قرار دهید ، می توانید از آفتاب و باران جلوگیری کنید و لذت بردن از وعده های غذایی در زیر آن بسیار راحت است.

راهنمای کمپینگ برای مبتدیان (راهنمای خرید چادر مسافرتی )

کتاب آشپزی
به آن چادر مسافرتی اتاق نشیمن یا چادر مسافرتی چهار گوشه ای نیز گفته می شود. در مقایسه با پرده ی آسمان ، از هر طرف با پارچه جانبی پوشانده شده است ، که نه تنها از باد و باران پناه می گیرد بلکه از پشه ها نیز جلوگیری می کند. اما تازه کارها معمولاً تنظیم یک حساب آشپزی را دشوار می کنند. اگرچه به نظر ساده و زیبا می رسد اما زیبا بودن کار ساده ای نیست. علاوه بر پخت و پز ، از حساب آشپزی نیز می توانید به عنوان یک حساب اتاق نشیمن برای چت و لذت بردن از خنک استفاده کنید.

چگونه یک چادر مسافرتی در فضای باز انتخاب کنیم؟
چادر مسافرتی های زیادی در بازار وجود دارد. چه مارک باشد و چه سبکی ، خیره کننده است. حتی اگر مطابق ترجیحات شخصی خود را انتخاب کنید ، شروع آن هنوز هم بسیار دشوار و دشوار است. بیایید صحبت کنیم که در هنگام مواجهه با این چادر مسافرتی های مختلف از کجا شروع کنیم.

سه عامل وجود دارد که باید هنگام انتخاب چادر مسافرتی کمپینگ در نظر گرفته شود: تعداد افراد ، نحوه مونتاژ چادر مسافرتی و فصل استفاده.

مردم
افراد مختلف اندازه چادر مسافرتی های مختلف دارند ، بنابراین هنگام انتخاب چادر مسافرتی ، باید در نظر بگیرید که در آینده افراد زیادی از آن استفاده خواهند کرد. چادر مسافرتی های کوچک توسط یک نفر استفاده می شود ، عمدتاً از چادر مسافرتی های گنبدی. چادر مسافرتی های با اندازه متوسط ​​و بالاتر می توانند 2 تا 4 نفر را در خود جای دهند. به طور کلی ، هنگامی که 3 یا بیشتر وجود دارد ، می توانید یک چادر مسافرتی خانه با فضای داخلی بزرگ انتخاب کنید.

در استفاده واقعی چادر مسافرتی بسیار بزرگ یا خیلی کوچک است که ممکن است باعث دردسر در استفاده شود. بنابراین ، هنگام انتخاب آن باید انتخاب چادر مسافرتی را با توجه به تعداد کاربران محدود کنید.

چگونه چادر مسافرتی را مونتاژ کنیم .
چادر مسافرتی های کمپینگ در فضای باز با توجه به محصولات مختلف متفاوت است. انواع زیر متداول است.

به سرعت چادر مسافرتی را در دو ثانیه باز کنید. پس از بیرون آوردن آن از کیسه ذخیره ، به طور خودکار نوع چادر مسافرتی را باز می کند.

چادر مسافرتی های پنوماتیک ، مانند ساختار چترهای تاشو ، می توانند با استفاده از فشار هوا هنگام باز شدن به طور خودکار مستقر شوند.

چادر مسافرتی های مخصوص خود لزوماً نیازی به میخ های کمپ ندارند و می توانند با استفاده از پست های کمپ خود ثابت شوند. چادر مسافرتی های غیر خودی باید چادر مسافرتی ها را باز کنند و چادر مسافرتی ها را باز کنید.

اگر می خواهید چادر مسافرتی را انتخاب کنید که به راحتی تنظیم شود ، یک چادر مسافرتی سریع دو ثانیه و یک چادر مسافرتی پنوماتیک مناسب تر است. اما از آنجا که این نوع محصول نیازی به استفاده از ناخن های کمپ ندارد ، از نظر دوام نسبتاً پایین خواهد بود و در انتخاب محیط نصب باید توجه ویژه ای شود.

فصل
چادر مسافرتی را می توان به دو نوع تقسیم کرد: تابستان و زمستان. به عنوان مثال ، چادر مسافرتی ها در زمستان از عایق صدا و استحکام خوبی برخوردار هستند. در صورت استفاده در تابستان ، آنها به راحتی می توانند باعث گرمازدگی شوند. اگر در زمستان از چادر مسافرتی تابستانی استفاده می کنید ، ممکن است درب چادر مسافرتی باز نشود زیرا یخ زده است.

برای اردوگاه های تازه کار توصیه می شود که با یک چادر مسافرتی دو ثانیه سریع فشار هوا شروع به نصب کنید و نصب آن آسان باشد. حتی چنین مبتدیان می توانند در عرض چند دقیقه مجمع را تکمیل کنند.

علاوه بر این ، برای تازه کارها ، قابلیت حمل چادر مسافرتی نیز بسیار مهم است. قبل از خرید چادر مسافرتی ، ابتدا باید تأیید کنید که آیا کوله پشتی در فضای باز شما از فضای کافی برای قرار دادن چادر مسافرتی برخوردار است.

چادر مسافرتی های بزرگ و متوسط ​​نه تنها برای نصب وقت گیرند بلکه بلکه بسیار حجیم هستند. اگر تازه وارد تیم هستید ، سعی کنید چند چادر مسافرتی کوچک را انتخاب کنید تا وضعیتی را که باید از چادر مسافرتی های بزرگ استفاده کنید حل کنید.

چه مارک چادر مسافرتی در فضای باز خوب است؟
مارک های چادر مسافرتی زیادی در بازار وجود دارد ، اما هر تولید کننده از نظر نوع اولویت کمی متفاوت است. در زیر در مورد چندین مارک چادر مسافرتی معمولی صحبت می کنیم.

صورت شمالی
آرم شمالی
North Face ، ترجمه رسمی چینی “北面” و ترجمه عامیانه ” North Face ” ، دارای بدنی بزرگ است. علاقه مندان زیادی در دنیا وجود دارند. از نظر چادر مسافرتی های کمپینگ در فضای باز ، چادر مسافرتی های گنبدی اصلی هستند. برای ورود به فروشگاه گل سرسبد اینجا شعله‌ور شد.

کلمن

یک مارک معروف در فضای باز در ایالات متحده ، به زبان چینی به عنوان ” Kellerman ” ، مشهورترین اجاق گاز ، فانوس ، و غیره ترجمه شده است. اما خط محصول در واقع بسیار طولانی است ، کت ها ، لباس ها ، کوله پشتی ها ، و غیره ، و ترکیب محصولات چادر مسافرتی نیز غنی است از چادر مسافرتی های گنبدی یکبار مصرف تا چادر مسافرتی های مختلف. حس طراحی چادر مسافرتی بسیار قوی است ، اما همچنین چادر مسافرتی های ناز زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. اما اگر هیچ فروشگاه گل سرسبد در ما وجود نداشته باشد ، پیوند داده نمی شود.

آرم ها
آرم توضیحات
مارک های محصولات فضای باز که مقر آن در اوزاکا است ، ژاپن عمدتا محصولات کمپینگ خانگی است ، اما در سال های اخیر ، آنها نیز فعالانه بازار لباس و لباس های بیرونی را توسعه داده اند. چادر مسافرتی های آن عمدتاً چادر مسافرتی های چند نفره است و تركیب چنین چادر مسافرتی هایی بسیار غنی است. در صورت نیاز به خرید چادر مسافرتی خانگی ، می توانید اولویت محصولات لوگو را به خود اختصاص دهید .

قله برفی
آرم قله برفی
مانند Logos ، Snow اوج نیز یک برند ژاپنی است که مقر آن در سانجو ، بخشدار نیگاتا ، ژاپن است. معروف ترین در جام جهانی جام تیتانیوم است. علاوه بر این ، کیسه های خواب ، اجاق گاز ، فانوس و غیره نیز مشهور است.

چادر مسافرتی های آن با دوام و راحتی عالی مشخص می شوند و از مبتدیان تا چادر مسافرتی های حرفه ای تولید می شوند ، بنابراین نسبتاً صحبت می شود به راحتی می توان محصولاتی را پیدا کرد که نیازهای شخصی را در خانه های دیگر برآورده سازند. برو بخر

چادر مسافرتی چطور تنظیم کنیم؟
موارد فوق نحوه انتخاب چادر مسافرتی . در زیر به طور خلاصه در مورد چگونگی راه اندازی چادر مسافرتی صحبت می کنیم. از این گذشته ، برای مبتدیانی که چادر مسافرتی ندارند ، راه اندازی یک چادر مسافرتی کار ساده ای نیست. اگر می خواهید یک تجربه کمپینگ دلپذیر در فضای باز داشته باشید ، هنوز هم باید درک خاصی از نحوه مونتاژ چادر مسافرتی داشته باشید.

 1. اطمینان حاصل کنید که قطعات کامل هستند
  قبل از مونتاژ چادر مسافرتی باید ابزارهای زیادی تهیه شود. برای تکمیل موفقیت آمیز مونتاژ چادر مسافرتی ، ابتدا باید با تأیید کامل بودن این ابزارها شروع کنیم: ناخن های اردو ، طناب های اردو ، چکش ، خود چادر مسافرتی ، ستون های اردوگاه
 2. چادر مسافرتی را باز کنید و ابتدا پست اردوگاه را جمع کنید
  پس از تأیید ابزارها ، مرحله بعدی مونتاژ چادر مسافرتی است. ابتدا یک منطقه نسبتاً بزرگ را برای باز کردن چادر مسافرتی پیدا کنید و سپس گردان کوتاه شده را جمع کنید تا آن را به طول اصلی خود برگردانید.
 3. گردان را از طریق چادر مسافرتی عبور دهید
  سپس ستونهای اردوگاه را با حساب داخلی ترکیب کنید. می توانید جایی که ستون اردوگاه را می توان در قسمت داخلی قرار داد ، پیدا کنید. ستون اردوگاه را از آن موقعیت ها عبور دهید تا زمانی که ستون اردوگاه به طور کامل از داخل حساب عبور کند ، سپس از حساب داخلی پشتیبانی کنید

4- پست اردوگاه چادر مسافرتی را به چادر مسافرتی مونتاژ کنید
قدم بعدی رفع چادر مسافرتی با پست کمپ در چادر مسافرتی است. از آنجا که چادر مسافرتی پناهگاه اصلی چادر مسافرتی از باد و باران است ، حتماً آن را جمع کنید.

5- ناخن اردو را به زمین بزنید
برای رفع موقعیت چادر مسافرتی ، چادر مسافرتی روی زمین با میخ اردو ثابت شده است. بهترین راه حل این است که میخ اردو را با زاویه 45 درجه به سمت داخل بکشید.

 1. بر روی چادر مسافرتی قرار دهید
  چادر مسافرتی و خیمه ای را که بنا شده است به هم وصل کنید و بگذارید چادر مسافرتی ، چادر مسافرتی و چادر مسافرتی چادر مسافرتی با استفاده از سوراخ موجود در چادر مسافرتی به هم جمع شود. سرانجام ، تا زمانی که سینه چادر مسافرتی نیز هست این کار با استفاده از پین های اردوگاه برای رفع زمین انجام می شود.

چادر مسافرتی چگونه ذخیره می شود؟
پس از استفاده از چادر مسافرتی ، باید چادر مسافرتی را درون کیسه اصلی چادر مسافرتی تا کنید. با این حال ، اگر متوجه نیستید که چادر مسافرتی به طور مرتب مرتب نشده است ، امکان ذخیره چادر مسافرتی در یک کیسه ذخیره سازی وجود ندارد. در اینجا نحوه ذخیره چادر مسافرتی آورده شده است.

نحوه ذخیره چادر مسافرتی داخلی: ابتدا چهار گوشه چادر مسافرتی داخلی را در قسمت باز پهن کنید ، قسمت بیرونی را در مرکز چادر مسافرتی داخلی پخش کنید و سپس قسمت بیرونی چادر مسافرتی داخلی را به نصف تا وسط بچسبانید. . موقعیت به نصف مسطح است. پس از پیگیری عمودی با جبران حدود 30 سانتی متر تکمیل می شود.

نحوه ذخیره چادر مسافرتی : محلی را که طناب روی سقف کشیده شده (4 مکان) نگه دارید ، نگه دارید و سپس مانند آسانسور آن را تا کنید. وقتی ذوزنقه شد ، قسمت های مثلثی را از دو طرف به سمت داخل بکشید. سپس ، به سمت مرکز چادر مسافرتی ، موقعیت های قاب های بیرونی را در هر دو طرف مجدداً بکشید و بعد از دو برابر آن را تکمیل کنید.

در مرحله بعد ، تا زمانی که حساب داخلی و حساب خارجی با طناب اردو گره خورده باشد ، چادر مسافرتی را می توان به راحتی ذخیره کرد.

چادر مسافرتی را چگونه نگهداری کنیم؟
برای استفاده از چادر مسافرتی تا آنجا که ممکن است باید قبل از ذخیره چادر مسافرتی تمیز و نگهداری شود. زیرا وقتی از چادر مسافرتی در فضای بیرون استفاده می کنید ، می توان به راحتی خاک و علفهای هرز را تهیه کرد. آنها را قبل از کنار گذاشتن آنها تمیز کنید.

درمورد دست و پنجه نرم فلزی ، ابتدا می توانید آن را با مسواک تمیز کرده و سپس آن را با اسپری ضد زنگ زدگی اسپری کنید تا در حد امکان عمر آن افزایش یابد.

خط نهایی:
این بهترین راهنمای کمپینگ برای مبتدیانی است که برای اولین بار به کمپینگ می روند ، نحوه خرید چادر مسافرتی خوب. من سعی کردم همه چیز را بر اساس تجربه خود بنویسم. امیدوارم از خواندن بررسی من لذت ببرید

این را به اشتراک بگذارید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>