بهترین شیوه های SEO برای افزایش ROI

[ad_1]

>> خارج از صفحه بهینه سازی: تکنیک ها و سیستم های مورد استفاده برای ساخت اندازه گیری از بازدید کنندگان به یک صفحه وب با گرفتن یک شرایط قرار گرفتن در این فهرست صفحه از یک وب سایت ابزار جستجو (SERP) – از جمله گوگل, بینگ, یاهو و دیگر خزنده وب.

در نقطه زمانی که یک صفحه وب متصل به برخی از صفحه دیگر آن را به عنوان شناخته شده backlink. کیفیت لینک دهنده به شرح زیر است:

  • بالا دامنه اقتدار

  • اعتماد

  • آیا دنبال/بدون دنبال ویژگی های.

>> در صفحه بهینه سازی: On-page SEO عمل بهینه سازی منحصر به فرد صفحات با هدف پایان خاص به رتبه بالاتر و به دست آوردن مهم تر حرکت خزنده وب. در صفحه نشان میدهد هر دو ماده و منبع کد HTML یک صفحه است که می تواند کارآمد.

در صفحه بهینه سازی تمرکز بر محتوا و ساختار وب سایت. آن را شامل:

>> عنوان متا

>> متا تگ ها

>> Meta Description

>> ناوبری صفحه

بهترین شیوه های SEO به شرح زیر است:

  • محتوای

محتوا برای وب سایت باید منحصر به فرد و نه کپی شده از جای دیگری است. مطالب باید قابل اعتماد و مفید برای کاربر نهایی. مناسب و مفید اطلاعات باید اضافه شود برای جلوگیری از سردرگمی به مطالب بخش مهمی از SEO. اجتناب از ویژگی های کلمات/جملات اجازه می دهد تا تعامل کاربر نهایی در صفحه وب.

  • Meta-Title

متا تگ عنوان صفحه خود را به جستجوگران و جستجو در وب با ابزارهای کوتاه نمایندگی از صفحه وب خود را. از جستجوگرها دیدگاه اصلی کلمه کلیدی باید در ابتدا به دنبال آن دیگر مربوط به کلمات کلیدی. جلوگیری از چاشنی کلمه کلیدی در متا تگ عنوان و حفظ کلمات کلیدی مرتبط.

  • متا توضیحات

توضیحات متا در خلاصه ای از حدود 152 شخصیت های مورد محتوای صفحه وب. مهم و نقاط مربوطه باید در ذکر شرح است که اطلاع رسانی به مشتری.

  • اینتر لینک

از یک EO نقطه نظر داخلی و میل است و بهترین تمرین برای نوشتن خود تمرکز کلیدی در anchor text در هنگام ذکر یک صفحه. لینک صفحات مهم کمک می کند تا به مقدار خوبی از قدرت. بیش بهینه سازی صفحه کاهش اقتدار صفحه.

  • سرفصل

به

نشان دهنده عنوان برچسب در HTML.

برچسب اشاره به اصلی برچسب عنوان. این

باید منحصر به فرد باشد و باید دقیقا یکی در هر صفحه. آن را باید شامل حداقل یک کلمه کلیدی را هدف قرار.

  • Uniform Resource Locator (URL)

در حالی که ایجاد یک آدرس جدید برای سایت دیدن به آن است که آن را شامل کلمات کلیدی مهم. همچنین, نگه داشتن URL کوتاه و ساده است.

بالا بحث عناصر بسیار مهم هستند در حالی که بهینه سازی وب سایت. نگه داشتن امتیاز بالا در ذهن شما را به دور از ROI شما در حال انتظار برای شرکت شما.

[ad_2]