بهترين مارك گوشت كوب برقي در سال 2020


توسط eprc.or.ug -21 نوامبر 20190122
اشتراک گذاری
افراد غالباً وقتی در آشپزخانه خود مشکل دارند گوشت کوبدست را خریداری می کنند. این گوشت کوبهای غوطه وری کاملاً مانند میکسرهای آشپزخانه ، چرخ و یا حتی ظروف غذا عمل می کنند. اما تفاوت در این است که تمیز کردن آنها راحت تر است ، راحت هستند و فضای کمتری در کمد شما دارند. علاوه بر این ، گوشت کوبچوب بسیار ارزان تر از سایر انواع همتایان بزرگتر است.

یک دستگاه خردکن گوشت کوببرقی یک ابزار مهم آشپزخانه برای افرادی است که دوست دارند غذای سالم بخورند ، آن را به خوبی مخلوط کرده و برای کسانی که در روزهای گرم تابستان از اسموتی های گاه به گاه لذت می برند.

ساخت گوشت کوبهای دستی نیز بسیار ساده است ، که تیغه های برش متصل به یک دسته موتوری بلند را تشکیل می دهد.

لمس تاریخ
در سال 1954 توسط بامیكس سوئیس به عنوان مخلوط كننده گرز معرفی شد ، این ابزار آشپزخانه دستی تا آنجا كه فن آوری مربوط به آن است ، مسیری طولانی را طی كرده است. در مناطق خاصی از جهان به “گرگ بامیکس” نیز معروف بودند.

با این حال ، اولین گوشت کوبتوسط استفان پوپلاوسکی در سال 1922 معرفی شد. او به منظور مخلوط کردن نوشیدنی های چشمه ، مفهوم تیغ های چرخشی را اختراع کرد. در سال 1935 فرد اوسیوس از طراحی اولیه بهبود یافت و گوشت کوبWaring را معرفی کرد. از زماني كه بسياري از شركتها به واگن باند پيوستند و طرح هاي متعدد مخلوط كننده مخلوط كننده و مخلوط كننده دست در بازار شناور شدند.

چه ویژگی هایی را باید در گوشت کوبStick Hand جستجو کنید؟
قبل از اینکه قصد خرید گوشت کوبگوشت کوبرا دارید ، باید بدانید که چه نوع طراحی هدف شما را برآورده می کند.

دو نوع گوشت کوبوجود دارد: گوشت کوب Work-Top و Handheld Immerson . گوشت کوبهای بالا در هنگام کار بر روی میز یا پیشخوان خود استراحت کنید ، برخلاف گوشت کوبهای دستی یا چوب که در هنگام مخلوط کردن یا مخلوط کردن چیزی در یک ظرف در حالت عمودی روی دست خود نگه دارید.
مهمترین ویژگی هایی که باید به دنبال آن باشید این است که آنها باید به اندازه کافی قدرتمند باشند تا کالای شما را در کانون توجه قرار دهند. تا آنجا که ممکن است پیوستها وجود داشته باشد. این ویژگی به آن تنوع می دهد تا در چندین کار مختلف کار کنید. شما باید به دنبال ضمیمه هایی مانند شلاق ها ، خردکن ها ، پردازنده های مواد غذایی ، چرخ های ادویه و واشر بطری باشید.
آزمایش کنندگان حرفه ای توصیه می کنند که نباید نگران wattage آن باشید ، بلکه به دنبال RPM باشید . RPM بالاتر ، بازده بالاتر است. سعی کنید به دنبال حالت های سرعتی باشید. شفت هایی که از جنس استنلس استیل ساخته می شوند به خوبی عمل نمی کنند ، اما مزیت آنها این است که رنگ نمی شوند.
اطمینان حاصل کنید که گوشت کوبدارای انواع مختلفی از اتصالات تیغه نیز هست. اتصالات تیغه اطمینان حاصل می کند که شما قادر به تمیز کردن گوشت کوبخود هستید. به دنبال گوشت کوبهای دستی باشید که از ماشین ظرفشویی مطمئن باشند . این بدان معنی است که هنگامی که آنها را از طریق چرخه آب داغ ماشین ظرفشویی اجرا می کنید ، مواد آنها خنک نمی شود.
همچنین اطمینان حاصل کنید که میکسر یا میکسر غوطه وری شما دارای محافظ تیغه پلاستیکی قوی است وگرنه در صورت داشتن گوشت کوبمحافظ فلزی ، می توانید ظرف شما آسیب ببیند.
شیشه است که بخشی از سیستم باید به اندازه کافی عمیق باشد به طوری که شما ممکن است در همه چیز به راحتی و سریع تر مخلوط.
بسته به نیاز شما یکی از سیمهای برق استاندارد یا یک میکسر دستی بی سیم را انتخاب کنید ، مانند یکی از آن دسته از میکسرهای باتری.
از طرف دیگر از خرید گوشت کوبهای سفید خودداری کنید ، زیرا حذف لکه ها از پس زمینه رنگ سفید کار دشواری است.
چوب که شما با آن گوشت کوبنگه نباید سنگین و باید گرفتن بزرگ است.
گوشت کوبهای مکانیکی دست برای افرادی که خارج از شبکه زندگی می کنند ، در مسافرت یا قایقرانی هستند مناسب است. همچنین اطمینان حاصل کنید که آنها صدای زیادی ایجاد نمی کنند. گوشت کوبهای پلاستیکی غوطه ور هستند و تمیز کردن آن دشوار است. فقط از آنها دوری کنید. به دنبال مواردی باشید که در محدوده قیمت 20 تا 40 دلار باشد.
بهترین گوشت کوبهای غوطه وری را توصیه می کنید
بهترين مارك گوشت كوب برقي
Cuisinart CSB-76 Smart Stick یک میکسر ارزان قیمت برای زیر 30 دلار با شافت استیل ضد زنگ است. این ماشین ظرفشویی ایمن است و دارای 3 سال ضمانت است که به معنی ماندگاری بسیار بالایی است. همراه با بسته بندی یک لیوان پلاستیکی 2 فنجان نیز تعبیه شده است. بدنه فلزی آن نسبت به نمونه های پلاستیکی بسیار آسان است.

نکته اصلی این گوشت کوباین است که این شرکت از شما می خواهد در صورت نیاز به تعویض ، مبلغ نقدی را برای حمل و نقل اختصاص دهید. این ماشین سنگین نیست. علاوه بر این ، انتظار ندارید سیب زمینی آب پز خود را خرد کند.

KitchenAid-KHB300.jpg
KitchenAid KHB300 در لیست بهترین گوشت کوبهای دستی برای عملکرد کلی و تطبیق پذیری قرار دارد. با هزینه ای کمتر از 90 دلار ، این یک محصول عالی دیگر است زیرا شامل یک تیغه ترکیبی معمولی ، یک سوت سیم برای کتک زدن و ضرب و شتم تخم مرغ ، یک هلی کوپتر محصور شده ، یک لیوان مخلوط چهار فنجانی است که دارای یک درب محکم بسته و یک موتور قوی است. . نکته خوب این است که این محصول با دوام بوده و با یک سال ضمانت تعویض همراه است.

با این حال ، مشکل اصلی این گوشت کوبهای غوطه ور این است که تیغه هلی کوپتر در حدود 1/8 اینچ از پایین قرار دارد. از این رو ، خرد کردن گیاهان ، که تمایل به چسبیدن در پایین دارند ، غیرممکن است.

دست نگهدارنده مشاوره خرید
هنگام خرید گوشت کوبدست غوطه وری اطمینان حاصل کنید که هیچ شکاف و بریدگی در آن وجود ندارد و این یک قطعه است. این طراحی باعث نمی شود تا گوشت کوببه قطعات شکسته شود.

گوشت کوبهای فلزی بعد از مدتی استفاده بیش از حد گرم می شوند. بنابراین آنها را قبل از خرید تست کنید. از همه مهمتر ، همیشه به دنبال گارانتی هایی از جمله گارانتی موتور باشید.

بهترین نقد و بررسی Blenders HandHeld

گوشت کوبهای حرفه ای Vitamix و پردازنده های مواد غذایی تجاری

رتبه بندی کیفیت و متنوع پذیری Blender Kitchenaid Immersion Blender

گوشت کوبدستی Braun Multiquick برای کارهای مختلف مخلوط کردن آشپزخانه

ارزان قیمت Oster 10 ، 12 ، 14 ، و 16 Blenders سرعت

انتخاب گوشت کوبخانگی برای مخلوط نوشیدنی ها و مواد غذایی از
جمله محبوب ترین مارک ها مانند Blendtec Vitamix ، به اسامی استاندارد خانواده مانند Tribest و برخی دیگر از مخلوط های پوره و مایع برای هر دو روش سرد و گرم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>