«بدان کی نگه دار و بدان که چه وقت شکست بخوری»: مترقیان حدود قدرت خود را می پذیرند

[ad_1]

“چیزی که ما سعی می کنیم انجام دهیم این است که مطمئن شویم تا آنجا که ممکن است خوب بماند. ما اکنون روی سنا برای رسیدگی به آن حساب می کنیم.

البته، موارد زیادی وجود دارد که مترقیان در لایحه حزب خود برای گسترش شبکه ایمنی اجتماعی می‌پسندند، از یک K اولیه جهانی تا بیش از 500 میلیارد دلار برای تغییرات آب و هوا. اما جایپال و بسیاری از اعضای گروهش ماه‌ها را در سردرگمی گذرانده‌اند، زیرا مانچین میانه‌رو تهدید می‌کند بلندپروازی‌های آنها را وتو می‌کند و لایحه سال آینده را اجرا می‌کند.

و این امر لیبرال ها را با کار دشوار متقاعد ساختن پایگاه آشفته خود که این در واقع یک پیروزی است، باقی می گذارد، زیرا تمرکز بر دستورات موقت است.

کار فروش فقط دشوارتر می شود: سیاست هایی مانند مرخصی با حقوق خانوادگی، مهاجرت، چانه زنی بر سر قیمت دارو و مراقبت از کودکان یارانه ای در معرض تهدید قرار دارند – با مخالفت مانچین و قوانین بودجه هزارتویی مجلس علیا مواجه می شوند. چندین مترقی بلندپایه اذعان داشتند که انتقال رویکرد همکاری کنونی لیبرال ها به طیف وسیعی از رای دهندگانشان که به طور فزاینده ای از انفعال در کنگره نگران هستند، دشوار خواهد بود.

«لایحه‌های زیادی وجود دارد که روی میز رهبر اکثریت سنا به‌دلیل نابسامانی است. سخنگوی دیوید سیسیلین (دکتر آی) گفت: توضیح دادن به مردم بسیار دشوار است. تنها چیزی که آنها می‌دانند این است که ما اکثریت کنترل‌کننده‌ای در همه این مکان‌ها داریم و باید بتوانیم به آن دست یابیم، و حق با آنهاست.

جان یارموث، عضو پارلمان، یک لیبرال بازنشسته که 14 سال را در مجلس نمایندگان سپری کرده است، برخی از رویکردهای سختگیرانه چپ را در سال جاری به این واقعیت نوشت که آخرین نسل لیبرال ها در مجلس حکومت نمی کنند. با اکثریت قبل

یارموث گفت: «آنها رفتار کردند، اما آنها همچنین فکر کردند، شاید بتوانم 100 درصد چیزی را که می خواهم به دست بیاورم. در اینجا، اگر 70 درصد از چیزی را که می خواهید بدست آورید، یک برد بزرگ است. من فکر می کنم برخی از آنها در طول مسیر یاد گرفتند که این زندگی واقعی است. من فکر می کنم پرامیلا مطمئناً این کار را کرده است. اما در نهایت خیلی خوب عمل کرد و بسیار موثر بود.

در واقع، ترقی خواهان می گویند که این لایحه را در چشم انداز قرار می دهند – به عنوان توسعه یک نسل از شبکه ایمنی، که با دندان و ناخن برای آن مبارزه می شود، که با وجود حاشیه های ناچیز حزب، هنوز شامل برخی از اهداف اصلی است. و آنها می گویند که حتی اگر توافق نهایی مواردی مانند اصلاحات مهاجرتی را که قانونگذار سنا بارها بر اساس قوانین بودجه مجلس رد کرده یا مرخصی استحقاقی را رد کرده باشد، وجود خواهد داشت، سیاستی که مانچین می گوید به لایحه خط حزب تعلق ندارد. .

یارموث، رئیس بودجه اتاق، به “مشکل احتمالی” حزبش اذعان کرد: “ما فرستادگان بزرگی نیستیم. اما این ایده که در روز بعد از انتخابات سال گذشته ما می توانستیم کاری را که انجام دادیم انجام دهیم… یک معجزه است.

اکنون که مجلس نمایندگان نسخه خود را از لایحه 1.7 تریلیون دلاری جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن تصویب کرده است، جایپال می خواهد بر آنچه در داخل است تمرکز کند، نه آنچه بیرون می آید.

همیشه افرادی هستند که می گویند، “شما باید بیشتر انجام دهید” و این درست است. جایپال گفت: ما در حال انجام آن هستیم. او در پاسخ به کسانی که پرسیدند چرا با توجه به کنترل کامل دموکرات‌ها بر کنگره، نمی‌توانند کارهای بیشتری انجام دهند، گفت: “البته پاسخ این است که ما کنترل کافی نداریم.”

اما قبل از تصویب لایحه مجلس نمایندگان، دموکرات واشنگتن رویکرد بسیار متفاوتی در پیش گرفت و گروه 100 نفری خود را در اولین رویارویی واقعی خود با رهبران حزب بر سر سرنوشت دو اولویت داخلی بایدن هدایت کرد.

پس از گذراندن یک سال برای تحکیم قدرت در مجلس او و تبدیل آن به یک بلوک رای‌دهی بزرگ، جایاپال و متحدانش استراتژی تهاجمی را در پیش گرفتند که گاهی او و اعضایش را از رهبران دموکرات دور می‌کرد. پیشروها به تنهایی – و بارها – رأی گیری در مورد یک لایحه زیرساختی را که برخی از دموکرات‌ها آن را عامل زیان‌های معتبر در ماه نوامبر در ویرجینیا می‌دانند به تأخیر انداخته‌اند، حتی اگر برخی از لیبرال‌ها احساس کنند که سناتورها را مجبور می‌کند موضع خود را جدی بگیرند.

این واقعیت که دموکرات‌های مترقی در مجلس نمایندگان تهدیدی برای خنثی کردن نسخه سنا از لایحه کلان در مورد هزینه‌های اجتماعی نیستند، نشان می‌دهد که آنها محدودیت‌های نفوذ خود را در کنگره تقسیم شده به رسمیت می‌شناسند. این اتاق باید قبل از رفتن به دفتر بایدن تایید نهایی را بدهد، اما لیبرال ها می گویند که تا آنجایی که می توانند تلاش کرده اند.

آنها می گویند اکنون این بایدن باشد که توافق خود را با دریافت 50 رای در سنا تکمیل کند: یکی از مقامات ارشد گفت: “این به او بستگی دارد که کار را انجام دهد و روشن کند که اعتماد نمایندگان مجلس به او نامناسب نبوده است.” مقامات نمایندگان اتاق — گفت : یکی از دستیاران ، صحبت صریح به شرط ناشناس ماندن.

پس از یک فصل تغییر حزب داخلی از بلوک خود، جایپال همچنین احتمال نامزدی برای رهبری در کنگره آینده را رد نکرد.

جایپال گفت: “من همیشه پذیرای هر چیزی هستم که به ما کمک کند جسورانه ترین، تحول آفرین ترین برنامه و هر نقشی که باشد را اجرا کنیم، بنابراین خواهیم دید.” کار فعلی در حال حاضر.

جایپال و متحدان لیبرال او استدلال می کنند که حتی اگر بیشتر اهداف سیاسی آنها از قانون نهایی حذف شود، آنها پیروزی های رویه ای را در این راه تضمین کرده اند – مانند الحاق قانون هزینه های اجتماعی به لایحه زیرساخت ها در بیشتر سال. جناح چپ همچنین از استراتژی «محدود کردن همه چیز» که شامل برنامه‌های بیشتر، اما با ضرب‌الاجل‌های کوتاه‌تر بود، دفاع می‌کرد که در نهایت بایدن آن را پذیرفت.

این تاکتیک‌ها ارزش جنگ‌های داخلی گیج‌کننده را داشتند، همانطور که جایاپال می‌بیند، اگر به لیبرال‌ها کمک کنند تا بخش‌های کلیدی لایحه را حفظ کنند.

با این حال، سایر دموکرات‌ها تاکید می‌کنند که رهبران حزب هرگز از لایحه گسترده‌تر سیاست اجتماعی بایدن دست نکشند، حتی اگر رئیس‌جمهور لایحه زیرساخت‌های دو حزبی را زودتر امضا کرده باشد. و برخی از مترقیان – مانند نیم دوجین که درست قبل از عید شکرگزاری به لایحه زیرساخت رای منفی دادند – باور نکن جلسه آنها باید اجازه می داد که حساب ها به زودی از هم جدا شوند.

و با این حال، شاید مهم‌تر از همه برای گروه جایپال، فعالانی که به اجبار برای قوانین جاه‌طلبانه‌تر فشار آورده‌اند، اکنون که سنا حرف آخر را می‌زند، شروع به شناخت محدودیت‌های قدرت مترقی کرده‌اند.

مری اسمال، مدیر وکالت ملی جدا نشدنی، گفت: «پیشروها تنها می‌توانند بخشی از آنچه در چشم‌انداز کلی دولت فدرال اتفاق می‌افتد را کنترل کنند.

نماینده ارشد لیبرال، یان شاکوفسکی (D-Ill.) خلاصه کرد: “شما باید بدانید چه زمانی باید نگه دارید و بدانید چه زمانی پرتاب کنید.”

به نظر می‌رسد که چند نفر از دموکرات‌هایی که در ماه نوامبر علیه لایحه زیرساخت‌ها رای دادند، با این نظر موافق هستند و این هفته نشان می‌دهد که اگر گزینه دیگر آنها چیزی نباشد، احتمالاً از نسخه نهایی قانون شبکه ایمنی حمایت خواهند کرد.

کوری بوش (D-Mo) گفت: “من واقعاً جهانی را نمی بینم که در آن به Build Back Better مخالفت کنم، زیرا ما به این سرمایه گذاری نیاز داریم.”

نماینده ایلهان عمر (D-Mini) نیز حق ارزیابی نهایی را برای خود محفوظ می داند، اما تاکید کرد که “هیچ سناریویی وجود ندارد که در آن من به یک قانون تغییردهنده رای منفی بدهم”.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountgeciktirici hapOmegleinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis