بخشی از پازل 6 ژانویه که تا حد زیادی نادیده گرفته خواهد شد

[ad_1]


در حالی که دونالد ترامپ و متحدانش مایک پنس، معاون رئیس جمهور وقت آمریکا را برای پایان دادن به ریاست جمهوری جو بایدن در هفته های قبل از 6 ژانویه تحت فشار قرار دادند، آنها از ابزار خاصی استفاده کردند که از آن زمان تاکنون عمدتا نادیده گرفته شده است.

نماینده لوئیس گومرت (رئیس جمهور تگزاس) پنس را در 27 دسامبر محاکمه کرد، درست زمانی که ترامپ در حال افزایش مبارزات انتخاباتی خود برای تحت فشار قرار دادن معاون رئیس جمهور خود بود. هومرت با حمایت گروهی از وکلای مرتبط با متحد ترامپ و نظریه‌پرداز توطئه، سیدنی پاول، استدلال می‌کند که پنس باید کنترل یک‌جانبه‌ای را بر گواهی‌نامه‌ها ایجاد کند، که فقط با عبارت مبهم متمم دوازدهم اداره می‌شود.

اقدام هومرت، پنس را مجبور کرد تا علناً با تضعیف انتخابات توسط ترامپ، درست یک هفته قبل از نشست سرنوشت‌ساز کنگره در 6 ژانویه مخالفت کند. زمانی که وزارت دادگستری برای دفاع از پنس در پرونده 29 دسامبر مداخله کرد، این اولین باری بود که پنس نشان داد که از خواسته های ترامپ عقب نشینی نخواهد کرد.

متحدان پنس مدت‌ها بر این باور بودند که ترامپ در استراتژی حقوقی هومر نقش داشته است و می‌گویند ترامپ از مداخله وزارت دادگستری برای محافظت از معاون رئیس‌جمهورش در برابر شکایت هومر ناامید شده است. اما چیزی که ناشناخته باقی مانده این است که ترامپ تا چه اندازه در استراتژی حقوقی هومر نقش داشته است. سخنگوی رئیس جمهور سابق به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداد.

و در حالی که مشخص نیست که آیا کمیسیون انتخابات 6 ژانویه در حال بررسی منشاء دعوای هومر است – که به سرعت توسط دادگاه های فدرال و استیناف تگزاس رد شد، یکی از اعضا آن را به عنوان یک قسمت مهم در خشونت های کنگره توصیف کرد.

جیمی راسکین (D-Md.) سخنگوی پنس گفت: “این یک جزئیات مهم است، زیرا بخشی از طرح انزوا و اجبار پنس بود.”

در هفته‌های اخیر جزئیات جدیدی از کمپین ترامپ برای فشار بر پنس منتشر شده است. اینها شامل یادداشت‌هایی از جان ایستمن و جنا الیس وکلای ترامپ است که آخرین توجیه‌های قانونی را برای تعلیق صدور گواهینامه و همچنین شواهدی مبنی بر استفاده بیشتر از نیروی عمومی و خصوصی توسط شخص ترامپ ارائه کردند. لباس هومر قبل از ژانویه به ندرت در انظار عمومی ذکر می شود. 6 برنامه.

هدف هومرت در این دعوا این بود که پنس را مجبور به نادیده گرفتن قانون 130 ساله حاکم بر تایید نهایی انتخابات ریاست جمهوری کند و در عوض قدرت کامل بر رویه ها را داشته باشد. در پایان، پنس به این نتیجه رسید که فاقد این قدرت است و نقش او تقریباً کاملاً تشریفاتی بود. او تصمیم نهایی خود را در 6 ژانویه، اندکی قبل از اینکه گروهی از اوباش طرفدار ترامپ در میان شعارهایی مبنی بر اینکه او در کنگره آمریکا جستجو کردند، پرده برداری کرد. "خائن" و باید به دار آویخته شود.


در مورد اینکه چرا گوهمرت این پرونده را مطرح کرد، پاول علناً اعلام کرد که یکی از دلایل این است که ساموئل آلیتو، قاضی دیوان عالی، صلاحیت رسیدگی به ایالت زادگاهش تگزاس را دارد. پاول گفت، آلیتو ممکن است زمان بیشتری را با نیروهای طرفدار ترامپ صرف کرده باشد تا با ممانعت از حضور پنس در پیروزی بایدن، نتایج را معکوس کند. (هیچ مدرکی دال بر اینکه آلیتو این موضوع را در نظر گرفته باشد وجود ندارد).

شورش کاپیتول به نفع پاول، اما همچنین علیه او کار کرد، او گفت: او تلاش اخیر را در 6 ژانویه برای درخواست از دادگاه عالی برای رسیدگی به دعوی هومرت به تاخیر انداخت، اما همچنین به آلیتو فرصت بیشتری داد تا آن بعدازظهر دعوی را بررسی کند. پاول گفت که تصمیم پنس و رهبران کنگره برای ادامه تایید آرا پس از شورش ضربه مهلکی به نبرد دادگاه هومرت وارد کرده است.

“من داشتم [Speaker Nancy] پلوسی عجله ای نداشت، نتیجه پرونده می توانست متفاوت باشد و رئیس جمهور هم همینطور." پاول در ماه سپتامبر در وب سایت خود نوشت.

پاول به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این داستان پاسخ نداد، اما در سپتامبر به پولیتیکو گفت که “در این مدت با رئیس جمهور صحبت نکرد” در مورد کت و شلوار گوهمرت. با این حال، او در 18 دسامبر در دفتر بیضی شکل با ترامپ همراه با سپهبد مایک فلین و دیگر مشاورانی که برای کمک به ترامپ در حفظ قدرت تلاش می کردند، ملاقات کرد.

هومرت، که اکنون برای دادستان کل در تگزاس نامزد شده است، در مورد پرونده خود کمی صحبت کرده است. دفتر او درخواست های متعدد برای اظهار نظر را رد کرد.

تگزاس خبرساز شد در آن زمان، با این حال، پس از رد دادگاه منطقه درخواست تجدید نظر او. او گفت که تأثیر حکم دادگاه باعث می شود خشونت خیابانی تنها راه برای به چالش کشیدن انتخابات باشد.

"هومرت در 1 ژانویه به نیوزمکس گفت در واقع راه حل این است که به خیابان ها بیایید و مانند آنتیفا و BLM خشن باشید.

یکی از جنبه‌های نبرد دادگاه هومرت که در آن زمان مورد توجه قرار نگرفت، اما با نگاهی به گذشته مرتبط است: یکی از مدافعان وزارت دادگستری پنس، جفری کلارک بود که در آن زمان دستیار دادستان کل بود.

در ماه‌های اخیر، بازرسان مجلس نمایندگان و سنا فاش کرده‌اند که کلارک به متحدان وزارت دادگستری دستور داده است تا به استقرار این واحد در حمایت از ادعاهای نادرست ترامپ در مورد تقلب در رأی‌دهی کمک کنند. او از روسای ادارات خواست تا نامه‌ای درباره نتایج سوال در تعدادی از ایالت‌ها صادر کنند، تقویتی که جفری روزن دادستان کل وقت در برابر آن مقاومت کرد. ترامپ چند سانتی متر با برکناری روزن و انتصاب کلارک به عنوان سرپرست دادستان کل فاصله داشت، اما در میان وعده های استعفای دسته جمعی از آن عقب نشینی کرد.

روزن به بازرسان کنگره گفت که نقش کلارک در کت و شلوار گوهمرت را نشانه ای می داند که کلارک شروع به بازگشت به گروه کرده است، اما بعداً متوجه شد که همکارش هنوز با ترامپ برای تصاحب وزارتخانه در تماس است.

یک منبع آشنا با تفکر روزن گفت که حتی در گذشته نیز مشخص نبود که دخالت کلارک با لباس پنس اشتباه بوده است.

این منبع گفت: «نتیجه در این مورد درست بود و تا کنون هیچ مدرکی، حتی در نگاه به گذشته، وجود ندارد که کلارک تلاش کند در این زمینه کاری شماتیک انجام دهد».

اما مشخص نیست که آیا پنس تا به حال متوجه شده است که کلارک – در حالی که پرونده هومر را رد می کند – در حال مذاکره با ترامپ بوده است تا به طور موثر وزارت دادگستری را به نمایندگی از رئیس جمهور تصاحب کند. تحقیقات سنا در مورد اقدامات کلارک نشان داد که یک روز پس از اینکه نام او برای اولین بار در پرونده پنس ظاهر شد، او به روزن گفت که ترامپ ظرف چند ساعت او را به عنوان دادستان کل منصوب خواهد کرد.

وکیل کلارک از پاسخ به سؤالات در مورد دخالت کلارک در پرونده گوهمرت خودداری کرد.

هارولد مک دوگال، وکیل دادگستری گفت: «آقای کلارک موضع قاطعانه ای برای دفاع از امتیاز اجرایی رئیس جمهور ترامپ اتخاذ کرده است. "او به این کار ادامه خواهد داد.»

کمیسیون قبلاً در 6 ژانویه به بازداشت کلارک به دلیل بی احترامی به کنگره به دلیل امتناع از شهادت رأی داده بود، اما درخواست مجلس برای ارسال موضوع به وزارت دادگستری را تا زمانی که بازگشت کلارک در این هفته در انتظار است، به تعویق انداخت. وکیل کلارک گفت که موکلش قصد دارد برای پنجمین مورد ادعا کند و کمیسیون گفت که او انتظار دارد کلارک این کار را به صورت موردی انجام دهد.

روز چهارشنبه، کن کلوکوفسکی، معاون سابق کلارک، در حال رفتن برای مصاحبه با بازرسان کمیسیون در 6 ژانویه دیده شد.

در بررسی پرونده گوهمرت، POLITICO به هر یک از وکلای دخیل، از جمله همکاران پاول هاوارد، کلاینهندلر، جولیا هالر و لارنس جوزف مراجعه کرد. جوزف یکی از وکلایی بود که تلاش قانونی شکست خورده تگزاس را ایجاد کرد – که بعداً ترامپ با امضای ایستمن به آن پیوست – تا دادگاه عالی را وادار به لغو نتایج انتخابات در چهار ایالت کلیدی کند که بایدن به دست آورد.

جوزف در ایمیلی گفت: “من در مورد دعوی قضایی با رسانه ها صحبت نمی کنم، مگر اینکه مشتری به من بگوید این کار را انجام دهم، که این اتفاق نیفتاد.”

وکیل چهارم، ویلیام لوئیس سشنز مستقر در تگزاس نیز از اظهار نظر خودداری کرد و در پاسخ از آدرس ایمیل خانه گوهمر کپی کرد.

او گفت: «حوزه‌های مورد علاقه‌ای که شما نام بردید، آن‌هایی هستند که من یا نمی‌دانم یا آنها را دارای امتیاز می‌دانم. “کسی که بهترین دانش را داشت نماینده هومر بود که یکی از مشتریان من بود.”

گوهمرت به این یا ایمیل زیر پاسخی نداد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma