با وضع قوانین جدید، جنگجویان آب و هوای بایدن بانک ها را به لبه پرتگاه سوق می دهند

[ad_1]

این منجر به درگیری با قانونگذاران جمهوری خواه می شود که می گویند بانک ها می توانند ریسک های خود را ارزیابی کنند و تنظیم کننده ها بسیار فراتر از محدودیت های خود هستند. و خود بانک‌ها نیز با عصبانیت تماشا می‌کنند که چگونه آژانس‌های تحت کنترل دموکرات‌ها اقداماتی را هدف قرار می‌دهند که سرمایه‌گذاری نفت و گاز را کاهش می‌دهند.

وی گفت: وظیفه رگولاتورهای بانکی تضمین امنیت و ثبات موسسات مالی و ارتقای ثبات مالی است. اندی بار (R-Ky.)، یکی از اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان که بر آژانس ها نظارت دارد، در مصاحبه ای گفت. «این در مورد انتخاب برندگان و بازندگان در بازارهای اعتباری، سیاسی کردن توزیع سرمایه یا مقابله با تغییرات آب و هوایی نیست.

بایدن از سارا بلوم راسکین، فعال آب و هوا که سوخت های فسیلی را “سرمایه گذاری وحشتناک” در کار اصلی نظارتی فدرال رزرو نامید، استخدام کرد. مارتین گرونبرگ پس از شورش دموکرات‌های حاضر در هیئت علیه رئیس‌جمهور منصوب شده از سوی ترامپ، جلنا مک‌ویلیامز، ریاست FDIC را برعهده خواهد گرفت و او را وادار به استعفا کرد. و دفتر کنترل ارز، یک آژانس بانکی کمتر شناخته شده اما قدرتمند، به طور فعال توسط مایکل هسو، که مسائل آب و هوایی را در اولویت قرار داده است، اداره می شود.

علاوه بر این، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، انتظار می‌رود قوانین جامعی را پیشنهاد کند که بانک‌ها و سایر شرکت‌های دولتی را ملزم می‌کند تا سهم خود را در تغییرات آب و هوا و خطرات زیست‌محیطی افشا کنند. این می تواند به سرمایه گذاران و تنظیم کننده ها اطلاعات بیشتری برای ارزیابی قرار گرفتن در معرض آنها بدهد.

دیوید آرکوش، مدیر برنامه آب و هوا در Public Citizen، یکی از بسیاری از گروه‌های حامی مترقی که از دولت خواسته‌اند تا شرکت‌ها را مجبور به ریسک‌کردن کند، گفت: «انتظار دارم این یک تغییر بزرگ باشد. “شما همه رگولاتورهای بزرگ بانکی را مجبور خواهید کرد که به جلو حرکت کنند.”

آژانس‌های بانکی فدرال مدت‌هاست که وام‌دهندگان را ملزم کرده‌اند تا در تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری خود احتمال رویدادهای آب و هوایی شدید را در نظر بگیرند، اما پیش از سال گذشته به ندرت توسط تنظیم‌کننده‌ها واژه‌های “تغییر آب و هوا” ذکر شده بود.

در عرض چند ماه، چشم انداز سیاست به طور چشمگیری تغییر کرده است. این ایده که گرمایش زمین می تواند برای ثبات سیستم مالی به عنوان یک کل خطر ایجاد کند به طور رسمی توسط جانت یلن وزیر خزانه داری و دیگر مقامات ارشد ایالات متحده پذیرفته شددر نوامبر، اقدامی که منابع را در سراسر دولت برای تعیین نحوه واکنش جمع آوری می کند. و ماه گذشته، Hsu برای اولین بار پیش نویس دستورالعمل هایی را برای بانک های بزرگ منتشر کرد که نشان می دهد تغییرات آب و هوایی می تواند تهدیدی مادی برای سلامت آنها باشد.

آرکوش گفت که این تحولات اولیه می تواند بسیار مهم باشد زیرا منجر به اقدامات بیشتر می شود.

وی گفت: گام های معمولی که آنها باید بردارند جدی و مهم است. بیایید به جدایی اقلیم از نظارت بانکی پایان دهیم، آن را خیلی جدی بگیریم و ببینیم در کجا هستیم».

راسکین، که به عنوان ناظر فدرال رزرو انتخاب شده است، احتمالاً در صورت تایید این کار دقیقاً همین کار را انجام خواهد داد، اگرچه او با نبرد بالقوه سختی برای تایید در سنا روبرو است و باید از سایر اعضای هیئت مدیره بانک مرکزی اطمینان حاصل کند. در سپتامبر، او نوشت که تنظیم‌کننده‌ها «باید از خود بپرسند که چگونه ابزارهای موجودشان می‌توانند برای انتقال سریع، منظم و عادلانه از سرمایه‌گذاری‌های پر انتشار و تنوع زیستی استفاده شوند».

این ممکن است شامل اقداماتی باشد که وام دهی بانک ها به شرکت های نفت و گاز را که برخی از آنها در حال حاضر بدهی زیادی دارند، گران تر می کند.

راسکین، یکی از اعضای سابق هیئت مدیره فدرال رزرو و یکی از مقامات خزانه داری، همچنین از اقدام بانک مرکزی برای گنجاندن صنعت سوخت های فسیلی در برنامه های وام اضطراری عظیمی که در اوایل همه گیری برای نجات بازارها از فروپاشی راه اندازی شد، انتقاد کرد.

او در می 2020 نوشت: “فدرال رزرو علائم هشدار دهنده آشکار پیامدهای اقتصادی بحران آب و هوایی قریب الوقوع را نادیده می گیرد و اقداماتی را انجام می دهد که انتشار گازهای گلخانه ای را در زمانی که حتی در کوتاه مدت، سوخت های فسیلی سرمایه گذاری وحشتناکی هستند، افزایش می دهد.” در نیویورک تایمز.

این موضع انتقاد نمایندگان مجلس از جمله سنا را برانگیخت. پت تومی از پنسیلوانیا، بالاترین رتبه جمهوری خواه در کمیته بانکی برای بررسی نامزدی او.

تومی در بیانیه ای پس از اعلام نامزدی بایدن در اوایل این ماه گفت: سارا بلوم راسکین به طور خاص از فدرال رزرو خواست تا بانک ها را تحت فشار قرار دهد تا اعتبار شرکت های انرژی سنتی را خفه کنند و این کارفرمایان را از هرگونه تسهیلات وام اضطراری فدرال رزرو حذف کنند. “من نگرانی جدی دارم که از دستورات قانونی محدود فدرال رزرو در مورد سیاست های پولی و نظارت بانکی برای وادار کردن بانک مرکزی به ایفای نقش فعال در توزیع سرمایه سوء استفاده کند. چنین اقداماتی نه تنها استقلال و کارایی فدرال رزرو را تهدید می کند. اما رشد اقتصادی را نیز تضعیف خواهد کرد.”

گرونبرگ، یک دموکرات در هیئت مدیره FDIC که رئیس فعلی آن خواهد شد، در مورد تغییرات آب و هوایی با جزئیات صحبت نکرد. سخنرانی در دسامبر 2020 به وضوح آن را به عنوان یک خطر بالقوه برای سیستم مالی شناسایی می کند. او گفت: «ما به‌عنوان تنظیم‌کننده‌های مالی، تعهدی قاطع داریم که نسبت به تغییرات آب‌وهوایی به‌عنوان تهدیدی برای ثبات مالی متعهد شویم».

تاد فیلیپس، کارمند سابق FDIC که اکنون در مرکز پیشرفت آمریکا مشغول به کار است، گفت: “انتظار دارم مدیر گرونبرگ در مورد ریسک مالی برای آب و هوا بسیار تاکید کند.” من همچنین انتظار دارم که او واقعاً فدرال رزرو و OCC را وادار کند تا سخت تر و سریع تر در مورد برخی از این مسائل کار کنند.

با این حال، موانع سیاسی برای نوع سیاست‌هایی که گروه‌های آب و هوایی از آن‌ها حمایت می‌کنند، مانند توقف مستقیم جریان نقدینگی به شرکت‌های سوخت فسیلی، باقی می‌ماند. اگر آژانس‌های مستقل چنین اقدامی را انجام دهند، قانون‌گذاران – احتمالاً از جمله برخی از دموکرات‌های کلیدی از کشورهای تولیدکننده انرژی – را خشمگین می‌کند.

حوزه اختیارات تنظیم‌کننده‌ها برای اتخاذ قوانینی که برای کاهش تغییرات آب‌وهوایی طراحی شده‌اند، نه فقط حفاظت از سیستم مالی، موضوع بحث‌های داغ بوده است. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، قول اقدام در مورد مسائل آب و هوایی را داده است، اما گفته است که این وظیفه بانک مرکزی نیست که تصمیم بگیرد از کدام صنایع کمک مالی دریافت کند.

ابتکار احتمالی دیگر این است که بانک‌ها سرمایه‌های جذب‌کننده زیان بیشتری را برای سرمایه‌گذاری‌هایی با ردپای کربن بیشتر حفظ کنند – ایده‌ای که اعتباردهندگان قبلاً از آن حمایت کرده‌اند.

“الزام بانک ها به نگهداری سرمایه بیشتر در هنگام اعطای وام به شرکت های کربن فشرده، از چارچوب نظارتی سرمایه مبتنی بر ریسک سوء استفاده می کند، چالش های ارزیابی ریسک های مالی مرتبط با تغییرات آب و هوایی را نادیده می گیرد، یا این واقعیت را نادیده می گیرد که این ریسک ها معمولاً نسبتا کوچک هستند.” موسسه سیاست بانکداری، که نماینده وام دهندگان بزرگ است، سال گذشته در یک پست وبلاگ نوشت. او هشدار داد که اگر بانک‌ها وام دادن به شرکت‌های سوخت فسیلی را بسیار گران ببینند، «به سادگی منجر به مهاجرت وام‌دهی به بانک‌های سایه»، مانند صندوق‌های تامینی، خواهد شد.

چشم انداز آژانس های بانکی برای محدود کردن وام دادن به صنایع خاص، تاریخچه پیچیده ای دارد. در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما، وزارت دادگستری برنامه ای به نام عملیات «نقطه خفه کردن» را راه اندازی کرده است که به دنبال حذف معامله گران متقلب از سیستم مالی است. با این حال، قانونگذاران جمهوری خواه و سایر منتقدان می گویند که این امر بانک ها را از خدمات دهی به تعدادی از مشاغل قانونی، از جمله وام دهندگان دلاری کوچک و فروشندگان اسلحه، منصرف می کند.

این امر باعث شده تا طلبکاران از FDIC و OCC شکایت کنند و استدلال کنند که هدف تنظیم کننده ها مجبور کردن بانک ها به قطع روابط با آنها است. سرانجام توافقی حاصل شد، اما عملیات «نقطه خفه کردن» نماد قدرتمندی برای جمهوری‌خواهان باقی ماند که آنها آن را تجاوز قانونی می‌دانستند.

رئیس وقت بانکداری مجلس سنا مایک کراپو (R-Idaho) در سال 2019 تا آنجا پیش رفت که از تنظیم‌کننده‌ها خواست تا طبق قانون سرمایه‌گذاری مجدد جامعه، به بانک‌هایی که به این صنایع وام می‌دهند، وام دهند، قانونی که برای جلوگیری از اعمال تبعیض‌آمیز وام‌دهی علیه فقرا و وام‌گیرندگان اقلیت طراحی شده است، فراخواند.

دموکرات‌ها اکنون قلمی برای به‌روزرسانی قانون ضد خط قرمز خواهند داشت و می‌توانند در عوض تصمیم بگیرند که به وام‌دهندگان انگیزه بدهند، مثلاً در پروژه‌های سبز در جوامع کم‌درآمد سرمایه‌گذاری کنند. این ایده سال گذشته توسط محققان مرکز پیشرفت آمریکا ارائه شد. اما آژانس ها ماه ها است که روی CRA کار می کنند و احتمالاً به زودی پیشنهادی ارائه خواهند کرد.

جسی ون تول، رئیس و مدیر عامل ائتلاف سرمایه‌گذاری مجدد جامعه ملی، گفت: «این یک تنش واقعی است. ایده های واقعا خوبی در مورد اینکه چگونه آب و هوا می تواند در CRA گنجانده شود وجود دارد. از طرف دیگر، من فکر می کنم تمایل زیادی برای انجام سریع این کار وجود دارد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna