بایدن کارهای غیرقابل تصوری را انجام می دهد: بارانی از عشق در والمارت

[ad_1]

او روز دوشنبه در جریان جلسه ای با مدیران اجرایی، داگ مک میلان، مدیر عامل Walmart در مورد مشکلات زنجیره تامین و نگرانی های مربوط به فصل خرید تعطیلات، گفت: “متشکرم. شما واقعاً – واقعاً همکاری می کردید.” می توانم به شما بگویم که چقدر از آن قدردانی می کنیم.

چندی پیش مشاهده یک رئیس جمهور دموکرات که والمارت را در آغوش گرفته بود، شوک زیادی به اکوسیستم سیاسی وارد می کرد. اما زمان‌ها از روزهایی که بایدن و دیگران ادعا می‌کردند شرکت به‌عنوان نیروی شرارت است، تغییر کرده است. در چند سال گذشته، والمارت سیاست‌های داخلی را اتخاذ کرده است که وجهه آن را در میان دموکرات‌ها کمرنگ کرده است. او همچنین به نمایندگان دموکرات و اهداف آنها کمک مالی کرد، درست همانطور که حزب در طول سال های ترامپ زبان مشترکی را با شرکت های آمریکایی ایجاد کرد. این شرکت به نوبه خود، مخاطبان دموکرات های ارشد، از جمله خود رئیس جمهور را به دست آورد.

روز دوشنبه، بایدن با مدیر اجرایی شرکت به شوخی گفت که او “زمان بیشتری را صرف قدم زدن در راهروهای Walmart کرده است.” او روز چهارشنبه به همکاری دولتش با این شرکت در مورد مسائل زنجیره تامین اشاره کرد. ران کلاین، رئیس کارکنان کاخ سفید، دو بار سخنان مک میلان یا ستایش او را در توییتر منتشر کرد. از اداره موفق باشید.

دولت همچنین تلاش های والمارت را برای حمایت از پناهجویان افغان تشویق می کند. سخنگوی جن ساکی گفت که او آزمایشات کووید خود را در خانه از والمارت سفارش داده است. و در فروش برنامه Build Back Better، کاخ سفید حداقل سه بار تاییدیه ولرم والمارت را برای مقررات آب و هوایی به کنگره ارسال کرده است، از جمله مواردی که در لایحه های تصویب بودجه و زیرساخت ها هستند.

فراتر از دولت، آغوش والمارت باعث سردرگمی می شود، به ویژه برای کسانی که در جامعه کاری هستند که از پیامی که آن ارسال می کند می ترسند.

بیانکا گفت: “به طور قابل توجهی، بیانیه کاخ سفید، که همکاری با مدیران عامل برای رسیدگی به چالش های زنجیره تامین را برجسته می کند، به هیچ یک از کارگرانی که سود می برند و زنجیره تامین را در حرکت نگه می دارند، اشاره نمی کند.” آگوستین، مدیر پاسخگویی شرکتی در United for Respect. ، یک گروه حمایت از کارمندان والمارت و آمازون. “ما به مقامات منتخب خود نیاز داریم که در کنار کارگران اصلی که از کار کشور ما حمایت می کنند بایستند… ما به مقررات و قوانینی نیاز داریم تا مک میلان را که بزرگترین نیروی کار خصوصی در کشور را رهبری می کند، وادار کنیم تا تغییرات را اعمال کند. توسط کارکنان Walmart.”

موقعیت تازه کشف شده والمارت در محافل سیاسی دموکراتیک تا حدی بازتابی از این است که چگونه اقتصاد مدرن ملاحظات سیاسی را تغییر داده است. زمانی که کنگره بر نحوه تأثیر غول‌های خرده‌فروشی بر کسب‌وکارهای کوچک و بدتر شدن دستمزدهای پایین متمرکز شد، آمازون، فیسبوک و دیگر غول‌های فناوری را در سال‌های اخیر زیر ذره بین خود قرار داده است.

اما روابط دوستانه با دموکرات ها نیز نتیجه تلاش والمارت برای استفاده از طرح های شرکتی برای پیوستن به حزب است، به گفته چهار نفر از نزدیکان به شرکت. ناوگان کوچکی از لابی‌گران برای این شرکت در واشنگتن دی سی مناقصه می‌کردند و حداقل دو لابی‌گر داخلی آخر دموکرات‌ها بودند.

برایان بسانسی، معاون ارشد Walmart، مدیر ارشد ارتباطات گفت: “به عنوان بزرگترین کارفرمای خصوصی کشور و رهبر در اقتصاد ایالات متحده، با ریشه های عمیق در جوامع سراسر کشور، ما به همکاری با سیاستمداران در سراسر طیف سیاسی عادت کرده ایم.” ، در بیانیه ای ما خوشحالیم که سیاستمداران والمارت را به عنوان بخشی از راه حلی برای مسائل ملی مانند تغییرات آب و هوا، واکنش به بیماری همه گیر و توسعه و آموزش نیروی کار می دانند.

بر اساس داده های گروه Open Secrets برای نظارت بر پول در سیاست، کمک های مالی از PAC Walmart در طول سال ها کاهش یافته است. PAC 1.32 میلیون دلار به جمهوری خواهان داد، در حالی که در چرخه 2004 فقط 358500 دلار به دموکرات ها داده شد. در چرخه 2020، PAC 596000 دلار به هر دو طرف داد. به گفته یکی از نزدیکان شرکت، در حالی که زمانی دموکرات‌ها از پذیرش کمک‌های مالی شرکت خودداری کردند، قانون‌گذاران در چرخه‌های اخیر بسیار متمایل شده‌اند.

در سال 2018، والمارت اعلام کرد که کمک مالی 2 میلیون دلاری به بنیاد سیاه کنگره و موسسه اسپانیایی قفقاز در کنگره اعطا می کند تا به ارائه فرصت های کارآموزی برای انواع نامزدهای جوان کمک کند. نمایندگان شیلا جکسون لی (D-Texas) و Joaquin Castro (D-Texas) از حمایت شرکت برای افزایش دسترسی به فرصت ها در تپه تمجید کردند.

اعضای خانواده پشت این شرکت، والتون، نیز بین دموکرات ها و متحدانشان پول توزیع کردند. اخیراً در ماه مه، کریستی والتون 50000 دلار به پروژه فوق العاده ضد ترامپ، لینکلن و در اکتبر 2020، آلیس والتون 300،000 دلار به Unite the Country، یک ابر PAC طرفدار بایدن اهدا کرد.

تریسی سفل، یکی از فعالان قدیمی دموکرات که زمانی برای والمارت واچ، گروهی که عمدتاً توسط نیروی کار سازماندهی شده تأمین مالی می شد، می گوید: «وقتی نفوذ آنها را دارید، جای تعجب نیست که می بینید مدیر عامل آنها در کاخ سفید دوستانه است. برای تعقیب غول خرده فروشی

اندرو بیتس، معاون سخنگوی کاخ سفید، در پاسخ به سوالی در مورد جایگزینی بایدن در والمارت و معرفی استقبال دولت از این شرکت، گفت که رئیس جمهور با شرکت ها در هر اندازه و همچنین رهبران اتحادیه ها کار کرده است.

زمانی که نوبت به سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های تاریخی، اطمینان از باز بودن 24 ساعته بنادر ما یا اصرار بر افزایش ظرفیت کامیون‌هایمان می‌رسد، رئیس‌جمهور به مبارزه با ائتلاف بزرگ برای بهبود زنجیره‌های تامین، کاهش هزینه‌ها برای خانواده‌ها و کاهش هزینه‌ها ادامه خواهد داد. ایجاد مشاغل با درآمد خوب.»

سال‌هاست که والمارت تلاش می‌کند وجهه بوگی را در میان دموکرات‌ها از بین ببرد. در سال 2006، این شرکت لسلی داچ، یک کهنه سرباز دموکرات را به همراه آورد تا شهرت خود را به عنوان معاون اجرایی در امور شرکت افزایش دهد.

کار سختی بود. بایدن در آن زمان تنها دموکراتی نبود که با غول خرده فروشی مخالفت کرد. سپس سن. هیلاری کلینتون، که در سال‌های حضورش در آرکانزاس در هیئت مدیره والمارت بود، کمک کمپین را از شرکت پس داد. سپس سن. با این حال، مبارزات انتخاباتی باراک اوباما به دلیل حضور در والمارت مورد انتقاد شدید قرار گرفته است. حتی ایوان بی، سناتور سابق ایندیانا، یک میانه رو از ایندیانا، در یک گردهمایی علیه والمارت ظاهر شد و از “فشار طبقه متوسط” شکایت کرد که این شرکت تسهیل کرد.

داه که اخیراً برای کمک به گزارش‌های کووید به دولت بایدن آورده شد، به پولیتیکو گفت که رویکرد بهبود روابط با دموکرات‌ها دو طرفه است. او گفت اولین نکته ایجاد یکسانی در مشارکت کمپین است. وی افزود، نکته دوم و مهم تر، ایجاد اعتماد با سیاستمداران از طریق مجموعه ای از ابتکارات در راستای اولویت های دموکراتیک است.

او گفت که این ابتکارات شامل برنامه های تغذیه با مشارکت کمپین بیایید حرکت کنیم بانوی اول میشل اوباما، تلاش های پایداری و وعده استخدام کهنه سربازان در ارتباط با کمپین اتحاد جیل بایدن بانوی دوم در آن زمان است.

تلاش‌های والمارت تا حدی در جذب دموکرات‌ها به گوشه‌ی خود موفق بوده است. میشل اوباما برای جشن گرفتن سالگرد Let’s Move از والمارت در اسپرینگفیلد، میسوری بازدید کرد و رئیس جمهور وقت اوباما از والمارت در مونتین ویو کالیفرنیا بازدید کرد. در آنجا، او شرکت را به خاطر تلاش‌هایش برای استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر تحسین کرد – او به شوخی گفت: «و والمارت در شمارش سکه‌ها بسیار خوب است».

در برخی از مسائل مهم سیاسی، این شرکت همچنان به دلیل شیوه های کاری و دستمزدهای ضعیف خود مورد انتقاد شدید قرار گرفت. اما او شروع به حرکت در این جبهه ها نیز کرد. او در سال 2015 حقوق کارمندان خود را به 9 دلار در ساعت افزایش داد. او اخیرا اعلام کرد که حداقل دستمزد خود را به 12 دلار در ساعت افزایش خواهد داد.

والمارت همچنان به شدت به دولت فدرال برای پرداخت یارانه به هزینه های مراقبت های بهداشتی نیروی کار خود، از جمله زمانی که ده ها هزار پوشش حذف شد، متکی بود. اما همچنین، بر خلاف سایر نهادهای شرکتی، اوباماکر را پذیرفت. اندرو استرن، رئیس سابق اتحادیه بین‌المللی کارگران خدماتی، ملاقات اوباماکر با سناتور فقید ادوارد کندی (دولت ماساچوست) و لی اسکات، مدیر عامل وقت Walmart را به یاد آورد. کندی خاطرنشان کرد که تا به امروز از ملاقات با مقامات شرکت خودداری کرده است.

استرن گفت: «ملاقات با آنها مانند ملاقات با کمیته کار بود، آنها در بسیاری از محافل دموکراتیک افراد غیر ارادی بودند.

منتقدان این شرکت می گویند که بیشتر کارهایی که این شرکت انجام می دهد تزئین پنجره ها است. سناتور برنی سندرز (I-Vt.) والمارت را به پرداخت دستمزدهای گرسنه متهم کرد در حالی که مدیران اجرایی او سود قابل توجهی داشتند. منتقدان دیگر خاطرنشان می‌کنند که برخی از جنبش‌های پیشروی تحریک‌آمیز والمارت تشنج کرده و شروع شده است. این شرکت در پاییز 2020 سلاح ها و مهمات را از قفسه های خود حذف کرد تا به سرعت اوضاع را در میان ناآرامی ها تغییر دهد. او تلاش های بلندپروازانه ای را برای کاهش ردپای کربن خود اعلام کرده است، اگرچه شکاکان منتظرند ببینند آیا او واقعاً پیشنهادات آنها را اجرا خواهد کرد یا خیر. و در حالی که مک میلان از بایدن در مورد مسائل زنجیره تامین تمجید کرده است، او همچنین رئیس میزگرد تجاری است، انجمنی از مدیران اجرایی که به شدت در حال مبارزه برای پایان دادن به کاهش مالیات در لایحه Build Back Better هستند.

اما جهان منتقدان Walmart نیز در طول سال ها کوچکتر شده است. Walmart Watch توسط WakeUpWalmart.com، گروهی که توسط United Food and Commercial Workers در سال 2009 تأسیس شد، خریداری شد. به نظر می رسد دومی دیگر وجود ندارد. WakeUpWalmart.com، که به changewalmart.org هدایت می‌شود، بیانیه‌های مطبوعاتی صادر شده توسط گروه را از اوت 2019 نشان نمی‌دهد. و به نظر نمی‌رسد فرم آنلاین برای ارسال درخواست‌ها به سازمان کار کند.

سفله گفت که فقدان موسسات ضد والمارت در سمت چپ به این معنی نیست که این شرکت به خاطر سیاست‌های فعلی‌اش مورد برکت بوده یا باید باشد. و در حالی که او به نیاز بایدن برای ارتقای موفقیت والمارت به عنوان بازتابی از موفقیت خود پی برد، او را تشویق کرد که شرکت را بیشتر پیش ببرد.

او گفت: «امیدوارم رئیس‌جمهوری کارگری حرفه‌ای مانند بایدن بداند که هم اعلامیه‌ها و هم فرصتی سیاسی برای صحبت در مورد بهبود شیوه‌های خرید والمارت وجود دارد. “فکر می‌کنم والمارت کار بزرگی در افزایش تغییرات انجام داده است و در عین حال انتقادهای مطرح شده از مدل اصلی کسب‌وکار خود را ساکت کرده است، و برای من این نقطه عطفی است که ما به بهبود اقتصادی و زمانی که به قفسه‌های خالی نگاه می‌کنیم، در آن قرار داریم. اتکای بیش از حد به کالاهای وارداتی به دولت این امکان را می دهد که از روابط خود با شرکت استفاده کند.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet