بایدن در حالی که حق رای در گرجستان را اعمال می کند، با یک پایگاه شکاک مواجه است


همانطور که براون می بیند، او به قدرت دادن به دموکرات ها کمک کرد، اما یک سال بعد او و سایر رای دهندگان سیاهپوست در مورد توانایی خود برای رای دادن در مضیقه هستند. در صدای او ناامیدی وجود دارد زیرا توضیح می دهد که چگونه به نظر می رسد حق رای هنوز برای دولت اولویت ندارد.

براون گفت: “این کار را برای ما سخت تر می کند.” “من باید به چه چیزی برگردم و به مردم بگویم؟ … چگونه آنها را متقاعد کنم که دوباره برگردند؟”

بدبینی براون نمونه ای از انبوه سیاسی است که بایدن در روز سه شنبه وارد آتلانتا شد تا آخرین سخنرانی خود را درباره لزوم دفاع از دموکراسی، تصویب اصلاحات انتخاباتی و در صورت لزوم بازنگری در قوانین سنا انجام دهد. پس از ماه‌ها بی‌عملی، کسانی که از او درخواست کمک کرده‌اند به طور فزاینده‌ای شک دارند که او بتواند این کار را انجام دهد.

تعدادی از گروه ها سخنرانی بایدن را تحریم کردند. و برجسته ترین فعال حقوق رای در ایالت – فرماندار استیسی آبرامز – با استناد به یک درگیری نامشخص در برنامه، حضور نیافت.

سخنرانی بایدن در کنسرسیوم مرکز دانشگاه آتلانتا در یک بعد از ظهر شلوغ نه تنها به روشن کردن آغاز قوانین رای گیری جمهوری خواهان ایالتی که دسترسی به برگه های رای را محدود می کند، کمک کرد، بلکه باعث شد خود پایگاه دموکراتیک نیز درگیر شود.براون ناامید است.

رئیس جمهور که بیش از 30 سال در سنا خدمت کرده و اکنون به خاری در چشم او تبدیل شده است، همچنان به مخالفت با نیروهای ضد دمکراتیک به رهبری سلف خود ادامه داده است. او که یک “نهادگرا” خود مختار بود، سالنی را که زمانی در آن خدمت می کرد به عنوان “پوسته خود سابقش” محکوم کرد و هشدار داد که “تهدید برای دموکراسی ما آنقدر جدی است” که او خواستار “خلاص شدن از شر فیلیباستر” شد. ما رای می دهیم قانون حقوق قادر به تصویب در غیر این صورت نیست.

بایدن به حس تاریخ قانونگذاران ملی روی آورد و به مردم یادآوری کرد که او “آنقدر پیر” بود که زنده بود و در سال 1963 دانشگاه را شروع کرد، زمانی که “فانی لو هامر” را از اتوبوس پیاده کردند، آن را قفل کردند و پس از ثبت نام رای دهندگان در آن کتک زدند. می سی سی پی او از قانونگذاران ملی و ایالتی پرسید که چگونه دوست دارند از آنها به یاد بیاورند، زیرا با همان مسائلی که پیشینیان خود با آن مواجه بودند روبرو هستند، چه پس از یکشنبه خونین در سلما یا در هنگام تصویب قانون لیندون بی. جانسون برای حق رای از سال 1965. به نظر می رسید بایدن نیز متعجب بود.

«از هر کارمند منتخب در آمریکا می‌پرسم، چگونه می‌خواهید یادتان شود؟ بایدن گفت: لحظات بعدی تاریخ یک انتخاب است. “آیا می خواهید در کنار دکتر کینگ یا جورج والاس باشید؟” آیا می خواهید در کنار جان لوئیس یا بول کانر باشید؟ آیا می خواهید در کنار آبراهام لینکلن یا جفرسون دیویس باشید؟ اکنون زمان آن است که تصمیم بگیریم از انتخابات خود دفاع کنیم، از دموکراسی خود دفاع کنیم.”

کسانی که برای تماشای سخنرانی بایدن حاضر شدند گفتند مشتاق شنیدن او و معاون رئیس جمهور کامالا هریس هستند که استدلال های خود را ارائه کنند. مصاحبه با ده ها شرکت کننده، از جمله سازمان دهندگان، اعضای شورای شهر، دانشجویان و رهبران حقوق مدنی، دو چیز را تکرار کرد: تمایل بایدن برای ارائه طرحی برای این دو لایحه به سنا و تصویب بی شرمانه، سرسختانه و با صدای بلند برای جایگزینی یا حذف فیلیباستر.

ملانی کمپبل که هفته گذشته به یک نشست مجازی با مقامات کاخ سفید و دیگر رهبران حقوق مدنی پیوست، گفت: “ای کاش آنها این کار را زودتر انجام می دادند، اما خوشحالم که اکنون این کار را انجام می دهند.” کمپبل و دیگر سازمان دهندگان برجسته زنان سیاه پوست از هریس و بایدن خواسته اند به جورجیا بیایند.

برخی از حاضران می گویند بایدن مانع این کار نیست. «همه ما باید به یاد داشته باشیم که FDR و LBJ اکثریت قابل توجهی در کنگره داشتند. نیل ماهیجا، مدیر اجرایی سازمان ملی مدنی IMPACT در آسیای جنوبی، گفت: مشکل سنا است، نه رئیس جمهور، و متأسفانه، تا زمانی که ترکیب سنا را تغییر ندهیم، پیشبرد حقوق شهروندی یک نبرد سخت خواهد بود. سخنرانی در آتلانتا

اما برای دیگران، شک و تردید چندان دور از دسترس نبود. جرالد ریگز، یکی از اعضای NAACP در آتلانتا، هنگامی که با سایر سازمان‌دهندگان محلی، مقامات منتخب و عواملی که منتظر بایدن بودند، اخطاری مشابه براون ارائه کرد.

ریگز گفت: «ما با وعده قانون حقوق رای جان لوئیس و قانون عدالت و پلیس جورج فلوید، افراد زیادی را به پای صندوق های رای بسیج کردیم، که هیچ کدام ادامه پیدا نکرد. «بنابراین من به نمایندگی از تمام فعالانی که بسیج کردم و رأی دهندگانی که بسیج کردیم صحبت می کنم. آنها می خواهند در مورد آن بشنوند. دیگر عذرخواهی نیست.”

کاخ سفید بارها از قوام دستور کار بایدن دفاع کرده و خاطرنشان کرده است که وی در لحظه ای بی سابقه وارد دفتر بیضی شکل شد، زمانی که یک بیماری همه گیر جهانی بیداد می کرد و آمریکایی ها از رکود اقتصادی رنج می بردند. دستیاران همچنین خاطرنشان کردند که حمله به دموکراسی و حمایت از حق رای دلیلی بود که بایدن کمپین خود را آغاز کرد و گفتند بایدن از تهدیدهای کشور شرمنده نبود.

سخنرانی بایدن دو روز پس از جلسه جدید مجلس مقننه گرجستان انجام شد، زمانی که جمهوری خواهان تلاش کردند لایحه ای را که سال گذشته تصویب شد را گسترش دهند که توسط دروغ های دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در مورد انتخابات دزدیده شده تقویت شده بود. این بار برخی از جمهوری خواهان بر ممنوعیت صندوق های رای غایب تاکید دارند.

براد رافنسپرگر، وزیر امور خارجه جمهوری خواه، یک جمهوری خواه، صبح روز سه شنبه در ساختمان ایالت جورجیا پیشنهادهای خود را برای قانون انتخابات فدرال – که شامل اصلاح قانون اساسی برای الزام “رای دادن فقط برای شهروندان” و قوانین هویت ملی رای دهندگان است – ارائه کرد – همانطور که او اصرار بایدن را مقصر می داند. در مورد “برگیری از انتخابات فدرال”. بائوکی وو، جمهوری خواه که از سمت خود در هیئت انتخاباتی شهرستان دکالب برکنار شد و توسط حزب محلی خود به دلیل مخالفت با قوانین محدود کننده انتخاباتی حزبش مورد توبیخ قرار گرفت، گفت که از انتخاب مجدد رافنسپرگر حمایت می کند. اما او همچنان نگران لوایحی است که سال گذشته در گرجستان تصویب شد.

وو در مورد پویایی در گرجستان و سراسر کشور گفت: “این یک تلاش گام به گام و عمدی برای تضعیف نهادهای دموکراسی است.” “به همین دلیل است که فکر می کنم برای مردم بسیار مهم است که روی آنچه می توان در سطح فدرال انجام داد تمرکز کنند.

در حالی که برخی از دموکرات‌های جورجیا از اینکه رئیس‌جمهور در کانون توجه این قوانین قرار می‌گیرد خوشحال بودند، برخی دیگر تعجب کردند که چرا بایدن جای دیگری نیست. در میان ده‌ها دموکرات محلی جورجیا که روز سه‌شنبه نامزدی نکردند، اریک آلن، نامزد معاون فرماندار و رئیس هیئت کانتی کاب در ایالت بود.

آلن گفت: “من فکر می کنم این مناسب است که این اولین ایستگاه شما برای ارج نهادن به میراث کار جان لوئیس باشد، با توجه به اینکه این قانون حقوق رای لوئیس است که آنها سعی در تصویب آن دارند.” اما من فکر می کنم جاهای دیگری وجود دارد که باید این پیام را بشنوند تا سناتورهای خود را برای انجام این کار تحت فشار قرار دهند. جورجیا اکثریت مجلس سنا را به او داد. بنابراین ما تا جایی که می توانستیم در این زمینه انجام دادیم.»

آلن با اشاره به ایالت خود گفت: «اگر به جورجیا می‌آیید، باید اعلام کنید که دفعه بعد که لاستیک‌های Air Force One به زمین می‌رسند، در آریزونا و سپس ویرجینیای غربی خواهد بود. از دو دموکرات سنا که بیشترین مقاومت را در برابر تغییر قوانین فیلیباستر دارند: کرستن سینما (D-Ariz.) و جو مانچین (DW.Va.)

اما نه تنها حضور بایدن، بلکه غیبت آبرامز در مراسم روز سه شنبه سروصدا به پا کرد. تعدادی از اعضای شورای شهر و دموکرات های محلی در صف برای تامین امنیت، با صدای بلند تعجب کردند که چرا فرماندار منتخب گرجستان در آن حضور ندارد.

یک زن گفت: «این همه اخبار است.

آبرامز بعداً بیانیه‌ای صادر کرد و تأکید کرد که او و بایدن امروز صبح تلفنی تماس گرفته‌اند و گفت‌وگویی داشته‌اند که «تعهد مشترک آنها به پروژه آزادی و دموکراسی آمریکا» را «تأیید» کرده است.

برای ناظران، گفتگو در مورد اینکه چه کسی یا چه کسی حضور نداشت، در نهایت حواس را از این سوال بزرگ منحرف کرد: بعد چه می‌شود؟ دریک جانسون، رئیس و مدیر عامل NAACP، بایدن را به دلیل “کلمات قدرتمند” خود ستود، اما گفت که او “حفاظت از حقوق رای را در اولویت قرار نمی دهد همانطور که سایر موضوعات سیاسی مانند BBB، لایحه ای برای زیرساخت ها یا تسهیل امور را در اولویت قرار می دهد. کووید ‘. او گفت که زمان آن فرا رسیده است که رئیس جمهور تمرکز را مجدداً تنظیم کند.

«استفاده از منبر برای هولیگان ها چیزی است که هر رئیس جمهور از آن برای ایجاد حرکت برای ابتکارات سیاسی استفاده می کند. اما او امروز این کار را کرد. اما در حالی که ما یک حساب روی میز او آماده امضا داریم، هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر