او برای تعمیر مدارس کالیفرنیا در حالی که یک تجارت در فیلادلفیا داشت استخدام شد

[ad_1]

دبیرستان در لس آنجلس.  |  عکس AP

مدارس کالیفرنیا دارای برخی از بزرگترین شکاف ها در موفقیت در این کشور هستند. | ریچارد ووگل / عکس AP

ساکرامنتو – بر اساس سوابق و مصاحبه ها، اولین ناظر دادگستری کالیفرنیا در فیلادلفیا زندگی می کند و شغل جداگانه ای در آنجا دارد، بیش از 2500 مایل از مدارسی که او به عنوان یکی از پردرآمدترین کارمندان وزارت آموزش ایالات متحده مشاوره می دهد.

دانیل لی، روانشناس، مربی زندگی و نویسنده خودیاری، صاحب یک شرکت روانشناسی مستقر در پنسیلوانیا است و رئیس هیئت اجرایی انجمن روانشناسی نیوجرسی است. او همچنین از ژوئیه 2020 به عنوان معاون اداره آموزش و پرورش کالیفرنیا خدمت کرده است، نقشی که به موفقیت کودکان سیاه پوست اختصاص داشت که در ابتدا با کمک مالی بنیاد حمایت می شد اما اکنون توسط مالیات دهندگان ایالتی تامین می شود.

تونی تورموند، سرپرست ایالتی آموزش عمومی، که نقش مهمی در استخدام داشت، بیش از دو دهه است که لی را به‌عنوان یک مددکار اجتماعی در فیلادلفیا می‌شناسد و لی را در جشن عروسی خود قرار داده است. شریک غیرانتفاعی وزارت آموزش ابتدا لی را بدون انتشار عمومی کار استخدام کرد، که اکنون تا 179832 دلار پرداخت می‌کند، و رزومه 18 صفحه‌ای لی نشان می‌دهد که هیچ تجربه قبلی در کالیفرنیا یا ارتباط با مناطق مدارس ایالتی وجود ندارد.

لی، 51 ساله، اخیراً در ماه نوامبر در فیلادلفیا رای داد و طبق سوابق محلی، خانه ای در آنجا دارد.. طرفداران آموزش و مالیات دهندگان در کالیفرنیا این سوال را مطرح کرده اند که چرا ایالت فردی را که در سراسر کشور با مسئولیت های دیگر زندگی می کند برای رفع نابرابری های مداوم در بزرگترین جمعیت مدارس کشور استخدام کرده است. به نظر می‌رسد که استخدام، سیاست کالیفرنیا را نادیده می‌گیرد، که به یک کارمند دولتی اجازه می‌دهد در جای دیگری زندگی کند.

کارل پینکستون، مدیر هیئت مدرسه موازی سیاه در ساکرامنتو، که از ایالت به دلیل اعمال انضباطی شکایت می کند، گفت: «مردم زیادی در کالیفرنیا هستند که در دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی ما کاملاً مسلط هستند و می توانند این کار را انجام دهند. برای دانشجویان مستقل، کسی که از خارج از ایالت وارد می شود که با پویایی ها، سیاست ها و چالش های کالیفرنیا آشنا نیست و سعی می کند کار را انجام دهد، تنها مشکل اصلی را تشدید می کند و آن این است که وزارت آموزش کالیفرنیا ناتوانی در نظارت کافی بر مدارس از نظر نابرابری ها و اصرار بر اجرا.”

تورموند از استخدام لی در روز جمعه دفاع کرد و گفت که او بهترین مرد برای این کار است و او را به عنوان “کسی که مدت ها می خواستم استخدام کنم، اما او خارج از ایالت زندگی می کرد” توصیف کرد. همه‌گیری درها را به روی من باز کرده است تا فردی را استخدام کنم که در کلاس بهترین باشد.”

رئیس مدارس دولتی گفت که از “بدون شرایط اقامت خاصی” برای کارمندان دولتی آگاه است. تورموند در پاسخ به این سوال که آیا فرد دیگری به جز لی برای یک سهام مصاحبه شده است یا خیر، گفت: “یادم نمی آید.” تورموند همزمان با لی در دهه 1990 در دانشگاه تمپل در فیلادلفیا تحصیل کرد، اما گفت که تا زمانی که مددکار اجتماعی نشدند، یکدیگر را نمی شناختند.

“این واقعیت که ما 30 سال است که یکدیگر را می شناسیم … اگر او کار با کیفیت عالی انجام می دهد، چه تفاوتی بین مدت زمان آشنایی ما وجود دارد؟” تورموند روز جمعه در مصاحبه ای گفت.

لی ماه گذشته در را به آدرس دفترش در فیلادلفیا در خانه ای در یک خیابان مسکونی باز کرد، اما از صحبت با پولیتیکو خودداری کرد و به تماس های تلفنی پاسخ نداد. جستجوی Nexis هیچ آدرس قبلی یا فعلی را در کالیفرنیا نشان نمی دهد.

مری نازلی، معاون رئیس اداره آموزش و پرورش کالیفرنیا، از وضعیت راه دور لی دفاع کرد. حتی زمانی که دانش‌آموزان، معلمان و مدیران این سال تحصیلی به محوطه دانشگاه بازگشتند، نازلی پیشنهاد کرد که مکان لی به دلیل شیوه‌های کار از راه دور در طول همه‌گیری، کمتر مناسب است.

«من فکر می‌کنم دکتر لی می‌توانست کارش را به اندازه کافی در خارج از ایالت انجام دهد. او همیشه در جلسات برنامه ریزی شده با ما است، او همیشه در دسترس است. همه بخش های ایالت و کشور اکنون از راه دور کار می کنند زیرا می توانند. فرقی نمی‌کند کجا هستید، اگر بهترین فرد برای رهبری این تجارت هستید. شما می توانید افراد زیادی را در ساکرامنتو بیابید. توانایی کار از راه دور به ما امکان دسترسی به افراد واقعا شگفت انگیزی را می دهد که واجد شرایط منحصر به فرد هستند.

اما پینکستون گفت که وزارت آموزش به فردی نیاز دارد که بتواند کارکنان مدرسه را در قبال خدمات ناعادلانه پاسخگو کند.

ماموریت از راه دور لی ممکن است برخلاف قوانین کالیفرنیا برای کارمندان دولت باشد. موافقت او برای اولین بار توسط POLITICO اعلام شد.

امی پالمر، سخنگوی آژانس عملیات دولتی کالیفرنیا که مدیریت منابع انسانی این ایالت را بر عهده دارد، گفت: «استخدام دولتی برای مردم کالیفرنیا است، مگر اینکه این شغل نیاز به مکان دیگری داشته باشد».

پالمر به کمک هزینه های کمیاب، مانند لابی هایی که در واشنگتن دی سی از طرف کالیفرنیا انجام می شود، اشاره کرد. “ما در تلاش هستیم تا در سیاست دولتی در مورد دورکاری شفافیت ایجاد کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کار از راه دور تعریف استخدام عمومی را تغییر نمی دهد.

تورموند، قانونگذار سابق دموکرات، در سال 2018 به عنوان سرپرست آموزش عمومی ایالت انتخاب شد و ریاست اداره آموزش کالیفرنیا را بر عهده دارد که بیش از 2100 کارمند دارد. او در تلاش است تا کارکنان رده بالای خود را حفظ کند. از زمان روی کار آمدن او، نزدیک به دوجین مقام ارشد از آژانس فرار کرده اند و چندین نفر او را به ایجاد یک محل کار سمی متهم کرده اند.

یکی از سخنگویان CDE حقوق دقیق لی را ارائه نکرد، اما گفت که در محدوده 161400 دلار و 179832 دلار است. در مقام مقایسه، تورموند، یک مقام ایالتی منتخب در سراسر ایالت، سال گذشته 182189 دلار درآمد کسب کرد، سطحی که توسط کمیسیون ایالتی تعیین شده است.

نایل گفت که وزارت به دلیل ارتباط با لی با تورموند رفتار ترجیحی نداده است و در حال بررسی موقعیت دیگران در کشور است. او گفت، اما این کار به طور عمومی منتشر نشده است.

“[Thurmond] من میدانستم [Lee] او این کار را انجام داده بود و می توانست کاری را انجام دهد که ما در ایالت کالیفرنیا نتوانستیم انجام دهیم. نازلی گفت: “ما مردی را پیدا کردیم که نتوانستیم پیدا کنیم، کسی بود که رئیس سال ها می شناخت و سال ها با هم کار می کرد.”

ماریا کلایتون، سخنگوی وزارت آموزش کالیفرنیا گفت: این وزارتخانه در حال تحقیق در مورد شیوه‌ها و سیاست‌های جدید در مورد دورکاری برای بهینه‌سازی آنچه در طول همه‌گیری دیده‌ایم کار می‌کند، اما «سیاست‌های نهایی» وجود ندارد.

دیوید کلاین، سخنگوی انجمن مالیات دهندگان کالیفرنیا، گفت که مالیات دهندگان انتظار دارند کارمندان دولتی در این ایالت اقامت داشته باشند.

کلاین گفت: “مالیات دهندگان در اینجا انتظار دارند افرادی که برای دولت کار می کنند نیز در جامعه زندگی کنند تا بتوانند اثرات قوانین و سیاست هایی را که اجرا می کنند، تجربه کنند.” همچنین برای کالیفرنیا بهتر است که این کارمند از اینجا چیزهایی بخرد و به اقتصاد کمک کند و مالیات بپردازد.

پر کردن شکاف های سهام کالیفرنیا

بر اساس وب سایت وزارت آموزش و پرورش، نقش لی، اولین نقش در نوع خود، “انسجام را برای تمام کارهای CDE برای برابری” که بر مشاوره، یادگیری عاطفی اجتماعی و “برنامه های دیگر کودکان” متمرکز است، به ارمغان خواهد آورد. او رئیس شعبه سهام آژانس دولتی است که تورموند در ماه اوت و بلافاصله پس از استخدام لی تأسیس کرد.

مقامات وزارت آموزش و پرورش به کارکنان آموزشی لی در مورد تعصبات ضمنی پس از ترور جورج فلوید در سال 2020 توسط پلیس به عنوان بخشی از شغل او اشاره کردند. در ماه اکتبر، لی شخصاً با کمیته آموزش ایالتی ساکرامنتو برای حمایت از قانون سلامت روان K-12 صحبت کرد. او همچنین در رویدادهای مجازی سازماندهی شده توسط CDE در مورد سلامت روان و عدالت شرکت کرده است.

با توجه به وب سایت تجاری فیلادلفیا لی، او خدمات مختلفی را به عنوان مشاور ارشد خدمات روانشناسی N-Psy-T ارائه می دهد، از جمله درمان شخصی و آموزش رهبری شرکت. او همچنین قراردادهای دولتی با مشتریانی مانند ناحیه مدرسه فیلادلفیا داشت. طبق صفحه لینکدین او که موقعیت او در کالیفرنیا را ذکر نکرده است، او ۱۷ سال است که این شرکت را اداره کرده است.

ایجاد نقش برابری در سراسر ایالت زمانی اتفاق می‌افتد که تورموند و وزارت آموزش و پرورش به دلیل عدم پاسخگویی به مدارس برای بی‌عدالتی در شیوه‌های انضباطی، با دعوی قضایی مواجه می‌شوند. طبق آخرین آمار وزارت آموزش و پرورش، دانش‌آموزان سیاه‌پوست حدود 5 درصد از کل دانش‌آموزان کالیفرنیا را تشکیل می‌دهند، اما 15 درصد از کسانی که در سال گذشته ترک تحصیل کرده‌اند.

مدارس کالیفرنیا دارای برخی از بزرگترین شکاف ها در موفقیت در این کشور هستند. بر اساس آخرین داده های دولتی موجود، حدود 20 درصد از دانش آموزان سیاهپوست در کالیفرنیا استانداردهای ریاضی را رعایت می کنند، در مقایسه با 54 درصد دانش آموزان سفیدپوست در سال 19-2018. حدود 33 درصد از دانش آموزان سیاه پوست در مقایسه با بیش از 65 درصد از دانش آموزان سفیدپوست به اهداف مهارت های انگلیسی و زبان خود دست یافته اند.

الکساندرا سانتا آنا، یکی از دانش‌آموزان، گفت: «ما خوشحالیم که عدالت در رادار وزارت آموزش کالیفرنیا است، اما آنچه واقعاً به آن نیاز داریم، نظارت و نظارت کامل است تا مناطق مدرسه را پاسخگو بدانیم و راه‌حل‌های مشخصی برای تفاوت‌های نژادی که مشاهده می‌کنیم ایجاد کنیم.» وکیل در انجمن عدالت برابر مستقر در اوکلند. “این باعث می شود شما تعجب کنید که کار چقدر دقیق است [Lee] می تواند باشد و چه تغییر واقعی را می تواند اعمال کند.”

کالیفرنیا کارکنان برتر را از طریق یک بنیاد آموزشی استخدام می کند

حقوق لی در ابتدا توسط بخشی از کمک مالی 700000 دلاری از سوی بنیاد ویلیام و فلورا هیولت “در حمایت از مشارکت و تلاش های تحقیقاتی کالیفرنیا” در یک دوره دو ساله تامین شد. از آن زمان، لی به وزارت آموزش کالیفرنیا نقل مکان کرد.

بنیاد غیرحزبی هیولت این کمک مالی را به بنیاد آموزش کالیفرنیا اعطا کرد، یک سازمان غیرانتفاعی که با وزارت آموزش و پرورش همکاری می کند و قبل از دوره ترموند فعالیت می کند. نها گوهیل، سخنگوی بنیاد هیولت، گفت: بنیاد CDE “تصمیم گرفت که چگونه پول را خرج کند و چه کسی باید استخدام شود.”

در ماه اکتبر، تورموند دو موقعیت جدید دیگر را در رتبه‌بندی برتر وزارت آموزش کالیفرنیا اعلام کرد که هر دو توسط بنیاد CDE تامین می‌شوند. استیو زیمر، عضو سابق هیئت مدرسه لس آنجلس، به عنوان معاون دفتر ابتکارات تورموند منصوب شد. دینا نیبور، مدیر سیاسی کالیفرنیا در موسسه فرصت مستقر در برکلی، به عنوان هماهنگ کننده مدرسه محلی انتخاب شده است.

وزارت آموزش کالیفرنیا از به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد حقوق زیمر و نیبور خودداری کرد و گفت که آنها کارمندان بنیاد CDE هستند. این بنیاد نیز از ارائه این اطلاعات خودداری کرد.

“ما به طور مرتب از اداره مالی برای کمک های مالی در حمایت از برنامه های دولتی حمایت می کنیم. نانسی کرچنر رودریگز، رئیس بنیاد گفت: در مورد کارکنان، ما اطلاعات حقوق و دستمزد را عمومی نمی کنیم.

کرشنر-رودریگز گفت که بنیاد CDE بیش از یک دهه پیش تأسیس شد تا “کار مهمی برای بهبود آموزش عمومی در کالیفرنیا انجام دهد.”

کارلی سیترین در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma