انواع کرم موبر خارجی اصل


آخرین بروزرسانی: 24 مه 2016
نحوه برداشتن موهای ناخواسته تا حد زیادی مورد اولویت قرار گرفته است. برخی از زنان آزمایش کننده ما دریافتند که استفاده از اپیلاتور یا موم داغ دردناک است ، در حالی که برخی دیگر گفتند که بدنه ها بوی بد می دهند و کثیف هستند. و کسانی که قبلاً از تیغ استفاده کرده بودند ، از هیچ ریش تراش برقی که محاکمه کرده بودند راضی نبودند. روش های مختلف برای افراد مختلف بهتر عمل می کند ، و شاید شما مجبور شوید قبل از پیدا کردن روش مناسب برای شما ، چندین مورد را امتحان کنید.

اگر برای اولین بار در حال استفاده از تیغ برقی یا اپیلاتور هستید ، به خودتان مدتی اختصاص دهید تا به آن عادت کنید ، زیرا این روش می تواند مدتی طول بکشد تا تکنیک مناسب را توسعه دهد. به همین دلیل ، یک ریش تراش یا اپیلاتور را با حداقل 30 روز ضمانت برگشت پول انتخاب کنید ، بنابراین اگر محصول برای شما مناسب نبود می توانید آن را برگردانید. این راهنمای ریش تراش و رفع موهای زنانه به شما در انتخاب کمک می کند.

انواع موهای زائد
انواع ریش تراش های زنانه و محصولات پاک کننده مو از ساده ترین تیغ ​​تیغ تا روش های درمانی مانند اپیلاسیون ، لیزر و الکترولیز متغیر است. از روشی استفاده کنید که متناسب با نیازهای شما باشد – و شاید تحمل درد شما باشد.

تیغ
های تیغ تراش اکثر افراد ، زن و مرد به طور یکسان ، تیغ های تیغ سنتی را ساده ترین استفاده می دانند. تیغ ها در سطح پوست تراشیده می شوند و در هر مکانی از بدن قابل استفاده هستند. اما برای صاف نگه داشتن پوست ، باید مرتباً تراشیده شود.

فروشگاه تیغ ریش تراشی در آمازون

ریش تراش
برقی تراش برقی مانند تیغ برقی در هر قسمت از بدن قابل استفاده است. حتی بهترین الکترونیک ها به اندازه تیغ تراشیده نمی شوند ، اما به اندازه کافی نزدیک می شوند. آنها به شما اجازه می دهند بدون صابون و آب ریش بزنید – علاوه بر این که از خانه دور هستید. و از لقمه جلوگیری می کنند ، زیرا برش ها به پوست شما لمس نمی کنند. اما برق می تواند باعث ایجاد موهای زائد و تحریک زیر بغل شود. ریش تراش برقی مردان به طور کلی سنگین تر و گران تر از خانم ها هستند ، اما در تست های ما به طور مداوم بهتر عمل می کنند. ما در مورد تراشیدن خانمها چیزی به خصوص از نظر زنانه توجه نکرده ایم و هیچ دلیلی برای استفاده زنان از مدل مردانه وجود ندارد. حداقل 30 روز ضمانت برگشت پول را جستجو کنید ، به خصوص هنگامی که برای اولین بار یک ریش تراش برقی خریداری می کنید ،

انواع کرم موبر

مواد ضد عفونی کننده
بر خلاف تیغ و تراشیدن مو ، که موها را در حدود سطح پوست برش می دهد ، موهای زائد موها را کمی زیر سطح پوست حل می کنند ، این بدان معنی است که آنها باید پوست را تا حدودی طولانی تر از تیغ یا تیغ اصلاح کنند. مواد شیمیایی سوز آور آنها موها را حل می کند تا از بین برود. اما برخی از آزمایش کنندگان این روش دردناک بودند و هیچ یک از موها را بر روی هر یک از اعضای هیئت مدیره در یک آزمایش جدا نکردند. بخش های ضد عفونی کننده اغلب بوی آمونیاک دارند و ممکن است کثیف و متراکم باشند. اداره داروی فدرال دارو گزارش هایی از سوختگی ، تاول ، راش و لایه برداری از پوست ناشی از این محصولات دریافت کرده است ، بنابراین ابتدا مقدار کمی روی ساعد خود تست کنید.

فروشگاه موکن در آمازون

اپیلاتورها
این وسایل برقی صدها تن از موچین ریز برای شلیک موها استفاده می کنند. در آزمایشات ما ، اپیلاتورها بالاتر از تراش برقی بودند ، اما شما باید از آنها فقط در ساق و ساعد استفاده کنید. برخی از خانم ها گفتند که استفاده از اپیلاتور کار بیشتری نسبت به اصلاح است. اما از آنجا که یک اپیلاتور موها را در ریشه برداشته است ، ممکن است لازم نباشد که چندین هفته این روش را تکرار کنید. حداقل 30 روز ضمانت برگشت پول را جستجو کنید ، به خصوص هنگام خرید یک دستگاه اپیلاتور برای اولین بار ، بنابراین در صورت عدم استفاده از دستگاه ، می توانید دستگاه را برگردانید.

خرید اپیلاتورها در آمازون

اپیلاسیون
این شامل استفاده از لایه ای از موم گرم یا نوارهای واکس نرم به پوست است. موها در موم تعبیه می شوند و بیرون کشیدن لایه موم موها را می چسباند. از آنجا که موها از ریشه بیرون می آیند ، رشد جدید ممکن است برای چند هفته دیگر قابل مشاهده نباشد. اما اپیلاسیون مشکل است. در اولین آزمایش هیچکدام از کیتهای خانگی که مورد آزمایش قرار گرفته بودند ، موهای خود را بر روی هر تابلوی مو حذف نکرده است. و برخی از آزمایش کنندگان این روش را دردناک دانستند. سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار می دهد که موم نباید از روی صورت ، نوک سینه ها ، نواحی دستگاه تناسلی ، پوست تحریک شده یا آفتاب زده ، واریس ، خال یا زگیل استفاده نشود.

لیزر
لیزر درمان دائم مو با از بین بردن فولیکول با حرارت بردارید. اما درمان با لیزر پرهزینه و وقت گیر است و فقط باید توسط یک پزشک دارای مجوز انجام شود. حتی در این صورت ممکن است زخم ها یا تغییر رنگ پوست ایجاد شود.

الکترولیز
دستگاه پاک کننده مو الکترولیز یک پروب نازک در هر فولیکول مو قرار می دهد و آن را با فرکانس رادیویی موج کوتاه از بین می برد. این یک روش وقت گیر و گران است و فقط باید توسط یک پزشک دارای مجوز انجام شود. این خطر ابتلا به عفونت ناشی از سوزن است که استریل و زخم از تکنیک ضعیف نیست.

حقیقت برهنه درباره ویژگی ها
انواع مختلف موهای زائد از ویژگی های مختلفی برخوردار است ، از تیغ های تک و چند تیغه گرفته گرفته تا انواع مختلف موم یا دفع کننده. بعضی از محصولات راحت تر از سایر محصولات هستند ، بنابراین ویژگی های محصول و ریش تراش زنانه را که به بهترین وجهی با سبک زندگی شما مطابقت دارد ، بررسی کنید.

بهترین راهنمای خرید موهای زائد
برای تیغ های تیغ: شما هنوز هم می توانید تیغ های یک تیغه پیدا کنید ، اما تیغ های دو ، سه و حتی پنج تیغه کالاهای داغ بازاریابی هستند. تیغه های متعدد ممکن است مزیت خاصی را ارائه دهد.

عملکرد باتری
برای تیغ های تیغ: یک تیغ پنج تیغه از یک باتری AAA برای لرزش سر خود استفاده می کند. برای اپیلاتورها: بیشتر اپیلاتورهایی که آزمایش کردیم باتری باتری کار می کنند ، اما یک مدل باید وصل شود.

برش
برای برش های برقی: تراشنده های مردانه از برش های دوار ، چرخان یا برش های فویل استفاده می کنند که نوسان دارد. هر کدام از جانبازان خود را دارند ، گرچه هیچ یک از این مدلها برتری قابل توجهی در بین مدلهای مردان نشان نداد. همه مدلهای زنانه مورد آزمایش ما از دستگاههای برش فویل استفاده کرده اند و هیچکدام از مدلهای مردانه و همچنین مدلهای مردانه در آزمایشات ما تراشیده نشده اند. ما به خانمهایی که مایل به ریش تراش برقی هستند توصیه می کنیم از مدل مردانه استفاده کنند.

باتری ها و شارژرها
برای تراشیدن برقی: تمام تراشهای تراشیده شده ما باید حداقل هفت تراش برقی باتری کامل داشته باشند. برخی از آنها حداقل یک ساعت شارژ کامل را تأمین می کنند ، و بعضی دیگر یک بار اضطراری پنج دقیقه ای را برای یک تراشیدن مجاز می کنند. برخی از شارژرها هنگام شارژ کامل باتری به طور خودکار خاموش می شوند. به محض شارژ کامل ریش تراش یا دیگر ممکن است عمر باتری کاهش یابد ، دیگر باید از برق جدا شوید. این یک دردسر است برای جزئیات بیشتر ، دستورالعمل ریش تراش را بررسی کنید.

سهولت نظافت
برای تراشنده های برقی: بیشتر تراشندگان با یک برس کوچک برای تمیز کردن همراه هستند. بعضی از آنها را می توان تمیز کرد. برای اپیلاتورها: یکی از مدلهایی که آزمایش کرده ایم قابل شستشو است.

اصلاح و مرطوب و خشک
برای تراشیدن برقی: بعضی از مدل ها می توانند در دوش و همراه با کرم موبر یا ژل اصلاح باشند.

بلند مو صاف کننده
برای شفرس برقی: این قابلیت برای پیرایش خط ریش و یا سایر موهای بلند طراحی شده است.

جنس خاص
برای لوازم جانبی: برخی از قسمتهای جانبی برای زنان و بعضی دیگر برای آقایان انجام می شود. این یک شیطنت بازاریابی است. در استفاده ، depilatories بی طرف جنسیت هستند.

کرم موبر در مقابل ژل
برای لوازم جانبی: لوازم جانبی کرم موبر ها ، ژل ها ، لوسیون ها ، اسپری ها و رول ها به وجود می آیند.

سهولت کاربرد
برای لوازم جانبی: بعضی از محصولات کاربردی آسان دارند. اما یک محصول اسپری روی سطوح حمام به جای پاها به پایان رسید.

سرهای قابل تعویض
برای اپیلاتورها: اینها تطبیق پذیری را اضافه می کنند.

سر خنک کننده
برای اپیلاتورها: بعضی از آزمایش کنندگان این ویژگی را دوست دارند ، که باعث خنک شدن پوست می شود.

صفحه اصلی در مقابل سالن
برای اپیلاسیون: شما می توانید یک کیت برای مصارف خانگی خریداری کنید یا برای معالجه حرفه ای به سالن بروید. شما به احتمال زیاد در یک سالن نتایج بهتری کسب خواهید کرد ، اما یک درمان موم کامل پا می تواند 30 دلار یا بیشتر باشد.

واکس داغ
برای اپیلاسیون: این واکس ها باید در اجاق مایکروویو گرم شوند. اکثر آنهایی که آزمایش کردیم خوب عمل می کنند ، اگرچه ممکن است نیاز به گرم کردن مکرر داشته باشد.

موم سرد
برای اپیلاسیون: این واکسها نوارهایی به وجود آمده و در دمای اتاق نرم هستند ، بنابراین نیازی به گرم کردن آنها نیست.

مارک ها
می توانید تراش های برقی را در فروشگاه های مواد مخدر ، خرده فروشان انبوه (مانند والمارت) ، فروشگاه های بزرگ ، کلوپ های انبار و آنلاین پیدا کنید. این پروفایل ها به شما کمک می کنند تراش های زنانه را با برند مقایسه کنید.

شرکت Conair
Conair ، در شرق ویندزور ، نیویورک ، سشوار ، مجعد فرفری ، و نظافت ، بهداشت و سایر وسایل را ایجاد می کند.

فروشگاه CONAIR مو Hemover در آمازون

شرکت پاناسونیک
پاناسونیک در آمریکای شمالی ، در Secaucus ، نیجریه ، تراشنده ، نظافت بدن ، اصلاح مو ، گوش و گوش و بینی ، اپیلاتور و نظافت لوازم آرایشی و بهداشتی را انجام می دهد.

خرید موهای زائد Panosonic در آمازون

Remington
Remington یک شرکت تابعه از برندهای Spectrum است ، در مادیسون ، ویس. این شرکت تولید کننده ریش و ریش های مردانه ، محصولات مراقبت از مو زنان ، ریش تراش و اپیلاتورهای زنانه و لوازم جانبی مسافرتی می باشد.

خرید مو Remington مو در آمازون

Wahl
Wahl Clipper ، در استرلینگ ، ایلینویچ ، تراش ، برش ، کلیپرس ، ماساژور و مو را می سازد.

خرید موهای زائد Wahl در آمازون

وقتی از طریق لینک های خرده فروشی در سایت ما خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون های وابسته کسب کنیم. 100٪ هزینه هایی که ما جمع می کنیم برای پشتیبانی از ماموریت غیرانتفاعی ما استفاده می شود. بیشتر بدانید.
7 سهام