انرژی های تجدید پذیر دموکرات ها امیدوارند که منفجر شوند

[ad_1]

“اگر تمرکز ما بر ایجاد مشاغل با درآمد خوب، رشد اقتصاد و مقابله با بحران آب و هوا باشد، این یک مثال کامل از این است که چرا ما به این نوع اعتبار مالیاتی زمین گرمایی نیاز داریم، که قطعا برای انرژی پاک مفید است.” سناتور کاترین کورتس ماستو گفت او به پولیتیکو گفت.

ایالت نوادا در کورتس ماستو میزبان برخی از بهترین منابع زمین گرمایی در این کشور است. همین امر در مورد ویرجینیای غربی نیز صدق می‌کند، که جو مانچین، سناتورش، BBB را در دسامبر به دلیل نگرانی‌ها در مورد اندازه و تأثیر تورمی اسکناس 1.7 تریلیون دلاری از ریل خارج کرد. به هر حال، مانچین، مانند سناتور میسی هیرونو از هاوایی، طرفدار فناوری است.

مذاکرات در مورد لایحه BBB با بازنگری کنگره در قوانین مربوط به حقوق رای در پس زمینه محو شده است و مشخص نیست که آیا تمام مقررات انرژی دست نخورده باقی خواهند ماند زیرا بسته آشتی در حال مذاکره مجدد است.

مدافعان آب و هوا و قانونگذاران معتقدند 320 میلیارد دلار مشوق های مالیاتی برای ترویج منابع انرژی تجدیدپذیر مانند انرژی زمین گرمایی تقریباً بدون تغییر باقی خواهند ماند. اما یکی از جنبه‌های مورد بررسی، اقدامی است که به توسعه‌دهندگان پروژه‌های زمین گرمایی و دیگر پروژه‌های انرژی پاک اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های مستقیم را تحت مشوق‌ها به جای اعتبار مالیاتی دریافت کنند.

بیشتر توسعه‌دهندگان انرژی‌های تجدیدپذیر به دلیل حاشیه‌های سود کم، بدهی‌های مالیاتی پایینی دارند، بنابراین اعتبارات مالیاتی خود را به مؤسسات مالی می‌فروشند – فرآیندی که می‌تواند مزایایی را که از مشوق‌های دولتی دریافت می‌کنند کاهش دهد. به گفته تعدادی از مقامات گروه حمایتی پس از مذاکرات، مانچین عنصر پرداخت مستقیم را زیر سوال برد.

اگرچه اعتبارات مالیاتی و پول نمایش پروژه به خوبی توسط صنعت زمین گرمایی دریافت شد، داگ لامالفا (راستین کالیفرنیا) به پولیتیکو گفت که نگران است BBB از خط پایان عبور نکند.

LaMalfa، که کانون شمال کالیفرنیا یک کانون انرژی زمین گرمایی است، گفت: «ما از انرژی زمین گرمایی به عنوان یکی از جایگزین‌های خوب از نظر اجرای مجموعه‌ای سبز یا تجدیدپذیر حمایت می‌کنیم. «درج در لایحه‌ای مانند آنچه محکوم به فنا به نظر می‌رسد بسیار بد است. من ترجیح می‌دهم آن را در یک لایحه جداگانه، در یک لایحه انرژی جداگانه ببینم که مثبت‌تر است تا در یکی از این ابعاد غول‌پیکر که با مشکلات بزرگی از جانب سنا مواجه است.

منبع استفاده نشده

سهم زمین گرمایی از ترکیب انرژی ایالات متحده تا حدی به دلیل دشواری انتقال آب گرم در زیر زمین برای حرکت از طریق سنگ ها محدود است. در یک سیستم زمین گرمایی معمولی، این آب بخار از طریق یک چاه حفر شده تغذیه می‌شود و برای به حرکت درآوردن توربینی که ژنراتوری را برای تولید برق فعال می‌کند، مانند نیروگاه‌های گاز طبیعی یا زغال‌سنگ استفاده می‌شود. برای حفظ سیستم، سیالات داغ مورد استفاده از طریق یک چاه تزریق مجدد به زیرزمین به سیستم تبادل حرارت ارسال می شود.

به گفته اداره اطلاعات انرژی، هزینه اولیه برای یک میدان انرژی زمین گرمایی و نیروگاه حدود 2500 دلار به ازای هر کیلووات بود که بسیار گرانتر از انرژی خورشیدی و بادی بود که از حمایت از سیاست‌های فدرال و ایالتی و مشوق‌های مالی که هزینه‌های تولید را کاهش داد، سود می‌برد. در سال 2019، میانگین قیمت ژنراتورهای بادی خشکی 1391 دلار در هر کیلووات است، در حالی که انرژی خورشیدی به طور متوسط ​​​​1796 دلار در هر کیلووات است.

بر اساس گزارش EIA، انرژی زمین گرمایی تنها دو درصد از کل مصرف انرژی در سال 2020 را تشکیل می دهد، اما کارشناسان می گویند که این انرژی ظرفیت گرفتن یک قطعه بزرگتر از پای را دارد.

دانیل شوهان، یکی از مشارکت کنندگان در منابع برای آینده، یک گروه غیرانتفاعی که تحقیقات انرژی پاک را انجام می دهد، می گوید: «اگر انرژی زمین گرمایی در دسترس باشد، پتانسیل زیادی برای استفاده از آن برای تولید برق وجود دارد. «این واقعاً می تواند انرژی زیادی را در جهان تأمین کند. به ویژه، این ممکن است قطعه گم شده با قیمت مقرون به صرفه باشد [and] دستاورد ارزان [a] وی افزود: یک اقتصاد با انتشار صفر.

محققان در حال کار برای شناسایی بهتر مناطقی هستند که در آن سنگ ها دارای نفوذپذیری مناسب برای توسعه زمین گرمایی هستند. تاکنون، این به نقاط داغ در ایالت هایی مانند کالیفرنیا و نوادا محدود شده است، که مجموعاً 95 درصد تولید داخلی را تشکیل می دهند.

دیوید Bobzien، مدیر خدمات انرژی فرماندار نوادا، گفت که انتظار می‌رود پیشرفت‌های جدید در سنجش از دور با نقشه‌برداری و مدل‌سازی هزینه‌های بالای تحقیقات برای یافتن این نقاط داغ را کاهش دهد.

بابزین گفت: “هر بار که چاهی را حفر می کنید، پیشنهاد گرانی است، بنابراین اگر بتوانید مدل سازی خود را تا جایی که فکر می کنید منابع ممکن است باشد، اصلاح کنید، این یک کاهش هزینه بسیار سریع است.”.

اما یک فناوری جدیدتر به نام سیستم‌های زمین گرمایی بهبودیافته یا EGS، تنها به منبع گرما نیاز دارد و از شکستگی یا شکستگی هیدرولیک – همان فناوری مورد استفاده در صنعت نفت و گاز – برای افزایش نفوذپذیری سنگ استفاده می‌کند.

مایک ویشر، مدیر بخش مواد معدنی نوادا، گفت که EGS می‌تواند فرصت‌های حفاری را در مناطقی غیر از نقاط گرمایی زمین‌گرمایی افزایش دهد و می‌تواند نزدیک‌تر به دالان‌هایی که خطوط فشار قوی عبور می‌کنند، پیدا شود و هزینه‌های انتقال برق را به شدت کاهش دهد.

“اگر شما بتوانید این سیستم های لوله کشی مصنوعی را ایجاد کنید، آنگاه باز خواهد شد [the] فرصت برای پیدا کردن این زمین گرمایی گیاهان نزدیک ویشر گفت: زیرساخت های انرژی موجود.

شوهان گفت که قانون ساخت و ساز بهتر می تواند به تکمیل برخی از آنها کمک کند وی افزود، شکاف هایی که مشوق های مندرج در قانون انرژی 2020 و لایحه زیرساختی که در نوامبر امضا شد، پوشش داده نشده است. BBB شامل بیش از 1.1 میلیارد دلار بودجه برای انرژی های تجدیدپذیر برای تحقیق و توسعه تا سال 2026 است و شاوان انتظار دارد حداقل 100 میلیون دلار به انرژی زمین گرمایی اختصاص یابد.

اعتبار مالیاتی سرمایه گذاری تا سقف 30 درصد همچنین تحت لایحه هماهنگی BBB گسترش خواهد یافت و صنعت را تشویق می‌کند تا سرمایه‌گذاری‌های خود را در تولید و تحقیق انجام دهد، مشروط بر اینکه شرایط دستمزد و کارآموزی رایج را برآورده کند.

جان راجرز، تحلیلگر ارشد انرژی در اتحادیه غیردولتی دانشمندان نگران، گفت: اعتبارات مالیاتی بالقوه موجود در BBB سیگنال بلندمدتی خوبی به صنعت زمین گرمایی و نوآوران بالقوه می‌فرستد و خاطرنشان کرد که انرژی باد و خورشید می‌توانند رشد کنند. به دلیل این نوع سرمایه گذاری های قانونی.

برخی دیگر خاطرنشان می کنند که مفاد این لایحه زمینه بازی را با دیگر منابع انرژی تجدیدپذیر برابر می کند و انرژی زمین گرمایی را از نظر هزینه رقابتی تر می کند و به استارت آپ ها، سرمایه گذاری ها، پروژه ها و منابع جدید اجازه می دهد تا آنها را به صورت آنلاین راه اندازی کنند.

ویل پتیت، مدیر اجرایی انجمن تجارت در حال افزایش زمین گرمایی می‌گوید: «انرژی زمین گرمایی می‌تواند با این انرژی‌های تجدیدپذیر بر سر قیمت رقابت کند. “حساب آشتی که این اعتبارات مالیاتی را معرفی می کند به سادگی به تحریک سرمایه گذاری کمک می کند. تا بتوانیم صنعت را به جلو ببریم.»

مسیر صخره ای

در مورد احتمالات انرژی زمین گرمایی برای مقابله با مقیاس بزرگتر تقاضای انرژی، ملاحظاتی وجود دارد.

از آنجایی که انرژی زمین گرمایی اساساً یک مبدل حرارتی است، در دماهای پایین تر رشد می کند، زیرا بخار بیشتری برای توربین های آن تولید می شود که در طول ماه های تابستان که مصرف برق در بالاترین حد است، چالش هایی را ایجاد می کند.

انرژی زمین گرمایی با توجه به نوع سیستم تولید مورد استفاده، معایب دیگری نیز دارد. تا زمانی که گازهای گلخانه ای و سایر گازهای سمی در یک سیستم بسته که در آن گرما در یک سیستم لوله زیرزمینی مبادله می شود در معرض جو باقی می مانند، می توانند در سیستم های چرخه باز آزاد شوند. که از چاه یا آب سطحی استفاده می کنند. دی اکسید گوگرد یکی از گازهای منتشر شده است که می تواند به بیماری های قلبی و ریوی و آسیب رساندن به اکوسیستم ها کمک کند، البته بسیار دور از سطوح ساطع شده از نیروگاه های زغال سنگ، بزرگترین تولید کننده دی اکسید گوگرد در کشور. با این حال، نیروگاه های زمین گرمایی به طور کلی سطوح بسیار پایینی از گازهای گلخانه ای از جمله دی اکسید کربن و دی اکسید گوگرد منتشر می کنند.

اثرات زیست محیطی شامل افزایش فعالیت لرزه ای است. سیستم های زمین گرمایی معمولی و پیشرفته با کشیدن بخار، تزریق مایعات و شکستن سنگ ها باعث ایجاد یا ایجاد زلزله های کوچک می شوند. در حالی که آسیب‌دیدگان معمولاً محدود به اپراتورهای میدانی و ساکنان اطراف هستند، شواهدی نیز وجود دارد که نشان می‌دهد پروژه‌ها می‌توانند زلزله‌های بسیار مخرب‌تری مانند فاجعه سال ۲۰۱۷ در کره جنوبی ایجاد کنند که ده‌ها نفر را مجروح و هزاران نفر را آواره کرد.

از جمله پروژه های موجود در ایالات متحده، میدان زمین گرمایی معمولی آبفشان ها است به گفته وزارت کشور کالیفرنیا دارای 18 نیروگاه، بزرگترین نیروگاه های جهان است که با هم ترکیب می شوند و 835 مگاوات برق تولید می کنند. چندین منطقه که این مجموعه در آنها واقع شده است بر تسریع توسعه زمین گرمایی اصرار دارند.

یک پروژه آزمایشی در دانشگاه کرنل در حال انجام است، که در حال برنامه ریزی یک رصدخانه حفاری برای مطالعه تامین گرمای عمیق زمین گرمایی به پردیس ایتاکا است. این حفره آزمایشی تقریباً دو مایلی عمق یا 10000 فوت حفر می‌شود، جایی که محققان معتقدند سنگ‌ها برای تولید به اندازه کافی داغ خواهند بود. این می تواند نشانگر عمق مورد نیاز برای رسیدن به منابع گرمایی زمین گرمایی در شمال شرق و سایر آب و هوای سردتر بدون نقاط گرم باشد.

احتمالاً قوی‌ترین استدلال برای درک بیشتر سیستم‌های زمین گرمایی این است که نیروگاه‌ها می‌توانند انرژی در تمام ساعات شبانه روز تولید کنند، زیرا گرما در هسته زمین برخلاف ماهواره‌های بادی و خورشیدی آن به‌طور شبانه‌روزی در دسترس است.

“بنابراین این واقعیت که انرژی زمین گرمایی همیشه وجود دارد، فکر می کنم برای مردم جالب تر و بیشتر خواهد شد. من عاشق انرژی باد هستم. من عاشق انرژی خورشیدی هستم. و من فکر می‌کنم که آنها واقعاً مهم هستند… اما فکر می‌کنم داشتن یک منبع انرژی تجدیدپذیر که همیشه وجود دارد، واقعاً جالب است. گفت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi