امانوئل مکرون در حال خواستگاری از استان است – POLITICO

[ad_1]

برای شنیدن این مقاله بازی را فشار دهید

استراسبورگ – امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، در حالی که برای رقابت انتخاباتی آینده در آوریل سال آینده آماده می‌شود، روز به روز با کشاورزان دوست می‌شود.

زمانی که مکرون در سال 2017 به قدرت رسید، رویکرد تقابل‌آمیزتری را نسبت به مراکز کشاورزی فرانسه در پیش گرفت و نیکلاس هولو را به عنوان وزیر محیط‌زیست کمپین منصوب کرد و آماده رویارویی با رای‌دهندگان قدرتمند و محافظه‌کار روستایی در مورد موضوعاتی مانند آفت‌کش‌ها و شکار بود.

اخیراً، سیاست ماکرون در مورد مناطق روستایی به طور فزاینده‌ای با خواسته‌های خود لابی‌ها که هولو خواستار آن بود، به ویژه در بروکسل مطابقت دارد.

ماکرون با سیاست مطلوب کشاورزی خود مودب تر از آرای کشاورزان است. همچنین در مورد نشان دادن این است که شعار او در مورد “اروپایی که دفاع می کند” به چیزی اشاره دارد که فرانسوی ها در قلب خود نگه می دارند: چشم انداز غنی کشور و غذاهایی که در آن رشد می کند – به طور خلاصه، سبک زندگی فرانسوی که دوردست او رقبای راست می گویند که او از همه طرف تهدید می شود.

دولت فرانسه به شدت بر طراحی اصلاحات آتی سیاست کشاورزی اتحادیه اروپا تأثیر گذاشته است. او اکنون در حال آماده سازی برنامه هایی برای حمایت از کشاورزان اروپایی با تشدید الزامات واردات مواد غذایی اروپایی است، زمانی که فرانسه ریاست دوره ای شورای اتحادیه اروپا را در شش ماهه اول سال 2022 بر عهده بگیرد. ایده بزرگ این است که واردات از کشورهایی با استانداردهای پایین تر در شرایط مواد شیمیایی محدود شود. و جنگل زدایی

و ماکرون در خانه به مدافع سرسخت آن تبدیل شد وحشت که به کشاورزان و شکارچیان گوش همدلانه می دهد.

هنگامی که شکارچیان پرندگان در ماه سپتامبر به خیابان‌های شهرهای فرانسه آمدند، مکرون برخی از محدودیت‌ها را لغو کرد که باعث خوشحالی آنها شد. در اوایل سال 2017، مکرون یک شرط تا سال 2021 به دلیل مشکلات بهداشتی، کشاورزان را از استفاده از علف‌کش گلایفوسیت که در همه جا وجود دارد، منع کند، اما پس از از دست دادن این هدف، اکنون پیام دولت تاکید بیشتری بر این واقعیت دارد که انتقال زمان بر است و کشاورزان باید ابتدا جایگزین‌های غیر شیمیایی داشته باشند. جولین دنورماندی، وزیر کشاورزی ماکرون، همچنین به کشاورزان چغندرقند استثناهای بیشتری را برای استفاده از حشره کش ها برای کشتن زنبورها، که در سطح اتحادیه اروپا ممنوع است، اجازه داده است.

آرنولد پوه دآلیساک، یکی از اعضای هیئت مدیره FNSEA، لابی قدرتمند فرانسه با بیش از 200000 عضو، گفت: “ما موفق شده ایم دولت را متقاعد کنیم که بدون راه حل های بلندمدت نباید هیچ ممنوعیتی وجود داشته باشد.”

به سمت راست به مناطق روستایی بپیچید

ماکرون در حال حرکت است فرانسه عمیق فرصتی برای بازتعریف حزب خود به عنوان یک تیم گسترده تر و سنت گرا و فرار از انتقادی که او مبنی بر اینکه یک کلانشهر نخبه گرا است و بی ارتباط با واقعیت های تلخ روستایی فرانسه است، فرار می کند، جایی که بسیاری از کشاورزان در بدبختی زندگی می کنند در حالی که احساس می کنند ناعادلانه هستند. .

معمولاً این حوزه برای ایشان مطلوب نبود.

برتراند هرویو، جامعه شناس متخصص در مناطق روستایی فرانسه و عضو آکادمی کشاورزی فرانسه، گفت که به طور سنتی حدود 65 درصد کشاورزان به Les Républicains، یک حزب راست میانه، رأی می دادند. جنگل کریستین ژاکوب، رهبر جمهوری‌ها، قبلاً کشاورز بود. هرویو گفت که حزب راست افراطی تجمع ملی مارین لوپن نیز “نفوذ قوی” در مناطق روستایی دارد.

استراتژی مکرون در دنیای کشاورزی این است که نقشه سیاسی فرانسه را به طور کامل از نو ترسیم کند. بنابراین، البته، او سعی می کند رای کشاورز را بگیرد و آن را از بین ببرد جمهوریخواهان، “او گفت.

سیاست ماکرون در قبال کشاورزان از ابتدای ریاست جمهوری او به طرز چشمگیری تغییر کرده است، زمانی که او حداقل می توانست ادعا کند که مسائل سبز را در خط مقدم قرار می دهد و به انتصاب خود با هولو، یک فعال برجسته قبل از شروع به کار اشاره کرد. اما هولو در سال 2018 به طرز چشمگیری تسلیم شد، زیرا از اینکه یک سبز نمادین بود و به دلیل ناامیدی خود از نفوذ لابی های کشاورزان و شکارچیان بزرگ خسته شده بود، تسلیم شد. (هولو اکنون به اتهام خشونت جنسی تحت بازجویی قرار دارد که او آن را رد می کند.)

حرکت عقب گلایفوسیت سیگنالی از قدرت لابی کشاورزی بود.

FNSEA توسط برخی به دلیل اینکه پایگاه اصلی منافع کشاورزی است، با پیوندهای قوی با غول های مواد غذایی مورد انتقاد قرار گرفته است. اندی اسمیت، پروفسور ساینس پو در بوردو، که لابی را به عنوان یک “اتحادیه هژمونیک” توصیف کرد، گفت: “نمایندگان ایالت به ویژه برای هر چیزی که او می گوید باز هستند.”

تهدید تراکتورهایی که خیابان‌های پاریس را مسدود می‌کنند همیشه وجود دارد و این یکی از دلایل کلیدی است که چرا – با وجود تعداد نسبتاً کم – کشاورزان هنوز وزن سیاسی زیادی در فرانسه دارند.

اما هر گونه تهدید واقعی برای اقدام فلج کننده، تا حد زیادی به لطف انتصاب ماکرون به عنوان وزیر جدید کشاورزی در سال 2020، که مورد علاقه لابی های کشاورزان است، کاهش یافته است.

دنورمندی 41 ساله وفادار به حزب ماکرون La République En Marche (LREM) است و از نزدیکان رئیس جمهور به حساب می آید.

«کل کنش و گفتمان Denormandie در تلاش است تا با موضع FNSEA همگرا شود. هرویو، یک جامعه شناس روستایی، گفت: در این شکی نیست.

هر وزیر کشاورزی ملی باید دیده شود تا از کشاورزان کشور حمایت کند، اما سخنان دنورمندی: مانند زمانی که او موضع قاطعانه ای در برابر گوشت پرورش یافته در آزمایشگاه اتخاذ کرد – آثار خود را در کشاورزان به جا گذاشته اند.

Denormandie دو مانترا اصلی دارد: یکی اهمیت «حاکمیت» غذای فرانسوی و دیگری این که استدلال کند که منافع اقتصادی با منافع زیست محیطی در تضاد نیست.

انتصاب او توسط وزیر سابق، دیدیه گیوم، که به طور گسترده از جامعه کشاورزی برکنار شد، تغییر یافت، اگرچه او تاکید زیادی بر حذف به اصطلاح داشت. agribashing، اصطلاحی است که برای توصیف احساس فداکاری که توسط بسیاری از کشاورزان در فرانسه درک می شود معرفی شده است.

تجربه قبلی دنورمندی در سیاست گذاری عمومی در مورد جنگل ها و آب نیز به ایجاد اعتماد در چشم کشاورزان کمک کرده است و او علناً با سبزها در مورد آفت کش ها درگیر شده است. متهم کردن عدم وجود یک رویکرد به اندازه کافی واقع بینانه برای گلایفوسیت.

او می داند چگونه کلماتی برای حمایت از کشاورزان پیدا کند. آنها گفتند که این یک تغییر واقعی است پوچ دآلیساک برای دنورماندیا.

سخنگوی Denormandie به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

“تعادل مجدد” مناطق روستایی

دوستی مکرون با کشاورز معایبی نیز دارد. موقعیت او او را در معرض حملات داخلی احزاب سیاسی چپ‌گرا و سبزتر قرار می‌دهد، به‌ویژه زمانی که صحبت از این می‌شود که چگونه فرانسه بیش از 60 میلیارد یورو برای سیاست مشترک کشاورزی (CAP) تازه اصلاح شده اتحادیه اروپا هزینه خواهد کرد، که در سال 2023 در پنج سال گذشته آغاز خواهد شد.

ژان ماری سرونی، اقتصاددان کشاورزی که در مورد سیاست های معاصر روستایی می نویسد و همچنین یکی از اعضای این سازمان است، می گوید: «او در خطر حمله محیط زیست قرار می گیرد. آکادمی کشاورزی فرانسه.

اورلی کاتالو، هماهنگ کننده اصلی گروه کمپین برای یک CAP دیگر، گفت که ماکرون در تلاش است تا نام حزب خود را از طریق تغییر نام دهد. مناطق روستایی دستور کار شامل “امتیازات بزرگ از FNSEA … به ویژه در رابطه با اصلاح CAP”.

اکنون می بینیم که هیچ بهبودی نه از نظر اجتماعی و نه از نظر زیست محیطی صورت نخواهد گرفت.» کاتالو گفت و افزود که حزب LREM ماکرون “هیچ هدیه یا تخفیفی به سمت چپ نمی دهد”.

زیرا پارلمان اروپا در استراسبورگ تمدید CAP را امضا کرد ماه گذشته، نمایندگان مکرون در پارلمان اروپا از گروه Renew Europe از اصلاحاتی که عمدتاً توسط دنورمندی در شورای وزرای ملی اتحادیه اروپا شکل گرفته بود، دفاع کردند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی، جرمی دسرل، نماینده فرانسوی پارلمان اروپا، زمانی که به انتقادات گروه‌های سبز و نمایندگان رقیب فرانسوی پاسخ داد، به‌طور آشکاری احساساتی شد. او گفت: «سازمان‌های غیردولتی که امروز ناله می‌کنند، آن‌هایی که در نیم‌چرخه می‌گویند این CAP خوب نیست، کشاورزان اروپایی را که کارشان را انجام می‌دهند و قوانین را دنبال می‌کنند، مسخره می‌کنند».

دسرل، رئیس سابق اتحادیه کشاورزان جوان فرانسه که روابط قوی با FNSEA دارد، گفت: «ما نمی‌توانیم از آنها بخواهیم کارهای بیشتری انجام دهند بدون اینکه کمی به آنها احترام بگذاریم.

اگرچه رای کلی به نفع CAP یک بود انجام شدهنمایندگان پارلمان اروپا از سوسیالیست‌ها، چپ‌ها و سبزها از فرصت استفاده کردند و به دولت مکرون حمله کردند. برخی آن را چک سفید برای دولت های ملی، برخی دیگر فاجعه زیست محیطی یا اصلاح تجارت عادی در طول بحران آب و هوا نامیدند.

بنوا بیتو، نماینده سبز پارلمان اروپا، کشاورز ارگانیک و رهبر اروپایی جنبش کشاورزان فرانسه، در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت: «دولت مکرون بدترین انتخاب ممکن را انجام داده است: چیزی را تغییر ندهد.

لابی های کشاورزان می گویند تاکید بیشتر ماکرون بر اهمیت کشاورزی مولد به سادگی قابل انتظار است.

«سبزها در ابتدای دوره بر دولت سنگینی کردند و امروز یک موازنه مجدد وجود دارد. این همه است، “او گفت Puech d’Alissac از FNSEA.

خانه آینه

ماکرون قصد دارد از ریاست فرانسه بر شورای اتحادیه اروپا در سال آینده برای اعمال سیاستی استفاده کند که کشاورزان از آن سیر نشوند.

فرانسه می‌خواهد واردات مواد غذایی خارج از اتحادیه اروپا را محدود کند که استانداردهای داخلی اجتماعی، اخلاقی یا زیست‌محیطی را که کشاورزان خود این بلوک ملزم به دستیابی به آن هستند، برآورده نمی‌کند.

دنورمندی با درک اینکه کشاورزان فرانسوی نمی‌خواهند با واردات ارزان‌تر تضعیف شوند، گفت که این اولویت اصلی او برای ریاست‌جمهوری است و تقاضای تجاری متقابل را «بندهای آینه‌ای» خواند.

با این حال، مخالف اصلی مکرون در اینجا طیف دوستدار محیط زیست به نفع این مفهوم نیست، بلکه قوانین سختگیرانه سازمان تجارت جهانی است که از نظر تئوری کشورها را از ایجاد موانع تجاری صرفاً بر اساس روش های تولید باز می دارد.

اگرچه برخی در کمیسیون اروپا بر این باورند که در صورت رعایت برخی شرایط بسیار سخت، ممکن است از نظر تئوری این مورد الزامی شود، سایر مقامات اتحادیه اروپا بر این باورند که این یک منطقه کاملاً ممنوع است که می تواند جنگ تجاری را با نزدیک ترین متحدان خود در بلوک ایجاد کند.

اروپا را بازسازی کنید دسرل، نماینده پارلمان اروپا به پولیتیکو گفت که فرانسه همچنان به دنبال ترجمه “دقیقا و موثر” ایده بندهای آینه ای است. وی به ابزارهای اضافی چک و گواهینامه اشاره کرد تا اطمینان حاصل شود که محصولاتی که وارد اروپا می شوند مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا هستند.

دسرل گفت: «روش و مقررات دقیق هنوز وجود ندارد. اما ما باید شجاعت پیدا کردن راه حل هایی برای توقف عرضه محصولاتی که استانداردهای ما را ندارند، داشته باشیم.

باربارا مونز در این گزارش ها مشارکت داشت.

تجزیه و تحلیل بیشتری از سیاست? سیاست Pro سرویس اطلاعاتی درجه یک ما برای حرفه ای ها است. از خدمات مالی گرفته تا تجارت، فناوری، امنیت سایبری و موارد دیگر، Pro اطلاعات بی‌درنگ، بینش عمیق و داده‌های حیاتی را ارائه می‌کند که باید یک قدم جلوتر باشید. پست الکترونیک [email protected] برای درخواست آزمایشی رایگان
[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma