افزایش تورم می تواند تلاش های بایدن برای کاهش ثروت و تفاوت های نژادی را مختل کند

[ad_1]

و از آنجایی که کارگران کم درآمد بیشتر سیاهپوست و اسپانیایی تبار هستند، بر اساس آمارهای کار، متوسط ​​درآمد هفتگی آنها برای کار تمام وقت به طور قابل توجهی کمتر از سفیدپوستان و آسیایی آمریکایی ها در سه ماهه آخر سال 2021 بوده است. ، همچنین بیشتر احتمال دارد که بار تورم را تحمل کنند.

همانطور که منتقدان بسته هزینه های اجتماعی 1.7 میلیارد دلاری بایدن هشدار می دهند که این بسته می تواند تورم را افزایش دهد، این واقعیت که افزایش قیمت ها به گروه هایی ضربه می زند که کاخ سفید می گوید این لایحه کمک خواهد کرد – سیاهان و سیاه پوستان اسپانیایی زبان و کارگران کم درآمد – فقط باعث می شود مدیریت سخت تر است.

آندره پری، یکی از همکاران موسسه بروکینگز، می‌گوید: «وقتی شما کم درآمد هستید، فرصت‌های کمتر، جایگزین‌های کمتری برای دریافت کالاها و خدمات مورد نیاز دارید. «سیاه پوستان به کالاها و خدماتی نیاز دارند که در دسترس باشد.

برای هفته‌ها، سناتور جو مانچین، یک دموکرات میانه‌رو که حمایتش برای تصویب این لایحه حیاتی است، درباره تأثیر این قانون بر تورم ابراز نگرانی کرده است.

این وضعیت همچنین برای فدرال رزرو معمایی است. در حالی که افزایش نرخ بهره ممکن است به مهار تورم کمک کند، اما در حالی که اقتصاد هنوز ناامن است، می تواند اشتغال را کاهش دهد.

وزارت کار روز جمعه اعلام کرد که شاخص قیمت مصرف کننده در نوامبر 6.8 درصد نسبت به سال 2020 افزایش یافت که بالاترین حد خود از سال 1982 است. و در حالی که برخی از هزینه ها شروع به کاهش می کند، طبق نظرسنجی NPR / Marist، از هر 10 آمریکایی چهار نفر در ماه گذشته گفتند که تورم نگرانی اصلی اقتصادی آنها است، بیش از هر مشکل دیگری.

کاخ سفید از خطری که قیمت های بالاتر نه تنها برای تصویب Build Back Better بلکه برای تایید رئیس جمهور ایجاد می کند آگاه است. بایدن روز جمعه اقدام به کم‌اهمیت جلوه دادن گزارش وزارت کار کرد و در بیانیه‌ای گفت که داده‌های جدیدتر نشان می‌دهد «افزایش قیمت‌ها و هزینه‌ها».[s] سرعت آنها کم می شود، هرچند نه به آن سرعتی که ما می خواهیم.”

در واقع، بایدن گفت، تورم “بر اهمیت اقدام فوری کنگره برای تصویب طرح من برای بازگشت بهتر تاکید می کند.” او گفت که این لایحه باعث صرفه جویی در هزینه خانواده ها می شود، “در حالی که فشارهای تورمی بلندمدت بر اقتصاد ما کاهش می یابد.”

اقتصاددانان محافظه کار می گویند که دیدگاه بایدن دور از واقعیت است.

کورتیس دوبی، اقتصاددان ارشد در اتاق بازرگانی ایالات متحده می گوید: «آنها در گوشه ای قرار دارند: آنها می خواهند «ساخت بازگشت بهتر» را به حرکت درآورد، و این بدیهی است که فشار بیشتری بر تورم وارد می کند. «ارسال پیام سخت است. برای آنها راحت‌تر است که او را تحقیر کنند و او را در پس‌زمینه قرار دهند، اما این مشکل شماره یک در ذهن همه است.»

کارشناسان دیگر استدلال می کنند که در حالی که BBB ممکن است تورم را در کوتاه مدت افزایش دهد، این اثرات احتمالاً به زودی کاهش می یابد – و کارگران با درآمد پایین تر از قبل از نظر اقتصادی امن تر خواهند بود.

مارک زندی، اقتصاددان ارشد مودیز آنالیتیکس گفت: «این می‌تواند تورم را در کوتاه‌مدت افزایش دهد: در آن زمان در سال آینده، 2023، 2024». اما در دراز مدت، این احتمالاً تورم را کمی کاهش می دهد.

زندی گفت: «تورمی که خانوارهای کم درآمد با آن مواجه خواهند شد کمتر خواهد بود، زیرا هزینه زندگی با قانون یارانه پرداخت می‌شود، هزینه‌های مراقبت از کودکان، هزینه‌های آموزشی کمتر، «هزینه‌های مسکن کمتر، هزینه‌های مراقبت از سالمندان» کمتر است.

تورم به دلایل مختلفی فراتر از سودآوری، تأثیر بیشتری بر خانوارهای کم درآمد دارد. طبق مطالعه Argente، با افزایش قیمت ها، آنها کمتر می توانند به دنبال کالاهای ارزان تر بگردند، هم به این دلیل که در حال حاضر ارزان ترین محصولات ممکن را می خرند و هم به این دلیل که آزادی کمتری برای بازدید از فروشگاه های مختلف برای جستجوی فروش یا استفاده از کوپن دارند.

علاوه بر این، کالاهایی که به کارگران با درآمد بالاتر فروخته می‌شوند، اغلب قیمتشان افزایش می‌یابد، زیرا تقاضای زیادی برای آنها وجود دارد که رقابت باعث کاهش قیمت‌ها می‌شود.

از آنجایی که خانواده های سیاه پوست و آمریکای لاتین به میزان قابل توجهی نسبت به سفیدپوستان ثروت کمتری دارند، این مشکلات برای آنها پیچیده تر می شود.

Argente هشدار می دهد که کل این مطالعه بر اساس داده های اقتصادی گذشته است و ممکن است مدتی طول بکشد تا تأثیر کووید-19 بر نابرابری تورم کاملاً مشخص شود. اما، به گفته او، ممکن است تا حدی با گسترش خریدهای آنلاین تشدید شود، جایی که می توان روی بسیاری از کالاها معامله کرد.

وی گفت: برخی از خانوارها هستند که به سادگی به خرید آنلاین دسترسی ندارند. و در نتیجه، خرید انواع خاصی از کالاها برای آنها دشوارتر از خانواده هایی است که به خرید آنلاین دسترسی دارند.”

برخی از اقتصاددانان می گویند ضربه به خانوارهای کم درآمد ناشی از رونق تورم فعلی می تواند با رشد دستمزدهای اخیر کاهش یابد. دستمزد کارگران کم درآمد بیشتر از همتایان پردرآمد آنها افزایش یافته است.

ویلیام اسپرینگز، اقتصاددان ارشد AFL-CIO، گفت: «دستمزدها در پایین ترین حد در حال افزایش هستند. «بنابراین، اگر هیچ چیز دیگری نباشد، دستمزد واقعی برای مردم پایین‌تر از دستمزد واقعی مردم وسط بهتر است.

انتظار می‌رود آخرین ارقام تورم فشار بیشتری را بر فدرال رزرو وارد کند تا حمایت خود از اقتصاد را کنار بگذارد و احتمالاً برای افزایش نرخ بهره در اوایل ماه مارس آماده شود. بانک مرکزی احتمالاً در نشست 14 و 15 دسامبر در مورد این اقدام – که نشان دهنده اولویت مقابله با تورم بر حداکثر اشتغال است – بحث خواهد کرد.

دوبای گفت: «آنها خط بسیار باریکی را دنبال می کنند تا بهبودی را مختل نکنند و اقتصاد شکننده را مختل نکنند. “اقتصاد در وضعیت خوبی است، اما ما هنوز در یک بیماری همه گیر هستیم، بنابراین هنوز می توان آن را معکوس کرد. آنها نمی خواهند باعث آن شوند.”

طبق آمار اداره آمار کار، نرخ بیکاری سیاهپوستان آمریکایی و اسپانیایی تبارها به ترتیب 6.7 و 5.2 درصد در ماه نوامبر بود که در مجموع 3.7 درصد بود.

پری گفت: «جروم پاول اگر در کارهایش روی سیاهان تمرکز کند، چالش بزرگی دارد. زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش می دهد، آشکارا در حال رقابت با تلاش ها برای دستیابی به اشتغال کامل است.

سیاه‌پوستان، افراد کم‌درآمد، به هر دو نیاز دارند: ما باید به تلاش برای اشتغال کامل ادامه دهیم، زیرا نرخ بیکاری برای سیاه‌پوستان بیشتر از کل است، اما همچنین افراد کم‌درآمد، به‌ویژه سیاه‌پوستان، به کالاها و خدماتی که در دسترس هستند نیاز دارند. “پری گفت.

اسپریگز هشدار می دهد که اولویت دادن به تورم بر اشتغال می تواند اثر معکوس داشته باشد و به طرق مختلف به کارگران آسیب برساند.

«راه کاهش تورم کاهش تقاضا است. اسپریگز گفت: «روشی که شما تقاضا را کاهش می دهید، این است که افراد را از کار بیکار کنید و درآمدشان را کاهش دهید. «اگر تصادفاً از آن دسته افرادی هستید که شغل خود را حفظ می کنند، پس یک برنده، یک برنده، یک برنده. اگر شما یکی از آن افراد هستید، تصمیم می گیریم: «بقیه به قیمت های پایین تری نیاز دارند. باید شغلت را از دست بدهی “، پس مثل این است که بازنده، بازنده، بازنده.

“آنچه که من را در مورد این کل طبل در مورد تورم می ترساند این است که نپذیرفتم که اینگونه با تورم مبارزه می کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma