است برنامه خود را توسعه رانندگی به اندازه کافی ROI? آن را پیدا کنید

[ad_1]

ROI یا بازگشت سرمایه گذاری است درصد خالص بازده سرمایه گذاری در هزینه های خود را. کسب و کار برآورد بازدهی سرمایه در حالی که ساخت هر گونه سرمایه گذاری برای تعیین اینکه آیا آن سودآور خواهد بود حرکت می کند یا نه. برنامه توسعه از این قاعده مستثنی نیست به این. آن است که بسیار پر هزینه سرمایه گذاری امروز که کسب و کار را به خدمات خود را آنلاین در دسترس به مشتریان. در حالی که آن را قطعا به آنها نتایج مثبت مانند افزایش پایه مشتری بیشتر و فروش آنلاین حضور نام تجاری چگونه به دانستن آن است که آیا رانندگی سود خود را بیش از حد. اندازه گیری ROI از اندروید یا iOS برنامه توسعه کمک خواهد کرد که آنها را می دانیم که.

فرض کنید که شما یکی از آنها اشتباه در مورد چگونه برای پیدا کردن ROI خود برنامه سرمایه گذاری در اینجا ما به ارائه راه های کلیدی برای که.

گرفتن بیش از همه خود برنامه اهداف

این اولین و حیاتی ترین مرحله است. شما باید واضح و روشن در مورد آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن با خود برنامه یعنی هدف. تمام جنبه های توسعه از جمله برنامه نویسی طراحی UI ویژگی های آن/توابع مورد نیاز Call-برای-اقدامات بستگی به اهداف برنامه است. چند در نظر گرفته شده و نتایج است که برای کمک به اندازه گیری که آیا جنبه اند به درستی اجرا کاربر ادغام فعال در جلسات و حفظ و نگهداری هستند.

هزینه های توسعه نرم افزار

محاسبه هزینه های درگیر در هر مرحله از توسعه این برنامه به نگه داشتن هزینه های کل محدود به این تصمیم بودجه. ذکر خود را مقرون به صرفه بودجه به این تیم از توسعه دهندگان نرم افزار هنگامی که شما آنها را اختصاص دهید و آن این است که نقش خود را برای جلوگیری از هزینه های بیش از آن. بهترین راه برای اندازه گیری هزینه های توسعه است که با پیوند آن به دسته های مختلف که شامل هزینه های نمونه سازی و پیاده سازی نرم افزار و رابط کاربر پشتیبانی و یکپارچه سازی.

تصمیم گیری kpi ها از خود برنامه

Kpi ها یا شاخص های عملکرد کلیدی جنبه های اصلی برای دیدن اینکه آیا برنامه شما را قادر به رانندگی به اندازه کافی ROI. اما چگونه برای اندازه گیری خاص kpi ها از برنامه خود را ؟ تفاوت آنها با انواع نرم افزار ها و یا اهداف آن است. بنابراین پیدا کردن kpi ها از برنامه های خود را با تجزیه و تحلیل هدف خود را به خوبی. برخی از معیارهای مشترک برای بسیاری از برنامه های در حال تعدادی از محبوبیت روزانه/ماهانه کاربران فعال, کاربران, اقامت بیش از 3 ماه حفظ نرخ بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن نرخ جلسات روزانه و متوسط درآمد به ازای هر کاربر است.

تعیین هزینه در برابر هر KPI

هنگامی که شما kpi ها برای برنامه های بعدی و یا آخرین مرحله است برای پیدا کردن که آیا kpi ها قادر به بازیابی هزینه های خود را. در مورد kpi ها overweigh توسعه خود را هزینه های شما نیاز به تجدید نظر در مورد بهینه سازی هزینه های. در حالی که اندازه گیری هزینه های آسان است, چه دشوار است وزن kpi ها در برابر هزینه های آن. برنامه کارشناسان می گویند که هنگامی که شما می دانید انتظار می رود عمر خود را در برنامه از آن آسان است برای دریافت یک مقدار از KPIduring دهانه.

با کسب و کار بزرگ گام به سوی دیجیتال شدن دستگاه تلفن همراه توسعه نرم افزار همچنان یکی از گام نخست! بسیاری از کوچک و یا متوسط کسب و کار هنوز در سردرگمی که آیا برای سرمایه گذاری است زیرا آنها مطمئن نیستید در مورد چگونه به درایو به اندازه کافی ROI از آن است. اگر شما یکی از آنها پس از این مراحل شما را قادر به کشف پتانسیل ROI از برنامه خود را.

[ad_2]