استراتژی پس از رو: مرحله بعدی مبارزه با سقط جنین در حال حاضر آغاز شده است

[ad_1]

گروه‌های حامی سقط جنین میلیون‌ها کمک مالی جمع‌آوری می‌کنند، داوطلبانی را برای کمک به مردم برای سفر به خارج از مرزهای ملی برای این روش، و ایجاد بازار خاکستری برای تحویل قرص‌های سقط جنین مستقیماً در آستان بیماران – حتی در ایالت‌هایی که آنها را ممنوع کرده‌اند – ایجاد می‌کنند.

کلینیک‌ها در ایالت‌های تحت کنترل دموکرات‌ها نیز استخدام می‌کنند و انتظار سیل بیماران جدید از ایالت‌های تحت رهبری جمهوری‌خواهان را دارند، که سال‌ها دسترسی را به تعویق انداخته است و احتمالاً مدتی را برای ممنوع کردن کامل این روش تلف می‌کند. آهو خواهد افتاد.

گروه‌های محافظه‌کار نیز به همان اندازه مشغول هستند: تهیه پیش‌نویس قانونی برای ممنوعیت سقط جنین، صرف صدها هزار دلار برای لابی کردن قانون‌گذاران برای اعمال ممنوعیت‌های جدید، و فرستادن ارتشی از آشوبگران خانه به خانه به ایالت‌های در حال نوسان کلیدی برای خنثی کردن هرگونه واکنش سیاسی که این تصمیم می‌تواند ایجاد کند. علت.

کریستون هاوکینز، رئیس گروه ضد سقط جنین دانشجویان برای زندگی آمریکا، می‌گوید: «ما در 15 سال گذشته یک استراتژی بعد از روو داشتیم. “اکنون زمانی است که لاستیک با جاده برخورد می کند.”

در حالی که تصمیم محدود یا لغو می کند رو در مقابل وید این روش را در مقیاس ملی ممنوع نخواهد کرد، بلکه لکه های فعلی دسترسی در کشور را بیشتر خواهد شکست. ده ها ایالت قوانین «محرکی» دارند که اگر دادگاه یک سابقه 50 ساله را لغو کند، به طور خودکار سقط جنین را ممنوع می کند، در حالی که انتظار می رود سایر ایالت های تحت رهبری محافظه کاران پس از چنین تصمیمی سریعاً برای ممنوعیت سقط جنین اقدام کنند. گروه کوچکتری از ایالت های مترقی دارای حقوق سقط جنین هستند که توسط قوانین ایالتی محافظت می شود.

اما بسیاری از ایالت‌ها نه این رویه را ممنوع می‌کنند و نه از آن دفاع می‌کنند، و تصمیم نهایی که تنها چند ماه قبل از دوره‌های موقت انتظار می‌رود، می‌تواند انتخابات 2022 را شکل دهد، زیرا هر دو طرف برای کسب آرا با این درک که حق سقط جنین را می‌توان تعیین کرد که کدام حزب غالب است. .

ده‌ها کشور احتمالاً یا قطعاً سقط جنین را ممنوع خواهند کرد آهو سقوط. آیا مردم این ایالت ها می دانند؟ کریستین فورد از NARAL، که از نامزدهایی که از حقوق سقط جنین حمایت می کنند، پرسید. “چگونه جدیت و اهمیت این لحظه را به رای دهندگان منتقل کنیم و به آنها یادآوری کنیم که چه کسی مقصر است – چه کسی این عدالت را تایید کرد و چگونه این مقامات منتخب را پاسخگو کرد؟”

تگزاس که در سه ماه گذشته ممنوعیت سقط جنین را تقریباً کامل داشته است و دادگاه عالی اجازه داده است تا به قوت خود باقی بماند، بررسی اولیه ای را ارائه می دهد که این کشور چگونه ممکن است ظاهر شود. آهو سقوط: افرادی که دارای بودجه هستند که از مرزهای ایالتی و ملی عبور می کنند یا از قانون خارج می شوند تا حاملگی خود را خاتمه دهند، در حالی که کسانی که قادر به انجام این کار نیستند یا نمی خواهند حاملگی ناخواسته را تا پایان پایان دهند.

در هر پنج ایالتی که تنها یک کلینیک باقی مانده است، حق سقط جنین ممکن است هنوز روی کاغذ وجود داشته باشد، اما دسترسی به حدی محدود است که سازمان‌دهندگان محلی می‌گویند سال‌هاست که برای «سناریوی پس از رو» آماده شده‌اند.

میشل کولون، مدیر اجرایی گروه مستقر در می سی سی پی، گفت: “ما هنوز یک کلینیک داریم، اما این تنها یک درمانگاه است، آنها فقط می توانند چند بار در هفته اقدامات انجام دهند و باید تمام پزشکان خود را به خارج از ایالت بفرستند.” SHERO، یعنی خواهرانی که به هر زن کمک می کنند تا قیام کند و سازماندهی کند. “آنها حتی نمی توانند کسی را ببینند که نیاز به سقط جنین در می سی سی پی داشته باشد، چه رسد به اینکه به مردم آلاباما، لوئیزیانا و سایر ایالت های همسایه خدمت کند.

SHERO بخشی از یک شبکه آزاد از گروه های حقوق سقط جنین است که برای خاتمه آماده می شوند آهو و پیگیری اطلاعات، مواد مخدر و منابع در دست مردم کشورهایی که به احتمال زیاد سقط جنین را ممنوع می کنند. این گروه‌ها پیشگیری از بارداری اضطراری را توزیع می‌کنند و سمینارهایی را در مورد نحوه استفاده از آن ارائه می‌دهند، داوطلبانی را برای بردن بیماران به کلینیک‌ها در سایر ایالت‌ها جذب می‌کنند و برای پوشش هزینه‌های سفر، مسکن و مراقبت از کودکان و همچنین هزینه‌های خود عمل، بودجه جمع‌آوری می‌کنند. زمانی که بیماران از ایالت خارج می شوند به ندرت تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

صندوق‌های سقط جنین در سراسر کشور – عمدتاً سازمان‌های غیرانتفاعی داوطلبانه که از افرادی که توانایی پرداخت هزینه‌های این عمل یا سفر را ندارند تماس می‌گیرند – 9 میلیون دلار در سال 2020 ارائه کرده‌اند که بر اساس گزارش شبکه ملی سقط جنین، 4 میلیون دلار در سال 2018 افزایش یافته است. منابع مالی. بیشتر پول از کمک های کوچک فردی و بخش کوچکی از بنیادهای خیریه تامین می شود. اما گروه‌ها می‌ترسند که تقریباً به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضا نداشته باشند آهو به طور قابل توجهی کاهش یافته یا معکوس شده است.

در همین حال، کلینیک‌ها در ایالت‌هایی که محدودیت‌های سقط جنین کمتری دارند – مانند ایلینوی و کالیفرنیا – در حال اضافه کردن کارمندان و ساعات کاری خود به قانون‌گذاران برای دسترسی بیشتر به این روش هستند. حامیان در کالیفرنیا بر برنامه دولتی Medicaid فشار می آورند تا درمان بیماران در خارج از ایالت را برای ارائه دهندگان بازپرداخت تسهیل کند، در حالی که گروه هایی در میشیگان در حال بررسی یک طرح رای گیری برای دسترسی به قرص های سقط جنین هستند.

کار مقدماتی آنها در سپتامبر مورد آزمایش قرار گرفت، زمانی که دادگاه عالی اجازه داد تا یک ممنوعیت شش هفته ای در تگزاس اعمال شود، و در برخی از نقاط کشور منابع محدود کلینیک ها تقریباً بیش از حد بارگذاری شده است.

Colleen McNicles، افسر ارشد پزشکی یکی از شعبه های Midwestern Planned Parenthood که کلینیکی را در مرز ایلینویز-میسوری اداره می کند و به بیماران بسیاری از ایالت های اطراف خدمات ارائه می دهد، گفت: «قبل از تگزاس، سیستم ما قبلاً مشمول مالیات بود. ما اکنون در آستانه حفظ آن هستیم.»

گروه های ضد سقط جنین نیز برای شکل دادن به جهان پس از روو تلاش می کنند.

«دانشجویان برای زندگی»، یک گروه ضد سقط جنین که عمدتاً بر باغ‌های دانشگاه تمرکز دارد، با بیش از 30 قانونگذار ایالتی برای اعمال محدودیت‌های سقط جنین لابی می‌کند. این سازمان همچنین اخیراً یک کمپین 5 میلیون دلاری در 20 شهر – از جکسون، می سی سی پی گرفته تا تاکوما، واشنگتن- راه اندازی کرده است تا داوطلبان و کارکنان را به بیش از 77000 در بکوبند، بیلبوردها، یک بانک تلفن و تبلیغات دیجیتال را اجرا کنند. مخالف سقط جنین

و Americans United for Life، یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های لابی ضد سقط جنین، قصد دارد در ژانویه امسال و زمانی که مجلس قانونگذار ایالات متحده جلسه خود را از سر می‌گیرد، پایگاه داده جدیدی را باز کند. این منبع قوانین فعلی ایالت و اقدامات لازم برای ممنوعیت سقط جنین را توضیح خواهد داد آهو کتی گلن، مشاور دولتی این گروه، به پولیتیکو گفت که تغییر کرده است.

او گفت: “ما همچنین در حال توسعه مدل‌هایی از لوایح هستیم که معتقدیم از نظر قانون اساسی معتبر هستند و تضمین می‌کنند که زنان مجازات نمی‌شوند – این در هر قانون قانونی است که روی آن کار می‌کنیم.”

گروه های ضد سقط جنین نیز وجود دارند که انتظار افزایش حاملگی های ناخواسته را دارند ترویج مراکز بارداری بحرانی مبتنی بر مذهبی، درخواست از پردیس‌های کالج برای ارائه مسکن و خدمات بهتر برای دانشجویان باردار و والدین، و لابی کردن دولت‌های ایالتی برای تخصیص بودجه برای کلاس‌های والدین، خدمات فرزندخواندگی و سایر نیازهای مورد انتظار.

گلن گفت: “ما می دانیم که این بدان معناست که زنانی وجود خواهند داشت که به منابع و کمک بیشتری نیاز دارند و ما می خواهیم این کار را انجام دهیم.” این نوع تفکری است که همه کشورها به دنبال آن هستند.

نبرد دیگری برای قرص های سقط جنین در راه است. دانش آموزان مادام العمر، همراه با چندین گروه دیگر، با جمهوریخواهان کنگره – عمدتا نمایندگان باب گود (R-Va.) و چیپ روی (R-Texas) – برای ممنوع کردن فروش آنلاین قرص های سقط جنین و توزیع آنها در محوطه دانشگاه همکاری کنید.

هشت ایالت قرمز قبلاً محدودیت‌هایی را بر روی این قرص اعمال کرده‌اند و منتظر هستند تا دولت بایدن محدودیت‌های فدرال در مورد این دارو را کاهش دهد و اجازه دهد آن را از طریق پزشکی از راه دور تجویز کند و از طریق پست ارسال شود، تصمیمی که FDA در اواخر این ماه خواهد گرفت. و 16 نفر دیگر تحت کنترل جمهوری خواهان ایالت ها لایحه هایی را برای محدود کردن دسترسی ارائه کرده اند.

هاوکینز به POLITICO گفت: «استراتژی ما بعد از رو، بیشتر یک استراتژی تهاجمی است. اما استراتژی دفاعی ما مبارزه با سقط جنین شیمیایی است.

گروه‌های مترقی نیز به قرص‌های سقط جنین روی آورده‌اند، این قرص‌ها بر این باورند که یکی از راه‌های اصلی است که افراد ساکن در ایالت‌هایی که ممکن است سقط جنین‌های جراحی را ممنوع کنند، همچنان می‌توانند حاملگی خود را خاتمه دهند. آهو سقوط. کولون این دارو را به‌عنوان عامل اصلی تمایز دوران قبل از Roe توصیف می‌کند، زمانی که بسیاری از مردم مجبور بودند برای اقدامات خطرناک به ارائه‌دهندگان بدون مجوز مراجعه کنند.

فورد از NARAL گفت: “بسیاری از وظایف ما به عنوان جنبشی که در حال حاضر برای آزادی باروری مبارزه می کند، به مردم کمک می کند تا بفهمند مراقبت از سقط جنین چیست، چگونه کار می کند و چگونه به آن دسترسی داشته باشند.”

رژیم دو دارویی بسیار ارزان تر از سقط جنین جراحی است، می توان آن را به صورت آنلاین سفارش داد و در خانه مصرف کرد و کمتر از نیم درصد خطر عوارض جدی را به همراه دارد.

با این حال، قرص ها را فقط می توان در 10 هفته اول بارداری مصرف کرد. ممکن است برای یک فرد خیلی دیر شده باشد که بفهمد باردار است و چگونگی ابتلا به آن را بیابد. گروه‌های حامی سقط جنین همچنین نگران هستند که اطلاعات نادرست و ترس مردم را از استفاده از این قرص ممانعت می‌کند یا در صورت لزوم از مراجعه آنها به مراقبت‌های بعدی جلوگیری می‌کند، به‌ویژه که ایالت‌های بیشتری برای ممنوعیت آن اقداماتی را انجام می‌دهند.

کولون گفت: “من نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که دولت ها این را جرم انگاری می کنند – آنها افرادی را که خودشان سقط جنین را انجام می دهند به زندان می اندازند و کسانی را که به آنها در انجام آن کمک می کنند مورد آزار و اذیت قرار می دهند.” “اگر آهو لغو شده است، من انتظار دارم که بدتر شود.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes