اتحاد اتحادیه اروپا در مورد قوانین سفر تهدید Omicron – POLITICO

[ad_1]

برای شنیدن این مقاله بازی را فشار دهید

اروپا با ترس و وحشت شاهد عبور نوع ویروس کرونای Omicron از بریتانیا است، با بیش از 10000 مورد تایید شده و احتمال شناسایی نشدن آن چندین برابر بیشتر است. سوالی که در ذهن همه می گذرد این است: آیا ما نفر بعدی هستیم؟

سویه نوظهور، که بسیار مسری تر از نوع دلتا است، که بر موج آخر همه گیری مسلط بود، اجماع با دقت سازماندهی شده را در مورد اینکه زندگی و سفر در اتحادیه اروپا می تواند به طور عادی ادامه یابد – تا زمانی که مردم بتوانند شواهدی ارائه دهند را تهدید می کند. هنگام ورود در فرودگاه و رسیدن به مقصد، واکسینه شده یا از COVID-19 بهبود می یابند.

اولین نشانه ها ظاهر می شود مبنی بر اینکه اتحاد اروپا در مواجهه با نوع Omicron به سرعت در حال گسترش است.

در بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا، یک گواهی دیجیتال COVID آپلود شده در تلفن هوشمند – که نشان می دهد مسافر دوره کامل واکسیناسیون را گذرانده است یا از بیماری بهبود یافته است – به عنوان مدرک شناخته شده ای برای ایمن بودن سفر در واحد 27 نفره عمل می کند.

اینکه آیا واقعاً چنین است، قبلاً مورد سؤال قرار گرفته است، زیرا دلتا باعث افزایش تعداد عفونت‌های “پیش‌ساز” شده است، حتی در افراد واکسینه شده که می‌توانند خود دیگران را آلوده کنند. اکنون ورود ناگهانی Omicron – که مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد حتی بهتر از دلتا در جلوگیری از محافظت از واکسن است – این تردیدها را بیشتر کرده است. بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، نسبت به “موج جزر و مدی” عفونت ها هشدار داد.

وزیر بهداشت ایتالیا روز سه‌شنبه آزمایش منفی اجباری ویروس کرونا را برای همه مسافران اتحادیه اروپا که علاوه بر کارت کوویدشان وارد می‌شوند، وضع کرد که از روز پنجشنبه اجرایی می‌شود. پرتغال و ایرلند قبلاً محدودیت‌های مشابهی را برای بازدیدکنندگان اتحادیه اروپا اعمال کرده‌اند – راه‌حل‌هایی که گواهی COVID یا مجوز “سبز” را تضعیف می‌کند.

انتظار می رود رهبران در نشست روز پنجشنبه در شورای اروپا اتحاد خود را نشان دهند و توافق کنند که کشورها باید سفرها را هماهنگ کنند و موافقت کنند که یک دوره اعتبار 9 ماهه برای گواهینامه های واکسن اعمال کنند. این مدت تمایل مشاهده شده محافظت از واکسن در برابر ویروس را به کاهش در طول زمان توضیح می دهد. گواهی را می توان با افزایش تمدید کرد.

اما سرمایه از نظر زمان اجرایی شدن ضرب الاجل متفاوت است – و حتی اینکه آیا بهتر است منتظر بمانیم و ببینیم Omicron چگونه عمل خواهد کرد.

به گفته یکی از دیپلمات های اتحادیه اروپا، فرانسه، بلژیک، استونی، فنلاند و هلند از “بازنگری سریع و به موقع” توصیه های سفر فعلی کمیسیون اروپا، از جمله تعیین مدت زمان گذرنامه سبز حمایت می کنند.

در همین حال، آلمان با درخواست زمان بیشتر برای مشاهده چگونگی پیشرفت Omicron قبل از تصمیم گیری، خواستار “خودداری” شده است.

بهترین طرح های آماده شده

تا کنون، داده های Omicron خبر خوبی ندارند.

تعداد موارد ابتلا به کووید در بریتانیا در حال افزایش است و در روز چهارشنبه 78610 مورد تایید شده بی سابقه بوده است. گزارشی که توسط محققان دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن منتشر شده است و در انتظار بررسی همتایان است، پیش‌بینی می‌کند تا 30 آوریل بین 24700 تا 74800 مرگ و میر ناشی از کرونا در این کشور رخ دهد، مگر اینکه اقدامات عمومی بیشتری انجام شود.

اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون روز چهارشنبه هشدار داد که Omicron قرار است تا اواسط ژانویه سلطه دلتا را به دست گیرد. این با آخرین ارزیابی مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های اروپا (ECDC) مطابقت دارد، که هشدار می‌دهد حتی اگر Omicron بیماری کمتری نسبت به پیشینیان خود ایجاد کند، با رشد تصاعدی پیشی خواهد گرفت و باعث افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بیشتر می‌شود. احتمال بیشتری دارد

مشخص نیست که آیا اقداماتی مانند آنچه که توسط ایتالیا معرفی شده است به محدود کردن گسترش این گزینه کمک می کند یا خیر.

تاکنون، ایتالیا موارد بسیار کمی از Omicron را ثبت کرده است – تنها 27 مورد بر اساس سرشماری ECDC. پیر لوئیجی لوپالکو، استاد بهداشت و پزشکی پیشگیرانه در دانشگاه پیزا، گفت: اقدامات مسافرتی مانند آزمایش اجباری می تواند گسترش Omicron را کاهش دهد و زمان بیشتری برای واکسیناسیون به دست آورد. با این حال، به گفته لوپالکو، چنین اقداماتی جز به تأخیر انداختن امر اجتناب ناپذیر انجام نمی شود.

همچنین به سختی می توان گفت که Omicron تاکنون چقدر در کشور نفوذ کرده است.

لوپالکو توضیح داد که ایتالیا توانایی بریتانیا برای انجام توالی یابی گسترده ویروس ها برای تایید سریع موارد Omicron را ندارد. این به این معنی است که این امکان وجود دارد که این گزینه در حال حاضر در جوامع در حال گردش باشد، که باعث می شود 27 پرونده باز فقط “نوک کوه یخ” باشند.

ECDC به نتیجه مشابهی رسید. مرکز کنترل بیماری گفت که الزامات آزمایش قبل از عزیمت می تواند برای کشورهایی در نظر گرفته شود که “هنوز اولین موارد Omicron وارداتی خود را کشف می کنند و قصد دارند استقرار بیشتر را به تعویق بیندازند”.

آژانس بیماری اتحادیه اروپا گفت، با توجه به شواهدی مبنی بر اینکه Omicron در حال حاضر به بسیاری از کشورهای اروپایی رسیده است، و برخی از آنها در حال حاضر با گسترش در جامعه مواجه هستند، “بعید است چنین اقداماتی برای مدت طولانی مرتبط باشد.”

بازی احساس گناه

اخبار مربوط به اقدامات ایتالیا باعث سرزنش سریع ورا یورووا، معاون رئیس کمیسیون شد، که روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که شرایط سفر بالاتر و فراتر از گواهی های COVID، مانند موارد تحمیل شده توسط ایتالیا، باید «بر اساس وضعیت واقعی» توجیه شود. . . ژورووا گفت که کشورهای عضو خود مدیریت ریسک تضعیف اعتماد به اقداماتی هستند که به طور مساوی در سراسر بلوک اعمال می شوند.

“این رسوایی است. که در [Digital COVID Certificate] یک مقام کمیسیون گفت: بازی را تغییر داد زیرا واقعاً باعث شد مردم دوباره سفر کنند و با خیال راحت سفر کنند. “اگر کشورهای عضو بخواهند این موفقیت را تضعیف کنند، بسیار بسیار تاسف بار است.”

ایالت ها حق دارند سیاست های مسافرتی خود را معرفی کنند، اما این مقام گفت که انحراف از اقدامات رایج در تعطیلات پایان سال، زمانی که تعداد زیادی از مردم از مرزها عبور می کنند، “بسیار مایه تاسف” است. این مقام مسئول گفت: می خواهم بگویم در چند روز گذشته با ایتالیایی های زیادی ملاقات کردم که همه آنها به شدت ناراضی بودند، همانطور که می توانید تصور کنید.

گواهی ثبت واکسیناسیون، آزمایش یا وضعیت بهبودی مسافر چیزی شبیه یک پیروزی همه گیر برای کمیسیون و بخش آسیب دیده سفر بود.

مقامات کمیسیون به تعداد کشورهای غیر اتحادیه اروپا (بیش از 50 کشور آخر) که به طرح رویداد صنعت پیوسته‌اند افتخار می‌کنند، در حالی که لابی خطوط هوایی انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی این گواهی را به عنوان بهترین روش جهانی تبلیغ کرده است.

مایکل اولری، رئیس رایان ایر گفت که اجرایی شدن این مجوز در ماه جولای عاملی کلیدی در افزایش رزرو در این ماه بود، در حالی که برخی از خطوط هوایی اروپایی خاطرنشان کردند که ترافیک تابستانی آنها به 70 درصد سطح قبل از همه‌گیری رسیده است. ترافیک یوروکنترل

جنیفر یانسن، سخنگوی خطوط هوایی اروپا، گفت که شرکت‌های هواپیمایی در مورد اقدامات جدید ایتالیا “بسیار نگران” هستند و از دولت‌ها می‌خواهند که به اقدامات جمعی پایبند باشند.

او در ایمیلی گفت: «قوانین جدید که به‌صورت ناهماهنگ در سراسر اروپا معرفی می‌شوند، برای تجارت خطوط هوایی بسیار مضر هستند و بار دیگر به اعتماد مسافران آسیب می‌رسانند».

یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت: چارچوب صدور گواهینامه کووید اتحادیه اروپا از دولت‌ها می‌خواهد 48 ساعت قبل از محدودیت‌های جدید به کمیسیون و سایر کشورها هشدار دهند، اما مقامات اجرایی هنوز چنین به‌روزرسانی را تا چهارشنبه از ایتالیا دریافت نکرده‌اند و افزود: ما به مقامات ایتالیایی تعهدات خود را یادآوری کرده‌ایم. “

انتظار می رود رهبران اتحادیه اروپا در بروکسل گردهم آیند تا به همه گیری و گسترش سریع نوع Omicron رسیدگی کنند. تناسب اقداماتی مانند اقدامات ایتالیا ناگزیر ظاهر خواهد شد.

محدودیت‌های تکه تکه‌ای در آغاز همه‌گیری نه تنها منطقه شینگن را که حرکت آزاد بود منجمد کرد، بلکه زنجیره تامین را مختل کرد و مناطق مرزی را قطع کرد. یک دیپلمات اتحادیه اروپا گفت: ما نمی توانیم به وضعیت بازگردیم.

تجزیه و تحلیل بیشتری از سیاست? سیاست Pro سرویس اطلاعاتی درجه یک ما برای حرفه ای ها است. از خدمات مالی گرفته تا تجارت، فناوری، امنیت سایبری و موارد دیگر، Pro اطلاعات بی‌درنگ، بینش عمیق و داده‌های حیاتی را ارائه می‌کند که باید یک قدم جلوتر باشید. پست الکترونیک [email protected] برای درخواست آزمایشی رایگان[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma