1. پیوند و اشتراک مخاطبان خود را شناسایی و درک کنید
اولین کاری که برای بدست آوردن محتوا از محتوای خود باید انجام دهید این است که درک کنید که چه کسی به محتوای شما پیوند می زند و به اشتراک گذاشته است. ابزارهای مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند تا تأثیرگذار در طاقچه خود را که ممکن است محتوای شما را به اشتراک بگذارد شناسایی کند ، اما احتمالاً قدرتمندترین BuzzSumo است:

buzzsumo برای جستجوگرها
ابزارهای مشابه شامل FollowerWonk ، Little Bird و Ahrefs است . آموزش های دقیق تر در مورد استفاده از این ابزارها برای درک بهتر طاقچه های شما در زیر آورده شده است.

ایده در استفاده از این ابزارها این است که ابتدا رهبران فکری و پیوند دهنده های بالقوه موجود در فضای خود را شناسایی کنید و سپس بفهمید که آنها چه چیزی را به اشتراک می گذارند و پیوند می دهند . دریابید که مشکلات آنها چیست ، چه نوع محتوایی را به طور معمول به اشتراک می گذارند ، و به این فکر کنید که چگونه می توانید چیزی را ایجاد کنید که ارزشمند باشد و می خواهید با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید (چه کسی آن را نیز ارزشمند می داند).

تأثیرگذار در بازاریابی آنفلوانزا در مقابل طرفداران اینفوگرافیک
در حالی که در طی این فرآیند کار می کنید ، شروع به فکر کردن در مورد کارهایی کنید که می توانید برای این تأثیرگذار انجام دهید. چگونه می توانید به آنها در پروژه های خود کمک کنید؟ چه کاری می توانید انجام دهید (خواسته نشده) که به آنها کمک می کند تا به اهداف خود برسند یا آنچه را می توانید برای مخاطبی که برای آنها محتوا ایجاد می کند و یا در تلاش برای کمک به آنها هستند ، ایجاد یا پیشنهاد کند ، ارزش داشته باشد ؟ آیا به داده ها یا دانش منحصر به فردی که به آنها کمک می کند کار خود را بهتر انجام دهند ، دسترسی دارید؟ اگر به طور مداوم می توانید از سازندگان محتوای هوشمند در طاقچه خود استفاده کنید ، شروع به ایجاد روابط قدرتمند می کنید که هنگام ایجاد محتوا سود سهام شما را پرداخت می کنند .

قبل از ایجاد یک محتوای اصلی ، باید از قبل به این فکر کرده باشید که چگونه این محتوا به اشتراک گذاشته می شود: چه کسی آن را به اشتراک می گذارد ، و چرا آنها؟
http://tinyurl.com/sq74hue
https://rebrand.ly/mmbbr7l
https://bit.ly/2y1yv3Q
https://xip.li/7LgO09
https://is.gd/sfGXlR
https://v.gd/doWkQA
https://v.ht/eHl9Q
https://plink.ir/BJmWw
https://u.nu/67ibc
https://clck.ru/Mujtn
http://ulvis.net/CDu9
https://cutt.ly/MtZ89Bl
https://shrtco.de/X7kaR
http://tny.im/Q2U43
منبع :https://is.gd/zw8Tg1

آموزش سئو | دوره آموزش سئو