آزمایش بزرگ بعدی در همه گیری کروناویروس، POLITICO است

[ad_1]

برای شنیدن این مقاله بازی را فشار دهید

در حالی که کشورهای اروپایی برای کنترل شیوع نوع جدیدی از ویروس کرونا به نام Omicron تلاش می‌کنند، توجه بر این است که آیا واکسن‌های موجود علیه آن کار می‌کنند یا خیر – و اینکه آیا تزریق‌های جدیدی مورد نیاز است یا خیر.

یکی از دلایلی که دانشمندان در آفریقای جنوبی هشداری در مورد گونه ای که برای اولین بار شناسایی شد صادر کرده اند، به دلیل تعداد قابل توجهی از جهش ها در بخشی از ویروس SARS-CoV-2 است که بسیاری از واکسن ها آن را هدف قرار می دهند.

با بررسی اینکه آیا واکسن‌ها موثر باقی می‌مانند، دولت‌ها و مقامات بهداشت عمومی از شهروندان می‌خواهند که در صورت داشتن شرایط، با دریافت واکسن‌های تقویت‌کننده محافظت خود را به حداکثر برسانند، به‌ویژه برای کسانی که هنوز به نظر نمی‌رسد دوره اول را دریافت کنند.

آندریا آمون، مدیر مرکز اروپایی پیشگیری و کنترل بیماری (ECDC)، گفت: برای جلوگیری از گسترش احتمالی هر گزینه جدید، “ضروری است که شکاف ایمن سازی را پر کنیم.” و افزود که این شامل تهیه واکسن های تقویت کننده نیز می شود. . برای همه بزرگسالان و با اولویت افراد بالای 40 سال.

در همین حال، تولیدکنندگان واکسن در حال آماده شدن برای توسعه نمونه‌های جدید علیه نوع Omicron، در صورت لزوم، بر اساس فناوری‌های موجود خود هستند که در برابر سویه اصلی مؤثر بوده است. از ویروس

آیا واکسن ها بی خطر هستند؟

میزان محافظت واکسن‌های موجود در برابر Omicron در حال بررسی است، اما به گفته نخست‌وزیر بریتانیا، بوریس جانسون، نشانه‌های اولیه وجود دارد که ممکن است در جلوگیری از انتقال موثر نباشد.

او روز شنبه گفت: “به نظر می رسد که Omicron بسیار سریع در حال گسترش است و می تواند در بین افرادی که واکسن مضاعف دریافت کرده اند منتشر شود.”

دانشمندان می گویند که در تئوری، Omicron بهتر از سایر گزینه ها می تواند از محافظت ارائه شده توسط واکسن ها فرار کند.

وندی بارکلی، کارشناس ویروس های تنفسی در امپریال کالج لندن، توضیح داد: این به این دلیل است که واکسن های مورد استفاده در اروپا باعث می شوند که آنتی بادی های متعدد به قسمت هایی از ویروس معروف به پروتئین خار حمله کنند.

در حالی که انواع دیگری مانند آلفا و دلتا نیز دارای جهش در این مکان‌های به اصطلاح آنتی ژنی پروتئین هستند، سایر مکان‌های پروتئین اسپایک تغییر نکرده‌اند و بنابراین واکسن‌ها موثر باقی مانده‌اند.

بارکلی در یک جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت: «چیزی که در مورد این گزینه کمی متفاوت است این است که تغییرات زیادی در اوج وجود دارد که تقریباً همه مکان‌های آنتی ژنی که ما می‌شناسیم توسط این ویروس تغییر کرده‌اند.

او گفت که این نشان می‌دهد که آنتی‌بادی‌های ناشی از واکسن “در توانایی آنها برای خنثی کردن ویروس به خطر می‌افتد”، در حالی که تاکید کرد برای اثبات این نظریه به تحقیقات بیشتری نیاز است.

در همین حال، نشانه های اولیه از آفریقای جنوبی بارقه ای از امید را نشان می دهد.

واسیلا جاسات، متخصص بهداشت عمومی در مؤسسه ملی بیماری‌های عفونی آفریقای جنوبی (NICD) طی یک کنفرانس خبری روز دوشنبه گفت که افزایش شدید بستری شدن در بیمارستان در منطقه شمالی استان گواتنگ وجود دارد. توییت ها از اخبار دولتی SA.

جاست با بیان اینکه بیشتر بستری‌ها در بیمارستان‌ها مربوط به افراد واکسینه نشده است، افزود: بیشترین خطر بستری در بین گروه‌های مسن با مشکلات سلامتی همراه است.

میشل گروم، رئیس بخش نظارت و پاسخ به سلامت عمومی در NICD، گفت که این موارد در میان افراد جوان‌تر بیشترین میزان ابتلا به این بیماری را داشتند، با بیشترین آسیب بین سنین 10 تا 24 سال، در حالی که موارد در بین 25 تا 29 سال وجود داشت.

آنجلیک کوتزی، رئیس انجمن پزشکی آفریقای جنوبی، روز یکشنبه به اندرو مار در بی‌بی‌سی گفت: «آنچه از نظر بالینی در آفریقای جنوبی می‌بینیم… بسیار خفیف است.

او گفت که علائم ممکن است قبلاً در آفریقای جنوبی و اروپا نادیده گرفته شده باشند، زیرا تفاوت کمی با دلتا دارند: خستگی شدید، درد، سردرد و خاراندن در گلو. او گفت: “بدون سرفه و بدون از دست دادن بویایی و چشایی.”

در آفریقای جنوبی، حدود 35 درصد از جمعیت واکسینه شده اند، و 2.9 میلیون مورد کووید-19 تاکنون در این کشور گزارش شده است که نزدیک به 60 میلیون نفر است، اگرچه تعداد واقعی ممکن است بسیار بیشتر باشد.

بیوتکنولوژی بسیج می شود

اگرچه شواهدی از اثربخشی واکسن Omicron در حال تولید بود، تولیدکنندگان واکسن به سرعت پاسخ دادند.

جان بل، استاد ارشد پزشکی در دانشگاه آکسفورد که واکسن آدنوویروس را با AstraZeneca ساخته است، گفت که این شرکت قبلاً واکسنی ساخته است که سویه بتا کروناویروس را مورد هدف قرار می دهد که همچنین برای اولین بار در آفریقای جنوبی شناسایی شد و به نام B شناخته شد. 1.351.

این سویه از بسیاری از محافظت ارائه شده توسط واکسن اصلی آکسفورد / AstraZeneca جلوگیری می کند – تا جایی که آفریقای جنوبی با این اعتصاب کمپین ایمن سازی خود را لغو می کند و به واکسن های جانسون و جانسون و BioNTech / Pfizer روی می آورد.

بل به رادیو تایمز گفت که بتا “نزدیک ترین نوع” به سویه ای است که اکنون به سرعت در آفریقای جنوبی در حال گسترش است، “بنابراین دیدن عملکرد آن در برابر Omicron جالب خواهد بود.” دانشمندان شش ماه است که روی آن کار کرده‌اند و هفته آینده مطالعات ایمنی‌زایی خود را – که توسط تنظیم‌کننده‌ها برای تصمیم‌گیری در مورد تایید آن لازم است – تکمیل خواهند کرد.

او گفت که اگر آکسفورد و آسترازنکا باید از صفر شروع به ساخت واکسن جدید علیه Omicron کنند، «احتمالاً کمی بیشتر از واکسن‌های mRNA طول می‌کشد» و تخمین می‌زند که چهار تا شش ماه طول می‌کشد.

BioNTech آلمان و شریک آمریکایی Pfizer ماه‌ها بر روی فرآیندی برای توسعه سریع نوع جدیدی از واکسن COVID-19 و افزایش تولید در صورت لزوم کار می‌کنند.

BioNTech گفت: شرکت‌ها می‌توانند واکسن mRNA را ظرف شش هفته تطبیق دهند و در صورت وجود گزینه فرار، دسته‌های اولیه را ظرف 100 روز تحویل دهند. آنها قبلاً واکسن‌هایی را علیه انواع آلفا و دلتا ایجاد کرده‌اند و آزمایش‌های بالینی را با این نمونه‌ها برای جمع‌آوری داده‌های ایمنی و تحمل‌پذیری که می‌توان در اختیار تنظیم‌کننده‌ها قرار داد، آغاز کردند.

Moderna که واکسن آن از فناوری mRNA مشابه با BioNTech / Pfizer jab استفاده می کند، گفت که در حال بررسی چندین استراتژی برای محافظت در برابر Omicron است.

بیوتکنولوژی آمریکایی در حال آزمایش است که آیا افرادی که دوز بالاتری از تقویت کننده آن را دریافت کرده اند – همان دوز دوره اولیه – با تجزیه و تحلیل نمونه ها در آزمایشگاه محافظت بهتری در برابر Omicron دارند یا خیر.

همچنین دو واکسن تقویت کننده جدید در دست توسعه است. اولی در بتا و دومی هر دو نوع بتا و دلتا را هدف قرار داده است. دوز کامل و نیمی از هر دو در آزمایش‌های بالینی است و این شرکت به سرعت آزمایش‌های آزمایش خون را برای تجزیه و تحلیل پاسخ آنتی‌بادی‌ها به Omicron گسترش می‌دهد.

علاوه بر این، یک تقویت کننده مخصوص Omicron در حال توسعه است که می تواند برای آزمایش های بالینی در 60 تا 90 روز آماده شود.

در همین حال، Novavax، که واکسن مبتنی بر پروتئین آن هنوز مجاز نیست، توسعه یک واکسن پروتئین نوترکیب نوترکیب جدید بر اساس توالی ژنتیکی شناخته شده B.1.1.529 را نیز آغاز کرده است. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که این شرکت برای شروع آزمایش و تولید “طی چند هفته آینده” آماده خواهد بود.

علاوه بر این، Novavax گفت کارآزمایی‌ها نشان داده‌اند که واکسن کل پروتئین اسپایک می‌تواند هنگام استفاده به عنوان تقویت‌کننده، در برابر انواع جدید محافظت کند، همانطور که در یک مطالعه فاز 2 در برابر آلفا، دلتا و بتا نشان داده شد. با این حال، او هنوز برای مجوز تقویت کننده درخواست نکرده است.

انتظار می‌رود در عرض چند هفته در اتحادیه اروپا و همچنین به ناچار در بریتانیا درباره واکسن او که در حال حاضر در اندونزی مجاز است، تصمیم‌گیری شود.

این مقاله بخشی از سیاستخدمات خط مشی درجه یک: Pro Health Care. از قیمت گذاری داروها، EMA ها، واکسن ها، داروها و موارد دیگر، خبرنگاران متخصص ما شما را در رأس موضوعاتی که در دستور کار سیاست های سلامت قرار دارند، نگه می دارند. پست الکترونیک [email protected] برای یک آزمایش رایگان[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet