سریع نگاهی به

یک سال با تصویری کلاه برداری که دستکاری یک مصاحبه تلویزیونی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ظاهر نامنسجم شده است به تازگی در گردش در رسانه های اجتماعی. اما بسیاری از کسانی که در حال ارسال ویدیو باید اعلام نشده بود که ویرایش شده و در نظر گرفته شده به عنوان طنز.

داستان کامل

آیا نمی شود فریب خورده توسط یک حقه تصویری است که مطرح حاضر یک سال پس از آن اولین بار ارسال شده است.

این ویدئو نشان می دهد که دستکاری نسخه از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ظاهر در ABC “نمایش” در مارس 2019. که ماه بایدن رسما وارد رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور است و او خطاب انتقاد است که او گاهی اوقات زنان ناراحت کننده در تعاملات خود را با او.

بایدن خواسته است “هفت زنان متهم کرد شما از دست زدن به آنها بدون اجازه آنها. آیا شما متاسفم برای آنچه که شما انجام داد ؟ آیا شما آماده برای عذر خواهی به کسانی است؟”

سپس تکه با هم مکث و نیم افکار از تمام بخش های آن را به نگاه مانند این که چگونه او در پاسخ به این سوال.

آن را نوشته اصلی توسط the Daily Caller در یک بخش از سایت با برچسب “کمدی” و به وضوح مشخص شده در گوشه بالا سمت راست با Daily Caller آرم و کلمه “کمدی.” همراه با تصویری بود این متن (تأکید اضافه شده):

Daily Caller, مارس 26 2019: جو بایدن یک پیام به صورت عمومی خود را ناخواسته از دست زدن به رسوایی — مرتب کردن بر اساس.

معاون سابق رئیس جمهور نشستم با میزبان ‘نمایش’ به آدرس های اخیر رسوایی های عمومی و بحث در مورد انتخابات ریاست جمهوری است.

یک متفکر و سازنده گفتگو ممکن است باید گرفت … اگر او نبود سقوط بیش از خود لکنت زبان. در اینجا برخی از نکات برجسته ترین نامنسجم لحظات.”

در حال حاضر تصویری است مطرح با کمی از متن اصلی دست نخورده است. The Daily Caller آرم و کلمه “کمدی” هنوز هم به نظر می رسد در گوشه سمت راست بالا اما هیچ چیز دیگری گنجانده شده است با رسانه های اجتماعی پست نشان می دهد که این مجموعه تصویری ایجاد شده به عنوان طنز.

در واقع برخی از پست ها نشان می دهد که آن را مشروع ویرایش نشد مصاحبه کلیپ. یکی از نمونه های چنین در توییتر که بدست 10,000 دوست دارد و پاسخ می گوید: “بایدن کاملا بمب در مشاهده و… نه تنها نمی تواند او را از طریق یک جمله از فکر او حاضر به عذر خواهی پس از گفت دقیقا چه می گویند توسط میزبان…”

این پست نیز مهاجرت به Facebook, که در آن به اشتراک گذاشته شده با بیشتر کنایه گفت: “این دلگرم کننده به شاهد هر جمله دریافت برچیده آینده فکر را در ذهن او.”

دیگر Facebook حساب های به اشتراک گذاشته اند این ویدئو بیش از حد و بدون توضیح داد که این یک دستکاری تصویری.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

این دیدگاه. “جو بایدن در رفتار نامناسب اتهامات علیه او.” یوتیوب. 26 Apr 2019.

مردم استیو و توماس Beaumont. “بایدن وارد دموکراتیک مسابقه با قوی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع است.” آسوشیتد پرس. 26 Apr 2019.

هیز Christal. “جو بایدن پاکستان به ‘آگاه’ در همان روز به عنوان سه بیشتر زنان ایجاد کرده است.” ایالات متحده آمریکا امروز. 3 Apr 2019.

روزانه تماس گیرنده. “جو بایدن نمی توانید افکار خود را راست.” 26 Apr 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de