مسکو — به عنوان COVID-19 بیماری همچنان به روسیه رفت و برگشت پزشکان می گویند آنها به طور فزاینده مجبور به ایجاد دلهره آور گزینه های در مورد استفاده از منابع محدود و یا نگران بلندی چشم انداز نیاز به انجام این کار.

“ما به استفاده از همه چیز ما” گفت: ویژه-مراقبت های دکتر نیکلای Osadchy از بیمارستان شماره 4 در پرم برخی از 1400 کیلومتری شرق مسکو که هنوز آغاز نشده پذیرش COVID-19 بيمار.

“ما 18 ماسک برای 18 فشرده-تخت های مراقبت اگر چه تنها سه نفر از آنها مدرن هستند آنهایی که مناسب برای COVID-19 بيمار…. ما دو یا سه رایگان تخت در بخش مراقبت بخش در حال حاضر. اگر همه از ناگهانی…. من حدس می زنم ما می تواند باز کردن عامل ما تئاتر است و همچنین منابع محدود. ما نه اتاق عمل و نه فن. و که در آن است.”

RFE/RL صحبت با 20 فشرده-مراقبت پزشکان از سراسر کشور در مورد بحران جاری به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت در روسیه بیش از 317,000 با توجه به آمار و ارقام رسمی که بسیاری گمان می کنند به میزان قابل توجهی انجام نگرفته. به عنوان از آوریل 21, روسیه تا به حال ثبت نام 3,099 COVID-19 مرگ و میر.

همه پزشکان در مصاحبه با RFE/RL گفت: آنها تا به حال شنیده ای از موارد حتی قبل از همه گیر است که در آن کمیاب منابع پزشکی تا به حال به خود اختصاص داده ترک برخی از بیماران بدحال و بدون مراقبت از آنها مورد نیاز است. هیچ یک از آنها در حال صحبت در شرایط خاص حتی در زیر به شرط ناشناس ماندن به دلیل پتانسیل جدی قانونی انشعابات از مسائل از جمله.

برخی از نقل شد در وضعیت آنها بود اشاره کرد با استفاده از نام مستعار. پزشکان بیمارستان که کار نمی کنند در بخش مراقبت های ویژه به طور کلی گفت: RFE/RL آنها تا به حال شنیده هرگز از چنین مواردی — ممکن است نشانه ای که فشرده-مراقبت پزشکان درد بزرگ نه حتی بحث در مورد چنین مسائل با همکاران نزدیک است.

انتخاب های دشوار

آناستازیا Vasilyeva یک پزشک که سر غیر دولتی پزشکی سازمان حرفه ای پزشکان داد, می گوید او نمی داند از موارد در روسیه COVID-19 نبرد وقتی پزشکان “بودند مجبور به انتخاب به نفع بیمار است که بهترین شانس زنده ماندن.”

“این یک انتخاب است و قطعا خلاف قانون است اما آنچه که یک دکتر به انجام?” او گفت: RFE/RL. “این یک وضعیت اضطراری است که تحت فشار قرار دادند کنار تمام دنیوی هنجارهای قانونی است. پزشکان مجبور به خطر کردن و مرتب کردن بر اساس انتخاب طبیعی در حال وقوع است. هیچ چیز وجود دارد که باید انجام شود در مورد آن به عنوان وحشتناک آن را به عنوان برای تلفن های موبایل. این چنین یک موضوع دشوار است که آن سخت است برای من و حتی بحث در مورد آن.”

Anastasia Vasilyeva (file photo)


آناستازیا Vasilyeva (عکس)

مانند بسیاری از کشورها برای مقابله با جمعی از COVID-19 موارد روسیه چهره کمبود مهم هواکش مورد نیاز برای کمک به بیماران تنفس زمانی که ریه های خود را پر کردن با مایعات و خون-اکسیژن اشباع می افتد. بسیاری از ماسک در بیمارستان ها, پیر, دوستیابی حتی از دوره اتحاد جماهیر شوروی و ناکافی برای درمان COVID-19 بيمار.

روسیه وضعیت بسیار ساخته شده بود حاد در اوایل این ماه زمانی که دولت به حالت تعلیق در استفاده از Aventa-M هواکش پس از آنها مربوط به کشنده بیمارستان آتش سوزی در مسکو و سنت پترزبورگ. وجود دارد بیش از 1000 چنین هواکش در بیمارستان و فقط در این ماه نزدیک به 200 نفر از آنها با عجله به بیمارستان ها در مسکو و سنت پترزبورگ.

دولت موضع رسمی این است که روسیه با تمام تجهیزات آن نیاز به مقابله با شرایط اضطراری. اما در دیدار با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در آوریل 8, St. Petersburg فرماندار الکساندر Beglov شکایت خود را در شهر با آن مواجه با کمبود 1,680 هواکش. مطبوعات خدمات وزارت بهداشت و مسکو در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات برای این داستان.

“دیروز ما تا به حال یک مرد بیمار که سی تی اسکن نشان داد که 75 درصد از ریه های خود تحت تاثیر COVID-19” یکی فشرده-دکتر مراقبت از مسکو بیمارستان گفت: RFE/RL. “او پایدار بود و راه رفتن خود را تحت قدرت خود تغذیه خود گفتگو. او 45 سال و برای چهار یا پنج روز او تا به حال یک تب حدود 40 درجه سانتیگراد است. اما در شب او خون-اکسیژن اشباع به شدت کاهش یافت و او را توسعه cyanosis. اما ما فشرده-واحد مراقبت کامل بود. سر دکتر و من تنها آنهایی که وجود دارد.”

“ما به او پردنيزولون و فرار او به مراقبت های ویژه” دکتر ادامه داد. “کامل بود. وجود دارد یک مرد مسن که می خواهم دچار حمله قلبی. او تا به حال یک دنده شکسته و مسائل دیگر. در کوتاه او به سختی در حال حرکت است و تا به حال چشم خود را باز برای 10 روز. آن را بسیار جدی مورد به علاوه او COVID-19. ما تا به حال به او را خاموش ونتیلاتور و قلاب کردن مرد جوان به منظور او را نجات دهد.”

“گاهی اوقات موارد جدی در حال انتقال به بخش به منظور آزاد کردن مراقبت های ویژه برای بیمارانی که به طور ناگهانی را به نوبه خود برای بدتر,” دکتر گفت:. در این مورد خاص دکتر گفت: “45 ساله به بیمار جان, در حالی که مرد مسن تثبیت شد.

RFE/RL شده است و قادر به به طور مستقل تایید دکتر را به حساب.

‘یک هیچ برنده وضعیت’

کمبود تجهیزات مهم به ویژه هواکش شده اند یک مسئله مشترک برای پزشکان روسی برای سال — یکی که بدتر شده است و نه ایجاد شده توسط coronavirus اضطراری است.


“ما بیمارستان دارای 12 فشرده-تخت های مراقبت و سه هواکش” گفت: ناتالیا, که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در اندازه متوسط مرکزی شهر روسیه است. “هنگامی که این اتفاق می افتد که تمام ماشین ها مشغول هستند اما برخی از بیمار به طور ناگهانی بدتر می شود و ما شروع به استفاده از هر آنچه که ما — ما را در دستگاه تنفس از اتاق عمل و یا استفاده از Faza هواکش که ایجاد شد برای زمینه استفاده کرد. آنها بسیار پیر نمی دیدار با هر معاصر استانداردهای آسیب ریه ها و نباید مورد استفاده در بیمارستان. یک بار من تو را دیدم یک بیمار انتوبه و متصل به یک Ambu کیسه [یک دست-عملکرد دستگاه به صورت موقت تهویه ریه ها]…. من چندین بار شاهد نمونه هایی از “کشتن از سر ترحم” اما هرگز تا به حال برای شرکت در یک.”

پزشکان روسیه اغلب با استفاده از اصطلاح “کشتن از سر ترحم” به عنوان یک نوع تعبیری برای ساخت بالینی تعیین در تخصیص منابع است.

بیمارستان های بزرگتر در صورت مسائل مشابه. ایوان فشرده-مراقبت پزشک در یک بیمارستان بزرگ در سنت پترزبورگ گفت: RFE/RL که بخش همیشه کامل و تقریبا هر بیمار نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی. برخی از آنها گفت: باید متصل به “فلزی زباله” به معنی ناامید کننده تجهیزات قدیمی که اغلب از دوران اتحاد جماهیر شوروی.

“گاهی اوقات یک دکتر با من تماس گرفت و بگو: این پیر زن به مراقبت های ویژه — او به نظر می رسد در حال مرگ’,” او گفت:. “و من به این بخش و پیدا کردن سه مرگ زنان پیر و هر سه آنها نیاز به رفتن به مراقبت های ویژه و قرار بود به تهویه. اما من به سادگی نمی باید ماشین آلات. هیچ چیز وجود دارد که باید انجام شود و سه نفر در حال مرگ هستند. آن است که یک هیچ برنده وضعیت. بعد از این حتی نمی خواهد با من تماس بگیرید در چنین مواردی و بیماران را فقط مردن در بخش. و بود که حتی بدون یک بیماری همه گیر.”

مدیران بیمارستان ایوان گفت: انجام بهترین خود را برای جلب توجه به چنین مواردی است. “در مورد فایل های آنها در نوشتن است که فوت بیمار در این بخش از نارسایی قلبی,” او گفت:. “اگر وجود دارد این است که شواهد روشنی از هيپوکسی و سپس ممکن است وجود داشته باشد گفت: توجه داشته باشید که بیمار انتوبه شده بود و با توجه به CPR.”

‘رفقا در دفاتر’

خط مقدم پزشکان اغلب خود را فشرده بین نیازهای بیماران و خواسته های مدیران بیمارستان و حتی دادستان. آرمن Oganesyan سر بیهوشی و مراقبت های ویژه در مسکو درمانگاه نوشت: در Facebook پست که او بعد از آن حذف شده که “رفقای در دفاتر همیشه در انتظار پزشکان اشتباه می کنند.”

Vasilyeva از پزشکان داد موافقت کرد و گفت که فدرال بیمه های درمانی پایه و چک در تمام پرونده هایی که با کد U07 (نشان می دهد تروما از ریه ها از جمله COVID-19) در حالی که بهداشت فدرال بازرسی (Roszdravnadzor) درخواست کرده است که پرونده از تمام بیمارانی که در بیمارستان جان.

“کمیته تحقیقاتی نیز نشسته و انتظار,” او اضافه شده است. “این است که تعداد زیادی از مردم که در حال چک کردن برای دیدن اگر هر کس انتوبه و اگر وجود دارد فشرده-تخت های مراقبت برای همه است.”

“اگر خدای ناکرده کسی از خارج از بیمارستان شروع به دنبال در اطراف مدیریت بیمارستان آغاز خواهد شد سرزنش پزشکان” سن پترزبورگ فشرده-پزشک مراقبت های ایوان گفت. “وجود خواهد داشت یک بررسی است اما نتیجه این است که همیشه همان-دکتر که مسئول این داستان خارج خواهد شد, حداقل, اخراج می شود.”

Are there really enough ventilators?


آیا واقعا به اندازه کافی هواکش?

ویکتور فشرده-مراقبت پزشک در مسکو به توافق رسیدند. “این همیشه یک مشکل شده است,” او گفت:. “حتی در دانشکده پزشکی آنها به ما بگویید که در مورد تاریخ نوشته شده برای دادستان. هر کس آن را می نویسد به راه خود را — “مترقی نارسایی قلبی’ ‘وجود ندارد زمان به قلاب تا یک ونتیلاتور’ یا ‘فوت بیمار در راه به مراقبت های ویژه.'”

“حتی پس از یک زلزله یا یک توده بیماری هیچ کس نمی خواهد اعتراف کند که کسی نمی دریافت کامل مراقبت” Oganesyan گفت: RFE/RL. “چنین وضعیتی مشاهده خواهد شد به عنوان یک اشتباه خاص در وظیفه دکتر چون هر رئیس دکتر می گویند:” در اتاق بعدی وجود دارد بازگشت به بالا تجهیزات و او از آن استفاده نمی کند. او می توانست به نام من و من می خواهم که همه چیز سازمان یافته.'”

‘بهینه سازی’ به استخوان

این COVID-19 بحران افشای ضعف روسیه سیستم پزشکی است که موضوع “بهینه سازی” — یک سیاست های دولت برای بهبود مراقبت های ساده مراقبت های بهداشتی بخش — برای سال در حال حاضر.

“در مقاله ما همه چیز” Oganesyan گفت. “ماشین آلات, پزشکی, یکبار مصرف, مواد, بهترین پزشکان و حتی روانشناسان که کار با بيماران و خانواده ها است.’ اما من می دانم که چه چیزهایی واقعا چگونه پزشکان نوشتن در انجمن های تخصصی است که آنها لازم نیست که یک چیز و یا دیگر. وجود دارد که چهار نفر از پرستاران شاغل در فشرده-واحد مراقبت با 30 تخت. اما جامعه آماده به بحث در مورد این؟”

“نوک کوه یخ در اینجا به نظر می رسد خوب,” او به این نتیجه رسیدند. “برخی از خاص موسسه و یا برخی از متخصص انجام شده است در سطح جهانی ، مدرن, درمان سرطان تبدیل شده اند در دسترس است. اما توده مراقبت های پزشکی باقی مانده است و در پایین آن پست-شوروی سطح. همه ما دیده می شود عکس, از بیمارستان که در آن-حتی پس از 20 سال از [مازاد بودجه دولت آورده در درجه اول بالا جهانی قیمت انرژی] — دیوار نبوده و نقاشی و توالت ندارد جایگزین شده است.”

“مهم نیست که چگونه بسیاری از موقعیت های اضطراری ما تا به حال — سیل و تروریسم در حال حاضر این ویروس — ما آموخته اند که هر درس,” او گفت:. “سیستم نیست به درستی طراحی شده و یا تامین شده و در آن باقی می ماند که راه — آمادگی کاذب, کار برای بیماران بلکه برای گزارش [برای بالاتر یو پی اس]. این قابل قبول نیست که به کار در کسری وضعیت حتی در طول زمان خوب به دلیل وجود خواهد داشت بدون ذخیره برای مواقع اضطراری است.”

رابرت Coalson کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de