ناگهانی اخراج از پارلمان Darigha Nazarbaeva — قدرتمند مرجعیت و سنا و دختر بزرگتر از قزاقستان را پدر و بنیانگذار نورسلطان Nazarbaev — به پرسش های مطرح شده در مورد این کشور و رهبری سیاسی و آینده خاندان حاکم.

مختصر بیانیه در جمهوری قزاقستان Qasymzhomart Toqaev وب سایت در مارس 2, اعلام کرد که Nazarbaeva برطرف شد از پست خود به عنوان سخنران تزریق یک معامله بزرگ بیشتر سردرگمی به یک کشور در حال حاضر تجربه سهم خود را از مشکلات آن را به عنوان مبارزه coronavirus و copes با عمده از دست دادن درآمد با توجه به کاهش قیمت جهانی نفت یکی از اصلی کشور صادرات است.

انتصاب Nazarbaeva به عنوان رئیس مجلس سنا در آمد از پدرش 19 مارس 2019 اعلام استعفا به عنوان رهبر. Nazarbaev تا به حال حکومت قزاقستان برای نزدیک به 30 سال پس قبل از آن استقلال پس از سال 1991 و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی.

سنا رهبر برخوردار کوچک قدرت واقعی اما دارنده پست در خط بعدی برای ریاست جمهوری با توجه به قزاقستان قانون اساسی باید رئیس جمهور قادر به انجام وظایف خود.

Nazarbaeva تعجب اخراج بسیاری از چپ بدونم که اگر Toqaev تلاش برای حرکت از سایه Nazarbaev خانواده و یا به سادگی reshuffling Nazarbaev وفاداران.

رئیس جمهور ارتقاء در مارس 4 از Maulen Ashimbaev به عنوان رئیس جدید مجلس سنا را کمی برای پاسخ به این سوال. Ashimbaev خدمت کرده بود به عنوان معاون اول ریاست جمهوری پس از ماه دسامبر بوده و وفادار به حکم Nazarbaev-کنترل Nur-Otan برای حداقل 15 سال.

او همچنین Toqaev را مدیر کمپین زمانی که او برای رئیس جمهور در برگزاری انتخابات در ماه ژوئن.

Maulen Ashimbaev is a longtime Nur-Otan loyalist.


Maulen Ashimbaev است دیرین Nur-Otan وفادار.

این سرویس علاوه Ashimbaev افزایش سریع تحت Toqaev کوتاه حکومت به عنوان رئیس جمهور نشان می دهد که وفاداری جدید سنا رهبر ممکن است با وضع فعلی رئیس جمهور و نه لزوما با Nazarbaev.

تغییرات دیگر در پی Nazarbaeva را تنزل شد اطلاعات و توسعه اجتماعی وزیر Dauren Abaev نام جدید معاون ریاست جمهوری دولت جایگزین Ashimbaev و آیدا Balaeva در حال نقل مکان از موقعیت خود به عنوان دستیار ریاست جمهوری به جای Abaev.

این آخرین رویدادهای به نظر نمی رسد به عنوان بخشی از مدیریت انتقال آغاز شده است که پس از Nazarbaev شدت پایین به عنوان رئیس جمهور و اگر وجود دارد در واقع یک تغییر در قدرت در قزاقستان به Nazarbaev خانواده و اقبال می تواند در افول است.

اما این تنها ظاهر شوند اگر وجود دارد در حال حرکت در روزهای آینده به حد تاثیر دیگر Nazarbaev اعضای خانواده قابل توجه در میان آنها تیمور Kulibaev شوهر از Nazarbaev دوم دختر Dinara.

Kulibaev انباشته شده است مقدار زیادی از ثروت و بسیار با نفوذ در قزاقستان کسب و کار جهان است. او قبلا ذکر شده به عنوان امکان پذیر است مرحله موفق جانشین Nazarbaev.

چرا او ریخته?

وجود دارد حداقل چند ممکن است دلایل اقدام به حذف Nazarbaeva و اخراج به خوبی جواب نمی دهد برای آینده اش.

Nazarbaeva که به نوبه خود خواهد 57 در مارس 7, بوده است, در سیاست برای برخی از 20 سال است.

او با تاسیس اثر سیاسی حزب در سال 2003 و در راس آن تا سال 2006 زمانی که این ادغام با پدرش Otan (در حال حاضر Nur-Otan) ، Nazarbaeva به پارلمان انتخاب شد دو بار او معاون رئیس Mazhilis این مجلس به عنوان معاون نخست وزیر و پس از آن بود که معاون در سنا به مجلس سنا.

عروج او را به پست آمریکا به رهبر پس از پدرش به طور رسمی واگذار ریاست جمهوری به نظر می رسید یک گام منطقی است که محافظت Nazarbaev منافع خانواده و حفظ پدرش میراث حتی اگر Nazarbaev باقی مانده است فعال در سیاست به عنوان رئیس شورای امنیت و موقعیت است که قدرت فوق العاده در ماه قبل استعفای خود را.

Qasym-Zhomart Toqaev (center) stands as Nursultan Nazarbaev (right) and his daughter, Darigha, applaud during the Nur Otan party congress on April 23.


Qasymzhomart Toqaev (مرکز) می ایستد به عنوان نورسلطان Nazarbaev (راست) و دخترش Darigha, تحسین در Nur Otan حزب کنگره در آوریل 23.

در حالی که برخی از توصیف Nazarbaev استعفای سال گذشته به ناگهان دنباله ای از وقایع است که بلافاصله پس از آن نشان داد که انتقال قدرت برنامه ریزی شده بود به خوبی در پیشبرد. Toqaev بعدها ادعا می کنند که آماده سازی برای Nazarbaev به ترک اتاق آغاز شده و حدود سه سال پیش از آن.

Nazarbaev پا, پایین, Toqaev در پا و Nazarbaeva نامگذاری شد رئیس مجلس سنا در جانشینی سریع.

سلسله مراتب به نظر می رسید به تاسیس با توجه به طرح همان چیزی است که باعث می شود Nazarbaeva ناگهانی فردی گری به طوری غیر معمول است.

آن ثروت ؟

Nazarbaeva شده در گزارش های متعددی در رسانه های بین المللی به تازگی تقریبا همیشه متصل به برخی از رسوایی.

در اوایل ماه آوریل وکلا برای Nazarbaeva و قدیمی ترین پسر Nurali Aliev, با موفقیت پشت سرگذاشته تلاش توسط ملی بریتانیا جرم سازمان برای به دست گرفتن اموال دو متعلق به بریتانیا به ارزش یک ترکیب 100 میلیون دلار تحت ثروت غیر قابل توضیح سفارشات (UWO) قانون.

هر چند Nazarbaeva و پسر او را در خود حفظ لندن عمارت و خواص دیگر توجه رسانه ها قرار داده و کل Nazarbaev خانواده در یک ناخوانده کانون توجه است که تعدادی از اعضای خانواده از جمله Nazarbaeva شده بود زیر برای ماه می باشد.

در اولین هفته از سال 2020 Nazarbaeva جوان, پسر Aisultan شده است که مبارزه با مواد مخدر ارسال شده در شبکه های اجتماعی و به مصاحبه ادعا چیزهای عجیب و غریب مانند که مادر او تلاش برای کشتن او و پدربزرگش بود واقعا پدرش.

در حالی که این نیز به اطلاع عموم رسوایی ممکن است سوخت به آتش اضافه شده یک دلیل برای رد Nazarbaeva آنها بعید به نظر می رسد تنها علت تغییر ناگهانی او در بخت و اقبال.

Nazarbaeva شده است به خوبی شناخته شده در قزاقستان به عنوان یک کودک از امتیاز برای تمام آن سال به عنوان یک کشور مستقل است.

در 1990s او متعلق به برخی از قزاقستان برجسته ترین ایستگاههای رادیو و تلویزیون و همراه با سابق, شوهر, Rakhat Aliev او تا به حال منافع کسب و کار پیشرو در قزاقستان است.

اما هر کس در قزاقستان همیشه می دانستم که او تا به حال مقدار زیادی از پول بود و او قادر به زنده ماندن چند از بعد از رسوایی که احاطه شوهر سابق او.

Rakhat Aliev


Rakhat Aliev

Rakhat Aliev متهم شد که در پشت قتل های سیاسی و رقبای کسب و کار شد و سرانجام متهم توسط دولت توطئه برای سرنگونی Nazarbaev پدر در قانون.

Nazarbaeva طلاق Aliev در سال 2007 پس از او فرستاده شده بود به یک فرم از تبعید به عنوان قزاقستان سفیر اتریش و نماینده خود را به سازمان های بین المللی که مقر آن در وین.

Aliev صرف سال های پس از انجام همه چیز را او می تواند به لکه Nazarbaev شهرت حتی انتشار یک کتاب در سال 2009 پدرخوانده در قانون است که گفت: از ادعا شیوه های فاسد تحت Nazarbaev حکومت.

Aliev درگذشت تحت شرایط مرموز در حالی برگزار شد در اتریش زندان در سال 2015. رسما حکم یک خودکشی وجود دارد بسیاری از گزارش های معتبری است که نشان می دهد Aliev را در زندگی خود.

Nazarbaeva پژمرده از زندگی سیاسی طولانی نیست پس از طلاق از Aliev تا زمانی که او دوباره در زمان یک صندلی در مجلس شورای اسلامی در سال 2012 به عنوان یک عضو و در نهایت سر از Nur-Otan جناح در مجلس.

این واقعیت است که او ازدواج کرده بود به کسی که محکوم به قتل و توطئه سرنگونی دولت تاثیر نمی گذارد ظهور او را بعد از آن به که کشور به شماره 2 و موقعیت — نشان می دهد که خانواده رسوایی خود را احتمالا نه به این دلیل او را رد کرد و به سنا ،

کار از دشمنان ؟

در طول زندگی حرفه ای خود را در سیاست Nazarbaeva ساخته شده دشمنان است.

یکی از کسانی که Asylbek Jaksybekov یک محرم از Nazarbaev از اوایل روز استقلال که برگزار شد چندین موقعیت های بالا از جمله رئیس دولت ریاست جمهوری پس از او به طور ناگهانی از دست داده و در سپتامبر سال 2018 به سختی 14 ماه پس از Nazarbaev ابراز اعتماد به نفس در او و طولانی مدت خود را توسط پنج سال دیگر.

Jaksybekov تا به حال به نظر می رسید untouchable اما Rakhat Aliev کار کرده بود در سرویس امنیت ملی (KNB) و پس از طلاق Nazarbaeva, Aliev منتشر ضبط صدا او ادعا کرد کسی که در KNB ساخته شده از مکالمات بین پیشرو سیاسی و کسب و کار آمار و ارقام در قزاقستان عمدتا مکالمات مربوط به سابق خود و پدر در قانون.

اما یک ضبط که Aliev منتشر شده بود و گفته مکالمه بین Jaksybekov و تاجر Bulat Utemuratov از سال 2007 در مدت کوتاهی پس از Nazarbaeva و Aliev طلاق در آن Jaksybekov صحبت از نیاز به جلوگیری از Nazarbaeva از بالا رفتن از هر بالاتر در سیاست است.

زمانی که Jaksybekov بود به طور ناگهانی بازیگران خارج از سیاست برخی احساس Nazarbaeva تا به حال بخشی از حذف.

وجود دارد بدون شک دیگران در قزاقستان که باید اجرا گرفتار اولین رئیس جمهور اولین دختر در برخی از نقطه در گذشته است.

چه پدر می دانید ؟

یکی از بزرگترین سوالات حلق آویز بیش از Nazarbaeva اخراج است چه نقشی را پدر خود را اگر هر گونه در همه ؟

Nazarbaev شده است در انزوا پس از اولین موارد از کروناویروس که رسما ثبت شده در قزاقستان در مارس 13. او در ادامه به اظهارات طریق سخنگوی اما او دیده نمی شده است در حدود دو ماه.

برخی بر این باورند که تصمیم به از بین بردن Nazarbaeva از پست خود نمی تواند ساخته شده اند را تصویب و نحوهی کشیده شده بین Nazarbaeva اخیر رسوایی و کسانی که از Gulnara Karimova با دختر بزرگتر از ازبکستان اولین رئیس جمهور اسلام کریموف.

Karimova نیز به نام مشکوک, معاملات کسب و کار در خارج از کشور و در نهایت او بازداشت شد در ازبکستان قرار می گیرد و تحت بازداشت خانگی است.

اما Karimova همچنین باعث اغتشاش توسط عموم ارسال اتهامات علیه خدمت ازبکی مقامات ادعا بودند فریب او را پدر. او حتی حمله به مادر و خواهر خود در برخی از رسانه اجتماعی پست.

و به غیر از چند اصل دیپلماتیک موارد Karimova هرگز یک دولت رسمی.

بسیاری از احساس انتصاب Nazarbaeva به عنوان رئیس مجلس سنا بود و تضمین او نمی خواهد تا پایان های Karimova سرنوشت که پس از کریموف مرگ دختر خود شده بود به سرعت محاکمه محکوم به جرائم مالی و به زندان فرستاده شود.

وجود دارد دو نفر دیگر از پرسش های بزرگ اطراف Nazarbaev.

چقدر خوب خود خطوط ارتباطی در حالی که او باقی می ماند در انزوا?

رسانه های دولتی گزارش می دهد که او در دیدار با مقامات مختلف و همانطور که ذکر شد خود را سخنگوی گاهی اوقات مسائل اظهارات برای او.

اما از آن است که Toqaev که از سفر و دیدار با مقامات و سلامت کارگران به وضوح در تلاش برای نشان دادن او گرفته مسئول در مبارزه با گسترش coronavirus کاهش خرید اینترنتی از سقوط قیمت نفت بر اقتصاد قزاقستان و برخورد با مسائل دیگر مانند جاری شدن سیل در جنوب ناشی از شکستن سد در کشور همسایه ازبکستان.

دقیقا چه Nazarbaev می شنود در پناهگاه خود را و کسی که می گوید آن را به او نامشخص است.

و چگونه است Nazarbaev بهداشت و درمان?

همیشه این احتمال وجود دارد که برخی از سرسخت ترین سیاسی دشمنان اشاره کرده اند که Nazarbaev سلامت می تواند فقیر در حال حاضر.

نیز وجود دارد که تقریبا مطمئنا برخی از پشت صحنه مبارزات سیاسی در رفتن با وجود برنامه ریزی شده انتقال و — با Nazarbaev تبدیل 80 در ماه جولای — این jostling برای نقاط بالا در قزاقستان پس از Nazarbaev مرگ می تواند به گرم است.

اگر Nazarbaeva آیا هنوز هم خود را مخالفان سیاسی قزاقستان مشکلات فعلی همراه با حاشیه نشینی از پدر او را تحت تاثیر قرار می داده اند آنها را یک فرصت برای رفتن پس از او و به دنبال او فردی گری از مجلس سنا.

رسما Nazarbaeva قرار است به انتقال به یکی دیگر از پست.

اما او شماره 2 فرد در سلسله مراتب دولت پس هر چه پست او ممکن است دریافت خواهد شد قطعا یک تنزل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de