واشنگتن (AP) — بازرس کل وزارت دادگستری پیدا کرده است اضافی شکست در اف بی آی را از دست داده و پنهان برنامه نظارت که تحت بررسی پس از روسیه بررسی و شناسایی مشکلات با ده ها تن از برنامه های کاربردی برای wiretaps در امنیت ملی تحقیقات.

نتایج حسابرسی اعلام کرد روز سه شنبه توسط بازرس کل Michael Horowitz نشان می دهد که اف بی آی اشتباهات در حالی که مظنون به استراق سمع در مجموع جاسوس و تروریست ها گسترش فراتر از آن ساخته شده در تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. آنها می آیند به عنوان FBI درهم برای ترمیم اعتماد عمومی که چگونه آن را با استفاده از آن نظارت قدرت و به عنوان قانونگذاران مضطرب در مورد سوء استفاده بالقوه اجازه داده اند برخی از آن ابزار به حداقل به طور موقت به پایان می رسد.

یافته های جدید در بالای مشکلات شناسایی شده در سال گذشته توسط ناظر که به این نتیجه رسیدند که FBI ساخته شده بود قابل توجه خطاها و حذفیات در برنامه های کاربردی به استراق سمع در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه در طول ماه های اولیه از روسیه بررسی است. این اشتباهات باعث تغییرات داخلی در FBI و موجب کنگره بحث بر سر اینکه آیا اداره نظارت ابزار باید reined در.

پس از روسیه در گزارش ارائه شده دسامبر گذشته هوروویتس اعلام کرد ممیزی گسترده تر از اف بی آی جاسوسی قدرت و دقت از برنامه های خود را قبل از مخفی خارجی دادگاه نظارت بر اطلاعات سازمان.

دیده بان اتاق انتخاب شده برای بررسی یک زیر مجموعه از برنامه های کاربردی در مبارزه با تروریسم و ضد جاسوسی تحقیقات پوشش دوره از اکتبر 2014 تا سپتامبر 2019. آن را در بر داشت مشکلات در هر یک از بیش از دو دوجین برنامه های کاربردی آن مورد بررسی از جمله “آشکار خطا و یا نامناسبی پشتیبانی از حقایق است.”

ممیزی بررسی چگونه به خوبی FBI بود که مطابق با قوانین داخلی که نیاز به عوامل برای حفظ یک فایل از اسناد برای هر, واقعی, ادعای آنها را در یک نرم افزار. این قوانین یا “جنگل روش” توسعه داده شد و در سال 2001 با هدف به حداقل رساندن خطاها در نظارت برنامه های کاربردی شناخته شده توسط مخفف FISA.

هوروویتس گفت: در نامه ای به مدیر FBI کریس Wray که در چهار از 29 FISA برنامه های کاربردی دفتر خود انتخاب شده برای بررسی اف بی آی نمی تواند تعیین محل هر یک از این اسناد که قرار بود به تولید شده در این نرم افزار ارائه شد.

هر یک از 25 برنامه های کاربردی دیگر آن را مورد بررسی شامل “آشکار خطا و یا نامناسبی پشتیبانی حقایق” بازرس کل گفت. در این موارد حقایق اظهار داشت: در این برنامه بودند یا حمایت نمی کردن هر گونه اسناد و مدارک و یا مغایر با اسناد و مدارک.

این دیده بان گفت که آن را در بر داشت به طور متوسط در حدود 20 مسائل مربوط به هر نرم افزار از جمله نرم افزار با حدود 65 مسائل.

به عنوان یک نتیجه هوروویتس نوشت: “ما باید اعتماد به نفس است که اف بی آی را اعدام کرده است آن جنگل روش در انطباق با FBI سیاست یا که روند کار آن را به عنوان در نظر گرفته شده برای کمک به رسیدن به ‘موشکافانه دقیق’ استاندارد برای FISA برنامه های کاربردی.”

بازرس کل دفتر نیست قضاوت که آیا اشتباهات آن شناسایی شد “مواد” به بررسی و یا به تصمیم دادگاه به اجازه wiretaps.

دفتر توصیه می شود که اف بی آی “انجام یک موجودی فیزیکی” برای اطمینان از اسناد وجود دارد برای هر نرم افزار در همه در انتظار تحقیقات. آن نیز توصیه می شود که FBI بررسی نتایج حاصل از “گذشته و آینده دقت بررسی” به طوری که آن را می تواند شناسایی روندها و الگوها و توسعه آموزش بهتر برای عوامل.

اف بی آی و وزارت دادگستری می گویند که آنها را آغاز کرده اند که ساخت تغییرات قابل توجهی از جمله آموزش های اضافی و تدابیر دیگر به منظور اطمینان از دقت و نظارت برنامه های کاربردی.

در پاسخ نامه FBI دانشیار معاون مدیر پل Abbate گفت: اف بی آی با موافقت دفتر را توصیه ها و خطاهای شناسایی شده توسط بازرس کل خواهد بود خطاب توسط بیش از 40 اقدامات اصلاحی که ورای دستور داد در سال گذشته پس از روسیه پروب گزارش.

“به عنوان مدیر Wray تاکید شده FISA است یک ابزار ضروری برای محافظت در برابر امنیت ملی تهدید است اما ما باید اطمینان حاصل شود که این مقامات با دقت در اعمال و FISA برنامه های کاربردی در حال موشکافانه دقیق” Abbate نوشت.

وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت که این استقبال ممیزی و که آن را “سخت است در محل کار” اجرای تغییرات خواستار Wray. دادستان کل ویلیام Barr نیز برقرار خود تغییرات از جمله در دست زدن به لحاظ سیاسی حساس و تحقیقات است.

“گروه متعهد به قرار دادن بازرس کل توصیه به عمل به اجرای اصلاحات است که اطمینان حاصل شود که تمام FISA برنامه های کاربردی کامل و دقیق” بیانیه ای گفت:.

این دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی تاسیس شد در سال 1978 برای دریافت برنامه های کاربردی از FBI به استراق سمع در مردم آن مظنون بودن به عوامل خارجی قدرت مانند جاسوس بالقوه یا تروریست. منتقدان به مدت طولانی در مورد شکایت, مات, یک طرفه طبیعت از روند درخواست و دیرینه تماس به تعمیرات اساسی سیستم دریافت دو حزبی فشار به دلیل خطاهای شناسایی شده در اف بی آی تحقیقات مربوط به روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است.

کنگره بحث افتاد تا اف بی آی تلاش برای تمدید سه نظارت مقررات است که تمام شده این ماه با قانونگذاران adjourning هفته گذشته بدون توافق بر قانونی که تمدید ابزار.

وزارت دادگستری خواست کنگره در روز سه شنبه برای احیای مفاد آن را به عنوان ادامه کار نسبت به اصلاحات گسترده تر.

“هیچ کس بیشتر وحشت زده از دادستان کل در راه FISA فرایند مورد آزار قرار گرفته بود. این سوء استفاده منجر به یکی از بزرگترین سیاسی travesties در تاریخ آمریکا و هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد,” عدالت سخنگوی وزارت Kerri Kupec در بیانیه ای گفت.

“با این حال” او افزود: “FISA باقی مانده است یک ابزار حیاتی برای تضمین ایمنی و امنیت مردم آمریکا به خصوص وقتی که می آید به مبارزه با تروریسم است.”

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا گفت: او از هوروویتس به نظر می رسد قبل از این پنل به توضیح یافته های خود را.

____

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAP

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de