سریع نگاهی به

ویروسی پست گردش در Facebook به دروغ ادعا می کند که خارج, در پاسخ به کروناویروس همه گیر است نهاد “مبهوت خرید برنامه” است که اجازه می دهد تا تنها برخی گروه های سنی خاص در روز. فروشگاه آغاز شده است یک هفته نامه “ارشد خرید رویداد” اما هیچ محدودیت دیگر بر اساس سن.


داستان کامل

به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده, دولت ها و کارشناسان بهداشت عمومی در حال هشدار مردم به ماندن در خانه و بیرون رفتن تنها زمانی که لازم است و نگه داشتن یک فاصله امن از افراد دیگر برای کاهش تاثیر این بیماری همه گیر. برخی از شرکت های خرده فروشی در حال اتخاذ روش برای کمک به مقابله با بحران با محدود کردن تعداد خریداران در یک فروشگاه در یک زمان و حفاظت از خطر مراجعان.

اما ویروسی پست در Facebook به دروغ وانمود می شود یک اطلاعیه از خارج یکی از بزرگترین زنجیره های خرده فروشی که یک سیاست جدید برقرار شده است اجازه می دهد تنها برخی گروه های سنی به فروشگاه در روزهای خاصی از هفته.

“با توجه به COVID-19 گیر موثر بلافاصله خارج شده است اتخاذ مبهوت خرید برنامه به شرح زیر است” می خواند این پست که به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده در Facebook و خرس با آرم خارج شده و اعضای آن-تنها باشگاه سام. “ما عذر خواهی برای هر inconeince: دوشنبه سن 66+ سه شنبه 56-65 چهارشنبه 46-55 پنجشنبه 36-45 جمعه 25-35 شنبه 24 و زیر یکشنبه خرید اضطراری تنها”

این غلط املایی از “ناراحتی” است اشاره کرد که این اطلاعیه آمده از یک منبع قابل اعتماد.

ربکا Thomason یک Walmart شرکت ارتباطات مدیر ارشد گفت: ما در یک ایمیل که اطلاعات ارائه شده در نوشته های ویروسی است “کاملا نادرست است.”

خارج شده تغییر ساعت در بسیاری از فروشگاه های آن که در حال حاضر باز از 7 صبح تا 8:30 p. m. برخی از فروشگاه ها قبلا باز 24 ساعت و یا تا نیمه شب اگر چه بستن بار متفاوت است محل. در مارس 18 مطبوعاتی اجرایی معاون رئیس جمهور و رئیس اجرایی از خارج آمریکا Dacona اسمیت گفت: “این بیشتر خواهد شد کمک به همکاران restock قفسه برای مشتریان در حالی که در ادامه به تمیز کردن و پاکسازی فروشگاه.”

در ضمن اسمیت گفت: در آزادی مطبوعات “ما می دانیم که ما مسن تر به مشتریان می تواند بیشتر در معرض coronavirus و بهتر است برای حمایت از آنها خارج شده است ارائه خرید ویژه ساعت. از مارس 24 از طریق مارس 28 فروشگاه های وال مارت میزبان یک ساعته ارشد خرید رویداد هر سه شنبه برای مشتریان 60 ساله و مسن تر. این شروع یک ساعت قبل از ذخیره باز می شود.”

Walmart نیز راه اندازی کرده است یک سیاست است که باعث کاهش ازدحام در این بیماری همه گیر. در مارس 3 مطبوعاتی اسمیت اعلام کرد: “[W]e را محدود کردن تعدادی از مشتریان که می تواند در یک فروشگاه در یک بار. فروشگاه در حال حاضر اجازه می دهد بیش از پنج مشتریان برای هر یک از 1000 فوت مربع در یک زمان داده شده حدود 20 درصد از یک فروشگاه ظرفیت.”

Thomason ها خارج شده و ارتباطات مدیر ارشد گفت: این شرکت در حال اجرای پروتکل های دیگر برای محافظت از مشتریان خود و همکاران. این شرکت تشویق مردم به لحاظ اجتماعی فاصله در حالی که در فروشگاه ها به کمک نشانه ها و کف کن. آن را نصب عطسه سپاه پاسداران در داروخانه خطوط و پرداخت و منع کارکنان با تب یا علائم دیگر — تعیین درجه حرارت بررسی و با استفاده از پرسشنامه از کار.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“اجتماعی فاصله قرنطینه و جداسازی.” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. دیده مارس 6.

اسمیت Dacona. “تغییرات به ما فرآیند خرید به تشویق اجتماعی فاصله.” خارج شده است. 3 Apr سال 2020 است.

اسمیت Dacona. “آخرین فروشگاه وال مارت تغییرات به حمایت از همکاران و مشتریان است.” خارج شده است. 18 Mar سال 2020 است.

Thomason, ربکا. خارج شده و شرکت ارتباطات مدیر ارشد. ایمیل به FactCheck.org. 6 Apr سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im