نیویورک (AP) — Coronavirus مرگ و میر نصب شده با هشدار دهنده سرعت در اسپانیا و ایتالیا و نیویورک, کشنده ترین نقطه داغ در ایالات متحده در حالی که شیوع انداخته است 10 میلیون آمریکایی از کار فقط در دو هفته و روز جمعه تا به حال بیمار بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان است.

بحران بهداشت و عمیقتر در شهر نیویورک که در آن یک کفن در یک ضربه محله به حال 185 بدن انباشته بالا — بیش از سه برابر ظرفیت عادی. این شهر دیده می شود حداقل از 1500 ویروس مرگ و میر.

“این حقیقی” صاحب پت Marmo گفت:, و اضافه کرد که او گدایی خانواده به اصرار بيمارستان نگه دارید و خود را مرده عزیزان به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است. “ما نیاز به کمک.”

در سراسر جهان تعداد گزارش شده عفونت دیگری برخورد غم انگیز نقطه عطف — 1 میلیون دلار با بیش از 53,000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اما این اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود بسیاری از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از کشورهای در حال پوشش تا حدی از شیوع بیماری خود را.

اسپانیا در روز پنج شنبه گزارش داد یک رکورد در یک روز تعداد مرگ و میر 950 آوردن آن به طور کلی تلفات به حدود 10 ، 000 با وجود نشانه هایی که عفونت نرخ رو به کاهش است. ایتالیا ثبت 760 بیشتر مرگ و میر در مجموع 13,900 بدترین های هر کشور است اما عفونت های جدید ادامه به سطح است.

فرانسه ثبت یک کل در حال اجرا از حدود 4500 مرگ و میر در بیمارستان با 471 در روز گذشته است. اما مقامات انتظار می رود به طور کلی تلفات به پرش به طور قابل توجهی از آنجا که آنها فقط در حال حاضر شروع به شمارش مرگ و میر در خانه های سالمندان و دیگر امکانات برای افراد مسن.

به عنوان تلفات بزرگ شده بود و اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. جدید بیکاری در شماره پنجشنبه منتشر شد نشان داد که شیوع انداخته است 10 میلیون آمریکایی از کار فقط در دو هفته در سریعترین بیشتر خیره کننده فروپاشی ایالات متحده در بازار کار تا کنون شاهد بوده است.

تقریبا 90 ٪ از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر تحت اقامت در خانه سفارشات و بسیاری از کارخانه ها و رستوران ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر بسته شده و یا دیده می شود فروش خشک شدن. اقتصاددانان هشدار داد بیکاری بود مسلما بالای کسانی که از رکود بزرگ دهه پیش است و می تواند رسیدن به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ در دهه 1930 ،

رتبه Fitch در سازمان پیش بینی فعالیت های اقتصادی جهان را کاهش 1.9 درصد در سال جاری با منطقه یورو و بریتانیا را پایین 3.3% 4.2 درصد و 3.9 درصد بود. چین رشد سالانه خواهد بود به کمتر از 2% به عنوان آن رنج می برد با اثرات رکود اقتصادی جهانی با وجود فعالیت های اقتصادی دوره نقاهت در کشور به آژانس گفت.

“من اضطراب از طریق سقف در حال حاضر نمی دانستند چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” لورا Wieder, گذاشته, کردن از کار او مدیریت یک شرکت-بسته نوار های ورزشی در بلفونتاین, Ohio.

حداقل یک میلیون نفر در اروپا تخمین زده می شود شغل خود را از دست بیش از چند هفته گذشته. اسپانیا به تنهایی اضافه شده بیش از 300,000 آن بیکاری رول در ماه مارس است.

اما این کار ضرر و زیان در اروپا به نظر می رسد به مراتب کوچکتر از در ایالات متحده به دلیل کشورها بیشتر اجتماعی شبکه های ایمنی.

با بیش از 245.000 مردم آلوده در ایالات متحده و مرگ و میر شکوه 6,000, جدی آماده سازی شد. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواسته پنتاگون برای 100.000 کیسه های بدن به دلیل احتمال خانه های مراسم تشییع جنازه خواهد بود ضعف نظامی گفت.

کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: ایالات متحده عفونت داده ها نشان می دهد آمریکایی ها نیاز به تقلید از آن دسته از کشورهای اروپایی که شروع به دیدن سرعت که در آن virus اسپرد کم کردن از طریق سخت اجتماعی فاصله.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمی جدید ارشاد به توصیه آمریکایی ها پوشیدن پوشش مانند غیر-ماسک پزشکی, تی شرت یا bandannas خود را بر دهان و بینی که در حفظ و ماسک های پزشکی برای کسانی که در خط مقدم.

اما هنوز هم وجود دارد کمبود تجهیزات مهم از جمله ماسک در اروپا و آمریکا

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داد که نیویورک می تواند اجرا از دستگاه تنفس در شش روز. او شکایت کرده است که کشورهای در حال رقابت در برابر یکدیگر برای دنده محافظ و دستگاه تنفس و یا اینکه بیشتر توپ زدن توسط دولت فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در روز پنج شنبه به امید افزایش تولید of medical-grade ماسک توسط مینه سوتا بر اساس 3M برای کمک به اولین پاسخ دهندگان. واشنگتن نیز در تلاش برای سرکوب رشد بازار سیاه برای محافظ لوازم پزشکی.

نه پیشرو اروپایی در بيمارستانهای دانشگاه هشدار داد آنها اجرا خواهد شد از داروهای ضروری برای COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در کمتر از دو هفته.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

در نشانه ای از شیوع و تاثیر آن بر ایالات متحده آمریکا, نظامی, کاپیتان نیروی دریایی ناو هواپیمابر رو به رشد شیوع این ویروس از کار اخراج شد پنج شنبه توسط نیروی دریایی رهبران که گفت: او ایجاد وحشت با ارسال یادداشت خود شفاعت برای کمک به بیش از حد بسیاری از مردم است. وزیر نیروی دریایی توماس Modly می گوید کشتی فرمانده نیروی دریایی سروان. برت Crozier, “نشان داد بسیار ضعیف قضاوت” در وسط یک بحران است.

در جای دیگر در میان جهان های آسیب پذیر کمک کارگران نیروبخش است که ممکن است شیوع بیماری در میان بیش از 1 میلیون Rohingya پناهندگان مسلمان زندگی در تنگ اردوگاه در بنگلادش است.

درب بعدی در هند نارندرا نخست وزیر خواست این کشور 1.3 میلیارد نفر به خاموش کردن چراغ های خانه خود را نه دقیقه یکشنبه شب و شمع نور لامپ و حتی استفاده از تلفن همراه مشعل ایستاده در بالکن خود را برای کمک به تقویت روحیه در میان سراسر کشور قفل پایین.

و در یک حرکت به احتمال زیاد به خشم چین از مقامات ایالات متحده و تایوان جزیره ادعا کرد که پکن به عنوان قلمرو خود برگزار مجازی جلسه یکشنبه برای بحث در مورد راه های افزایش تایوان مشارکت بین المللی به ویژه در سازمان بهداشت جهانی که از آن حذف شده است در چین اصرار.

___

Hinnant گزارش از پاریس. شرمن گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im