پکن (AP) — ایرانیان احتکار لوازم پزشکی, ایتالیایی خواست پزشکان از بازنشستگی و کره جنوبی آماده به پمپ میلیاردها به تلاش های امداد رسانی روز سه شنبه به عنوان ویروس اپیدمی firmed خود را نگه دارید در سراسر جهان است.

قارچ شیوع بیماری در خاورمیانه و اروپا و کره جنوبی در تقابل با خوش بینی در چین که در آن هزاران نفر از بهبود بيماران رفتن به خانه. رو به رشد شیوع در ایالات متحده منجر مدارس و مترو به اصول بهداشتی عمل کردن سریع جستجو برای واکسن و گسترش ترس از آسیب پذیری برای ساکنان خانه سالمندان.

“ما نقل مکان کرد به یک مرحله جدید در مبارزه” گفت: داو Constantine رهبر سیاسی در شهرستان کینگ واشنگتن است که به سیاتل. تمام شش آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده اند در واشنگتن و کنستانتین گفت: شهرستان است خرید یک هتل برای تبدیل شدن به یک بیمارستان برای جدا شده از بیماران.

سازمان بهداشت جهانی رهبر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ژاپن شد و این سازمان بزرگترین نگرانی است. او گفت: این ویروس منحصر به فرد قادر به جامعه انتقال اما می تواند موجود با اقدامات حق.

“ما در unchartered قلمرو” Tedros گفت.

کره جنوبی شاهد بزرگترین افزایش روزانه در موارد سه شنبه 851 عفونت های جدید در گزارش تا حد زیادی در داخل و اطراف جنوب شرقی شهر Daegu. در همه 5,186 در کره جنوبی در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

در پایتخت سئول درایو-از طریق ویروس مراکز تست شروع به کار کرد با کارگران لباس سر تا پا در لباس محافظ تکیه به ماشین با دهان سواب یک حرکت به معنای محدود کردن تماس با ممکن است ناقل این بیماری است. نیروهای نظامی نیز اعزام سراسر شهر به اسپری خیابان ها و کوچه ها با مواد ضد عفونی کننده.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش به 28 و رئیس جمهور مون جائه در تماس شیوع “یک وضعیت قبر” گفت: دولت او خواهد فشار برای تزریق بیش از 30 تریلیون وون (25 میلیارد دلار) به صندوق درمانگاه و کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک و دیگر اقدامات مرتبط با این ویروس. آن نیاز به مجلس تصویب.

“کل کشور وارد جنگ علیه یک بیماری عفونی,” او گفت:.

سهام در اکثر شاخص های آسیایی افزایش یافت و برای دومین روز پس از میانگین صنعتی داو جونز صعودی حدود 1,300 امتیاز و 5% است. وزیران دارایی و بانک مرکزی از رهبران گروه هفت عمده کشورهای صنعتی شدند به تشکیل جلسه توسط تلفن سهشنبه برای بحث در مورد پاسخ خود به شیوع ویروس.

“عامل ترس است که هنوز هم بسیار بالا” گفت: Kirk هارتمن رئیس جمهور از ولز فارگو مدیریت دارایی ها.

در چین تعداد ویروس جدید موارد کاهش یافته و دوباره سه شنبه با فقط 125 موارد جدید پس از شش هفته گذشته 202 روز قبل است. آن را هنوز هم به مراتب سختتر-آمار کشور با 80,151 موارد و 2,943 مرگ و میر.

چین در سازمان ملل متحد گفت که این کشور شد و برنده آن نبرد در برابر COVID-19.

“ما نه چندان دور از آمدن این پیروزی گفت:” ژانگ ژوئن.

در ایران پس از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus به تازگی به عنوان هفته گذشته مقامات گفتند که برنامه به طور بالقوه بسیج 300,000 سربازان و داوطلبان برای مقابله با این بیماری است. نگرانی از شیوع بیماری در حال حاضر امتداد به رهبری بالای ایران — که برخی از آنها کاهش یافته است بیمار از ویروس. آیت الله علی خامنه ای حتی عینک یکبار مصرف دستکش های پلاستیکی در حالی که کاشت یک درخت به علامت گذاری ایران آینده روز درختکاری.

“هر آنچه که کمک می کند تا بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش این بیماری خوب است و چه چیزی کمک می کند تا به گسترش آن است گناه” خامنه ای روز سه شنبه گفت.

ایران قضائیه رئیس و ابراهیم Raisi گفت: برخی از مردم انباشت تجهیزات پزشکی برای سود و خواست دادستان به هیچ رحمت.

“احتکار مطابق با آیتم های بازی با زندگی مردم است و امروزه,” Raisi گفت.

در ایتالیا تعداد افراد آلوده در ادامه افزایش به 2,036 فتح کرد گرفته شد و به گفته مقامات آن می تواند تا دو هفته به دانستن این که آیا اقدامات از جمله قرنطينه در 11 شهرهای شمالی مشغول به کار بودند.

ایالات متحده تعداد COVID-19 موارد پیشی 100 در حداقل 11 متحده است. در کاپیتول هیل و مشاوران و گفت: مذاکرات بودند در مراحل پایانی در اورژانس لایحه بودجه به صندوق توسعه واکسن و ارائه فاجعه وام به کسب و کار از بحران صدمه دیده است.

جراح عمومی جروم Adams پیشرو در بهداشت عمومی رسمی در ایالات متحده خواست آرام است.

“احتیاط, آمادگی, اما نه وحشت,” او گفت:.

در ژاپن, سوالات در ادامه به ساخت در مورد چگونه این ویروس ممکن است بر بازی های المپیک است.

چینی ورزشکاران در حال حاضر دامن زد به خارج از کشور خود با تنیس روی میز تیم در قطر, تیم بسکتبال زنان در کرواسی و کشتی گیران در صربستان.

بازی مجموعه ای برای باز کردن در توکیو در جولای 24 و رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت: این سازمان باقی مانده متعهد به جلو می رویم به عنوان برنامه ریزی شده. یک ایرلندی صحاف شده است در نظر گرفتن شرط: 4/6 مراسم افتتاحیه نمی خواهد بروید در توکیو یا 11/10 که از آن خواهد شد.

بازی مدیر عامل شرکت Toshiro Muto شد برنامه ریزی یک شنبه تلفنی با کمیته بین المللی المپیک را اجرایی هیئت مدیره.

بیش از 90000 نفر شده اند بیمار و 3,100 فوت کرده اند از ویروس. به طور مداوم در حال گسترش لیست از حداقل 70 کشور متاثر شده اند با اوکراین, آخرین گزارش اولین مورد است.

___

Sedensky گزارش از بانکوک. کمک به این گزارش شد کریس Grygiel در سیاتل; کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; Stephen وید در توکیو; ناصر کریمی در تهران; و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im