در این ویدئو نگاهی خواهیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گمراه کننده ادعا می کنند که “شواهد بسیار قوی” به حمایت از او امید که یک مالاریا دارو می تواند درمان COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ دو مالاریا مواد مخدر کلروکين و مشتق آن هیدروکسی کلروکینکه همچنین مورد تایید برای استفاده در درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید. اما وجود دارد فقط محدود به شواهد در این زمان نشان می دهد که داروهای بی خطر و موثر در برابر جدید کروناویروس.

چند آزمایشگاه مطالعات نشان می دهد این داروها دارای اثرات ضد ویروس در برابر کروناویروس جدید در سلول های رشد کرده در فرهنگ است. اما این تنها در سلول های.

در گذشته برای مثال کلروکين یافت شده است به مهار انواع ویروس ها در سلول های از جمله آنفلوانزا و chikungunya. اما زمانی که تست شده در حیوانات و یا مردم نتایج آن را نگه نمی.

چین نیز استفاده می شود کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در برخی از COVID-19 بالینی, اما بسیاری از کسانی که مطالعات نشده اند منتشر نشده است. یکی که منتشر شده است در بر داشت “هیچ کاهش قابل توجهی در زمان به بهبود بالینی و یا ویروسی ترخیص در هیدروکسی کلروکین بازو نسبت به درمان متعارف با گروه کنترل” با توجه به سازمان بهداشت جهانی گزارش.

نویسندگان این دادگاه به این نتیجه رسیدند که این دارو نیاز به آزمایش می شود در یک گروه بزرگتر از بيماران است.

با وجود این رئیس جمهور شور و شوق برای پتانسیل هیدروکسی کلروکین, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است و هشدار داد که شواهد حمایت از این دارو حدیثی — که آن را بزرگ و خوبی انجام کارآزمایی بالینی برای اثبات اثربخشی آن است.

برای اطلاعات بیشتر به عنوان خوانده شده داستان ما “مغلوب ساختن پیشی جستن Hypes بالقوه COVID-19 داروهای اما شواهد تا کنون باریک است.” همچنین نگاه کنید به “راهنمای ما Coronavirus پوشش” برای داستان های بیشتر در این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de