سریع نگاهی به

ویروسی باعث می شود جعلی ادعا می کنند که مجلس نانسی پلوسی را Jan. 31 جیر با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدودیت در مسافران از چین به سرعت گسترش رمان coronavirus. او صدای جیر جیر بود و ربطی به کسانی که محدودیت های مسافرتی.


داستان کامل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برقرار محدودیت های مسافرتی در پنج اکثریت مسلمان کشور در طول سال اول خود را در دفتر. در این سال در Jan. 31 وی افزود: بیشتر کشورها به لیست.

مجلس نانسی پلوسی که مخالف این سیاست از شروع به توییتر گرفت به انتقاد از گسترش خواستار آن است که یک “سازمان ملل متحد به آمریکا سفر بان کی مون.”

در حال حاضر دو ماه بعد یک تصویری که مشاهده شده است بیش از 2 میلیون بار در Facebook و YouTube به دروغ ادعا می کند که او صدای جیر جیر بود مورد تهمت تصمیم در همان روز برای محدود کردن مسافران آینده از چین در تلاش برای کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

این دو مجزا و نامربوط اقدامات بودند که هر یک گرفته شده در Jan. 31. پلوسی را صدای جیر جیر نبود در مورد محدودیت های اعمال شده به دلیل coronavirus.

در وهله اول مغلوب ساختن پیشی جستن خود را گسترش بحث ممنوعیت برخی اتباع خارجی از عمدتا عمدتا از کشورهای مسلمان. او اضافه شش کشور جدید به لیست موجود از کسانی که تحت تاثیر — برمه (میانمار), اریتره, قرقیزستان, نیجریه و سودان و تانزانیا. نیمی از آنها در حال اکثریت مسلمان با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

پلوسی در پاسخ به این که توسعه در یک صدای جیر جیر که گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن Admin گسترش آن در سازمان ملل متحد به آمریکا سفر بان کی مون یک تهدید برای امنیت ما ارزش های ما و حکومت قانون است. محرومیت بیش از 350 میلیون نفر عمدتا از کشورهای آفریقایی از سفر به آمریکا این قانون تبعیض مبدل به عنوان سیاست.”

در این ویدئو ادعا می کند که صدای جیر جیر است که مدارک و شواهد پلوسی تا به حال در ابتدا مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به محدود کردن سفر از چین به عنوان “زیاده” به رمان شیوع کروناویروس.

آن را نمی. گفت: ما به عنوان او صدای جیر جیر بود و پرداختن به غیر سیاست است که امضا شد و در همان روز.

در دومین اقدام که با هدف پرداختن به گسترش رمان-coronavirus تهمت محدود سفر برای شهروندان غیر آمریکایی به جز برای خانواده و شهروندان و دارندگان اقامت دائم که در چین در عرض دو هفته از آمدن به ایالات متحده

Pelosi پرداخته است که سیاست در توییتر یا هر جای دیگری که ما می تواند پیدا کنید. ما جستجو رکورد کنگره بررسی هفته جلسات مطبوعاتی و دیگر ظاهر عمومی و scoured پوشش خبری در LexisNexis. ما می توانیم بدون نظر از پلوسی در مورد موقعیت خود را در این تصمیم.

“دن richard shaw نشان می دهد” که نوشته شده این ویدئو نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد. ریاست جمهوری اعلام افزایش بررسی قابلیت و فرآیند تشخیص اقدام به ورود به ایالات متحده توسط تروریست ها یا دیگر مکان های عمومی-ایمنی تهدید. 24 سپتامبر 2017.

گور d’angelo و لری رابرتسون. “مغلوب ساختن پیشی جستن ‘سفر بان کی مون’ تاثیر نمی گذارد همه مسلمانان است.” FactCheck.org. 28 ژوئن 2018.

Farley, رابرت. “حقایق در مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی.” FactCheck.org. 6 Mar سال 2020 است.

پلوسی نانسی (@SpeakerPelosi). “مغلوب ساختن پیشی جستن Admin گسترش آن در سازمان ملل متحد به آمریکا سفر بان کی مون یک تهدید برای امنیت ما ارزش های ما و حکومت قانون است. محرومیت بیش از 350 میلیون نفر عمدتا از کشورهای آفریقایی از سفر به آمریکا این قانون تبعیض مبدل به عنوان سیاست.” توییتر. 31 Jan 2020.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد. اعلام بهبود یافته بررسی قابلیت و فرآیند تشخیص اقدام به ورود. 31 Jan 2020.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد. اعلام تعلیق از ورود به مهاجران و Nonimmigrants از افرادی که در برخواهد داشت خطر انتقال 2019 رمان Coronavirus. 31 Jan 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de