تاشکند ازبکستان — می گوید آن را دریافت کرده است از فرانسه دارایی به ارزش 10 میلیون دلار به طور غیر قانونی به دست آورد Gulnara Karimova زندانی سالمند عربستان و رئیس جمهور اسلام کریموف.

دارایی های منتقل شده به ازبکستان خزانه دولت در مارس 14, وزارت دادگستری گفت.

بیانیه ای را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد دارایی های, که نشان دهنده کسری از بیش از 1 میلیارد دلار تاشکند به دنبال از حوزه های قضایی خارجی پس از اعلام Karimova زندان در سال 2017.

Karimova یک بار دیده می شود به عنوان یک ممکن است جانشین او پدر قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی در تاشکند در سال 2014 در حالی که پدر او هنوز زنده و در حال اجرا در کشور است. کریموف درگذشت در سال 2016 و Shavkat Mirziyoev موفق شد به زودی پس از آن.

در دسامبر 2017, Karimova شد و محکوم به 10 سال حبس اما این حکم بعدها طبقهبندی به خانه بازداشت و کوتاه به مدت پنج سال. او قرار داده شد و در زندان در مارس 2019 به اتهام نقض شرایط استفاده از خانه اش بازداشت.

در ماه مارس این سال Karimova دریافت اضافی 13 سال و چهار ماه در زندان بعد از اینکه اتهام اخاذی پول شویی و جرایم دیگر می باشد.

تحقیقات جنایی در سوئیس, ایالات متحده آمریکا سوئد و هلند در ارتباط اند Karimova به یک سال طولانی رشوه طرح که به طور عمده در اطراف خارجی شرکت های ارتباطات از راه دور به دست آوردن دسترسی به سود ازبک بازار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de