واشنگتن (AP) — ایالات متحده قیمت عمده فروشی 0.6% کاهش پیدا کرد و در فوریه, بزرگترین کاهش در پنج سال رهبری یک کاهش شدید در هزینه های انرژی است.

وزارت کار گفت: کاهش آن شاخص قیمت تولید کننده که اقدامات فشار قیمت قبل از رسیدن به مصرف کننده به دنبال 0.5% افزایش در ماه ژانویه است. این بیشترین کاهش از یک شبیه 0.6% کاهش در ماه ژانویه 2015.

تورم که مانع انرژی و مواد غذایی نیز پایین بود در ماه فوریه انداختن 0.3%. در سال گذشته قیمت تولید افزایش یافته است متوسط 1.3 درصد و هسته ای قیمت فقط 1.4 درصد.

روز چهارشنبه دولت تا به حال گزارش شده که قیمت مصرف کننده لبه تا کمی 0.1% و تا 2.3 درصد بیش از سال گذشته.

فدرال رزرو به دنبال مدیریت سیاست های پولی به آمار هدف خود را از 2 درصد افزایش سالانه تورم است.

بانک مرکزی در هفته گذشته کاهش سیاست نرخ بهره توسط یک نیم درصد بزرگترین کاهش از سال 2008 بحران مالی است. بسیاری از اقتصاددانان به دنبال نیمه دیگر-نقطه برش زمانی که فدرال رزرو در دیدار هفته آینده انتظار بانک مرکزی به ارائه حفاظت بیشتری را برای اقتصاد ایالات متحده در برابر اثرات نامطلوب گسترش coronavirus.

عمده دلیل تغذیه است که راه گریز برای کاهش نرخ بهره است که نرخ تورم باقی مانده است هیچ نشان می دهد در طول این بازیابی حتی به کاهش نرخ بیکاری به نیم قرن پایین.

برای ماه فوریه قیمت انرژی کاهش یافته است 3.6% بزرگترین افت از ماه دسامبر سال 2018 با قیمت بنزین 6.5٪. تحلیلگران بر این باورند وجود خواهد داشت بیشتر و کاهش قیمت انرژی به دلیل کاهش سفر از ترس در مورد کوروناویروس و تولید اختلاف بین عربستان سعودی و روسیه است.

قیمت مواد غذایی در سطح عمده فروشی کاهش یافته است 1.6% در ماه فوریه, بزرگترین کاهش از 1.7% کاهش در ماه فوریه 2015.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im