کیف — رئیس سرویس امنیتی اوکراین (SBU), ایوان Bakanov دارای یک موقعیت بالا در یک شرکت خصوصی ثبت شده در اسپانیا در نقض قانون ضد فساد با توجه به Skhemy (طرح) در یک پروژه مشترک توسط RFE/RL و UA:Pershy تلویزیون.

با توجه به مارس 21 گزارشرسمی عصاره از ثبت نام از اشخاص حقوقی در اسپانیا نشان می دهد Bakanov را اشغال کرده پست تنها مدیر در Tierra Nueva ورد Sociedad Limitada پس از 2015.

با توجه به قانون اوکراین, رئیس دانشگاه شهید بهشتی نمی تواند سر از یک شرکت خصوصی است.

بنیانگذار شرکت شرکت قبرس Davegra LTD متعلق به آندری Yakovlev خالق Kvartal-95 استودیو که در آن وقت رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy مشغول به کار به عنوان یک کمدین/بازیگر قبل از او انتخاب شد سال گذشته است.

نام شرکت مستقر در استان خرنا, ترجمه, جدید, سبز, سرزمین, که پژواک عناوین پروژه ها با Zelenskiy دخالت. رئیس جمهور نام خانوادگی ناشی از این کلمه سبز در زبانهای اسلاوی.

با توجه به ثبت نام شرکت متخصص در ساخت و ساز و انواع املاک و مستغلات فعالیت است.

پس از آن نه ارائه گزارش سالانه در آن عملیات شرکت اضافه شد به لیست متخلفان از قوانین و مقررات مالیاتی.

پاییز گذشته شرکت مالیات شماره شناسایی به طور موقت لغو به دلیل نقض.

دولت ثبت نام از اشخاص حقوقی استان خرنا تایید به Skhemy که این شرکت تا به حال نه منحل شده است و در نظر گرفته شد عملکرد نهاد.

زیر اسپانیایی مقررات Bakanov است که از نظر قانونی این شرکت تنها مدیر و به طور کامل مسئول در حال اجرا است.

ماده 25 اوکراین قانون در پیشگیری از فساد اداری می گوید که افراد اشغال ادارات دولتی ممنوع “از اعضای هیئتهای اجرایی دیگر و یا کنترل بدن و هیأت های نظارت از شرکت های تجاری و یا سود سازمان است.”

Bakanov حاضر به اظهار نظر در مورد وضعیت اما شهید بهشتی مطبوعات خدمات ارائه شده Skhemy با یک بیانیه انکار Bakanov چیزی اشتباه است.

“این یک واقعیت شناخته شده است که قبل از انتصاب خود به عنوان رئیس سرویس امنیتی اوکراین ایوان Bakanov بود با موفقیت درگیر در کسب و کار از جمله فعالیت های کسب و کار در خارج از کشور. ما به استرس است که در انطباق با قانون مورد نیاز او بوده است نه درگیر در فعالیت های تجاری پس از انتصاب خود را به اداره عمومی است. Tierra Nueva ورد Sociedad Limitada رسما به حالت تعلیق فعالیت خود را در سال 2019 است که منعکس شده مربوط به ثبت نام از اشخاص حقوقی” در دانشگاه شهید بهشتی در بیانیه ای گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد زبان اسپانیایی ثبت نام امور خارجه بیانیه تایید این شرکت هنوز هم به عنوان ذکر شده عملکرد با Bakanov به عنوان تنها مدیر خدمات مطبوعات گفت که “این کار برای روشن شدن این موضوع انجام خواهد شد.”

مهلت ارسال اموال و درآمد اظهارات توسط مقامات اوکراین به آژانس ملی برای پیشگیری از فساد ژوئن 1.

با توجه به اصلاحات به قانون معرفی آخرین پاییز رهبری دانشگاه شهید بهشتی باید تمام درآمد عمومی اعلان.

اما Zelenskiy ارائه یک “فوری” لایحه به مجلس در ماه مارس خواهد بود که دوباره طبقه بندی رهبری دانشگاه شهید بهشتی درآمد و اموال اظهارات.

Zelenskiy وعده داده شده به بحث در مورد این موضوع با Bakanov که او خواستار “صادقانه ترین دانشگاه شهید بهشتی رئیس” وقتی پرسیده شد که در مورد حرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 20.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de